Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » Ładna walka legendarnych piastek z demonami » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ładna walka legendarnych piastek z demonami 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Ładna walka legendarnych piastek z demonami Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=dc5cf323b2

Adana zdecydowanie najlepszy siewczy bialas na serwerze, do tego tytanki lewi swietne piastki i zawsze dostaje w pupe Smile , pierwszy raz sie udalo
Walka ciekawa, u mnie troche mniej zwinki, 2 ataki mniej ale lekka przewaga HP, walka w napieciu trzymala do konca Smile

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

07-11-2009 10:44 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak sam napisałeś. Walka bardzo fajna. Niewielka przewaga zwinki u Adany, dużo wiecej siły ale mniej defa. U ciebie za to więcej defa, lepsze dmg i troszke więcej hp. Naprawdę walka bardzo ładna

10/10

Ps. Adana pokazuje, że można walczyc nie tylko szybkością i demonami jeżeli chodzi o białą 1h
07-11-2009 11:32 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie powiem walka bardzo mi się spodobała Smile Atakujący wygrał dzięki majestatowi który użył Pleased Ogólnie walka na bardzo wysokim poziomie Big Grin

10/10

__________________
Tonąca_rybka
07-11-2009 11:39 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie powiem walka bardzo mi się spodobała Smile Atakujący wygrał dzięki majestatowi który użył Pleased Ogólnie walka na bardzo wysokim poziomie Big Grin

10/10 dla Adany za pokazanie że siewcami też można wiele zdziałać
9.5/10 qprime Tongue

__________________
Tonąca_rybka
07-11-2009 11:40 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
POWERofLOVE
Viking


images/avatars/avatar-22459.jpg

Data rejestracji: 26-01-2009
Postów: 504
Klan: CYCKI
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walka do samego końca Smile - dlaczego polacy w nogę tak nie grają ?? No cóż, przewagi elementów po jednej i po drugiej stronie, wszystko miło się ogląda czegusz więcej rządać??Wink

10/10

__________________
r4 PingofDeath, r9 POWERek, r16 PingofDeath - Dead
r17 POWERofLOVE - Gramy gramy

cytat:
LegendaR4 napisał(a)
Taaa istna rewelacja, wejdzie wiecej pielg na ktorej znajdziesz super paukowe pauki paukarza.

15-11-2009 21:10 POWERofLOVE jest offline Szukaj postów użytkownika: POWERofLOVE Dodaj POWERofLOVE do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walka pełna uników ŁM,bardzo wyrównana i wyglądająca efektownie,ale jakoś od samego początku czułem,że demony wygrają Tongue
Wydaje mi się,że różnica defa była decydująca no i z deka więcej szczęścia miałeś Smile
10


__________________

16-11-2009 12:16 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » Ładna walka legendarnych piastek z demonami

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH