Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » załatwiony przez administrację » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony załatwiony przez administrację 18 Ankieta - średnia ocena: 7,0018 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kilbuk
Member


images/avatars/avatar-13187.gif

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 32
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

załatwiony przez administrację Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawa dotyczy kradzieży sprzętu i pomoc administracji w jej odzyskaniu .
7 października skradziono mi sprzęt dobre nocki ,doskonałe preko i dobra szybkość . Jeden z tych przedmiotów mianowicie szybkośc, została sprzedana do sklepu przez złodzieja . Jak wiadomo przedmioty sprzedane do sklepu znikają po 10 dniach. Złodziej dostał za to bana na IP zarówno w grze jak i na forum
Po kilku dniach z pomocą przyjaciół udało się dotrzeć do złodzieja w realu .Po ustaleniu faktów udało się załatwić tak sprawę ze złodziejem, aby sprzęt oddał .
Pozostał tylko mały problem zdjęcie bana z konta złodzieja na kilka minut aby mógł on to zrobić .
Piszę, że mały problem ale jak się okazało był to duży problem . Pomimo że do Opka lub Konrada pisało kilka osób z prośba w tej sprawie i to w różnych formach prośby te pozostawały bez echa .Pozostawały do momentu ,aż upłynęło 10 dni i kurtka przepadła w sklepie na zawsze .Wtedy nagle Op się odezwał a administrator dwie pozostałe rzeczy oddał . Kurtka oczywiście przepadła .Złośliwi twierdzą , że było to celowe i że kurtka wylądował na czyimś koncie . Ja tego nie wiem . Wiem natomiast że gdyby nie nazwijmy to opieszałość administracji i operatora odzyskał bym wszystkie przedmioty .
Poniżej wklejam moja rozmowę z Konradem w tej sprawie . Czekam na wasze uwagi i wnioski może ktoś się zechce wypowiedzieć .

cytat:

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: kilbuk
Data: 23.10.2009 09:27
Do: Konrad
Temat: kilbuk r1 kradzież przedmiotów cdn...

Oddanie Skradzionych Itemów


cytat:

zostaną oddane przez administrację .




Jeśli to prawda to chciał bym spytać kiedy i w jaki sposób . Proszę o jakąkolwiek informacje w tej sprawie bo ta niepewność mnie już zaczyna wykańczać .Najgorzej jest jak człowiek nie wie na czym stoi pozdrawiam

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Konrad
Data: 23.10.2009 10:58
Do: kilbuk
Temat: kilbuk r1 kradzież przedmiotów cdn...

Zapewne dziś do wieczora.

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: kilbuk
Data: 26.10.2009 18:10
Do: Konrad
Temat: kilbuk r1 kradzież przedmiotów cdn...

Chciałem się przypomnieć co z moja sprawą

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Konrad
Data: 27.10.2009 11:46
Do: kilbuk
Temat: kilbuk r1 kradzież przedmiotów cdn...

Chyba nastąpiło małe nieporozumienie - jak przypuszczam nie jesteś autorem tematu, a przedmioty ze zbanowanego konta nie są oddawane automatycznie.
2 z 3 przedmiotów powinny być na Twoim koncie, trzeci sprzedany wcześniej do sklepu jest niestety nie do odzyskania. Proszę o informację, czy sprawa została załatwiona.
Pozdrawiam.

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: kilbuk
Data: 30.10.2009 15:00
Do: Konrad
Temat: kilbuk r1 kradzież przedmiotów cdn...

Dwa z trzech są na moim koncie, ale jest jeden mankament .Chodzi o ten jeden którego nie ma a który przepadła w sklepie i którą teraz jestem w plecy . Koleś który to zakosił prosił o odbanowanie jego IP w celu oddania sprzętu jeszcze na długo zanim minęło te 10 dni i kurtkę można było jeszcze odkupić w sklepie.Nie wiem dlaczego to wszystko trwało tyle czasu? Pisałem w tej sprawie ja oraz pisał tez Duke z r1 w moim imieniu.Pisaliśmy do operatora C47 i do Ciebie .Pisaliśmy na pw oraz po braku odzewu również na gg .Ty i owszem nawet odpisałeś że przekażesz opkowi odblokowanie kolesia IP w celu oddania rzeczy . Pytanie tylko dlaczego to trwało tyle czasu i dlaczego Ce nie odpowiadał na nasze wiadomości ?Dodam do tego jeszcze bo to dość istotne, że w rozmowie z Ce na zjeździe stwierdził że nie zna wogóle tematu .Załamka całkowita, teraz przez waszą opieszałość jestem w plecy 1kk pr .Niestety nie mam nawet IP tego przedmiotu aby go odtworzyć bo myśląc, że skoro koleś zechciał oddać przedmioty link nie będzie już potrzebny i skasowałem raport z handlu .
Chciałem też i z Tobą porozmawiać na ostatnim zjeździe w wawie o tym problemie , ale niestety skutecznie unikałeś rozmowy.Myślę że to jest nie w porządku i powinienem dostać jeśli nie tą to inną dobra kurtkę szybkości. Pozostawiam temat Tobie do oceny i to w jaki sposób to zakończysz .Ja już nie mam siły , jeśli odzyskam kurtkę to jeszcze się pobawię z wami jeśli nie to mam dosyć . Szkoda tylko bo grając trzy lata nigdy nie miałem ani jednego bana grałem zawsze uczciwie a zostałem potraktowany nie zaciekawie pozdrawiam Leszek (kilbuk)

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Konrad
Data: 30.10.2009 17:26
Do: kilbuk
Temat: kilbuk r1 kradzież przedmiotów cdn...

Nie używam gg do celów gry ani nie przypominam sobie, że ktokolwiek miał być odblokowany po numerze IP w grze w celu oddania itemów.
Pozdrawiam.

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: kilbuk
Data: 31.10.2009 10:50
Do: Konrad
Temat: kilbuk r1 kradzież przedmiotów cdn...

źle może trochę to napisałem.Nie do Ciebie na gg pisałem tylko do Ce i dlatego że na pw nie odpowiadał . Wiem, że nie używacie gg , ale próbowałem wszystkich sposobów aby ktos mi odpowiedział . Wszystkie wiadomości do Ciebie lub operatora są razem z datami ich wysłania, także wszystko można udokumentować . Oto fragmęt jednej z nich akurat do Ciebie kiedy można było jeszcze przedmiot odkupić w sklepie:
cytat:

Wiadomość do Konrad, dnia 13.10.2009 20:05
RE: bardzo prosze o pomoc poniżej wszystko opisuje

.....Odbiegając już od tego tematu czy jestem sam sobie winien mam inna prośbę . Mimo różnych prób i to kilku osób nawiązania kontaktu z opkiem C47 to od 3 dni próby te pozostają bez echa. A prośba polega na tym aby odblokować konto nazwijmy je kontem złodzieja . Chciałbym aby zrobić to w celu umożliwienia oddania rzeczy przez złodzieja . Praktycznie jest to już umówione z nim .....


-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Konrad
Data: 02.11.2009 09:11
Do: kilbuk
Temat: kilbuk r1 kradzież przedmiotów cdn...

Zdaje się, że wtedy jeszcze nie oddawaliśmy przedmiotów skradzionych w wyniku pożyczenia. Pechowa sytuacja, ale niestety nie mogę z tym nic zrobić.
Pozdrawiam.

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: kilbuk
Data: 03.11.2009 07:52
Do: Konrad
Temat: kilbuk r1 kradzież przedmiotów cdn...

Kurcze i dlatego chciałem porozmawiać w realu bo w tej formie jest jakoś trudno cokolwiek wyjaśnić .
Masz rację nie było wtedy takiej możliwości , ale to nie wy mieliście mi to oddać tylko koleś który to pożyczył .Chciał a nie mógł bo miał bana w grze i na forum . Prośba dotyczyła odbanowania jego by mógł to zrobić . I gdyby operator zrobił by to wtedy gdy o to prosiliśmy to bez żadnych problemów miał bym wszystkie przedmioty z powrotem. Moja prośba po części dotyczyła, aby wyjaśnić mi dlaczego tak się nie stało bo wina ,że kurtka przepadła leży tylko i wyłącznie po stronie operatora .

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Konrad
Data: 03.11.2009 09:21
Do: kilbuk
Temat: kilbuk r1 kradzież przedmiotów cdn...

Może i jest w tym trochę racji, ale jaką masz pewność, że kurtka nie została sprzedana do sklepu wcześniej, a co za tym idzie, była i tak nie do odzyskania w momencie zgłoszenia skargi?
Pozdrawiam.


-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: kilbuk
Data: 05.11.2009 19:52
Do: Konrad
Temat: kilbuk r1 kradzież przedmiotów cdn...

A wiem bo koleś wziął kurtkę ode mnie 7 października do Ce zgłoszenie było 13 października
cytat:

Wiadomość do C47, dnia 13-10-2009 18:32
ZBANOWANY KOLEŚ

Kradziez szybkości nocek i preka
Piszę w sprawie tego tematu. Udało mi się siłą perswazji Wink załatwić , że gracz który okradł Kilbuka oraz kogoś tam jeszcze chce oddać z własnej woli itemy. Niestety ma bana na IP. Dało by radę go odbanowac na kilka minut? Jeśli tak to w jakich godiznach i kiedy co bym mógł do niego przedzwonić celem oddania skradzionych itemów. Pozdro "Majster". Liczę na w miarę szybką odpowiedźWink


przedmiot w sklepie znika po 10 dniach .Jestem też pewien że chłopak by odkupił kurtkę i oddał ją bo jak się okazało to był dzieciak i jego rodzice którzy nie dość że mu wkropili to obiecali, że załatwią sprawę aby wszystko oddał .
Już wcześniej pisałem że Ce zapytany na zjeździe o sprawę o niczym nie wiedział. Wnioskuję dlatego, że on w ogóle nie czytał tych wiadomości po prostu olewa .A więc wina jest tylko i wyłącznie po stronie operatora i przez niego straciłem kurtkę .Zadałem sobie tyle trudu aby znaleźć i dotrzeć do dzieciaka który mieszka na drugim końcu Polski a administracja załatwiła to jak załatwiła .
-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Konrad
Data: 06.11.2009 09:12
Do: kilbuk
Temat: kilbuk r1 kradzież przedmiotów cdn...

Wina była po stronie tego, który ukradł. Op nie ma obowiązku czasu reakcji 10 minut. Co do tego, że na zlocie nie wiedział, o którą sprawę chodzi, to nie dziwiłbym się - gdybyś codziennie dostawał po kilkanaście takich wiadomości z kilkunastoma sprawami, też nie wiedziałbyś o którą konkretnie chodzi.
Pozdrawiam.

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: kilbuk
Data: 06.11.2009 11:38
Do: Konrad
Temat: kilbuk r1 kradzież przedmiotów cdn...
10 min może i nie ma , ale jak chyba zauważyłeś to było zdecydowanie więcej bo kilka dni . Op ma obowiązek odpowiadać bo po to jest . Zarówno jak on tak i administracja powinna ponosić odpowiedzialność swoich działań od tego jest aby pomagać w podobnych sytuacjach , to wasz praca .

Widzę że nie ma co dalej dyskutować ja swoje Ty swoje niczego w ten sposób nie osiągnę . Pozostaje mi tylko pogratulować takiej postawy i stosunku do swoich klientów oby tak dalej .



Jeszcze na koniec w związku ze stwierdzeniem
cytat:
Op nie ma obowiązku czasu reakcji 10 minut.
może wiecie jakie op ma obowiązki?Smile

__________________
|^^^^^^^^^^^^||......|"\
| -r.14<setka.>r.14-||......||'""|""\__,_
| ______________ ||__..|I__|__I___ |)
|(@) |(@)""""**|(@)** (@)******|(@)
06-11-2009 13:12 kilbuk jest offline Szukaj postów użytkownika: kilbuk Dodaj kilbuk do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I po co ten temat skoro zaraz ktos z bwt napisze, ze w innych grach mmo admini traktuja graczy jeszcze gorzej Roll Eyes
Nasza kochana administracja tez chce byc czasem top & trendy Happy


edit:

przykro mi co do Twojej historii .. troche szkoda tracenia czasu na takie zajście.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez slash3r: 06-11-2009 13:41.

06-11-2009 13:40 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
ImportLive
Forum Ace


Data rejestracji: 11-12-2008
Postów: 88
Kraina: Necropolia III; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zadałem sobie tyle trudu aby znaleźć i dotrzeć do dzieciaka który mieszka na drugim końcu Polski a administracja załatwiła to jak załatwiła

.
cytat:
Czekam na wasze uwagi i wnioski może ktoś się zechce wypowiedzieć .


Wniosek ? Tongue Jesteś nolifem ^^
Ścigać jakiegoś dzieciaka po całej polsce za to, że kopsnął eq na BW ? Big Grin
Toż nawet gdyby Ci zwrócili kase za preme byś nie pokrył kosztów podróży/wycieczki Tongue


Ale jakby nie patrzeć to administracja też niezbyt ładnie postąpiła...można nawet przypuszczać, ze celowo zwlekali z odpowiedzią bo czekali aż szybkość pójdzie się kochać ;]
06-11-2009 13:42 ImportLive jest offline Szukaj postów użytkownika: ImportLive Dodaj ImportLive do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przedmioty skradzione przez gracza - wina opa
przedmiot skasowany przez gracza - wina opa
ban na IP dla gracza (jeśli dobrze pamiętam to za groźby) - też wina opa, bo niby czyja

teraz przedmioty są oddawane przez administrację, zwykle w ciągu 24h
ale w tej sprawie i tak by nie były oddane, pożyczane było za PR - to że zarobiłes na tym przedmiocie pewnie więcej niz jest wart to pomijasz, to że można było stracić przedmiot bo takie się ponosi ryzyko (administracja ostrzegała) też pomijałeś

w tematach pisalem wielokrotnie, że odblokowanie na czas oddania przedmiotów zależy tylko od gracza zbanowanego, bo po co mam odblokowywac jak on nie zechce oddać lub go nie będzie wtedy - nic do mnie nie pisał (a mógł to zrobić chociażby z kafejki lub od kolegi skoro miał bana na IP)

wina leży tylko i wyłącznie po stronie gracza który pożycza mimo ostrzeżeń administracji


edit:
właśnie na dodatek nawet te dwa odzyskane przedmioty ci się nie należały, bo pożyczka była za punkty...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-11-2009 13:52 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kilbuk
Member


images/avatars/avatar-13187.gif

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 32
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kilbuk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jak miał pisać jak miał zbanowane wszystko . Wystarczy że inni pisali i tłumaczyli, że koleś chce oddać. Pisałem wcześniej że to dziecko nie zna się na tym co to IP nie mógł napisać i dla niego to wszystko do puki mu ktoś nie wytłumaczył z tą kafejką . Czy to nie jest dla ciebie jasne ? Nie możesz tego zrozumieć czy specjalnie odwracasz wszystko kota ogonem .
Wszystko trzeba wam wyjaśniać jak 5 letniemu dziecku Po pięć razy tłumaczyć bo udajecie że nie rozumiecie a wszystko jest oczywiste Trzeba tylko przeczytać , zrozumieć i wydobyć z siebie trochę dobrej woli . Czasami przyznać się do błędu.A ty Zawsze jesteś święty
Po co te teksty:

cytat:
przedmioty skradzione przez gracza - wina opa
przedmiot skasowany przez gracza - wina opa
ban na IP dla gracza (jeśli dobrze pamiętam to za groźby) - też wina opa, bo niby czyja

napisałem wyraźnie na czym polega Twoja wina , ale Ty zawsze musisz coś ubarwić .
cytat:
właśnie na dodatek nawet te dwa odzyskane przedmioty ci się nie należały, bo pożyczka była za punkty...

Należały mi się bo gdyby został odbanowany sam by mi oddał .
Nie pisze w temacie że nie ma tu mojej winy ale sam starałem się to naprawić od was chciałem tylko pomocy w odbanowaniu kolesia na czas .Wiem dobrze że nie czytałeś nawet pw w tej sprawie i Ty to wiesz bo nie miałeś pojęcia o czy ja i exchume mówimy do Ciebie . Nawet jak sprawę Ci opisałem to nie wiedziałeś .Sprawa jest tak charakterystyczna że nie mozliwe abyś nic nie pamietał o niej

__________________
|^^^^^^^^^^^^||......|"\
| -r.14<setka.>r.14-||......||'""|""\__,_
| ______________ ||__..|I__|__I___ |)
|(@) |(@)""""**|(@)** (@)******|(@)
06-11-2009 14:46 kilbuk jest offline Szukaj postów użytkownika: kilbuk Dodaj kilbuk do Listy kontaktów
Black_Wizzard
Forum Ace


images/avatars/avatar-15830.gif

Data rejestracji: 03-08-2009
Postów: 98
Klan: DWN(R6 kiedys)Obecnie DWN R14 xDD
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kilbuk tak sobie sprawdzałem po forum czy Ce był w tedy aktywny na forum i o dziwo dziwię się że wogule ci nie odp :-/

Bo bany siał jak co dzień to tu , to tam.

Więc nie rozumiem dla czego w twojej sprawie nie zadziałali w odpowiednim czasie , nawet po mimo pożyczki pr pod zastaw itemów ?!!
W końcu spokojnie te pr mogłeś spłacać na konto administracyjne a admini mogli te itemy przetrzymać na swoich kontach do czasu spłaty przez ciebie owej pożyczki :-//


Przykra sprawa i niestety zaś widać ewidentne olewanie graczy przez Adminów ( itp)
Brak słów i tyle a dla ciebie i reszty nauczka :-((

__________________
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
<10.000..50.000) - 1000pkt
<50.000..100.000) - 5000pkt



ID:
5706 R6
306 R14
Kasacja Konta R18
06-11-2009 15:43 Black_Wizzard jest offline Szukaj postów użytkownika: Black_Wizzard Dodaj Black_Wizzard do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze.
Piszesz że przedmioty skradzione zostały 7-dmego, a pierwsze PW do mnie wysłałeś
Data: 23.10.2009 09:27
To coś tu się chyba nie zgadza.

Po drugie.
W temacie, który cytujesz inny gracz chce zwrotu przedmiotów, a Ty zapewne myślałeś, że op pooddaje wszystkim, od których zbanowany gracz pożyczał. Kiedy napisałeś PW do C47, treści "proszę o zwrot przedmiotów ze zbanowanego konta xxx (link do tematu), lista przedmiotów: xxx"?

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




06-11-2009 16:18 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
kilbuk
Member


images/avatars/avatar-13187.gif

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 32
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kilbuk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Po pierwsze.
Piszesz że przedmioty skradzione zostały 7-dmego, a pierwsze PW do mnie wysłałeś
Data: 23.10.2009 09:27
To coś tu się chyba nie zgadza.


pisałem do Ciebie i wklejałem cytaty tej wiadomości masz nawet wklejony fragmęt tego pw w tym poście powyżej i wkleję to ponownie :

cytat:

Wiadomość do Konrad, dnia 13.10.2009 20:05
RE: bardzo proszę o pomoc poniżej wszystko opisuje

.....Odbiegając już od tego tematu czy jestem sam sobie winien mam inna prośbę . Mimo różnych prób i to kilku osób nawiązania kontaktu z opkiem C47 to od 3 dni próby te pozostają bez echa. A prośba polega na tym aby odblokować konto nazwijmy je kontem złodzieja . Chciałbym aby zrobić to w celu umożliwienia oddania rzeczy przez złodzieja . Praktycznie jest to już umówione z nim .....



nie wiem dlaczego twierdzisz że pisałem do Ciebie 23-07 pierwszy raz jak tu widać jasno data jest 13-07

jeśli chodzi o drugi watek
cytat:
W temacie, który cytujesz inny gracz chce zwrotu przedmiotów, a Ty zapewne myślałeś, że op pooddaje wszystkim, od których zbanowany gracz pożyczał. Kiedy napisałeś PW do C47, treści "proszę o zwrot przedmiotów ze zbanowanego konta xxx (link do tematu), lista przedmiotów: xxx"?

Trochę tego nie rozumiem i postaram się coś wyjaśnić .
O oddanie sprzętu to pisałem od razu jak tylko przedmioty skradziono. W zgłoszeniu kradzieży napisałem prośbę o umożliwienie ich zwrotu i jakie to przedmioty były , jest to w skargach R1. To raz a dwa pisałem również po tym do Ciebie pw z prośbą o pomoc w odzyskaniu sprzętu przecież powinieneś to mieć . Wtedy nie było takiej opcji aby oddać skradziony sprzęt i taką dostałem odpowiedz. Nie rozumiem po co ci to skoro dostałem jasną odpowiedz że: nie da rady bo regulamin na to nie zezwalał.
W takim razie zająłem się tym aby sam złodziej zwrócił mi przedmioty .Gdy to załatwiłem napisałem prośby o odbanowanie kolesia w celu umożliwienia mu oddania rzeczy i tego dotyczy cała sprawa . Wszystkie wiadomości z tym związane masz wklejone powyżej i wklejałem Ci te wiadomości na pw
Jeszcze raz powtórzę nie dotyczyły one jak widać prośby o oddanie przedmiotów przez administrację tylko już o odbanowanie kolesia
Podsumowując jakie jeszcze chcesz linki skoro wszystko masz powyżej skopiowane z naszych rozmów na pw gdzie wszystko Ci już wklejałem

edit
cały czas staram się uzyskać odpowiedz na pytanie dlaczego Op przez 4 dni nie umożliwił poprzez odbanowanie konta oddania rzeczy.
Zamiast odpowiedzi przez cały czas jestem przez was atakowany jakimiś pytaniami .Raczej nie jest przyjęte w dobrym tonie aby odpowiadać pytaniem na pytanie .

__________________
|^^^^^^^^^^^^||......|"\
| -r.14<setka.>r.14-||......||'""|""\__,_
| ______________ ||__..|I__|__I___ |)
|(@) |(@)""""**|(@)** (@)******|(@)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kilbuk: 06-11-2009 17:32.

06-11-2009 17:21 kilbuk jest offline Szukaj postów użytkownika: kilbuk Dodaj kilbuk do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat o oddawaniu został napisany dopiero dnia 21 października, więc na wcześniejsze prośby o odzyskanie przedmiotów otrzymałeś odpowiedź odmowną, podobnie jak wszyscy inni użytkownicy. Kolejna wiadomość była 23-ciego, a wtedy przedmiotu niestety nie udało się już odzyskać.

Natomiast jak pisze C47, osoba która ukradła przedmioty nie napisała do niego informacji, że prosi o odblokowanie w celu oddania przedmiotów, jak to robią wszyscy zablokowani.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




06-11-2009 18:47 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
kileras123
Triple Ace


Data rejestracji: 06-04-2009
Postów: 238
Kraina: Necropolia IV; Moria III; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to ja się dopiszę do tematu. Jak to "siły wyższe" dbają o przestrzeganie regulaminu...
Mefisto24/ Siekierka => mnie też okradł
Mateuszkru
Mefisto24/ Siekierka <- edit - jest jakis odzew ponownie

Ciekawe kiedy ktoś raczy odpowiedzieć...
Wniosek? Administracja tylko raz sprawdza i mówi: Ban/stałka/x dni/nie widzę nic sprzecznego z regulaminem itp. Po czym, rzuca temat w cholerę i nawet nie zagląda...


Tak to już jest, kasa, kasa, kasa, zero dyscypliny chytry


Jeśli dostanę warna i ban to trudno. Ale myślę, że post jest w jakiś sposób związany z tematem.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kileras123: 06-11-2009 19:22.

06-11-2009 19:02 kileras123 jest offline Strona domowa kileras123 Szukaj postów użytkownika: kileras123 Dodaj kileras123 do Listy kontaktów
kilbuk
Member


images/avatars/avatar-13187.gif

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 32
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kilbuk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

temat o oddawaniu był napisany 13-10 października na pw do opka i do Ciebie
21-10 napisał sam zbanowany bo mu się wytłumaczyło jak ma to zrobić
.Gdzie jest napisane że musi zrobić to sam zbanowany . Jeśli jest to ja się nie doczytałem i nawet jeśli jest to sam zbanowany nie umiał tego zrobić przez założonego bana .Pisali za niego inni to nie jest dla was wystarczające? Potrzeba wam podpis samego prezydenta ? Spieprzyliście sytuację i tłumaczycie się jak małe dzieci .
Kolejny raz nie odpowiedziałeś na moje pytanie .
To spytam inaczej skoro Ce tak się upiera że potrzebne było osobista prośba zbanowanego ,to dlaczego przez 4 dni nie odpowiedział na żadne pw i nie napisał o tym ze musi zgłosić się właśnie zbanowany .Zobacz jak tu napisałem temat jak szybko odpowiedział nie czekał aż 4 dni
Koniec tematu bo nie potrzebnie przez was wzburzają mnie negatywne emocje Kurtka dla mnie została skradziona i to nie przez gracza który to pożyczył ode mnie tylko przez was . Frown

__________________
|^^^^^^^^^^^^||......|"\
| -r.14<setka.>r.14-||......||'""|""\__,_
| ______________ ||__..|I__|__I___ |)
|(@) |(@)""""**|(@)** (@)******|(@)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kilbuk: 06-11-2009 20:33.

06-11-2009 20:32 kilbuk jest offline Szukaj postów użytkownika: kilbuk Dodaj kilbuk do Listy kontaktów
Exhume
Triple Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 223
Klan: DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem po co ta sciema. niechcieliscie zeby kurtka wrocila i tyle.
wystarczylo zdjac bana i koles by oddal.

sami wyjechaliscie z tekstem ze nie ma takiej potrzeby bo administracja odda graty, a pozniej olaliscie temat. na bw zawsze beda rowni i rowniejsi. jednym sie odpowiada natychmiast innym dzien zapozno.

tyle w temacie i dziekuje za zabawe na bw.

ktos tu napisal ze w innych grach administracja jeszcze bardziej olewa graczy. sa takie gry w ktorych nie olewa. kilbuk wie o jakiej gierce mowie :p

__________________
Jesli cos wygram prosze o info w grze lub na PW.

w profilu lista przedmiotow na sprzedaz:

Exhume
06-11-2009 21:14 Exhume jest offline Szukaj postów użytkownika: Exhume Dodaj Exhume do Listy kontaktów
tupaczek
Lord


images/avatars/avatar-21691.jpg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 251
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: mordor

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Temat o oddawaniu został napisany dopiero dnia 21 października, więc na wcześniejsze prośby o odzyskanie przedmiotów otrzymałeś odpowiedź odmowną, podobnie jak wszyscy inni użytkownicy. Kolejna wiadomość była 23-ciego, a wtedy przedmiotu niestety nie udało się już odzyskać.

Natomiast jak pisze C47, osoba która ukradła przedmioty nie napisała do niego informacji, że prosi o odblokowanie w celu oddania przedmiotów, jak to robią wszyscy zablokowani.



Oddanie Skradzionych Itemów

jednak winowajca prosil o odblokowanie szybkosc wtedy bylaby do odzyskania raczej Evil


dla mnie sprawa wyglada prosto olanie gracza Smile

__________________
r1 tupaczek



r7 tupaczek
07-11-2009 00:06 tupaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: tupaczek Dodaj tupaczek do Listy kontaktów
Duken
Full Member


images/avatars/avatar-21547.jpg

Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 71
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A oto moje wiadomości :

cytat:
Wiadomość do C47, dnia 13-10-2009 18:32 ZBANOWANY KOLEŚ Kradziez szybkości nocek i preka Piszę w sprawie tego tematu. Udało mi się siłą perswazji Wink załatwić , że gracz który okradł Kilbuka oraz kogoś tam jeszcze chce oddać z własnej woli itemy. Niestety ma bana na IP. Dało by radę go odbanowac na kilka minut? Jeśli tak to w jakich godiznach i kiedy co bym mógł do niego przedzwonić celem oddania skradzionych itemów. Pozdro "Majster". Liczę na w miarę szybką odpowiedźWink .


dnia 13-10-2009 18:32



Odpowiedź


cytat:
Wiadomość od C47, dnia 13-10-2009 20:19 RE: ZBANOWANY KOLEŚ skoro ma bana na ip to się nawet nie zaloguje na konto...




cytat:
Wiadomość do C47, dnia 13-10-2009 20:24 RE: ZBANOWANY KOLEŚ Zatem i tego bana mógł byś ściągnąćWink odda i znów go zbanujesz podwójnie. Liczy się to , że chce oddac itemiki. Bądźmy ludzmiWink



dnia 13-10-2009 20:24



cytat:
Wiadomość do C47, dnia 14-10-2009 23:01 RE: ZBANOWANY KOLEŚ -----Oryginalna Wiadomość----- Od: C47 Data: 13-10-2009 20:19 Do: Duken Temat: ZBANOWANY KOLEŚ Ponowię grzecznościowe pytanie. Czy możesz odbanowac kolesia IP i odbanowac go w grze na sekund kilka celem oddania skradzionych przedmiotów. Skoro nie chcecie oddawać sami i takie a nie inne zasady wprowadziliscie w zycie to chociaż umożliwijcie oddanie itemów winowajcy.



dnia 14-10-2009 23:01



cytat:
Wiadomość do C47, dnia 18-10-2009 23:05 ZATEM Czy doczekam się odpowiedzi? Bo to już kilka dni mija od kiedy wysłałem kilka PW do Ciebie. Najszybciej załatwić to by szło pewnie an ggWink . Zatem przypomnę sprawę : Kradziez szybkości nocek i preka Chodzi o odbanowanie IP i kolesia który został w tym temacie zbanowany , CELEM oddania skradzonych itemów. Mam nadzieję, że otrzymamy w końcu date kiedy to będzie możliwe. Bo to się pomału śmieszne przestaje robic w sumieWink .




Tyle było pisane, wystarczyło podać datę, godzinę kiedy mozna odbanowac i dawno było by po sprawie. Dla was prościej, dla Kilbuka też. Po co coś utrudniać?
A tzw. "złodziej" niestety ale nie mógł w danych dniach udac się do kafejki internetowej lub gdzie indziej co by miec dostęp z innego IP do internetu. Niekiedy losowej mocy czar sprawia, że real staje się bardzo absorbujący.

__________________

Duke
07-11-2009 00:07 Duken jest offline Szukaj postów użytkownika: Duken Dodaj Duken do Listy kontaktów
Ulala_2
Double Ace


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 105

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sciema i wina administracji, widac teraz ze ich kontroargumenty sa wymyslone z powietrza. Czasami dobrze jest chociazby przyznac sie do bledu niz ciagnac jakas parodie. No chyba, ze to wszystko bylo zamierzone... Teraz zastanowmy sie czy administracja nie oleje kazdego z nas w podobnej lub innej sytuacji, gdzie wymagane bedzie wykazanie odrobiny dobrej woli. Evil

__________________
Jak coś to na PW
07-11-2009 02:12 Ulala_2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ulala_2 Dodaj Ulala_2 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko czemu to zawsze administracja ma naprawiać błędy graczy?

i niech ktoś mi pokaże zapis, że operator odblokowuje na czas oddania przedmiotów i na dodatek, że ma taki obowiązek...

pożyczone - możesz to stracić
pisane wiele razy

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-11-2009 10:19 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kilbuk
Member


images/avatars/avatar-13187.gif

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 32
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kilbuk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powiedz mi panie Grzegorzu z jakiej ty bajki się urwałeś
Teraz wczytałem się w jeden z twoich argumętów napisanych powyżej
cytat:
to że zarobiłes na tym przedmiocie pewnie więcej niz jest wart to pomijasz,

Otóż powiedz mi wyalienowany człowieku ile czasu musiał bym wypożyczać przedmiot który jest wart 1 milion pr za sumę 200 pr dziennie . Jeśli nie wiesz to ci napiszę 5000 dni policz sobie ile to jest lat .
A no właśnie przypomniało mi się przecież Ty twierdziłeś że dobra szybkość jest warta 100k pr i mam na to świadków.
Jak ktoś kto nie wie co ile kosztuje może jako operator dawać bany za push -paranoja
Kolejne z pytań ale oczywiście na nie też nie odpowiesz .

edit
cytat:
i niech ktoś mi pokaże zapis, że operator odblokowuje na czas oddania przedmiotów i na dodatek, że ma taki obowiązek...


powiedz mi gdzie jest napisane że operator nie odblokowuje na czas oddania przedmiotów i napisz w takim razie jakie ma obowiązki operator...

__________________
|^^^^^^^^^^^^||......|"\
| -r.14<setka.>r.14-||......||'""|""\__,_
| ______________ ||__..|I__|__I___ |)
|(@) |(@)""""**|(@)** (@)******|(@)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kilbuk: 07-11-2009 10:47.

07-11-2009 10:40 kilbuk jest offline Szukaj postów użytkownika: kilbuk Dodaj kilbuk do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak, mam pamiętać wszystkie bany, wszystkie ceny przedmiotów na każdym z serwerów i latać za każdym graczem, który mimo ostrzeżeń pożyczył i stracił przedmiot...

istnieje coś takiego jak forum i logi handlowe gdzie sprawdza się ceny przedmiotów - to tak dla informacji jakbys nie wiedział

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-11-2009 10:42 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kilbuk
Member


images/avatars/avatar-13187.gif

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 32
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kilbuk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to na drugi raz sprawdź zanim napiszesz jakie kolwiek zarzuty bo sam się ośmieszasz

Podsumowójąc
Chciałem zauważyć że administrator gry sam przyznał mi rację pisząc :
cytat:
-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Konrad
Data: 03.11.2009 09:21
Do: kilbuk
Temat: kilbuk r1 kradzież przedmiotów cdn...

Może i jest w tym trochę racji, ale jaką masz pewność, że kurtka nie została sprzedana do sklepu wcześniej, a co za tym idzie, była i tak nie do odzyskania w momencie zgłoszenia skargi?
Pozdrawiam.

zostało udowodnione że kurtka nie została sprzedana do sklepu wcześniej i była możliwość jej odzyskania .Dlatego proszę o zadość uczynienie za błąd operatora i o zwrócenie jakiejkolwiek dobrej kurtki szybkości na moje konto


__________________
|^^^^^^^^^^^^||......|"\
| -r.14<setka.>r.14-||......||'""|""\__,_
| ______________ ||__..|I__|__I___ |)
|(@) |(@)""""**|(@)** (@)******|(@)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kilbuk: 07-11-2009 11:12.

07-11-2009 10:54 kilbuk jest offline Szukaj postów użytkownika: kilbuk Dodaj kilbuk do Listy kontaktów
Kowar_Decados
Viking


images/avatars/avatar-16285.gif

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 654
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Miedzy Ziemia A Niebem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wytłumacz mi coś kilbuk jaki normalny gracz pożycza sprzęt za kilka KK
osobie która ma kilka pkt ?
Byłeś pazerny na pr to się dorobiłeś straty szybkości i jeszcze powinieneś dziękować że tylko jej Smile
Takie moje zdanie Happy

Wiem zaraz wyskoczysz z tematem w systemie który sam napisałem o Twojej kradzieży i innych.Ale jak widać pomógł i sprzęt będzie zwracany osobą które nie pożyczają za prki.


Edit:
Na Twoim miejscu złożyłbym sprawę do sądu Smile
Na początek jakiś okręgowy etc Smile
Jeżeli to by nie pomogło to odwołałbym się do wyższej instancji Smile
Jak znam polskie sądy i to by nie pomogło Big Grin
Więc pisz od razu do trybunału w strasburgu Big Grin
Że Ci Konrad Dobre Kurtki Szybkości oddać nie chce Happy

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kowar_Decados: 07-11-2009 11:48.

07-11-2009 11:31 Kowar_Decados jest offline Szukaj postów użytkownika: Kowar_Decados Dodaj Kowar_Decados do Listy kontaktów
PsYcHoL-MaNiAk
Double Ace


Data rejestracji: 25-01-2009
Postów: 125

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Po kilku dniach z pomocą przyjaciół udało się dotrzeć do złodzieja w realu .Po ustaleniu faktów udało się załatwić tak sprawę ze złodziejem, aby sprzęt oddał .


Sam fakt już szukania kolesia" po całej Polsce" daje do myślenia (normalnie jak w filmie szpiegowskim - good guy and bad man) czy ta gra jest wart takich działań, ale nie skomentuje tego - może ktoś od Was w dochodzeniówce pracuje i macie dojścia Wink ale co zaproponowaliście temu dzeciakowi - kase / czy poprostu straszonko Big Grin bo chyba do rozsądku nie przemówiliście mu ? (podobno nie wie co to IP, ale jakoś pyskówki mu wychodziły składnie) egzorcyzmy mu odprawiliście ? rozmowa z rodzicami ? wątpie bo ten typ widać, że pod deklem miał tylko orzeszka a czy może podjechaliście z AT pod jego drzwi i ...

Otwierać POLICJA ................ duuuuuuuuuup .... na ziemie frajerze ..... gdzie jest eq kilbuka ......


żal się czyta takie płacze i lamenty to tylko GRA, ale niektórym to się z realnym życiem pomyliło - jak ktoś nie umie z honorem zakończyć grę i powiedzieć dość może pora odejść albo zacząć od nowa, klan pomoże i się uda, to lepiej niech się odda na leczenie

>>>kto pożycza tak frajersko sprzęt topowy ? ile ten koleś miał 4 pkt ? woow stary wyjadacz<<<

pożyczanie za prki powinno być ryzykiem jak by go nie było każdy by pożyczał wszystko i wszystkim, totalny bezsens, niektórzy tego nie widzą, ale jest wyjście i niech administracja go rozważy


ZAKAZ POŻYCZANIA SPRZĘTU/BIŻUTERII ZA PRKI - skończy się złodziejstwo bo sprzęt będzie pożyczany tylko znajomym i nikomu więcej a z drugiej strony pożyczanie eq to ewidentny push - zabronili najemnikować za prki / oddawać domki za prki a pożyczanie swoich/pożyczonych/klanowych itemów nie zabronili eh


administracja BW to państwo w państwie będą chcieli to oddadzą .. ale to będzie tylko zalążek do lawiny potem takich samych postów - oddali kilbukowi to dlaczego nie mnie - zasady pożyczania są proste


sam też pożyczałem sprzęt za prki i więcej wart od Kilbuka tylko robiłem to z głową !!! a pazerny traci zawsze więcej !!!


Pokrzywdzony przez administracje eh rząd Nasz równo daje Nam popalić / kryzys na świecie / świńska grypa zabija, a ten narzeka, że sprzęt mu nie chcą oddać :-/

Administracja nie powinna wogóle zabierać głosu tylko trzymać się ustaleń kto pożycza za prki traci sprzęt koniec kropka i poco polemizować ?!


cytat:
Wtedy nagle Op się odezwał a administrator dwie pozostałe rzeczy oddał . Kurtka oczywiście przepadła .


dlaczego administracja oddała itemy przed zatwierdzeniem nowego regulaminu są równi i równiejsi ?? konsekwencja musi być do samego końca oddali tamto to dlaczego nie oddadza reszty ? daliście palec graczowi to ten chce całej ręki i według mnie inni też powinni się zwrócić do Was o zwrot itemów bo co są gorsi od Kilbuka ? czy kilbuk ma solidne plecy w graczach Top ? czy gdyby był w innym klanie nie TOP_2 (Duke) to tak samo odzwyskałby 2/3 itemów ? czy zostałby raczej potraktowany jak noob ? czy pisanie wiadomości nie przez Duke i innych dobrych graczy z Khorna odniosło by ten sam efekt ?




do Pani/Pana poniżej - cwanaczkiem jest tylko Kilbuk (pożyczył sprzęt komuś kto ma zaledwie 4 pkt i odzyskał itemy) nikt więcej bo inny gracz na jego miejscu już dawno by przestał grać bo nikt mu nic by nie zwrócił i tyle w tym temacie - ale też widać jakich ma popleczników w postaci Ulala co myślą, że w BW panuje samurajski honor i wszyscy gracze są ucziwi BRAWO !! pora ściągnąć różowe okularki - albo napisać do Strasburga/Hagi o ewidentne łamanie praw człowieka i poprzez to wpłynąć na decyzje administracji BW

- a nawiasem mówiąc kolesia, który by mi ukradł sprzęt wytropiłbym/wypatroszył i nabił na pal Big Grin eh ale najpierw musiałbym mu pożyczyć sprzęt Big Grin chyba że to będzie niskolevelowiec to pożycze mu za 1 pr i będę kusił los :d

mam to gdzieś ile kto gra ale ma się pocoś mózg i z niego korzysta !! a administracja popełniła błąd, że wogóle coś oddała Kilbukowi - zadałem jej pytanie i czekam na odpowiedź bo inni też chcą itemów spowrotem - ile jest takich przypadków, że ktoś nie oddał, w skargach jest tego od groma !

__________________
ID: << 65939 >>Egzorcysta

Ten post był edytowany 31 raz(y), ostatnio edytowany przez PsYcHoL-MaNiAk: 07-11-2009 13:32.

07-11-2009 11:36 PsYcHoL-MaNiAk jest offline Szukaj postów użytkownika: PsYcHoL-MaNiAk Dodaj PsYcHoL-MaNiAk do Listy kontaktów
Ulala_2
Double Ace


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 105

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2 cwaniaczki wyzej ciekawe jaka bylaby wasza reakcja na miejscu kilbuka, hehe. Napewno powiedzielibyscie po paru latach gry; "a co tam d szybkosc, wciagu kolejnych paru lat znow znajde"... tak???

ps:co do tego, ze kilbuk nie przemyslal tej pozyczki itp. to sie do tego przyznal, ale nie o to chodzi w tym temacie, tylko o to co zrobila czy czego nie zrobila administracja.

__________________
Jak coś to na PW
07-11-2009 13:15 Ulala_2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ulala_2 Dodaj Ulala_2 do Listy kontaktów
Kowar_Decados
Viking


images/avatars/avatar-16285.gif

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 654
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Miedzy Ziemia A Niebem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ulala_2 napisał(a)
2 cwaniaczki wyzej ciekawe jaka bylaby wasza reakcja na miejscu kilbuka, hehe. Napewno powiedzielibyscie po paru latach gry; "a co tam d szybkosc, wciagu kolejnych paru lat znow znajde"... tak???

ps:co do tego, ze kilbuk nie przemyslal tej pozyczki itp. to sie do tego przyznal, ale nie o to chodzi w tym temacie, tylko o to co zrobila czy czego nie zrobila administracja.


Już Ci mówię Smile Reakcja była by trudno było ryzyko były pr Smile
Sam sobie jest winien Happy
O to właśnie chodzi że wypożyczaliśmy z maniakiem luck Smile

Administracja nic robić nie musi.Oddali mu przedmioty pomimo tego że nie musli bo

a)to było przed zmianami w regulaminie
b)pożyczał za pr



Edit:
Oczywiście osoba wyżej z khorna Big Grin Więc nic dziwnego jakie ma zdanie Happy

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kowar_Decados: 07-11-2009 13:27.

07-11-2009 13:22 Kowar_Decados jest offline Szukaj postów użytkownika: Kowar_Decados Dodaj Kowar_Decados do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak czytam sobie ten temat i coraz bardziej mi żal.

Przed rejestracją trzeba zlecić psychotesty. Dotrzeć do kogoś w Polsce bo mu w grze coś ukradli.

Sam bym cię do psychiatry zawiózł albo po nich zadzwonił.

Padły bardzo ważne słowa :

- Nie musieli oddać bo było przed zmianą w regulaminie, a wiadomo że nie oddawali.
- pożyczał za PR. proste. Sam przestałem kiedyś pożyczać sprzęt za PR.

Bo wystarczy że ktoś co mnie nie lubi bo coś tam pożyczył by ode mnie sprzęt i się z nim skasował.

Ryzyk fizyk

cytat:
Ulala_2 napisał(a)
2 cwaniaczki wyzej ciekawe jaka bylaby wasza reakcja na miejscu kilbuka, hehe. Napewno powiedzielibyscie po paru latach gry; "a co tam d szybkosc, wciagu kolejnych paru lat znow znajde"... tak???

ps:co do tego, ze kilbuk nie przemyslal tej pozyczki itp. to sie do tego przyznal, ale nie o to chodzi w tym temacie, tylko o to co zrobila czy czego nie zrobila administracja.


Jak oni są cwaniczakami to ty masz kompleksy.

Ja bym założył temat w o Graczach : Baju baju Rx <--- w miejsce X wstaw sobie odpowiedni numer serwera na którym taka sytuacja by mi się przydarzyła.

Póki co ten temat prowadzi w konkursie : Internet - to spotkanie boli przez całe życie

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

07-11-2009 13:29 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Ulala_2
Double Ace


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 105

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)


Jak oni są cwaniczakami to ty masz kompleksy.



Razielku to co napisales czemu ma sluzyc??? Kompletnie nie zwiazane z tematem. Moze jakies psychotesty potrzebujesz zanim cos napiszesz ??? Big Grin Big Grin Big Grin

Co do reszty twojej wypowiedzi to, az kipi hipokryzja, ale tak jest jak ktos nie ma albo ma bardzo ograniczona zdolnosc empatii.

__________________
Jak coś to na PW
07-11-2009 14:03 Ulala_2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ulala_2 Dodaj Ulala_2 do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ulala_2 napisał(a)


Co do reszty twojej wypowiedzi to, az kipi hipokryzja, ale tak jest jak ktos nie ma albo ma bardzo ograniczona zdolnosc empatii.


ale o co chodzi ??????

co to empatia

coś podobnego do ejakulacji ?????




cytat:
Konrad napisał(a)
Po pierwsze.
Piszesz że przedmioty skradzione zostały 7-dmego, a pierwsze PW do mnie wysłałeś
Data: 23.10.2009 09:27
To coś tu się chyba nie zgadza.

Po drugie.
W temacie, który cytujesz inny gracz chce zwrotu przedmiotów, a Ty zapewne myślałeś, że op pooddaje wszystkim, od których zbanowany gracz pożyczał. Kiedy napisałeś PW do C47, treści "proszę o zwrot przedmiotów ze zbanowanego konta xxx (link do tematu), lista przedmiotów: xxx"?


i tu jest wszystko wyjaśnione jak nawet jest/była/będzie/nie będzie/będze albo nie będze/albo była a nie ma/jest a nie była itd itp to po 10 dniach bodajże znika znaczy ni ma jej Smile to co mają mu wyczarować ????
jak by było tak to poprosze odszukać mi leg dsk toporek do rzucania erekcji bo sprzedałem w 31 13 2011 do sklepu a właśnie mi się przypomniało że teraz by mi sie przydał Smile to poszukajta mnie jej ja was proszem Smile


a teraz do rzeczy Smile powiedział Przewodnik mówiąc do pustej butelczynie po Leszku Smile

po 1 ultimo
sam zaspał to co nie wyczarują mu bo itemka nie ma zniknął z sklepu i tyle


po 2
pazerność nie popłaca Smile ja tam zawsze wiem ile z kim na ile po ile za ile i gdzie wypić i jakiego alko

po 5
pytanie
JAK MOSZNA POŻYCZAĆ EQ GRACZOWI LOV LEV NO CHYBA ŻE MOSZNA TO PRĄCIE BARDZO Smile TERAZ CIERPISZ

po 21
po 200 a nie wogole to miaęłm zapytać siem z łaski swojej prawda ten tego noooooo y yyyyyyyyyyy po co ten temat ???? odpowiedz mi łaskacze ????

po 3
kto idzie dzisiaj ze mną do Retro w Częstochowei zeszmacić się Smile Smile Smile Smile

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Przewodnik: 07-11-2009 14:20.

07-11-2009 14:19 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

temat już chyba wyczerpany.
administracja nie musiała oddawać itemów, a oddała, ale można jeszcze pomarudzić.
"dać takiemu palec..."


zamykam.

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


07-11-2009 16:05 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » załatwiony przez administrację

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH