Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Grafika przedmiotów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Grafika przedmiotów 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Grafika przedmiotów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak zapewne większość z Was zauważyła, w grze pojawiła się grafika przedmiotów. Obrazek pokazuje się w okienku w którym widać statystyki przedmiotów.

Oprócz tego wyświetlane będą symbole prefixów i sufixów, gdy tylko zostaną ukończone.

Układ zbrojowni/sklepu nie jest ostateczny, liczymy także na wasze sugestie i pomysły w tej dziedzinie.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-08-2006 00:45 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sugestie i pomysły mile widziane także bezpośrednio do grafiki. Jak jakiemuś obrazkowi "coś brakuje" to piszcie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
22-08-2006 00:47 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Horazon
Forum Ace


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 96
Skąd: Rubikon

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratuluję przede wszystkim C47 no i Administratorom, bo naprawdę wygląda to dość fajnie i profesjonalnie... 8)

__________________
Po co bujasz Lechu, prąd i tak będzie droższy...

22-08-2006 00:47 Horazon jest offline Szukaj postów użytkownika: Horazon Dodaj Horazon do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taa zauważyłem bo mi przez parę minut gierka nie chodziła Tongue

Graficznie już troszkę lepiej wygląda i coraz bardziej gra zbliża się do klimatu postapokaliptycznego wampira - czyli tak jak zakładano (chyba?).

Gratuluje wytrwałości grafikom i czekam na grafiki budynków Big Grin
22-08-2006 00:50 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
Darael
Newbie


Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem pod wrażeniem!!! Gra się szybko rozwija i trzymajcie tak dalej!!!

__________________

22-08-2006 00:55 Darael jest offline Szukaj postów użytkownika: Darael Dodaj Darael do Listy kontaktów
Serena
Double Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 124
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratuluję świetna robota :-)
22-08-2006 01:01 Serena jest offline Szukaj postów użytkownika: Serena Dodaj Serena do Listy kontaktów
opor
Forum Ace


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 80
Skąd: Z internetu...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

GRATZ C47! Ladnie to wyglada Smile
22-08-2006 01:01 opor jest offline Szukaj postów użytkownika: opor Dodaj opor do Listy kontaktów
Morfina
Full Member


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 52

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Coraz lepiej Smile
22-08-2006 01:11 Morfina jest offline Szukaj postów użytkownika: Morfina Dodaj Morfina do Listy kontaktów
Rafson
Newbie


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam! Smile
Mam lekką sugestię dotyczącą dwóch przedmiotów tj. Maczuga i Maczuga Krwi gdyż obydwie wyglądają identycznie, a można by jedną lekko zmodyfikować i dodać jakiś element odróżniający je np. innym kolorem lub kropelki Krwi Smile
A poza tym to jest całkiem, całkiem
22-08-2006 01:20 Rafson jest offline Szukaj postów użytkownika: Rafson Dodaj Rafson do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Oprócz tego wyświetlane będą symbole prefixów i sufixów, gdy tylko zostaną ukończone.


Jakbyśmy dla każdego prefixu/sufixu chceli zrobić inny przedmiot to trzeba by ich zrobić kilkanaście tysięcy.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-08-2006 01:22 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
maybach
Junior Member


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 18
Skąd: sam mi powiedz :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no no gratki, fajne te przedmioty
22-08-2006 01:24 maybach jest offline Szukaj postów użytkownika: maybach Dodaj maybach do Listy kontaktów
Diabolinek
Lord


images/avatars/avatar-1385.gif

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 484
Klan: B.H.V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ładnie to wygląda, ciekawie i pomysłowo i nie sztywnie.
Gratki

__________________
Przez ostatni czas jestem nieszczęśliwy
22-08-2006 01:34 Diabolinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Diabolinek Dodaj Diabolinek do Listy kontaktów
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i jednak sie ne myliłem stawiając na tą gre rozwija sie bardzo szybko co widać no naprawde słowa uznania dla twurców gry tylko tak dalej GRATULACJE Big Grin

__________________

ID-2937. GG-529620.
22-08-2006 01:58 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
chrupek
Lord


images/avatars/avatar-1457.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 294
Kraina: Necropolia II
Skąd: Z psychiatryka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 kocham cię xDDD

__________________

22-08-2006 02:20 chrupek jest offline Strona domowa chrupek Szukaj postów użytkownika: chrupek Dodaj chrupek do Listy kontaktów
maybach
Junior Member


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 18
Skąd: sam mi powiedz :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

LOL cóż za wyznanie Big Grin
22-08-2006 02:31 maybach jest offline Szukaj postów użytkownika: maybach Dodaj maybach do Listy kontaktów
tomek1919
Lord


images/avatars/avatar-9417.jpg

Data rejestracji: 21-08-2006
Postów: 395
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Knurów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

musze powiedzieć, że gram niecały dzień, a gra mnie mile zaskakuje Smile wygląda na to, iż będzie się dynamicznie rozwijać (nie to co BF...) tak trzymać panowie , gratuluje pomysłu i wykonania Smile

__________________
R14 - Phatty
22-08-2006 02:48 tomek1919 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomek1919 Dodaj tomek1919 do Listy kontaktów
chrupek
Lord


images/avatars/avatar-1457.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 294
Kraina: Necropolia II
Skąd: Z psychiatryka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym dodać że jako nowość mozna będzie za chwile zaliczyc mój nowy obrazek w grze Tongue PODZIWIAJCIE:


hie hie tylko go zmniejsze Tongue

__________________

22-08-2006 02:57 chrupek jest offline Strona domowa chrupek Szukaj postów użytkownika: chrupek Dodaj chrupek do Listy kontaktów
Serena
Double Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 124
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda że spóźniełeś się na konkurs piękności :-)
22-08-2006 03:39 Serena jest offline Szukaj postów użytkownika: Serena Dodaj Serena do Listy kontaktów
chrupek
Lord


images/avatars/avatar-1457.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 294
Kraina: Necropolia II
Skąd: Z psychiatryka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem najpiękniejszy i niemusze tego nikomu udowadniać Tongue :oops:

__________________

22-08-2006 03:46 chrupek jest offline Strona domowa chrupek Szukaj postów użytkownika: chrupek Dodaj chrupek do Listy kontaktów
Evant
Newbie


Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grafika jest naprawdę fajna, ale mam zastrzeżenie co do wyglądu topora dwuręcznego, gdyż wygląda on jak lekki toporek, może wystarczy zwiększyć wielkość ostrza, a może gdzieś indziej tkwi problem
22-08-2006 07:31 Evant jest offline Szukaj postów użytkownika: Evant Dodaj Evant do Listy kontaktów
Vierbein
Member


Data rejestracji: 01-08-2006
Postów: 45
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grafika super. Jest oryginalna a nie jakis klon innych mmorpg gratki

__________________

R1: Iwan


22-08-2006 08:02 Vierbein jest offline Szukaj postów użytkownika: Vierbein Dodaj Vierbein do Listy kontaktów
Gandi
Member


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grafika jest cool, ale mam zastrzezenie do strzelby, to wyglada jak obrzyn a nie strzelba, strzelba powina miec dluga lufe Tongue

__________________

22-08-2006 08:03 Gandi jest offline Szukaj postów użytkownika: Gandi Dodaj Gandi do Listy kontaktów
Magiun
Full Member


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 63
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obrzyn - to strzelba z obcietą lufą - tak by było ją poręczniej wyciągnąć :-) - ale obrazka nie widziałem więc nie komentuje :-)

__________________

wesprzyj początkującego wampa :-)
http://r9.bloodwars.interia.pl/r.php?r=1304
22-08-2006 08:30 Magiun jest offline Szukaj postów użytkownika: Magiun Dodaj Magiun do Listy kontaktów
Ace
Triple Ace


images/avatars/avatar-1022.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 169
Klan: Date
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa/Zawiercie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam taką propozycje, żeby w zbrojowni był kontur postaci, jakiegoś wampira z peleryną i na nim widać by było wszystkie wolne pola, a także zakładane bronie, oczywiście z podpisami, np. w chmurce. Niżej dałoby się to co się ma a nie nosi, np. tak jak jest, czyli w tabelce.

__________________
Forum dla ludzi.
Nie dla moderatorów!

22-08-2006 08:38 Ace jest offline Strona domowa Ace Szukaj postów użytkownika: Ace Dodaj Ace do Listy kontaktów
Mezar
Member


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 49

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rafikia swietna narazie wiedziałem tylko niektóre itemy ake było to dla mnie miłe zaskoczenie

__________________

22-08-2006 08:42 Mezar jest offline Szukaj postów użytkownika: Mezar Dodaj Mezar do Listy kontaktów
Mattyu
Member


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 25
Skąd: Jarosław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo ładnie zrobione, gratki dla twórców, imo tylko kask troche mógłby być inny, wygląda jak na budowie Smile Najlepiej wygląda dobre uzi Smile

__________________

22-08-2006 08:50 Mattyu jest offline Szukaj postów użytkownika: Mattyu Dodaj Mattyu do Listy kontaktów
kid
Newbie


Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 5
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdaje sie ze bede jedynym ktoremu totalnie ta grafika sie nie podoba - brak w mniej wszystkiego czego sie spodziewalem i oczekiwalem - a przede wszystkim brak jej jakiegos wyrozniajacego wlasnego stylu wszystkie grafiki sa mdle i bez wyrazu a jesli jedynym postnuklernym elementem ma byc 'szarosc' - to jest to chyba jakies nieporozumienie - nie mowiac juz o podstawowych bledach chocby w proporcjach poszczegolnych prac /kurtka z rekawami do lokci.../
i jeszcze jedno teoretycznie jest rok 2019 ? a tymczasem wszystkie elementy sa rodem z lat 80 XXw... i ten kas ! ! ! ! wyobrazacie sobie jakiegos szlachetnie urodzonego wampira z jakas piekna xywka w stylu PanCiemnosci w takim niebieskim budowlanym kasku ?

brak w tym stylu pomyslu checi wpisania sie w klimat gry i wzbogacenia jej jakims ciekawym pomyslem - ciekawa prezentacja otoczajacego swiata

az boje sie grafik budynkow...
22-08-2006 09:19 kid jest offline Strona domowa kid Szukaj postów użytkownika: kid Dodaj kid do Listy kontaktów
Ghost
Forum Ace


images/avatars/avatar-220.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 75

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam za linka ale popatrzcie na to jak mogla by wygladac gra przy odrobinie fantazji Wink ja wiem ze swefy przy takiej ilosci ludkow zabijaja lacze ale to sie sciaga raz do czasu skasowania cache.
http://vladclan.hk.pl/
strona mojego bylego klanu.. ten klimat... Happy
Nie widzialem jeszcze takiego polaczenia w tego typu grach wiec moze to byc nierealne.. ale patrzac na postep gry... kto wie.
POzdrawiam.

__________________

Kupie

Dobry *** Prekognicji info w grze:

ID: 2071

sięśnimisięśnimi

Nie karm trolla... tak szybko odchodzi.
22-08-2006 09:35 Ghost jest offline Szukaj postów użytkownika: Ghost Dodaj Ghost do Listy kontaktów
raven
Junior Member


Data rejestracji: 02-08-2006
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żeczywiście jakieś nijakie te obrazki, zero klimatu Frown
22-08-2006 09:55 raven jest offline Szukaj postów użytkownika: raven Dodaj raven do Listy kontaktów
Mattyu
Member


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 25
Skąd: Jarosław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli wam się nie podobają, to zróbcie lepsze Tongue

__________________

22-08-2006 10:02 Mattyu jest offline Szukaj postów użytkownika: Mattyu Dodaj Mattyu do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Grafika przedmiotów

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH