Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Grafika przedmiotów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Grafika przedmiotów 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zawsze bawiło mnie, jak łatwo można na niektórych wpływać. Wystarczy że znajdzie się jeden malkonent, który pewnie widział jedynie przedmioty zwykłe, a te z wiadomych względów nie są super-mega hiper wypasami z ogniem buchającym z ostrza, i już z pochwał wasze zdanie się zmienia w zbiorowe narzekanie.
Chyba niektórzy naprawdę nie czują klimatu tej gry. Szkoda. Ale wszystkich się nigdy nie zadowoli.

Ghost fajny klimat stronki, szkoda tylko że jest ona strasznie ciemna, mało kolorów. Mam rozjaśniony monitor a i tak muszę się wpatrywać te ciemnoszare literki na czanym tle. A co dopiero jakbym miał laptopa. Sorry ale szkoda mi oczu.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-08-2006 10:48 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
wlad
Full Member


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 65
Skąd: KIELCE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von kid

zdaje sie ze bede jedynym ktoremu totalnie ta grafika sie nie podoba - brak w mniej wszystkiego czego sie spodziewalem i oczekiwalem - a przede wszystkim brak jej jakiegos wyrozniajacego wlasnego stylu wszystkie grafiki sa mdle i bez wyrazu a jesli jedynym postnuklernym elementem ma byc 'szarosc' - to jest to chyba jakies nieporozumienie - nie mowiac juz o podstawowych bledach chocby w proporcjach poszczegolnych prac /kurtka z rekawami do lokci.../
i jeszcze jedno teoretycznie jest rok 2019 ? a tymczasem wszystkie elementy sa rodem z lat 80 XXw... i ten kas ! ! ! ! wyobrazacie sobie jakiegos szlachetnie urodzonego wampira z jakas piekna xywka w stylu PanCiemnosci w takim niebieskim budowlanym kasku ?

brak w tym stylu pomyslu checi wpisania sie w klimat gry i wzbogacenia jej jakims ciekawym pomyslem - ciekawa prezentacja otoczajacego swiata

az boje sie grafik budynkow...
Calkowicie popieram kolege, nie musza byc zroznicowane ale niech beda ladne. Przypominaja mi czasy komunistyczne i filmy z ZSRR .
Naprawde jestem zawiedziony Frown

PS. Wlazi dupom i podlizywaczą "mowimy NIE"

__________________
sic

ID: ???
22-08-2006 10:52 wlad jest offline Szukaj postów użytkownika: wlad Dodaj wlad do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zobacz najpierw wszystkie itemki a nie oceniasz po itemach zwykłych. Po III wojnie światowej jaki kask spodziewałeś się znaleźć? Rycerski? Z noktowizorem? Łatwo powiedzieć "są bez klimatu", więc słucham co byś w nich zmienił. Pokaż że potrafisz coś więcej niż tylko narzekać.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-08-2006 10:57 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
opor
Forum Ace


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 80
Skąd: Z internetu...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von kid


...i jeszcze jedno teoretycznie jest rok 2019 ? a tymczasem wszystkie elementy sa rodem z lat 80 XXw... i ten kas ! ! ! ! wyobrazacie sobie jakiegos szlachetnie urodzonego wampira z jakas piekna xywka w stylu PanCiemnosci w takim niebieskim budowlanym kasku ?



A wyobrazasz sobie Pana Ciemnosci latajacego z maczuga albo z zardzewialym nozem? Malo tego, wyobrazasz sobie zeby poczatkujacy PanCiemnosci (tak,tak...jestes dopiero w !!5!! strefie) latal z zabawkami ,ktore sa szczytem techniki?

Pobudz troszke wyobraznie...
Wiem ze siedzenie na dupie i krytykowanie to jest to co polacy robia najlepiej.Pomimo mojego wieku jeszcze sie do tego nie przyzwyczailem...a szkoda, nie denerwowalbym sie :/



EDIT:

Dla kolegow narzekaczy...w dziale WYGLAD GRY jest temat odnosnie propozycji wygladu przedmiotow.
Czekamy na wasze klimatyczne propozycje...
22-08-2006 11:01 opor jest offline Szukaj postów użytkownika: opor Dodaj opor do Listy kontaktów
kid
Newbie


Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 5
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

coz jesli uwazasz ze moje zdanie jest tylko 'marudzeniem malkontenta' to dosc jasno dajesz do zrozmienia jaki masz stosunke do - mialem nadzieje - konstruktywnej krytyki
masz racje widzialem tylko zwykle i dobre przedmioty i moje zdanie o nich juz znasz a Twoje wyjasnienie ze "wygladaja slabo bo sa slabe" jest chyba jakims nieporozumieniem - choc zapewne idealnie wpisuje sie w otaczajaca nas ze wszech stron tandete i beznadzieje stylistyczna...
i z tym ze nie da sie wszystkich zadowolic nie musisz mnie przekonywac grafika zajmuje sie zawodowo i doskonale wiem ze nigdy tak nie jest ze cos bedzie sie podobalo wszystkim /a zwlaszca Klientom Smile / i to co napisalo nie mialo byc wyrazem tego ze akurat mi sie nie podoba /choc tak rzeczywiscie jest/ - tylko raczej tego ze te grafiki.. nie maja swojego stylu.. ducha... klimatu.... ot proste obiekty z maxa... byle by byly
22-08-2006 11:01 kid jest offline Strona domowa kid Szukaj postów użytkownika: kid Dodaj kid do Listy kontaktów
Yngoth
Double Ace


images/avatars/avatar-13148.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 134
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria IV
Skąd: Toha Heavy Industries

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Konrad

Zobacz najpierw wszystkie itemki a nie oceniasz po itemach zwykłych. Po III wojnie światowej jaki kask spodziewałeś się znaleźć? Rycerski? Z noktowizorem? Łatwo powiedzieć "są bez klimatu", więc słucham co byś w nich zmienił. Pokaż że potrafisz coś więcej niż tylko narzekać.


no właśnie, po III wojne światowej jakoś nie mogę sobie wyobrazić świata czystego, spokojnego, z nowoczesną techniką :? to raczej powinno być wszystko zniszczone, zrobione ze złomu i także ze znalezionych gdzieś starych przedmiotów, czyli tak jak wygląda obecna grafika przedmiotów Smile i za to gratki dla twórców tej grafiki :wink:
22-08-2006 11:03 Yngoth jest offline Szukaj postów użytkownika: Yngoth Dodaj Yngoth do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W takim razie pokaż nam jak ty byś je zrobił 8)
Dołączyłeś prawie 2 tygodnie temu, był temat o grafice w dziale wygląd gry. Jakoś nie widziałem tam żadnej twojej pracy ani opinii Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-08-2006 11:05 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co widzę to dla was klimat postnuklearny to cuda techniki na ulicach.

Ta gra ma wpisywać się w klimat rodem z fallout'a i MadMax'a. To nie jest świat gdzie byle gówniaż chodzi z karabinem laserowym, to jest świat gdzie karabin z celownikiem optycznym to cud techniki, bo cywilizacja upadła, a może niektórzy nie czytali wstępu do gry?

Jeżeli nie czyjesz klimatu tych przedmiotów to widocznie grasz od 2ch dni i jedyne co posiadasz to 2 pałki i nożyk. Tym bardziej, że Twoja wypowiedź dotyczy kasku, jak byś miał lepsze przedmioty, przynajmniej z kategori DOBRY to nie pisał byś takich nonsensów. Ludzie którzy czują klimat gry i mają w niej jakieś doświadczenie byli w stanie ocenić całość przedmiotów.

Co do rozróżnienia różnych typów sufixów i prefixów to niedługo będzie taka możliwość, jak tylko C47 skończy opracowywać 2gą część garfik przedmiotów. Na razie musi wam wystarczyć rozróżnienie pomiedzy, zwykłym, dobrym i doskonałym przedmiotem.

A jeżeli ktoś uwarza, że potrafi zrobić lepsze, to niech pokaże co potrafi.. wtedy my powiemy co sądzimy o jego dokonaniach :twisted:

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-08-2006 11:06 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
opor
Forum Ace


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 80
Skąd: Z internetu...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1.
cytat:

z tym ze nie da sie wszystkich zadowolic nie musisz mnie przekonywac grafika zajmuje sie zawodowo i doskonale wiem ze nigdy tak nie jest ze cos bedzie sie podobalo wszystkim /a zwlaszca Klientom / i to co napisalo nie mialo byc wyrazem tego ze akurat mi sie nie podoba /choc tak rzeczywiscie jest/ -


Fakt, nigdy nie zadowolisz wszystkich...


cytat:

tylko raczej tego ze te grafiki.. nie maja swojego stylu.. ducha... klimatu


Swojego czy twojego?


cytat:

ot proste obiekty z maxa... byle by byly


Brawo za znajomosc i zapoznanie z tematem panie "zawodowy grafiku"
Obiekty zrobione przez autora nie pochodza z maxa...i uwiez mi ,jest roznica miedzy Blenderem a Maxem...ale to nie miejsce na takie rozmowy.
22-08-2006 11:11 opor jest offline Szukaj postów użytkownika: opor Dodaj opor do Listy kontaktów
Diabolinek
Lord


images/avatars/avatar-1385.gif

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 484
Klan: B.H.V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von SushiMaker

Z tego co widzę to dla was klimat postnuklearny to cuda techniki na ulicach.

Ta gra ma wpisywać się w klimat rodem z fallout'a i MadMax'a. To nie jest świat gdzie byle gówniaż chodzi z karabinem laserowym, to jest świat gdzie karabin z celownikiem optycznym to cud techniki, bo cywilizacja upadła, a może niektórzy nie czytali wstępu do gry?

Jeżeli nie czyjesz klimatu tych przedmiotów to widocznie grasz od 2ch dni i jedyne co posiadasz to 2 pałki i nożyk. Tym bardziej, że Twoja wypowiedź dotyczy kasku, jak byś miał lepsze przedmioty, przynajmniej z kategori DOBRY to nie pisał byś takich nonsensów. Ludzie którzy czują klimat gry i mają w niej jakieś doświadczenie byli w stanie ocenić całość przedmiotów.

Co do rozróżnienia różnych typów sufixów i prefixów to niedługo będzie taka możliwość, jak tylko C47 skończy opracowywać 2gą część garfik przedmiotów. Na razie musi wam wystarczyć rozróżnienie pomiedzy, zwykłym, dobrym i doskonałym przedmiotem.

A jeżeli ktoś uwarza, że potrafi zrobić lepsze, to niech pokaże co potrafi.. wtedy my powiemy co sądzimy o jego dokonaniach :twisted:


W Madmaxie były pojazdy i troszkę prymitywni ludzie.
Za to w falloucie to po prostu CUDO, chociaż wiesz w falloucie była tajna organizacja Enklawa, Bratcwo stali, krypty, też był wirus, ale nie został rozpszetrzeniony. Zresztą wiesz w Falloucie wizja jest genialnie przedstawiona, te miasta, gangi i handel niewolniakami, narkotyki, ćpuny i także wizja przyszłości, pamiętasz w 1 było małe miasteczko, które gdzie uratowałeś Sindi czy jak jej tam, a w następnej części z tego małego miasta powstała kolebka cywilizacji i to było piękne, wiem że wzorując jak będziecie wzorować się na Falloucie to będzie to ta gra będzie miała klimat, jeszcze lepszy niżma teraz.

__________________
Przez ostatni czas jestem nieszczęśliwy
22-08-2006 11:17 Diabolinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Diabolinek Dodaj Diabolinek do Listy kontaktów
mr0wka
Junior Member


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 11
Klan: BK2
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Nisko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj ja nie mam nic do tych przedmiotów Wink
gra się rozwija bardzo szybko z czego jestem zadowolona. Narazie grafiki są takie, jakie są, jednak istnieje możliwość, że się zmienią Wink ) Chociaz mi nie przeszkadza jakoś specjalnie ich wygląd (ba, są dobre nawet Wink )
22-08-2006 11:24 mr0wka jest offline Strona domowa mr0wka Szukaj postów użytkownika: mr0wka Dodaj mr0wka do Listy kontaktów Zobacz profil MSN mr0wka
Ghost
Forum Ace


images/avatars/avatar-220.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 75

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wypalone monitory tak maja Wink a serio chodzilo mi o klimat

__________________

Kupie

Dobry *** Prekognicji info w grze:

ID: 2071

sięśnimisięśnimi

Nie karm trolla... tak szybko odchodzi.
22-08-2006 11:28 Ghost jest offline Szukaj postów użytkownika: Ghost Dodaj Ghost do Listy kontaktów
Dalamar
Junior Member


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 10
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na moje to grafika jest 'srednia'... ale nie to mi sie bardzo spodobalo w wprowadzonych obrazkach... ONE SA ZROBIONE OD PODSTAW I WPORWADZONE DO GRY ZOSTALY SZYBKO... za to chwala dla C47 i Adminom... Obrazki - jak podejrzewam - mozna zmodyfikowac 'od reki' , wiec zupelnie nie rozumiem wypowiedzi w stylu 'to brzydkie jest'... zaloze sie, ze jak ktos przedstawi sensowne rozwiazania odnosnie grafiki to bedzie to zmienione...

Mam taka mala opcje... Kask faktycznie wyglada nieciekawie, mozna by zrobic cos w rodzaju kasku motocyklisty z jakimis latami z blachy (np ze byl dziurawy i sobie go zreperowalismy) to chyba pasuje do 'klimatu gry'. Odrazu zaznaczam, ze na tworzeniu grafik znam sie jak swinia na gwiazdach, wiec jesli jakies glupoty wypisuje to z gory przepraszam.
22-08-2006 11:28 Dalamar jest offline Szukaj postów użytkownika: Dalamar Dodaj Dalamar do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Ghost

Wypalone monitory tak maja Wink a serio chodzilo mi o klimat


Klimat fajny, ale mi raczej chodzi o to aby moje oczy po kilku(nastu) godzinach wpatrywania się w ekran nie wypływały na zewnątrz Wink

cytat:
Na moje to grafika jest 'srednia'... ale nie to mi sie bardzo spodobalo w wprowadzonych obrazkach... ONE SA ZROBIONE OD PODSTAW I WPORWADZONE DO GRY ZOSTALY SZYBKO... za to chwala dla C47 i Adminom... Obrazki - jak podejrzewam - mozna zmodyfikowac 'od reki' , wiec zupelnie nie rozumiem wypowiedzi w stylu 'to brzydkie jest'... zaloze sie, ze jak ktos przedstawi sensowne rozwiazania odnosnie grafiki to bedzie to zmienione...

Dobrze że przynajmniej niektórzy to rozumieją Wink

cytat:
Mam taka mala opcje... Kask faktycznie wyglada nieciekawie, mozna by zrobic cos w rodzaju kasku motocyklisty z jakimis latami z blachy (np ze byl dziurawy i sobie go zreperowalismy) to chyba pasuje do 'klimatu gry'. Odrazu zaznaczam, ze na tworzeniu grafik znam sie jak swinia na gwiazdach, wiec jesli jakies glupoty wypisuje to z gory przepraszam.

Opcja ciekawa, pewnie C47 ją przemyśli. Z drugiej strony nie można przesadzać, bo zwykły kask to najtandetniejsze nakrycie głowy w grze. Niski koszt, 3 punkty obrony, jednym słowem nie może wyglądać jak najnowszy sprzęt jednostek GROM Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-08-2006 11:34 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Dalamar
Junior Member


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 10
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chodzilo mi poprostu o to, ze ten kask wyglada na calkowicie nowy... Mi tu bardziej pasuje cos skleconego ze zlomu znalezionego na ulicy Wink
22-08-2006 11:40 Dalamar jest offline Szukaj postów użytkownika: Dalamar Dodaj Dalamar do Listy kontaktów
Kalem
Junior Member


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von kid

coz jesli uwazasz ze moje zdanie jest tylko 'marudzeniem malkontenta' to dosc jasno dajesz do zrozmienia jaki masz stosunke do - mialem nadzieje - konstruktywnej krytyki
masz racje widzialem tylko zwykle i dobre przedmioty i moje zdanie o nich juz znasz a Twoje wyjasnienie ze "wygladaja slabo bo sa slabe" jest chyba jakims nieporozumieniem - choc zapewne idealnie wpisuje sie w otaczajaca nas ze wszech stron tandete i beznadzieje stylistyczna...
i z tym ze nie da sie wszystkich zadowolic nie musisz mnie przekonywac grafika zajmuje sie zawodowo i doskonale wiem ze nigdy tak nie jest ze cos bedzie sie podobalo wszystkim /a zwlaszca Klientom Smile / i to co napisalo nie mialo byc wyrazem tego ze akurat mi sie nie podoba /choc tak rzeczywiscie jest/ - tylko raczej tego ze te grafiki.. nie maja swojego stylu.. ducha... klimatu.... ot proste obiekty z maxa... byle by byly


człowieku czy ktoś ci każe grać w BW? Nie więc przestań marudzic i albo strzel jaki obrazek ,albo siedz cicho.... A no i pamietaj że ta gra dopiero raczkuje...

P.S konrad Smile spoko Jak na poczatek widze postaraliscie się Smile

__________________
Poznaj moc drzemiącą w czeluściach świata
22-08-2006 11:42 Kalem jest offline Szukaj postów użytkownika: Kalem Dodaj Kalem do Listy kontaktów
kid
Newbie


Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 5
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie mam zamiaru wdawac sie w ta jednostronna dyskusje - jesli uwazacie ze jestescie "debesciaki" i to co stworzyliscie jest kolejnym cudem grafiki to gratuluje
naprawde obiecujaca perspektywa - pograj pol roku zdobacz jakis epicki artekat - a wtedy bedziesz mogl sie wypowiadac na temat grafiki Big Grin urocze
a co do klimatu przedstawionych prac - to jest to wlasnie cos nieuchwytnego - gdy ich nie bylo kazdy mial jakies wyobrazenie tego jaka bron nosi - teraz jest to jasno przedstawione - ot zwykly w dodatku kiepsko przedstawiony noz miecz czy cokolwiek innego... a grafiki z wywolanego tu juz np falout'a - sa jedyne w swoim wyrazie i bardzo bardzo rozpoznawalne - czego tutaj brakuje

wyrazilem swoje zdanie na temat 'nijakosci' owych grafik i szkoda ze jedyne co mozna uslyszec od autorow - to pokaz cos lepszego... - typowe

a co do osobistych wjazdow pt 'zawodowy grafiku' proponowalbym Ci troszke wychamowac - oceniam "problem" a nie dorobek zawodowy autora - panie znawco ktory w mig rozroznia rendery wielkosci 100x100px

jedyny wniosek jaki mi sie nasuwa po tej dyskusji to taki - swoje krytyczne zdanie zachowaj dla siebie - co niniejszym zamierzam uczynic
22-08-2006 11:42 kid jest offline Strona domowa kid Szukaj postów użytkownika: kid Dodaj kid do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie, nie zachowuj dla siebie. Ale oczekujemy konkretów a nie czepiania się słówek i dalszego marudzenia w stylu "ja tu wyrażam swoje zdanie a wy mnie jedziecie". Bo na razie słyszeliśmy że nie ma ducha, jest kiepska i że zrobiłbyś lepszą. Wiesz, gadać to każdy potrafi. Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-08-2006 11:47 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Dalamar
Junior Member


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 10
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To moze zrobimy tak: Koniec marudzenia, poczatek roboty. Wiadomo, gra startuje. Zauwazylem, ze startuje szybko... Szczerze mowiac to nie tylko admini odpowiadaja za jej wyglad i funkcjonalnosc, ale rowniez gracze. Zamiast biadolic zrobmy cos wspolnie, ci co nie potrafia robic grafik, niech rzucaja pomyslami, a ci co potrafia... niech robia to co robic umieja najlepiej. Zastanawia mnie tylko kiedy skoncza sie klutnie i przepychanki slowne a zacznie sie prawdziwa wspolpraca... LUDU JADYM Z TYM KOKSEM... i nie marudzic (zachwalac tez juz skonczcie Tongue )
22-08-2006 11:53 Dalamar jest offline Szukaj postów użytkownika: Dalamar Dodaj Dalamar do Listy kontaktów
Vierbein
Member


Data rejestracji: 01-08-2006
Postów: 45
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zawsze mozna podniesc cene smsa do 30pln za 35 dni i za jakis czas wybulicie pare tys pln profesjonalnemu grafikowi Smile

Nie zgodze sie z tym ze grafiki nie maja klimatu. Sa wlasnie robione w konkretnej konwencji i pasuja do siebie. poczekamy na glos kogos kto zaczal
grac po wprowadzeniu grafik...

__________________

R1: Iwan


22-08-2006 11:54 Vierbein jest offline Szukaj postów użytkownika: Vierbein Dodaj Vierbein do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

evant
cytat:
mam zastrzeżenie co do wyglądu topora dwuręcznego, gdyż wygląda on jak lekki toporek, może wystarczy zwiększyć wielkość ostrza

spróbuję zrobić taką wersję jak będę miał chwilę czasu i umieszczę w propozycjach wyglądu

Gandi
cytat:
mam zastrzezenie do strzelby, to wyglada jak obrzyn a nie strzelba, strzelba powina miec dluga lufe

Tak jak mówił Magiun, obrzyn jest "skrócona" strzelba. Poza tym jest to obiekt "zwykły". Nie martw się, lepsze są właśnie takie jak chcesz ;-)

Mattyu
cytat:
imo tylko kask troche mógłby być inny, wygląda jak na budowie

On ma wyglądać jak na budowie! To jest kask zwykły, czego się spodziewałeś? :-)

kid
cytat:
brak jej jakiegos wyrozniajacego wlasnego stylu wszystkie grafiki sa mdle i bez wyrazu

Jeżeli ta grafika się nie wyróżnia od grafik w innych grach RPG to pokaż mi gdzie są podobne :-P
cytat:
a jesli jedynym postnuklernym elementem ma byc 'szarosc'

Chciałbym wiedizeć o którą 'szarość' ci chodzi? Jeżeli o tło to wiedz, że dla każdego rodzaju jakości sa inne tła, ale powienieneś już wiezieć, bo pisałeś także, że masz też "dobre" przedmioty
cytat:
nie mowiac juz o podstawowych bledach chocby w proporcjach poszczegolnych prac /kurtka z rekawami do lokci

pisząc "poszczególnych prac" powinieneś raczej więcej ich przytoczyć
a dlaczego myślisz, że rękawy są do łokci? Są mniej więcej równo z tłowiem i to raczej on jest dłuższy niż do nadnerczy :-P
cytat:
teoretycznie jest rok 2019 ? a tymczasem wszystkie elementy sa rodem z lat 80 XXw

nie 80, a raczej z początku XXI wieku. Różnic dużych nie ma, ale widać to po niektórych szczegółach, przyjrzyj się dokładnie przedmiotom z lat 80 i tym co teraz są
cytat:
wyobrazacie sobie jakiegos szlachetnie urodzonego wampira z jakas piekna xywka w stylu PanCiemnosci w takim niebieskim budowlanym kasku

Czy książe w Anglii(szlachetnie urodzony) chodzi po budowie w średniowiecznym hełmie? Twój powód chyba nikogo nie powinien przekonywać, bo nie ma od żadnego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym. To jest gra RPG. Wampiry w XXI wieku, jak jeszcze nie zauważyłeś

Raven
cytat:
Żeczywiście jakieś nijakie te obrazki, zero klimatu

Po pierwsze: !RZeczywiście! Tu nie ma literówki, gdyby było 'z' a nie 'ż' to bym się nie czepiał
Po drugie: Grafiki były umieszczane wcześniej (w trochę innej postaci, ale były). Nie było wtedy takich koentaży, a właśnie w tym czasie wszystko się zmieniało, czekałem na różne propozycje, część dostałem
Po rzecie: Rozwiń pojęcie "klimat"

kid
cytat:
ot proste obiekty z maxa... byle by byly

Nie widzę tutaj za dużo prostych rzeczy (chyba, że np. zwykła pałka, czy zwykły nóż). Po za tym znajdź "doskonałą" rzecz i wtedy będziesz mógł pisać, czy jest prosta czy nie. A jak wspomniał Opor to nie było robione w Max'ie tylko w Blender3D

Teraz mogę chyba tylko zachęcić do zdobywania coraz to nowszysch przedmiotów (szczególnie doskonałych) i dopiero wtedy oceniaiać CAŁOŚĆ

Dodam także, że tym którym sięto nie podoba, niech spojrzą także z innej strony. Przed zaczęciem jakichkolwiek prac nad tą grafiką zaczynalem poznawać program 3D(mój pierwszy) od tygodnia, czyli teraz robię to od ok. 3 tyg. Przez ten czas się dużo nauczyłem i jestem zadowolony z tego co zrobiłem

Co do propozycji zmiany przedmiotów jestem otwarty. Jak będzie czas to będę próbował robić grafiki według WASZYCH uwag, których brakowało wczesniej.
Załóżcie nowy temat w "wygląd gry" i tam dawajcie rysunek(wystarczy link i nazwa) i waszą propozycję (własny obrazek, zdjęcie z internetu, opis słowny)

Przypominam, że można wyłączyć wyświetlanie gafiki ;-)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
22-08-2006 11:55 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
opor
Forum Ace


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 80
Skąd: Z internetu...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von kid

nie mam zamiaru wdawac sie w ta jednostronna dyskusje - jesli uwazacie ze jestescie "debesciaki" i to co stworzyliscie jest kolejnym cudem grafiki to gratuluje



Nikt nie napisal ze to sa cuda grafiki albo ze pan XYZ jest debesciakiem w tej dziedzinie. (no poza toba ze zajmujesz sie zawodowo grafika)
Malo tego, jak bys poczytal odpowiednie tematy, wiedzilabys ze autor robi to amatorsko. I na dobra sprawe nie wazne czy wygladaja zaj...biscie czy kiepsko...wazne ze komus, zamiast siedziec i nazekac, chcialo sie ruszyc tylek i cos z tym zrobic.


cytat:
Original von kid


naprawde obiecujaca perspektywa - pograj pol roku zdobacz jakis epicki artekat - a wtedy bedziesz mogl sie wypowiadac na temat grafiki Big Grin urocze


Taa...

cytat:
Original von kid


a grafiki z wywolanego tu juz np falout'a - sa jedyne w swoim wyrazie i bardzo bardzo rozpoznawalne - czego tutaj brakuje


Nie zapominaj ze tutaj grafike zrobil amator ...a w Falloucie jakis zawodowiec.


cytat:
Original von kid


wyrazilem swoje zdanie na temat 'nijakosci' owych grafik i szkoda ze jedyne co mozna uslyszec od autorow - to pokaz cos lepszego... - typowe


Przyjsc, ponazekac...a potem jeszcze ponazekac ze ktos nazeka na ciebie... - typowe

Zaslanianie sie textami typu
"jedyne co mozna uslyszec od autorow - to pokaz cos lepszego... " - typowe...i to bardzo

Na koniec...pomimo swojej "fachowosci" ,nie wnoszenie niczego do pomyslow, zadnych porad itd... - zarabiscie typowe


cytat:
Original von kid


a co do osobistych wjazdow pt 'zawodowy grafiku' proponowalbym Ci troszke wychamowac - oceniam "problem" a nie dorobek zawodowy autora - panie znawco ktory w mig rozroznia rendery wielkosci 100x100px


Wybacz ale to nie ja wyskakuje z textami typu :
"Jestem zawodowcem i znam sie na zeczy, prace sa kiepskie bo MNIE sie nie podobaja...a jestem zawodowcem wiec wiem co mowie(pisze).

Jak juz ktos pisal...skoro tak, to walnij jakis szybki concept albo cos w tym stylu, dla ciebie nie powinno to sprawic zadnego problemu.

cytat:
Original von kid


jedyny wniosek jaki mi sie nasuwa po tej dyskusji to taki - swoje krytyczne zdanie zachowaj dla siebie - co niniejszym zamierzam uczynic


I kolejne typowe zachowanie. Nabrudzic i uciec.
Narazie to przyszedles, ponazekales, nie omieszkales wspomniec o tym ze jestes zawodowcem.
Chcesz jakiejs normalnej dyskusji? Nie podoba ci sie ze ktos po tobie jedzie? Zacznij normalna rozmowe, poprzyj to jakimis conceptami...czymkolwiek.
Wpasc na jakies forum i pokrzyczec ze jestem zawodowcem w X dziedzinie kazdy potrafi.

I uporzedzajac mozliwy tekst. TAK, uczepilem sie twojego ze napisales ze zajmujesz sie tym zawodowo. Czemu? Przeczytaj ten post jeszcze raz a napewno sie domyslisz.
22-08-2006 12:12 opor jest offline Szukaj postów użytkownika: opor Dodaj opor do Listy kontaktów
MolD3r
Full Member


Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 50
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wow :wink:
22-08-2006 12:23 MolD3r jest offline Strona domowa MolD3r Szukaj postów użytkownika: MolD3r Dodaj MolD3r do Listy kontaktów
Dalamar
Junior Member


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 10
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh... Panowie... spokojnie... nie kluccie sie o takie rzeczy... nie lepiej sporzytkowac czas i energie w sposob pozyteczny? No... Nie dajcie sie prosic Wink
22-08-2006 12:28 Dalamar jest offline Szukaj postów użytkownika: Dalamar Dodaj Dalamar do Listy kontaktów
Yngoth
Double Ace


images/avatars/avatar-13148.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 134
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria IV
Skąd: Toha Heavy Industries

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von MolD3r

Wow :wink:


no właśnie Smile a ci którzy mają jeszcze jakieś zastrzeżenia i marudzą to niech poczytają ostatnie wypowiedzi C47 i opor'a, ponieważ moim zdaniem w nich jest zawarte wszystko. Odrazu widać komu zależy na tej grze i che, aby wyglądała jak najlepiej, a komu nie i tylko marudzi :?
22-08-2006 12:32 Yngoth jest offline Szukaj postów użytkownika: Yngoth Dodaj Yngoth do Listy kontaktów
MolD3r
Full Member


Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 50
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Je nie marudze dla mnie to jest szok Tongue Wreszcie jakaś zmiana i to na lepsze.
22-08-2006 12:54 MolD3r jest offline Strona domowa MolD3r Szukaj postów użytkownika: MolD3r Dodaj MolD3r do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Wreszcie"? Piszesz jakbyś czekał na nią pół roku chytry

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-08-2006 13:00 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
MolD3r
Full Member


Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 50
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie 8) tylko 11 dni od kiedy zaczełem grać ;] A właśnie napisałem cuś w skargach
22-08-2006 13:08 MolD3r jest offline Strona domowa MolD3r Szukaj postów użytkownika: MolD3r Dodaj MolD3r do Listy kontaktów
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No przeciesz wiadomo ze jest to nowa gra i ona sie rozwija jak narazie grafika jest ok i jest to praca osoby postronnej przeciesz jak by wynajac profesjonalnego grafika to wspułczuje obrazki moze by były cudowne ale jakim koszcze i za jaka cene a czy obrazki sa asz tak warzne mi sie zdaje ze nie a gra napewno jak sie rozwinie to tez sie zmienia pewne zeczy wiec po co tak dyskusja pozdrawiam Big Grin

__________________

ID-2937. GG-529620.
22-08-2006 14:45 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konkretne uwagi/sugestie/propozycje odnośnie grafiki prosimy zgłaszać tutaj: http://forum.bloodwars.pl/viewtopic.php?t=743

Od razu zapowiadamy, że posty z sugestiami typu "nie podoba mi się bo tak i koniec" będą stamtąd usuwane w trybie natychmiastowym.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-08-2006 14:49 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Grafika przedmiotów

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH