Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Sens Gry w BW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Sens Gry w BW 26 Ankieta - średnia ocena: 7,9226 Ankieta - średnia ocena: 7,9226 Ankieta - średnia ocena: 7,92
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
labedz
Full Member


Data rejestracji: 28-03-2009
Postów: 60
Kraina: Necropolia

Sens Gry w BW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy rozpoczolem moja przygode z BW wybralem najstarszy serwer ,poznalem tu wielu fajnych ludzi i nawiazalem wiele przyjazni.Ale czy to jest gra? Wedlug mnie nie ,gra jest wtedy kiedy jest mozliwosc wygrania.To niby gra zespolowa ,owszem jesli zostawilbym przyjaciol i poszedl do klanu top5 moje szanse na s3 czy s2 skoczyly by w gore ,ja jednak wole siedziec z przyjaciolmi z ktorymi tworzylismy klan od zera.Czy serwer tak stary jak r1 ma sznse przetrwania? Tak jezeli zostana zmienione przepisy co nieco.S3 moim skromnym zdaniem powinno jak s2 byc obwarowane limitem 3 kwadratow na klan.W tej chwili wielu graczy zrezygnowalo z gry poprzez arogancje niektorych za bardzo identyfikujacych sie z gra ludzi.Pisal ktos ze mozna wyrwac klocek topce.Jedna wielka bzdura ,mozna i owszem ale to wyrwanie kosztuje niszczenie klanu ktory sie na to powazy i usilowanie wyrugania z gry jego czlonkow.Spojrzcie na opisy date czy extreme.Wyjatkowym brakiem kultury wyroznia sie tu Babcia_samo_zlo.Jak klan 4k p moze pokonac extreme czy date?Ano moim zdaniem moze.Proponuje zebysmy przymusili administracje do wprowazenia ograniczen.Jak ? STRAJKIEM ostrzegawczym Wezmy wszyscy 15.11.2009 urlopy trzydniowe a jezeli administracja nie ustosunkuje sie do naszych zadan po prostu przestanmy placic premium.Kiedy dochody nagle spadna to wlasciciel moze pomysli czemu.Trzeba zwalczac prostactwo na BW ,to "gra" kontaktowa ,ale nie musze za moje pieniadze ,Wy tez nie, znosic grubianstwa i arogancji prymitywnych osobek ,ktore w realnym zyciu prawdopodobnie czuja sie niedowartosciowane,wiec tu poprzez znajomsci staraja sie znalezc swoje 5 minut.Wielu graczy odeszlo poprzez msciwe zagrania topki,zachowuje sie ta topka jak wladcy feudalni a bez nas szarych graczy sa nikim ,komu sprzedadza swoje top dropy zeby staty ladowac jak nas nie bedzie?Samym sobie?Czym i po co naladuja staty postaci?I przed ki beda sie puszyc swoja "wielkoscia"?Pewnnie mi temat i tak usuna ale pokopjujcie i rozeslijcie znajomym czekam tez na info kto wbija do strajku Wink ) moze uda sie r1 uratowc ,a jak nie to znajde inne forum i tam sciagne przyjaciol a BW niech sie udusi we wlanym sosie.
01-11-2009 08:24 labedz jest offline Szukaj postów użytkownika: labedz Dodaj labedz do Listy kontaktów
gemini
Junior Member


images/avatars/avatar-16107.gif

Data rejestracji: 20-08-2009
Postów: 18
Klan: LoS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chociaz moge miec s3 to popieramSmile

__________________

When all hope is gone...

01-11-2009 09:29 gemini jest offline Szukaj postów użytkownika: gemini Dodaj gemini do Listy kontaktów
satysfactions
Newbie


Data rejestracji: 02-03-2009
Postów: 4
Klan: Akademia Zajaczkow
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Polska

popieram w 100% Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poperam dla tego ze najlepze klany zabieraja najlepsze kwadraty tym ludziom co sami je budowali a ze maja ogromna niektorzy armi to kazdy wie i potem sie ciesza bo sami nie musza budowac poprostu zabrac slabsym gaczom klocek i gowowe i najslabsi gracze nie maja dostepu do domkow ze tak powiem s3 s2 s1 bo poprostu teraz niema takiej opcji zeby legalnie zdobyc taki domek wiec prosba do c i administracji zrobcie tak zeby chociaz w kazdym klanie bylo s2 s3 a jak sie uda nawet s1z wymiana pozdrwaiam takie jest moje zdanie Smile
01-11-2009 09:40 satysfactions jest offline Szukaj postów użytkownika: satysfactions Dodaj satysfactions do Listy kontaktów
satysfactions
Newbie


Data rejestracji: 02-03-2009
Postów: 4
Klan: Akademia Zajaczkow
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Polska

RE: popieram w 100% Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
satysfactions napisał(a)
poperam dla tego ze najlepze klany zabieraja najlepsze kwadraty tym ludziom co sami je budowali a ze maja ogromna niektorzy armi to kazdy wie i potem sie ciesza bo sami nie musza budowac poprostu zabrac slabsym gaczom klocek i gowowe i najslabsi gracze nie maja dostepu do domkow ze tak powiem s3 s2 s1 bo poprostu teraz niema takiej opcji zeby legalnie zdobyc taki domek wiec prosba do c i administracji zrobcie tak zeby chociaz w kazdym klanie bylo s2 s3 a jak sie uda nawet s1z wymiana pozdrwaiam takie jest moje zdanie Smile
oczywiscie nik xxxxbialyaniolxxxx

+ 1 za multipost

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kitten: 01-11-2009 12:11.

01-11-2009 09:40 satysfactions jest offline Szukaj postów użytkownika: satysfactions Dodaj satysfactions do Listy kontaktów
gemini
Junior Member


images/avatars/avatar-16107.gif

Data rejestracji: 20-08-2009
Postów: 18
Klan: LoS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: inąd

RE: Sens Gry w BW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
labedz napisał(a)
Wezmy wszyscy 15.11.2009 urlopy trzydniowe


Ja wezme tez na r10. jesli gracie na innych serwerach tam tez zabierzcie urlopySmile

__________________

When all hope is gone...

01-11-2009 09:56 gemini jest offline Szukaj postów użytkownika: gemini Dodaj gemini do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wyjatkowym brakiem kultury wyroznia sie tu Babcia_samo_zlo


Ojoj, znów jeden z moich fanów. Pewnie jeden z tych, którzy nas od 2 miesięcy bez rezultatów blokują, a potem płaczą, że nie mają rynku.
Potwierdzam, jestem zła, wredna, siedzę w 3 strefie, jestem burakiem itp itd.


Przytoczę tylko kilka opisów:
"Babci_slim_fast, jej zwałek i jej dupolizów i dupowłazów"
"Nam ochronki robi Babcia_Samo_Dno Smile "
"BABCIU WYPUCUJ MI PAŁE"
+ dużo opisów o robieniu laski, widocznie komuś sperma uderza do głowy, za dużo siedzenia przed komputerem, a ręka nie zawsze wystarcza xD

Ktoś dobrze napisał - jak nie da się pobić trzeba pluć, może doleci xD

cytat:
ale nie musze za moje pieniadze ,Wy tez nie, znosic grubianstwa i arogancji prymitywnych osobek

To pozbądź się wszystkich luster z domu Tongue

Start -> programy -> akcesoria -> gry
Tam masz kilka gier do wyboru, chociaż pasjans też wymaga myślenia, więc może znajdź jakąś gierkę we flashu ? Wink

cytat:
Nie matrw sie babuniu o moje mozliwosci intelektualne ,do Ciebie moze mi daleko ale niekoniecznie w te strone co myslisz

To właśnie widać po takich tematach ;-)
Co te pustaki robia z dorosłymi ludźmi...

__________________
Babcia_Samo_Zlo

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez accelerator: 01-11-2009 10:20.

01-11-2009 10:01 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
Morela10
Junior Member


Data rejestracji: 19-02-2009
Postów: 22
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli akcja wypali,ja wezmę ten urlop i tak tu już wieje nudą!Frown Pozdrawiam buntownikówSmile
01-11-2009 10:04 Morela10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Morela10 Dodaj Morela10 do Listy kontaktów
labedz
Full Member


Data rejestracji: 28-03-2009
Postów: 60
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez labedz
Hahahahaha Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze prosze mamy intelektualistke Big Grin Uderz w stol nozyce sie odezwa Big Grin Nie matrw sie babuniu o moje mozliwosci intelektualne ,do Ciebie moze mi daleko ale niekoniecznie w te strone co myslisz Big Grin W kazdym razie nie musze nikogo obtazac zeby cokolwiek udowodnic ,co jak widze Tobie przychodzi z trudnoscia rotfl
01-11-2009 10:08 labedz jest offline Szukaj postów użytkownika: labedz Dodaj labedz do Listy kontaktów
gemini
Junior Member


images/avatars/avatar-16107.gif

Data rejestracji: 20-08-2009
Postów: 18
Klan: LoS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widze ze babcia interesuje sie bardzo tylko swoja osobaSmile ciekawe czy tak szybko by odpisala gdyby ktos cos pisnol o niej w dziale TANIO SPRZEDAM-R1 Smile

__________________

When all hope is gone...

01-11-2009 10:17 gemini jest offline Szukaj postów użytkownika: gemini Dodaj gemini do Listy kontaktów
kora2
Newbie


Data rejestracji: 31-08-2009
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popieram, gram od niedawna i uwazam ze administracja powinna wprowadzic pewne zmiany umozliwiajace wyrownanie szans na rozwoj dla wszystkich klanow, nie powinno byc tak ze klany najsilniejsze piszom grozby w stosunku do graczy czy klanow w ktorych oni grajom. jestem za wprowadzeniem limitow dla s3 i s2 dla klanow '.bo jezeli gra na polegac na tym ze grupka graczy silniejszych skupia calom swojom uwage na niszczeniu poszczegolnych co odwazniejszych graczy i ich klanow to gra traci sens
01-11-2009 10:38 kora2 jest offline Szukaj postów użytkownika: kora2 Dodaj kora2 do Listy kontaktów
vegeta1970
Full Member


images/avatars/avatar-15602.gif

Data rejestracji: 21-03-2009
Postów: 71
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań/Malbork

RE: Hahahahaha Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem również za wbiciem urlopu 15.11.2009r
Zresztą takie protesty jak widać w realu odnoszą sukces (PZPN) to i może na BW coś to da !! Gra na r1 nie ma większego sensu i prędzej czy później serwer ten padnie !!
Ja osobiście zacząłem grać w BW po tym jak opowiadał mi o niej brat, i jako malutki wampirek byłem zachwycony. Pogoń w rankingu i kupno doskonałego AK - 47 było dla mnie wielkim przeżyciem !!!!! Ale teraz z upływem czasu gdy mam nieco większą postać żałuję że zacząłem grać na tym serwerze !!!! Brak możliwości wykonania zadania przejścia do 3s i wszędzie panoszący się reseci !!! Gdzie tu duch walki gdy klan z liczbą punktów 20 000 napada na klan z liczbą 4 000 i odbiera mu najlepsze budowane od podstaw 4s bo członkom tego dużego klanu nie chce się rozbudowywać swoich klocków (jak twierdzą to głupota marnować kasę i czas na budowę klocka gdy można go zabrać słabszym !!) Na miejscu administracji:
- jeżeli chodzi o klocki wprowadził bym jakieś zdarzenie losowe aby mogły one trafić do mniejszych klanów .
- zlikwidował bym reset postaci
- i wprowadził bym ograniczenie aby duży klan nie mógł napaść na dużo mniejszy (ograniczenie takie jakie dotyczy ataków postaci) wiem że tworzono by mały klan i ściągano najemników ale wymagało by to ruszenie d... z własnego klanu !!!!

Więc jeżeli akcja urlopu 15.11.2009 r znajdzie poparcie chętnie się do niej przyłączę !!!
01-11-2009 10:47 vegeta1970 jest offline Szukaj postów użytkownika: vegeta1970 Dodaj vegeta1970 do Listy kontaktów
kika2ooo
Junior Member


Data rejestracji: 30-06-2008
Postów: 23
Klan: Rune
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Kołobrzeg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy to należy do dobrych zwyczajów, babuniu, zakradać się po nocy jak złodziej do lidera klanu przynajmniej o połowę słabszego od extreme i zabierać mu klocek za jakieś wydumane powody? Może chciałaś się z nim umówić? To trzeba było napisać zaproszenie Tongue Jak nie możesz spać i nerwy tobą szarpią to polecam melisę, waleriankę itp. A urlop na pewno włączę Smile )

__________________
r1 kika2ooo
r14 Kika2000
ofki prosze potwierdzać na grze-na forum rzadko zaglądam Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kika2ooo: 01-11-2009 11:00.

01-11-2009 10:53 kika2ooo jest offline Szukaj postów użytkownika: kika2ooo Dodaj kika2ooo do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

RE: Hahahahaha Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vegeta1970 napisał(a)
Na miejscu administracji:
- jeżeli chodzi o klocki wprowadził bym jakieś zdarzenie losowe aby mogły one trafić do mniejszych klanów .
!


Jasne , przedmioty tak samo niech sobie przechodza do innego wlasciciela przez zdarzenie losowe Wink

Chcesz zlikwidowac resety? Uwazasz ze to bedzie w porzadku ze jeden mogl sie zresetowac a inny nie moze ?

Kolejny płacz-temat jak dla mnie do zamkniecia . Jest tyle serwerów ze nikt nikogo nie zmusza aby grac akurat tu . Wymiana kont na forum ( liczba chetnych na powrót do r1 ) pokazuje ze ten serwer nie ma sie zle .

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
01-11-2009 10:55 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
gemini
Junior Member


images/avatars/avatar-16107.gif

Data rejestracji: 20-08-2009
Postów: 18
Klan: LoS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to moze administracja niech zrobi ankiete?Big Grin zobaczymy co wyjdzieSmile

__________________

When all hope is gone...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gemini: 01-11-2009 10:59.

01-11-2009 10:59 gemini jest offline Szukaj postów użytkownika: gemini Dodaj gemini do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moja rada - zmień serwer na najnowszy albo nawet poczekaj na pojawienie się nowego i od pierwszego dnia zacznij tam grać. Wtedy tylko od Ciebie będzie zależało czy "wygrasz". A R1 zostaw "starym" graczom i nowym mało ambitnym, takim którzy (jak ja) czerpią przyjemność z grania a nie "wygrywania".
Nic tej historii zmienić nie jest w stanie,
R1 było, jest i najlepsze pozostanie!

__________________
R1 : ID 21327


01-11-2009 11:00 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
labedz
Full Member


Data rejestracji: 28-03-2009
Postów: 60
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez labedz
akurat tu zaczalem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i tu mam przyjaciol i mam zamiar zmienic ten serwer a to ze pomysl nie podoba sie duzym klanom to zrozumiale ,mniejsi tez mogli by pograc i nie mogli by sie tak rozpychac ,Gratulacje dla lopezzo toz to taki wielki wampirek szybciutko i sprawnie klikajacy myszka rotfl
Ps.Jakby to powiedziec ,jest to serwer ogolnie dostepny a ja siedze tam gdzie chce place wymagam,a to ze mam 10 razy mniej punktow niz pan lopezzo nie stawia mnie nizej od niego!Jak nikogo innego na BW.A dfo pana Cichego co zrobisz bez nas kolego? pomysl nad tym zanim znow wielki khorn napadnie na jakis maly klanik.Myslicie ze jak zawiazaliscie towarzystwo wzajemnej adoracji z date i extreme to juz nic sie z tym nie da zrobic?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez labedz: 01-11-2009 11:05.

01-11-2009 11:03 labedz jest offline Szukaj postów użytkownika: labedz Dodaj labedz do Listy kontaktów
nicolas
Forum Ace


images/avatars/avatar-15984.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 90
Klan: Camarilla
Kraina: Necropolia
Skąd: Sanitarium :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sens waszego protestu w skrócie:
"jesteśmy do dupy, nie umiemy grać - niech administracja coś z tym zrobi bo jak nie, to nie będziemy grać."

Przypuszczam że poruszyliście twarde serca BW Team'u i właśnie trwają praca nad zmianą kodu gry by wszystkim cieniasom umożliwić zaistnienie w grze. Od jutra przy klikaniu wyprawek będziecie mieli możliwość wyboru dropa, przycisk "przenieś do s3" i "maksymalizuj statystyki".

Co do akcji urlopu: proponuje zamiast klikać "włącz urlop" kliknąć "usuń postać" - spadnie ilość emocjonalnie nieprzystosowanych i znacząco wzrośnie poziom IQ.

__________________
cytat:
Konrad napisał UWAGA! PODSTAWOWA KARA TO BAN STAŁY.

01-11-2009 11:08 nicolas jest offline Szukaj postów użytkownika: nicolas Dodaj nicolas do Listy kontaktów
gemini
Junior Member


images/avatars/avatar-16107.gif

Data rejestracji: 20-08-2009
Postów: 18
Klan: LoS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widze pan trzesidupa o swoja s3 sie odezwalBig Grin skoro umiesz grac na pustaku to oddaj swoje s3 innymBig Grin a jak nie to nie pociskaj tu takich wypocin

EDIT: a czy szanowne extreme juz nie pamieta jak wojowalo z khornem o s3? dostali i zadowoleni ale jak ktos od nich chce to juz placz i bzdurne komentarze. przypomnijcie sobie jak was tak komentowali rok temuSmile

__________________

When all hope is gone...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gemini: 01-11-2009 11:14.

01-11-2009 11:11 gemini jest offline Szukaj postów użytkownika: gemini Dodaj gemini do Listy kontaktów
nicolas
Forum Ace


images/avatars/avatar-15984.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 90
Klan: Camarilla
Kraina: Necropolia
Skąd: Sanitarium :)

RE: akurat tu zaczalem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
labedz napisał(a)
place wymagam

Gra jest darmowa, wszelkie opłaty są dobrowolne. Wymagać sobie możesz....

PS. Spójrzcie na daty rejestracji Babci, Lopezzo, Cichego czy moją i porównajcie z waszymi. Koniowi spod ogona powyskakiwaliście i wielkie pretensje macie że coś "ciężko" wypracowanego straciliście.

__________________
cytat:
Konrad napisał UWAGA! PODSTAWOWA KARA TO BAN STAŁY.

01-11-2009 11:18 nicolas jest offline Szukaj postów użytkownika: nicolas Dodaj nicolas do Listy kontaktów
kika2ooo
Junior Member


Data rejestracji: 30-06-2008
Postów: 23
Klan: Rune
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Kołobrzeg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Praktycznie 3 klany opanowały s2 i s3. Usadzają w nich swoich cieniasów, którzy w pojedynkę przegrywają z graczami o kilkaset miejsc niżej. Chodzi o to, by był jakiś ogranicznik dostępu do s2 i s3. Ja mogę siedzieć w s4, nie mam zamiaru załatwiać sobie ochronek, skracać urlop, by nikt mi nie zabrał tego klocuszka z s3 a już, broń boże, z s2. Ja chcę grać z równymi sobie czy lepszymi od siebie, a topy niech się kiszą we własnym sosie, a nie wpieprzają do niżej ustawionych

__________________
r1 kika2ooo
r14 Kika2000
ofki prosze potwierdzać na grze-na forum rzadko zaglądam Smile
01-11-2009 11:22 kika2ooo jest offline Szukaj postów użytkownika: kika2ooo Dodaj kika2ooo do Listy kontaktów
labedz
Full Member


Data rejestracji: 28-03-2009
Postów: 60
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez labedz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

koniowi spod ogona powiadasz ? a Ty skad jestes co? malolat co pod blok nie wyjdzie bo boi sie blockersow? Moze zacznij czytac dzieciaku polecam W pustyni i w puszczy" To lektora w sam raz dla Ciebie ,bedziesz sie mogl zidentyfikowac z Kalim i jego moralnoscia. rotfl
A co do tego czy place z obowiazku czy dobrowolnie to nie zadnego znaczenia nie zmienia faktu ze jak ja i mnie podobni przestaniemy placic to dlugo nie pograsz bo interia zamknie nieoplacalny interes.

Co do rady Cichego o nowych serwerach to tam tez sie panoszycie.I nie pozwalacie rozwijac co zdolnejszym graczom,systematycznie ktradnac im klocki panie Cichy.Kiedy na r10 zaczalem grac 4 dni pozniej niz reszta i doganiac czolowke zaczeliscie krasc mi klocek po klocku nie wpusczajac na dluzej na s4 wiec nie pieprz farmazonow kolego.
01-11-2009 11:28 labedz jest offline Szukaj postów użytkownika: labedz Dodaj labedz do Listy kontaktów
gemini
Junior Member


images/avatars/avatar-16107.gif

Data rejestracji: 20-08-2009
Postów: 18
Klan: LoS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co ma data do tego? moge wymieniac dziesiatki ludzi ktorzy dolonczyli pozniej a maja wiecej pkt niz Ty i sa o wiele lepszymi graczamiSmile zamiast zmieniac temat z wojny ex VS khorn o s3 na place premium czy nie moglbys przestac tu spamowac

__________________

When all hope is gone...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gemini: 01-11-2009 11:29.

01-11-2009 11:28 gemini jest offline Szukaj postów użytkownika: gemini Dodaj gemini do Listy kontaktów
czarny-kot
Member


Data rejestracji: 25-06-2008
Postów: 26
Klan: W_A
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Kołobrzeg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nicolas napisał(a)


Przypuszczam że poruszyliście twarde serca BW Team'u i właśnie trwają praca nad zmianą kodu gry by wszystkim cieniasom umożliwić zaistnienie w grze. Od jutra przy klikaniu wyprawek będziecie mieli możliwość wyboru dropa, przycisk "przenieś do s3" i "maksymalizuj statystyki".



nie chodzi mi o to abyśmy mieli wszystko podane na tacy, ale jeżeli rozbudowuje klocek i ładuje w niego sporo pracy a potem tos z topki mi go zabiera bo mam leprzy niz on albo zrobił reseta i nie chce mu sie rozbudowywac klocka to jakaś paranoja dla mnie.

Gram na tym serwerze od dośc dawna i prowadze klan staram zawsze grać fair play i tego ucze swoich klanowiczów.

Tylko nie rozumiem dlaczego i jaka satysfakcje daje klanowi z topki zabranie klocka gaczowi z klanu który nie ma najmniejszych szans na obrone go.

i ty mówisz o cieniasach to co osiągnolem w tej grze osoągnołem dziei swojej pracy a nie poplrcznictwo graczy z topki.

__________________
NICK W GRZE R14 = Czarny-kot

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez czarny-kot: 01-11-2009 11:40.

01-11-2009 11:37 czarny-kot jest offline Strona domowa czarny-kot Szukaj postów użytkownika: czarny-kot Dodaj czarny-kot do Listy kontaktów
nicolas
Forum Ace


images/avatars/avatar-15984.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 90
Klan: Camarilla
Kraina: Necropolia
Skąd: Sanitarium :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gemini:
Całe twoje pojęcie o grze: lepszy jest ten kto ma więcej punktówTongue
Chociaż jak patrze na ciebie:
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...file&uid=106392
to czego można się spodziewać.

labedz:

Dla ciebie i tobie podobnych każdy kto gra lepiej jest dzieciakiem bojącym się wszystkiego, ewentualnie no-lifem Big Grin
Niestety, taka już mentalność nieudaczników życiowych. To, że ze łzami w oczach naspamujesz 50 postów niczego nie zmieni - poszukajcie sobie na forum ile razy już Administracja była straszona upadkiem gry, sądem itp. Nie pasuje - nikt nikogo nie zmusza do gry tutaj. Czy beksy będą grać dalej czy nie - r1 nie uratuje ani nie zniszczy (ewentualnie będzie mniej osób o których będę mógł powiedzieć: "żal mi cie"). Póki co sytuacja na r1 ma się ok, jak napisał Lopezzo.

Edit:
Czarny-kot: co do gry fair play - jeśli faktycznie tak jest - chwała Ci za to.
Co do poplecznictwa w topce - przecież nikt nie wylądował w top zaraz po założeniu konta - każdy na to zapracował.
Jeśli chodzi o atakowanie słabszych: w tutorialu są jasno opisane zasady gry - co można, czego nie, co jest zabronione itp. Powtórzę jeszcze raz: każdy z nas rozpoczynając tutaj grę miał świadomość na jakich zasadach się ona toczy.

__________________
cytat:
Konrad napisał UWAGA! PODSTAWOWA KARA TO BAN STAŁY.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nicolas: 01-11-2009 11:47.

01-11-2009 11:42 nicolas jest offline Szukaj postów użytkownika: nicolas Dodaj nicolas do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gemini vel labedz, już się nie kompromituj Wink

na koncie labedz :
r10 : dbr toporek do rzucania "kt na db toporek do rzucania nick w grze magnuss ofe zloze rano pozdrawiam"
r1 : Doskonałe AK-47! "daje kt na akacza nick w grze magnuss "

i na koncie gemini :
r10 : ======Dobre AK-47 ---Dobry Szybki Sztylet "kt na aka 9k nick magnuss"


Tylko proszę, nie pisz, że rozmawiasz rozmawiasz sam ze sobą, bo chcesz porozmawiać z osobą inteligentną...
Zgłoszone do moda multikonto na forum Wink


Żal mi ludzi, którzy muszą pisać z kilku kont, bo każdy ma ich w (_Y_) Tongue
Teraz możesz wziąć urlopy, idź i nie wracaj xD



cytat:
nie chodzi mi o to abyśmy mieli wszystko podane na tacy, ale jeżeli rozbudowuje klocek i ładuje w niego sporo pracy a potem tos z topki mi go zabiera bo mam leprzy niz on albo zrobił reseta i nie chce mu sie rozbudowywac klocka to jakaś paranoja dla mnie.

Racja! Powinni zlikwidować oblężenia! I ataki też, bo nie po to zbieram sobie krew, żeby ktoś mi ją zabierał! A doskonałe kurtki szybkości powinny być w sklepie! I to by chyba było na tyle Happy

__________________
Babcia_Samo_Zlo

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez accelerator: 01-11-2009 11:45.

01-11-2009 11:43 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
labedz napisał(a)


Co do rady Cichego o nowych serwerach to tam tez sie panoszycie.I nie pozwalacie rozwijac co zdolnejszym graczom,systematycznie ktradnac im klocki panie Cichy.Kiedy na r10 zaczalem grac 4 dni pozniej niz reszta i doganiac czolowke zaczeliscie krasc mi klocek po klocku nie wpusczajac na dluzej na s4 wiec nie pieprz farmazonow kolego.


Jakie "wy" jakie "zaczęliście" - paranoje maniakalno prześladowczą masz? "grupa Trzymająca Władzę rządzi BW? Ja, na R10 nigdy nie grałem, zresztą gram TYLKO na R1 (krótki epizod na R3 miałem). Więc wielki zły Cichy Cię prześladuje na wszystkich serwerach pomimo tego że na nich nie gra? Weź skończ płakać bo jesteś żałosny i śmieszny.

Chciałem Ci udzielić pomocnej, dobrej rady a widzę, że tylko jakieś negatywne opinie za to dostaję. Mam nauczkę na przyszłość, żeby się nie wypowiadać w takich tematach. Bo Ty i Tobie podobni popłaczecie, popłaczecie i za kilka tygodni się skasujecie a ja sobie będę dalej spokojnie grał.

PS: nie jesteśmy kolegami "pieprzony farmazonie"

__________________
R1 : ID 21327


01-11-2009 11:45 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
labedz
Full Member


Data rejestracji: 28-03-2009
Postów: 60
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez labedz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

multikonta nie mam babuniu magnuss na r10 zostal oddany komu innemu juz dawno co mod moze sprawdzic po ip jedno jest ze szwecji to moje a drugie z polski to tego co gra tam teraz ,natomiast ciekawe jak Ty sie dowiedzalas ze akurat oddalem je geminiemu? hmmm zakrawa mi to na wlamanie chyba trzeba to zglosic do moda Big Grin
01-11-2009 11:48 labedz jest offline Szukaj postów użytkownika: labedz Dodaj labedz do Listy kontaktów
gemini
Junior Member


images/avatars/avatar-16107.gif

Data rejestracji: 20-08-2009
Postów: 18
Klan: LoS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nigdy bym nie pomyslal ze ze extreme i babcia dostarczy mi tylu powodow do smiechu rotfl konto magnuss na r10 przejolem a na r1 mam inny nickSmile babciu odrobilas prace domowa ale coz z tego jak jutro znow przedszkole czekaSmile
oj nicolas juz nie masz linii obrony? moze pochwal sie z kad masz swoj klockek w s3 i jeszcze nam opisz jak to go sam wybudowales.pewnie nawet nie wiesz co to plac budowySmile
wpisuj sobie co tam chcesz a najlepiej wpisz: Babcia_Samo_Zlo
skoro twierdzisz ze miara zdolnosci nie jest liczba pktow to po co smiejesz sie z jakiegos gracza o nicku gemini?Smile

i co babciu tematu twojej wojny z khornem jakos nie chcecie komentowac ani pamietac???Smile kiedys bylas malym nupkiem(i chyba dalej jestes) i nie pasowalo Ci to ze khorn ma s3 a teraz nam nie pasuje ze wy macieBig Grin i co masz nam to za zle? przeciez extreme robilo identycznieBig Grin powinniscie nas wspierac jak kumpli po fachu czyz nie?Big Grin


__________________

When all hope is gone...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez gemini: 01-11-2009 12:10.

01-11-2009 11:52 gemini jest offline Szukaj postów użytkownika: gemini Dodaj gemini do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zamykam, bo spamujecie nie na pierwotny temat.

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


01-11-2009 12:11 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Sens Gry w BW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH