Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Prosilbym O Usuniecie Tenatu Niezajmoje Sie Juz Grafika !! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Prosilbym O Usuniecie Tenatu Niezajmoje Sie Juz Grafika !! 21 Ankieta - średnia ocena: 7,4321 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Shadow Angel
Junior Member


Data rejestracji: 04-11-2009
Postów: 17
Klan: Probably The Best
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Cool Prosilbym O Usuniecie Tenatu Niezajmoje Sie Juz Grafika !! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam Wszystkich

Wykonuje profesjonalne sygnatury, portrety, userbary, oraz inne prace graficzne

KONTAKT :
PW NA FORUM
GG: 2074455

WAZNE
PROSZE o zamieszczenie posta przed napisaniem do mnie na gg
poniewaz mam czasami taki nawał osob ktore chca grafike ze niejestem w stanie polapac sie w archiwum co kto chcial


Pisząc prośbę grafikę, proszę podać:

1. render lub tematyke pracy lub zdac sie na moja inwencje
(strona z ktorej mozna pobrac rendery)
RENDERY

2. sposób kontaktu
nick i id lub GG

3.inne uwagi, o napisach, kolorystyce itp.

13. listopad 2009r
prace wykonuje za darmo poniewaz jakakolwiek oplata
równa sie otrzymaniem bana za pusching
a w regulaminie nie jest to sprecyzowane




NOWE ZASADY

Z dniem
15.XII.2009r.
niewykonuje prac dla osob ktore maja mniej niz 15 postow
jest to spowodowane tym iz duza ilosc nowych uzytkownikow odrazu wali do działu grafiki by ktos im wykonał prace ktora tak naprawde jest im niepotrzebna bo i tak niemaja zamiaru udzielac sie w jakikolwiek sposob na forum

dodatkowo
niebede wykonywał prac dla ludzi ktorzy prosza kilku grafikow
o wykonanie pracy niemam zamiaru podkradac zlecen innym osobom
(wyjatkiem jest jesli osoba czeka powyzej 7 dni na prace)

to jeszcze niekoniec
nietrawie pasozytow ktorzy maja po 20 setow poniewaz co tydzien prosza kogos
o prace z innym renderem bo tamta jemu sie już znudzila
co wy K%$&A myślicie ze ja niemam co robić ?

o zapomniałbym
maxymalnie dla 1 osoby moge zrobic 1 avatar 1 sygnature na forum
kilka portretow oraz kilka herbow klanowych do gry
jesli masz zamiar wpasc i poprosic o 3 sety bo chcesz sobie zmieniac co tydzien to zycze szukania innego jelenia lub kozła ofiarnego



REGULAMIN TEGO TEMATU
1. Chciałbym zeby ten temat był jak najbardziej przejzysty
(a.prosba o prace b.moja odpowiez juz zwykonana praca )
2. Mam tagze zycie osobiste wiec jesli nieodpowiedzialem to nie musicie mnie ponaglac n apewno odpowiem w jak najszybciej bede mogl
3. Grafiki należy zapisywać na własnym dysku! Jeśli serwer, naktórym były umieszczone, padnie, to linki wygasną. Dlatego nie przyjmuję skarg typu: "link wygasł i nie mam grafiki!", bo każdy może ją zapisać na dysku a ja wiecznie prac niebede przetrzymywał

Przykładowe prace
















__________________

Ten post był edytowany 25 raz(y), ostatnio edytowany przez Shadow Angel: 11-01-2010 23:49.

05-11-2009 19:28 Shadow Angel jest offline Strona domowa Shadow Angel Szukaj postów użytkownika: Shadow Angel Dodaj Shadow Angel do Listy kontaktów
Vojtex
Double Ace


images/avatars/avatar-16009.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 131
Klan: Suonka/\MK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Sanok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam
Poszukuje sygny i avka
Tematem glownym ma byc smierc ukaza w dosc mrocznym otoczeniu

Na sygnie powinno sie pojawic
DeeS oraz napis Mroczna Kompania

Kontakt gg 8201149

czekam na odpowiedz

__________________


Hankjunior przestal byc Tmodem... Wreszcie jakis promyk nadziejiBig Grin
Na moich akucjach obowiazuje zasada KT=CM+24h
05-11-2009 20:12 Vojtex jest offline Szukaj postów użytkownika: Vojtex Dodaj Vojtex do Listy kontaktów
Shadow Angel
Junior Member


Data rejestracji: 04-11-2009
Postów: 17
Klan: Probably The Best
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Shadow Angel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sygnaturka



Avatar



__________________

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Shadow Angel: 06-11-2009 23:23.

05-11-2009 21:57 Shadow Angel jest offline Strona domowa Shadow Angel Szukaj postów użytkownika: Shadow Angel Dodaj Shadow Angel do Listy kontaktów
Fasolski
Junior Member


images/avatars/avatar-16044.png

Data rejestracji: 20-10-2009
Postów: 19
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Siema
poszukuje sygny i avka ,Tematem głównym jest "Naruto"(taka Anima)

Na sygnaturze powinno znajdować sie Moje konta
Fasola-r6
Naruto-r9
Fasola-r10

jakos fajnie rozmieszczone Big Grin

Kontakt-4347893(gg)

czekam i pozdrawiam

__________________
Fasola-r6
Naruto-r9
Fasola-r 10


06-11-2009 04:53 Fasolski jest offline Szukaj postów użytkownika: Fasolski Dodaj Fasolski do Listy kontaktów
fajxu
Member


Data rejestracji: 22-10-2009
Postów: 37
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Siemka.
Ja potrzebuję Avataru i Sygnatury, na r7.
Z napisem i tematyką "Agent Pe" lub "Pepe" Smile

Coś w ten deseń tylko musi być ładniejsze Smile


__________________

GG: 7127493
07-11-2009 10:03 fajxu jest offline Szukaj postów użytkownika: fajxu Dodaj fajxu do Listy kontaktów
Lemoniadowy
Triple Ace


images/avatars/avatar-21099.gif

Data rejestracji: 12-12-2008
Postów: 214
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja poproszę portret ,obrazek wysłałem na gg ;]

__________________
kiedyś r7 - Lemoniadowy Joe
obecnie r18 - Vegas

Epicka Demoniczna Pięść Niebios Biegłości
07-11-2009 23:49 Lemoniadowy jest offline Strona domowa Lemoniadowy Szukaj postów użytkownika: Lemoniadowy Dodaj Lemoniadowy do Listy kontaktów
Shadow Angel
Junior Member


Data rejestracji: 04-11-2009
Postów: 17
Klan: Probably The Best
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Shadow Angel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Portret dla Senidia222

SoQ zaakceptowala Twoja oferte handlowa!
Przedmioty zaoferowane: Kurtka
Uzyskane pkt rozwoju: 400.



__________________

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Shadow Angel: 10-11-2009 15:24.

08-11-2009 10:39 Shadow Angel jest offline Strona domowa Shadow Angel Szukaj postów użytkownika: Shadow Angel Dodaj Shadow Angel do Listy kontaktów
fajxu
Member


Data rejestracji: 22-10-2009
Postów: 37
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sory ale zupełnie mi się nie podoba. Miała być ładna sygna, avek i portret.
Widzę tu wklejony render postaci i bohomazy na tle.
Widzę tu rozmazanie, falowanie, smugi i trochę gradientu

ps.
cytat:
z dniem 8 listopada 2009 r zaprzestaje wykonywac avatry poniewaz to forum niestety ogranicze grafikow wielkoscia 10 kb

Trzeba być grafikiem Smile

__________________

GG: 7127493

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez fajxu: 08-11-2009 11:01.

08-11-2009 11:00 fajxu jest offline Szukaj postów użytkownika: fajxu Dodaj fajxu do Listy kontaktów
Shadow Angel
Junior Member


Data rejestracji: 04-11-2009
Postów: 17
Klan: Probably The Best
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Shadow Angel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. no sorry mnie 10kb ogranicza
2. trzeba bylo sprecyzowac co chcesz w poscie a nie napisac "musi być ładniejsze" poniewaz dla niektorych piekno jest pojeciem wzglednym dla niektorych smierc jest pieknym zjawiskiem a dla niektorych odrazajacym
3. przeczytaj regulamin tego tematu prac nie komentujemy poniewaz chce by ten temat był przejrzysty !!
to niema byc dyskusja tylko konkretny topic prosba i zaakceptowana praca
4. skontaktuj sie zemna na gg i powiedz konkretniej jak to widzisz (po to je podałem) tak jak senidia to zrobil
5. o portrecie NIC niemowiles !!!
6. w pracy niema ani gradientu ani falowania ^^


cytat:
fajxu napisał(a)
Siemka.
Ja potrzebuję Avataru i Sygnatury, na r7.
Z napisem i tematyką "Agent Pe" lub "Pepe" Smile

Coś w ten deseń tylko musi być ładniejsze


__________________

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez Shadow Angel: 10-11-2009 15:24.

08-11-2009 11:15 Shadow Angel jest offline Strona domowa Shadow Angel Szukaj postów użytkownika: Shadow Angel Dodaj Shadow Angel do Listy kontaktów
fajxu
Member


Data rejestracji: 22-10-2009
Postów: 37
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piękna praca nie jest naklejonym renderem na bohomazy

__________________

GG: 7127493
08-11-2009 13:48 fajxu jest offline Szukaj postów użytkownika: fajxu Dodaj fajxu do Listy kontaktów
Shadow Angel
Junior Member


Data rejestracji: 04-11-2009
Postów: 17
Klan: Probably The Best
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Shadow Angel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grafika dla fasolski


Sygna


Avek


__________________

10-11-2009 11:53 Shadow Angel jest offline Strona domowa Shadow Angel Szukaj postów użytkownika: Shadow Angel Dodaj Shadow Angel do Listy kontaktów
Fasolski
Junior Member


images/avatars/avatar-16044.png

Data rejestracji: 20-10-2009
Postów: 19
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo ładne avki i sygnaturki polecam tego goscia naprawde wartoSmile daje 10

__________________
Fasola-r6
Naruto-r9
Fasola-r 10


10-11-2009 15:36 Fasolski jest offline Szukaj postów użytkownika: Fasolski Dodaj Fasolski do Listy kontaktów
Shadow Angel
Junior Member


Data rejestracji: 04-11-2009
Postów: 17
Klan: Probably The Best
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Shadow Angel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Praca dla Dwayna zamowienie na gg

Sygnatura


Avatar +



__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Shadow Angel: 11-11-2009 11:25.

10-11-2009 21:29 Shadow Angel jest offline Strona domowa Shadow Angel Szukaj postów użytkownika: Shadow Angel Dodaj Shadow Angel do Listy kontaktów
faruzeusz
Newbie


Data rejestracji: 18-10-2009
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JA poproszę avatara i sygnaturęBig Grin Z góry wielkie dziekiBig Grin Zdaje sie na twój gustBig Grin Oto linkiBig Grin Oczywiscie zby znajdowało sie R10 i nick LORD RANINA

http://planetrenders.net/renders/display...?album=17&pos=0 sygnatura

http://planetrenders.net/renders/display...album=7&pos=219 avatarBig Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez faruzeusz: 14-11-2009 14:13.

14-11-2009 14:13 faruzeusz jest offline Szukaj postów użytkownika: faruzeusz Dodaj faruzeusz do Listy kontaktów
fajxu
Member


Data rejestracji: 22-10-2009
Postów: 37
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Shadow Angel napisał(a)
Praca dla Dwayna zamowienie na gg

Sygnatura


Avatar +



Sorki za spam, ale to jest b. ładne Smile
mówiłem o tych:

to Ci nie wyszło.
Rób dalej taki typ, jak dla Dwayna, to Ci dobrze idzie Smile

Pozdrawiam i sorki za kolejny spam

__________________

GG: 7127493
14-11-2009 14:17 fajxu jest offline Szukaj postów użytkownika: fajxu Dodaj fajxu do Listy kontaktów
martinsss
Ex-Team


images/avatars/avatar-4035.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 356
Klan: ...:::: H T C ::::...
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomyłka warn usunięty

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez martinsss: 15-11-2009 02:45.

15-11-2009 02:36 martinsss jest offline Szukaj postów użytkownika: martinsss Dodaj martinsss do Listy kontaktów
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam...
Czy zrobisz dla mnie sygne i avka z napisem R8 : Izka
LINK :
Render 1
Render 2
Render 3
Render 4
Wybierz ten który najłatwiejszy wyda Ci się do zrobienia, wszystkie są ładne wiec wybór należy do Ciebie...
pozdro...........

__________________
R14
16-11-2009 15:43 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
Shadow Angel
Junior Member


Data rejestracji: 04-11-2009
Postów: 17
Klan: Probably The Best
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Shadow Angel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

praca dla Psikusa

Portret



Sygna



Avek



Praca dla Robsona

Portret



Sygna



Avek


Cross (izka)

wszystkie linki ktore mi dalas niedzialaja niewiem dlaczego wyslij mi je jeszcze raz na gg bede wdzieczny

__________________

Ten post był edytowany 9 raz(y), ostatnio edytowany przez Shadow Angel: 22-11-2009 22:58.

16-11-2009 20:53 Shadow Angel jest offline Strona domowa Shadow Angel Szukaj postów użytkownika: Shadow Angel Dodaj Shadow Angel do Listy kontaktów
Spyrol
Double Ace


images/avatars/avatar-16161.jpg

Data rejestracji: 02-04-2009
Postów: 118
Kraina: Necropolia
Skąd: Rejstracji ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziękuje bardzo ładne Smile
18-11-2009 12:21 Spyrol jest offline Szukaj postów użytkownika: Spyrol Dodaj Spyrol do Listy kontaktów
robson.
Forum Ace


images/avatars/avatar-16581.jpg

Data rejestracji: 21-12-2008
Postów: 97
Klan: [-69-]
Kraina: Necropolia IV

witam Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziekuje bardzo- super pracka pozdrawiam

__________________
Kocham Cie Ewelinnko

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez robson.: 18-11-2009 16:23.

18-11-2009 16:19 robson. jest offline Szukaj postów użytkownika: robson. Dodaj robson. do Listy kontaktów
MaTiuS
Triple Ace


images/avatars/avatar-24288.jpg

Data rejestracji: 23-05-2009
Postów: 183
Klan: BloodyKingdom
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia III; Moria III
Skąd: Okolice Warszawy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o portret i avka o tematyce Dragon Ball'a.
Na portrecie napis r3 - MaTiuS
Z góry dzięki.
Pozdrawiam.

__________________
r3/r4 - Niedziak
25-11-2009 17:57 MaTiuS jest offline Szukaj postów użytkownika: MaTiuS Dodaj MaTiuS do Listy kontaktów
RaZor.
Forum Ace


images/avatars/avatar-16369.jpg

Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 86
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosiłbym o portret postaci,avk+sygne Smile
Z Devil May Cry 4

Jakiś klimat mroczny

W nim napis RaZ0r(portrecie)

i na sygnie
r10-RaZ0r
r9-HaiF

z góry dzięki Wink

__________________

r11-HeIs
r9-Lilu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez RaZor.: 25-11-2009 18:26.

25-11-2009 18:26 RaZor. jest offline Strona domowa RaZor. Szukaj postów użytkownika: RaZor. Dodaj RaZor. do Listy kontaktów AIM Screen Name of RaZor.: :D YIM Account Name of RaZor.: ;P Zobacz profil MSN RaZor.
wiespol
Newbie


Data rejestracji: 22-11-2009
Postów: 2
Kraina: Moria III
Skąd: GnIeZnO WlKp

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o avatar i sygnatureWink Smile ) Linki do obrazków wysłałem na nr Podany Wyżej Smile )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wiespol: 25-11-2009 21:31.

25-11-2009 21:29 wiespol jest offline Szukaj postów użytkownika: wiespol Dodaj wiespol do Listy kontaktów
roflmao11
Newbie


images/avatars/avatar-16196.png

Data rejestracji: 05-11-2009
Postów: 5
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: mam wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja poproszę cały secik . Tematem głównym ma być piekło i diabeł raczej bez żadnych Gwiazd itp tylko poprostu demon lub diabeł Tongue na Portrecie powinien znaleźć się napis "Sakurcia"
na sygnie Roflmao11
i avek twoja inwencja ;D

__________________

Klik.To nie boli ^^

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez roflmao11: 26-11-2009 15:16.

26-11-2009 11:23 roflmao11 jest offline Szukaj postów użytkownika: roflmao11 Dodaj roflmao11 do Listy kontaktów
Triple Ace
Forum Ace


images/avatars/avatar-17302.png

Data rejestracji: 26-11-2009
Postów: 93
Klan: P_S
Kraina: Necropolia V
Skąd: Żrdw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Ja prosił bym o mały secik, tutaj na forum, oraz portret do gry (450x600)
Tematyką powinny być wampiry, tło mroczne, może jakiś zamek itp.
Postać jak już podałem to mężczyzna lub kobieta wampir.

Proszę aby praca została wykonana w okresie maksimum 3-4 dni.
Z góry dziękuję i pozdrawiam

/edit

jeśli można jeszcze prosić to prace w stylu:
bo to jedna z ładniejszych Smile

__________________
r7: DmL

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Triple Ace: 26-11-2009 18:47.

26-11-2009 14:57 Triple Ace jest offline Strona domowa Triple Ace Szukaj postów użytkownika: Triple Ace Dodaj Triple Ace do Listy kontaktów
Shadow Angel
Junior Member


Data rejestracji: 04-11-2009
Postów: 17
Klan: Probably The Best
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Shadow Angel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w zwiazku z tym ze wszyscy rzucili sie na raz

oto kolejnosc wykonywania prac :
1.RaZor





został portret
2.MaTius
3.wiespol
4.Triple Ace
P.S napewno zajmie to wiecej niz 3-4 dni
5.roflmao11

__________________

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Shadow Angel: 02-12-2009 14:48.

26-11-2009 15:35 Shadow Angel jest offline Strona domowa Shadow Angel Szukaj postów użytkownika: Shadow Angel Dodaj Shadow Angel do Listy kontaktów
Buried Alive
Viking


images/avatars/avatar-20017.jpg

Data rejestracji: 20-05-2009
Postów: 562
Klan: R6 - Dies Irae, R10 - PuB
Kraina: Necropolia IV
Skąd: jakby to robilo roznice...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam Smile chcialbym zamowic sygnature...

Chcialbym aby wystepowala w niej postać Sasuke Uchiha z anime "Naruto" w momencie gdyz zaczyna dzialac jego klatwa...

a na sygnie wpis:

r6 - Likrautz
r10 - Saint Murder


i ewentualnie gdyby udalo ci sie zmiescic gdzies "we're the prisoners of our own fantasy" to byloby fajnie Smile jesli bedziesz potrzebowal szczegolow to moje gg: 10910541

__________________

27-11-2009 13:07 Buried Alive jest offline Szukaj postów użytkownika: Buried Alive Dodaj Buried Alive do Listy kontaktów
RaZor.
Forum Ace


images/avatars/avatar-16369.jpg

Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 86
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Shadow Angel napisał(a)
w zwiazku z tym ze wszyscy rzucili sie na raz

oto kolejnosc wykonywania prac :
1.RaZor





został portret
2.MaTius
3.wiespol
4.Triple Ace
P.S napewno zajmie to wiecej niz 3-4 dni
5.roflmao11



Super ^^ Wink Podoba mi się.! Czekam na portret Smile

__________________

r11-HeIs
r9-Lilu
27-11-2009 14:35 RaZor. jest offline Strona domowa RaZor. Szukaj postów użytkownika: RaZor. Dodaj RaZor. do Listy kontaktów AIM Screen Name of RaZor.: :D YIM Account Name of RaZor.: ;P Zobacz profil MSN RaZor.
ugi
Viking


images/avatars/avatar-16231.jpg

Data rejestracji: 18-04-2009
Postów: 697
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam chcialbym sygne z tego linka jak sie da oczywiscie

http://img197.imageshack.us/i/vlcsnap16047259.png/

__________________

Nie piję dynksu. Dosypuję żelatyny, czekam aż zastygnie i jem o_O


When you have to shoot...Shoot! Don't talk

r1 Tuco
27-11-2009 21:59 ugi jest offline Szukaj postów użytkownika: ugi Dodaj ugi do Listy kontaktów
wiespol
Newbie


Data rejestracji: 22-11-2009
Postów: 2
Kraina: Moria III
Skąd: GnIeZnO WlKp

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodaje linki zktorych chce sygne i avatar Smile ) http://www.gry4ever.pl/wp-content/upload...w-lich-king.jpg


http://c.wrzuta.pl/wm19743/602ba5d80003e...f%20warcraft%20(11)
27-11-2009 23:59 wiespol jest offline Szukaj postów użytkownika: wiespol Dodaj wiespol do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Prosilbym O Usuniecie Tenatu Niezajmoje Sie Juz Grafika !!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH