Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Dozwolone jest takie cos do publikacji w telewizji? dziwne » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Dozwolone jest takie cos do publikacji w telewizji? dziwne 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Moczyk
Lord


images/avatars/avatar-2419.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 434
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: wziasc nowa żone?

Dozwolone jest takie cos do publikacji w telewizji? dziwne Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm, wlasnie przez 100% przypadke trafilem na teledysk zespolu ktory jakby to nazwac zaskoczył mnie w takim stopniu ze niewiem czy dzis zasne mimo ze jest juz po 3 w nocy... naprawde to jest cos w stylu masakrycznego horroru...(zenada xD)
Dałbym wam link zebyscie ocenii i pozielili sie z nami opinia na ten temat, cco o tym myslicie, czy to powinno byc dozwlone i publikowane czy wrecz przeciwnie... xD

co do linku narazie sie powstrzymam i poczekam na opinie i pozwolenie ktoregos z adminow/Modow/operatora gdyz jest to w takim stopniu nie etyczne ze nawett jeslibym dostał takowa zgode na dolacznie linku tio i tak odradzal bym to ogladanie ludzi o slabych nerwch i nielubiacych widoku krwi...
ale mimo wszystko jestem ciekawy czy ktos to popiera...


jesli niedostane takiej zgody a ktos naprawde mialby zamiar zobaczyc te masakre to dam namiary :|


Cradle Of Filth - From The Cradle To Enslave


ps. niechce zarobic za ro warna/bana i nic w tym rodzaju i sory za literowki ale jest ciemno, pozno i jestem w lekkim szokuSmile

PozdrawaimSmile

edit: wsumie traz to namnie nirobi takiego wrznia ale jakos kilka h temu to sie zdziwilem jak w nocy mi takie cos wpadaTongue


aa i wlasnie cco tu niewuzglednilem... iechodzi mi o to ze jest cos takiego tyko o to ze ja to widziałem w tv na jednym z 1000 kanalow... i chodzi mi mniejwiecj o publikacje tego w telewizjiSmile

__________________


R7
nik:moczus



Wake up!

Let's go skate maan!

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Moczyk: 26-01-2007 01:44.

23-01-2007 03:29 Moczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Moczyk Dodaj Moczyk do Listy kontaktów
wassyl
Member


images/avatars/avatar-223.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 37
Skąd: Novosibirsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież to jest lajtowy kawałek.... :/

Może moe załapałem sarkazmu w Twojej wypowiedzi (trochę niedospany jestem), ale jak chcesz zobaczyć coś pożądnego to poszukaj teledysków do kawałków Gorgpth (albo materiału z ich koncertu w Krakowie Big Grin )

__________________
ID:
19607

Ponieważ nie siedzę cały czas na BW - proszę o cierpliwość.

last.fm


23-01-2007 09:18 wassyl jest offline Szukaj postów użytkownika: wassyl Dodaj wassyl do Listy kontaktów
Moczyk
Lord


images/avatars/avatar-2419.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 434
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: wziasc nowa żone?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Moczyk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiesz ja to pisaalem o 3.30 i jak takie cos zoaczylem to musze przyzna aale sie przerazilem... teraz wsuie ogldaam to na laajcie, ale jak mi sie takie cos w nocy trafia to lepsze jak kawaTongue


edit: raczej nieprzepadam a takimi teledyskamiSmile wole chilren of bodom xD

__________________


R7
nik:moczus



Wake up!

Let's go skate maan!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Moczyk: 23-01-2007 09:42.

23-01-2007 09:38 Moczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Moczyk Dodaj Moczyk do Listy kontaktów
Diabellus
Lord


Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 447
Kraina: Moria
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

E... dobrze że nie zobaczyłeś jakiegoś gorowego kawałka, jak kolesie gwałcą zwłoki, oddają na nie mocz, potem znowu je gwałcą i na koniec wymiotują na wszystko. Cradle ma lajtowe teledyski, choc próbują byc źli i niedobrzy Wink .

__________________
Klik Klik
23-01-2007 10:27 Diabellus jest offline Strona domowa Diabellus Szukaj postów użytkownika: Diabellus Dodaj Diabellus do Listy kontaktów
Moczyk
Lord


images/avatars/avatar-2419.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 434
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: wziasc nowa żone?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Moczyk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm... niezabardzo to w moim stylu, hehe no z tymi zwlokami to brawa za poyslwosc sam bym na to lepiej niewpadl ;]...

__________________


R7
nik:moczus



Wake up!

Let's go skate maan!

23-01-2007 10:44 Moczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Moczyk Dodaj Moczyk do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ten mówisz o ocenzurowanej czy nieocenzurowanej wersji teledysku ?

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
23-01-2007 10:46 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam to na kompie i powiem szczerze - chała i komercha, nic szczególnego.

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
23-01-2007 11:19 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
cichoszek
Full Member


images/avatars/avatar-10181.jpg

Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 59
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przepraszam gdzie można zobaczyć te teledyski

__________________
NICK W GRZE R7 ZYBENCJUSZ R3 Mroczny_Rycerz
23-01-2007 13:03 cichoszek jest offline Szukaj postów użytkownika: cichoszek Dodaj cichoszek do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

youtube.com

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
23-01-2007 13:04 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
Sumi
Lord


images/avatars/avatar-1227.gif

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 480
Klan: LigaTemidy [Szefowa :P]
Skąd: Z daleka.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Definitywnie tragedia, ale nie dlatego, że niestosowne, tylko kiczowate do granic możliwości. :/ A niestosowność to może jedynie te panie z uwydatnionym biustem (ehem... na wierzchu? Tongue ) oraz ta jedna, zdradzająca tajemnice "podspódnicy". Wink


Generalnie - żenada. W zasadzie to cały ten zespół jest 'pożalsięboże', ale to już kwestia gustu. Wink

__________________

-- - --- - -- - --- - --
Back to business.
-- - --
ID:14353

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sumi: 23-01-2007 16:28.

23-01-2007 16:28 Sumi jest offline Szukaj postów użytkownika: Sumi Dodaj Sumi do Listy kontaktów
Gikooo
Triple Ace


images/avatars/avatar-1851.jpg

Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 156
Kraina: Necropolia II
Skąd: ynawia :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie obejrzałem ten klip...i chociaż nie jestem fanem klimatu to uważam że jest malo nie przerażający, raczej słodki Smile bardziej mnie odrzucało jak oblondalem teledysk Slayer co biegaja w maskach z lateksu...a to porownał bym do Mansona też ma fajne laleczki na teledyskach(chociaż te akurat nie są aż tak fajne) Smile
23-01-2007 17:13 Gikooo jest offline Szukaj postów użytkownika: Gikooo Dodaj Gikooo do Listy kontaktów
KubusVonRozpruwacz
Triple Ace


images/avatars/avatar-1826.jpg

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 194
Skąd: Biała Podlaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Łałałała straszne xD Polałem się ze śmiechu oglądając to Big Grin nie wiem co w tym strasznego Wink Obejrzyj sobie Dziennikarza z iraku albo Autopsy :d To jest straszne xD.

__________________


Walcz z Niesprawiedliwymi modami ! Pokaż że się mylą !
23-01-2007 17:23 KubusVonRozpruwacz jest offline Szukaj postów użytkownika: KubusVonRozpruwacz Dodaj KubusVonRozpruwacz do Listy kontaktów
Sumi
Lord


images/avatars/avatar-1227.gif

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 480
Klan: LigaTemidy [Szefowa :P]
Skąd: Z daleka.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatecznie każdego ma prawo gorszyć co innego. Ja tam szanuję to, że Moczyk uznał akurat ten klip za niestosowny. Zupełnym zbiegiem okoliczności natomiast to potwierdzam, bo 'dzieło' to jest raczej kiepskie tak czy siak.

__________________

-- - --- - -- - --- - --
Back to business.
-- - --
ID:14353
24-01-2007 22:08 Sumi jest offline Szukaj postów użytkownika: Sumi Dodaj Sumi do Listy kontaktów
Xeryphian
Double Ace


images/avatars/avatar-3647.jpg

Data rejestracji: 19-12-2006
Postów: 109
Klan: Asgard
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sam slucham kredek od paru lat

z tego co pamietam to to jest ich pierwszy profesjonalny teledysk (1999rok)
jeszcze wtedy bawili sie w gore (np film: Cradle of Fear)

wtedy jeszcze grali ostrzejsza wersje Vampire Metalu
(juz byla dyskusja na temat gatunkow muzycznych:
tam odsylam jak ktos sie nie zgadza z okresleniem)
widoczne bylo w muzyce zafascynowanie

duzo krwi, tajemnicze znaki, gumowe manekiny i laleczki
z toystory ktore latajac po pokoju ucinaly ludziom glowyTongue

badz co badz kredki maja swoj specyficzny klimat
(komercha, nie komercha; kicz, nie kicz; niepowtarzalny klimat jestTongue )

teledysk: on ma juz 8lat Smile
jeszcze nie tak dawno ludzie uciekali z sal kinowych widzac jak na nich jedzie pociag
z ekranu Tongue
patrzcie na rzeczy z poziomu ich epoki

//edit: trudna mowa polska Tongue

__________________
Xeryphian
sprzedaje UZI (duzo tego mam)

WTS Rubinek przebieglosci

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Xeryphian: 25-01-2007 00:05.

24-01-2007 23:52 Xeryphian jest offline Szukaj postów użytkownika: Xeryphian Dodaj Xeryphian do Listy kontaktów
Sargoth
Junior Member


images/avatars/avatar-1301.jpg

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 14
Klan: Batalion 666
Kraina: Necropolia
Skąd: Bielany / Małopolskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Calkowicie zgadzam sie z Sumi.
Teledsyk jest do bezdennie denny Big Grin
A zespol juz tez dawno nie jest straszny lecz groteskowo smieszny Big Grin

__________________


ID: 29071
25-01-2007 00:06 Sargoth jest offline Strona domowa Sargoth Szukaj postów użytkownika: Sargoth Dodaj Sargoth do Listy kontaktów
trte
Triple Ace


images/avatars/avatar-276.jpg

Data rejestracji: 28-08-2006
Postów: 194
Klan: Sword Clan 4ever
Kraina: Necropolia
Skąd: wiesz???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm zgadzam sie z przekorna Sumi Tongue Tongue wow ale mi sie spac po tym chce Shocked tandeta poprostu i to ma byc straszne??? nawet o 3 w nocy dzis to obejrze i pewnie sie posmieje tylko Tongue Tongue

__________________
JESTEM WIELBICIELEM IFY/_IFY_

Gratulacje adminom za odblokowanie Daracle!
25-01-2007 10:20 trte jest offline Szukaj postów użytkownika: trte Dodaj trte do Listy kontaktów
Pupcio
Triple Ace


Data rejestracji: 03-01-2007
Postów: 224

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jaki nudny tamten teledysk jest

__________________
Moje zdjęcie
Sprzedam konto na R2 w top 100 z super itemkami , KLIKNIJ
UZI PO 26PR ZA SZTUKE MEGA OKAZJA
25-01-2007 16:56 Pupcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Pupcio Dodaj Pupcio do Listy kontaktów
geeez
Newbie


Data rejestracji: 25-01-2007
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.liveleak.com/view?i=6b0322d405

a co ty nato, tez cie nudzi?

__________________
ban
25-01-2007 20:04 geeez jest offline Szukaj postów użytkownika: geeez Dodaj geeez do Listy kontaktów
Moczyk
Lord


images/avatars/avatar-2419.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 434
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: wziasc nowa żone?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Moczyk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak wiec wlasnie wroilem i obejzalem jeszcze raz ten teledysk i jakos niezrobił namnie wiekszego wrazeniaSmile domyslam sie ze moja zeszla reakcja byla spowodowana poooozna godzina i brakiem snuSmile ale to nieziania faktu ze slaba muzyka.. wsumie celem tego topiku bylo puszczanie tego w tv ale spokoSmile

edit sory za błedy ale niechce mi sie poprawiacSmile

__________________


R7
nik:moczus



Wake up!

Let's go skate maan!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Moczyk: 25-01-2007 20:27.

25-01-2007 20:25 Moczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Moczyk Dodaj Moczyk do Listy kontaktów
Pupcio
Triple Ace


Data rejestracji: 03-01-2007
Postów: 224

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

geeez Napisał/a

http://www.liveleak.com/view?i=6b0322d405

a co ty nato, tez cie nudzi?



Nie wiem co ty w tym teledysku nie nudnego widzisz Tongue

__________________
Moje zdjęcie
Sprzedam konto na R2 w top 100 z super itemkami , KLIKNIJ
UZI PO 26PR ZA SZTUKE MEGA OKAZJA
25-01-2007 20:39 Pupcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Pupcio Dodaj Pupcio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Dozwolone jest takie cos do publikacji w telewizji? dziwne

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH