Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Mam pytanie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Mam pytanie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
NiE WiDzIaLny
Junior Member


images/avatars/avatar-15935.jpg

Data rejestracji: 01-11-2009
Postów: 16
Klan: Brujah
Kraina: Moria; Necropolia VI
Skąd: Warszawa

Mam pytanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak mam Zrobić 1 post???

__________________
R2-Ano Syros
R6-buczo
R10-Stasiek

Buduje policje pomożeszConfused Confused Confused
08-11-2009 01:10 NiE WiDzIaLny jest offline Szukaj postów użytkownika: NiE WiDzIaLny Dodaj NiE WiDzIaLny do Listy kontaktów
xLeitox
Triple Ace


images/avatars/avatar-13896.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 220
Kraina: Necropolia X
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie we wszystkich działach forum posty są naliczane, np. w offtopicu, posty naliczane są m.in w dzialach Bugi i problemy, System gry

__________________
For the Horde!!!
08-11-2009 01:12 xLeitox jest offline Szukaj postów użytkownika: xLeitox Dodaj xLeitox do Listy kontaktów
NiE WiDzIaLny
Junior Member


images/avatars/avatar-15935.jpg

Data rejestracji: 01-11-2009
Postów: 16
Klan: Brujah
Kraina: Moria; Necropolia VI
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez NiE WiDzIaLny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aha a może ktoś zna całą rozpiskę gdzie się dostaje posty a gdzie nie ????

__________________
R2-Ano Syros
R6-buczo
R10-Stasiek

Buduje policje pomożeszConfused Confused Confused
08-11-2009 01:27 NiE WiDzIaLny jest offline Szukaj postów użytkownika: NiE WiDzIaLny Dodaj NiE WiDzIaLny do Listy kontaktów
Reggae-WZ
Lord


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 343
Kraina: Necropolia II
Skąd: Za kapliczką w lewo.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proste.. gdy widzisz napis na czerwno pod działem.. : "Licznik postów na tym podforum NIE jest zwiększany." to posty nie zwiększają sie..
08-11-2009 09:44 Reggae-WZ jest offline Szukaj postów użytkownika: Reggae-WZ Dodaj Reggae-WZ do Listy kontaktów
NiE WiDzIaLny
Junior Member


images/avatars/avatar-15935.jpg

Data rejestracji: 01-11-2009
Postów: 16
Klan: Brujah
Kraina: Moria; Necropolia VI
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez NiE WiDzIaLny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tego nie widzę Tongue

__________________
R2-Ano Syros
R6-buczo
R10-Stasiek

Buduje policje pomożeszConfused Confused Confused
08-11-2009 11:13 NiE WiDzIaLny jest offline Szukaj postów użytkownika: NiE WiDzIaLny Dodaj NiE WiDzIaLny do Listy kontaktów
eXotic
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 82
Klan: lepszy od twojego
Kraina: Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o boziu

wejdz w strone główna forum zjedz na sam dół i masz działy

Pole Bitew
...
Misz Masz
...
Offtopic

to pisze ci pod oftopiciem na czerwono

Licznik postów na tym forum nie jest zwiększany.

np

Offtopic
Zaułek, gdzie można porozmawiać na niemal dowolne tematy, niekoniecznie związane z komputerami. Licznik postów na tym forum nie jest zwiększany.
Moderator Działu: Catherine_Elizabeth

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez eXotic: 08-11-2009 11:19.

08-11-2009 11:17 eXotic jest offline Szukaj postów użytkownika: eXotic Dodaj eXotic do Listy kontaktów
NiE WiDzIaLny
Junior Member


images/avatars/avatar-15935.jpg

Data rejestracji: 01-11-2009
Postów: 16
Klan: Brujah
Kraina: Moria; Necropolia VI
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez NiE WiDzIaLny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie przed chwilą zauważyłem ale czemu za post w sprzedaj nie Dostaje 1 posta

__________________
R2-Ano Syros
R6-buczo
R10-Stasiek

Buduje policje pomożeszConfused Confused Confused
08-11-2009 11:31 NiE WiDzIaLny jest offline Szukaj postów użytkownika: NiE WiDzIaLny Dodaj NiE WiDzIaLny do Listy kontaktów
DeTrOiD
Full Member


images/avatars/avatar-15988.gif

Data rejestracji: 13-10-2009
Postów: 60
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: KrK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

daje ci min. pola bitew , sala trofeum , skargi ...

__________________


r3: Rzeznik
r6: DeTrOiD
r7: EmInEm 4eVeR
r10: v0r0nIn
08-11-2009 11:36 DeTrOiD jest offline Szukaj postów użytkownika: DeTrOiD Dodaj DeTrOiD do Listy kontaktów
Grave_Digger
Triple Ace


images/avatars/avatar-15387.jpg

Data rejestracji: 11-04-2009
Postów: 189
Skąd: OZM do samego końca

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

AHAHHAHAHAHAHHA
dobry koleś ^^
zeby nie było dodam,że pręgierz i skargi tez dają,więc zrób sobie multi na bw i jak bana dostaniesz to się tłumacz,że z bratem itp. i będziesz miał +1 post

__________________

08-11-2009 13:07 Grave_Digger jest offline Strona domowa Grave_Digger Szukaj postów użytkownika: Grave_Digger Dodaj Grave_Digger do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Mam pytanie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH