Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Thierry Henry to wzór do naśladowania czy raczej odwrotnie? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Thierry Henry to wzór do naśladowania czy raczej odwrotnie? 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Thierry Henry to wzór do naśladowania czy raczej odwrotnie? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nawiązując do wydarzeń przedstawionych tu: http://www.youtube.com/watch?v=Wh4QS5RKhoY i reszty kariery tego wspaniałego (wykluczając ten incydent) gracza, jakie jest wasze zdanie? Happy

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

19-11-2009 20:36 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moze to nie bylo fair ale jak slyszalem w radiu przyznal sie co zrobil , wiec raczej dobrze sie zachował.Kariera jeszcze troche pociagnie hehe.

__________________
R14
19-11-2009 21:00 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Atomos
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyznać się przyznał, ale nie przeprosił i jako głównego winnego wskazał sędziego. Troszkę to mało jak na kradzież awansu do mistrzostw świata, które należało się Irlandii, prawda? chytry

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

19-11-2009 21:05 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co niby mial zrobic ? Zaprzeczyc jak wszyscy widzieli ? Ogolnie zalosne zachowanie, awans za wszelka cene nawet wielkiego oszustwa... to nie ma nic wspolnego z fair play. Sedzia bal sie ze Platini, w przypadku decyzji na niekorzysc rodakow, zabroni mu dalej sedziowac.

Ogolnie powinni powtorzyc ten mecz ale to sie niestety nie stanie. Henry'ego tez kara ominie za oszustwo tak jak cofneli kare Eduardo za symulowanie w polu karnym ostatnio.
19-11-2009 21:08 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm dlaczego wina sedziego on nie ma kamery w oczach i przyblizenia Smile
Nie powinnien tak osadzac i napewno nie jest to wzor do nasladowania.
Mogli by powtorzyc mecz ale w to watpie !!!

__________________
R14
19-11-2009 21:08 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
WoLL
Triple Ace


images/avatars/avatar-18594.jpg

Data rejestracji: 24-10-2008
Postów: 214
Klan: Dynastia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rabka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedyś był moim ulubionym piłkarzem,jak grał w Arsenalu Londyn...po przejściu dla kasy do Barcy straciłem do niego sympatie.Filmik no cóż chciał awansu swojej drużyny,oszust bo oszust,ale dziwnie by to wyglądało gdyby nie było Francji w MŚ Smile
19-11-2009 21:44 WoLL jest offline Szukaj postów użytkownika: WoLL Dodaj WoLL do Listy kontaktów
Elathir
Lord


Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 468
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale przecież takie rzeczy są w piłce na porządku dziennym.

Nie trzeba chyba przypominać gola na wagę medalu MŚ, który Maradona zdobył ręką, a który uczynił go sławnym...

Więc żadnych konsekwencji nie będzie, co więcej za pół roku już poza Irlandią nikt pamiętać nic nie będzie.

A i żeby nie było, wolałem by wygrali Irlandczycy, ale mówi się trudno, pech to pech.

__________________
A co mi tam, jak ktoś ma zamiar zacząć grę na r15 niech skorzysta z linka http://r15.bloodwars.interia.pl/r.php?r=3314

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Elathir: 20-11-2009 09:23.

20-11-2009 09:22 Elathir jest offline Szukaj postów użytkownika: Elathir Dodaj Elathir do Listy kontaktów
..:::Tyber:::..
Lord


images/avatars/avatar-18975.png

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 469
Klan: Zawsze ten sam
Kraina: Necropolia
Skąd: poniekąd ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a Ty co bys zrobil na jego miejscu ? Poswiecil bys awans druzyny dla gry Fair Play ( Roll Eyes Smile Smile aahahaah napewno) wiec nie widze ty juz nic do dyskusji zachowanie takie jest zle no ale co zrobisz , ja tez tak bym postapil ...

__________________

r1 ID : 114185
22-11-2009 13:49 ..:::Tyber:::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..:::Tyber:::.. Dodaj ..:::Tyber:::.. do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaki awans ? W momencie gdyby Francja nie strzelila bramki nie odpadala tylko gra toczyla sie dalej. A tak pozostal niesmak i zycze Francuzom zeby odpadli w grupie.

No tak Fair Play to tylko slogan, smieszne flagi przed meczami a potem i tak wszyscy maja to w pompce.
22-11-2009 14:02 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
..:::Tyber:::..
Lord


images/avatars/avatar-18975.png

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 469
Klan: Zawsze ten sam
Kraina: Necropolia
Skąd: poniekąd ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalen napisał(a)
Jaki awans ? W momencie gdyby Francja nie strzelila bramki nie odpadala tylko gra toczyla sie dalej. A tak pozostal niesmak i zycze Francuzom zeby odpadli w grupie.

No tak Fair Play to tylko slogan, smieszne flagi przed meczami a potem i tak wszyscy maja to w pompce.


NORMA


ale ja chce powiedziec , ze nikt by sie nie przyznal ze strzelil bramke reka -,-
wiec takie chore komentarze dla siebie

a Henry to dobry pilkarz i mam w pupie co zrobil fan pozostanie fanem

__________________

r1 ID : 114185
22-11-2009 14:18 ..:::Tyber:::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..:::Tyber:::.. Dodaj ..:::Tyber:::.. do Listy kontaktów
krax12
Viking


images/avatars/avatar-5457.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 608
Klan: ~MK~
Kraina: Necropolia V
Skąd: Z dalekiej Łajby (Ódź)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest to jeden z moim prze ulubionych piłkarzy i baaaardzo duużo u mnie stracił

przyznał się? z tego co mi się wydaje to powiedział że zagrał piłkę ręką, ale przypadkiem, a to chyba wszyscy widzieli więc to nic nie wnosi...


niby mógłby pójść do sędziego jednego drugiego powiedzieć co nieco, ale myślę że sędzia udałby że nic nie wie.


według mnie pozostaje powtórzyć mecz= taką inicjatywę powinna podjąć federacja Francji

__________________
Mhael
22-11-2009 14:20 krax12 jest offline Szukaj postów użytkownika: krax12 Dodaj krax12 do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A dla mnie był fantastycznym piłkarzem i nadal jest. Nie od dziś błędy sędziego wpływają na przebieg gry i cały czas jest to wpisane w ten sport. Były pomysły, aby w takich wypadkach sędzia mógł spojrzeć na powtórkę gdzieś z boku, ale to moim zdaniem zabija trochę ducha sportu.

Że nie fair? Trudno - idźcie płakać w kąt i nie zawracajcie ludziom d...(pośladów). Los dał mu szansę i ją wykorzystał, a nie bawił się w grzecznego i posłusznego chłopczyka, żeby tylko nie mieć grzechu.
22-11-2009 14:51 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
krax12
Viking


images/avatars/avatar-5457.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 608
Klan: ~MK~
Kraina: Necropolia V
Skąd: Z dalekiej Łajby (Ódź)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taaa tylko jak by Irlandczycy wiedzieli co on odwali to już dawno by miał złamane 2 nogi i w tedy by się mówiło o nich jacy to są be...

__________________
Mhael
22-11-2009 15:28 krax12 jest offline Szukaj postów użytkownika: krax12 Dodaj krax12 do Listy kontaktów
..:::Tyber:::..
Lord


images/avatars/avatar-18975.png

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 469
Klan: Zawsze ten sam
Kraina: Necropolia
Skąd: poniekąd ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
krax12 napisał(a)
taaa tylko jak by Irlandczycy wiedzieli co on odwali to już dawno by miał złamane 2 nogi i w tedy by się mówiło o nich jacy to są be...


Jak rozmowa z kickiem ...

postaw sie cwaniaczku na jego miejscu ciekawe co bys zrobil -,- ! Roll Eyes Roll Eyes rotfl

__________________

r1 ID : 114185
22-11-2009 15:30 ..:::Tyber:::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..:::Tyber:::.. Dodaj ..:::Tyber:::.. do Listy kontaktów
Pepsi
Lord


images/avatars/avatar-22176.jpg

Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 455
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Myszków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Football jest grą w której dużą rolę mają błędy sędziego... Henry ryzykował dostałby żółtą kartkę za to ale czego się nie robi dla awansu... Przypomnę karny w meczu z austrią czy gol maradony ręką czy te sytuacje miały duże znaczenie dla wszystkich chyba tak... Więc moim zdaniem nie ma co komentować stało się... WINA SĘDZIEGO
22-11-2009 15:31 Pepsi jest offline Szukaj postów użytkownika: Pepsi Dodaj Pepsi do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
..:::Tyber:::.. napisał(a)
cytat:
Xalen napisał(a)
Jaki awans ? W momencie gdyby Francja nie strzelila bramki nie odpadala tylko gra toczyla sie dalej. A tak pozostal niesmak i zycze Francuzom zeby odpadli w grupie.

No tak Fair Play to tylko slogan, smieszne flagi przed meczami a potem i tak wszyscy maja to w pompce.


NORMA


ale ja chce powiedziec , ze nikt by sie nie przyznal ze strzelil bramke reka -,-
wiec takie chore komentarze dla siebie

a Henry to dobry pilkarz i mam w pupie co zrobil fan pozostanie fanem


Maradona sie przyznal i do tego strzelil z pomoca Boga Big Grin

Chore to jest wypaczenie sensu rywalizacji i zasada "cel uswieca srodki" w sporcie.

cytat:
Yakub napisał(a)
Że nie fair? Trudno - idźcie płakać w kąt i nie zawracajcie ludziom d...(pośladów). Los dał mu szansę i ją wykorzystał, a nie bawił się w grzecznego i posłusznego chłopczyka, żeby tylko nie mieć grzechu.


Ja nie placze panie Yakub, bo akurat zwisalo mi kto awansowal z tej pary - ale w jaki sposob to zrobiono mam prawo skomentowac. Jak rozumiem gdyby Henry zlapal pilke i wbiegl z nia do bramki, a sedzia by oslepl tez wedlug Ciebie nic by sie nie stalo. Witsela tez pewnie bys usprawiedliwil no bo przeciez nie bawil sie w grzecznego i poslusznego chlopczyka tylko zlamal Wasylowi noge. A ze nie fair ?
22-11-2009 17:12 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
EL_Noomarsil
Full Member


images/avatars/avatar-19275.png

Data rejestracji: 13-02-2009
Postów: 66
Klan: NightMare
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Błędy sędziowskie w piłce nożnej zdarzają się dość często, wynika to głównie z tego, że sędziowie nie mają możliwości obejrzenia powtórki zagrania/sytuacji, w której następuje 'coś' niezgodnego z zasadami. Gdyby ta pomyłka zdarzyła się na innym szczeblu gry, meczu towarzyskim to pewnie nikt by z tego skandalu nie robił.. Powiem tyle:

Henry był dla mnie autorytetem od wielu lat, jest jednym z moich ulubionych piłkarzy i nadal nim jest. To, że zagrał w ten sposób ręką w żaden sposób nie psuje mojej dobrej opinii o nim. Postawiłem się po prostu w jego sytuacji i stwierdziłem, że również nie pobiegłbym wtedy do sędziego, aby się przyznać. Myślę, że wiele osób linczujących Henry'ego postąpiłoby w takiej sytuacji dokładnie tak samo. Z resztą, prosty przykład, mecz: Polska - Austria. Faul symulował austriak odbierając nam tym sposobem możliwość awansu, ale my linczowaliśmy wówczas arbitra - Howarda Webb'a, więc czego tym razem pretensje nie do sędziego?

Zwykle bywa tak, że jeśli osoba za coś odpowiedzialna coś schrzani to na niego zrzuca się ciężar odpowiedzialności, jak nauczyciel w szkole wstawi komuś zawyżoną ocenę to mało kto pójdzie do niego i mu zwróci uwagę, tak i w piłce nożnej sędzia coś schrzani i tylko i wyłącznie do niego powinny być pretensje Wink Zagranie ręką może być nieświadome, może Henry nawet nie zdawał sobie z tego sprawy? Roll Eyes

__________________

22-11-2009 18:24 EL_Noomarsil jest offline Szukaj postów użytkownika: EL_Noomarsil Dodaj EL_Noomarsil do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalem napisał(a)

Maradona sie przyznal i do tego strzelil z pomoca Boga Big Grin


cytat:
Yakub napisał(a)
Że nie fair? Trudno - idźcie płakać w kąt i nie zawracajcie ludziom d...(pośladów). Los dał mu szansę i ją wykorzystał, a nie bawił się w grzecznego i posłusznego chłopczyka, żeby tylko nie mieć grzechu.


Ja nie placze panie Yakub, bo akurat zwisalo mi kto awansowal z tej pary - ale w jaki sposob to zrobiono mam prawo skomentowac. Jak rozumiem gdyby Henry zlapal pilke i wbiegl z nia do bramki, a sedzia by oslepl tez wedlug Ciebie nic by sie nie stalo. Witsela tez pewnie bys usprawiedliwil no bo przeciez nie bawil sie w grzecznego i poslusznego chlopczyka tylko zlamal Wasylowi noge. A ze nie fair ?


Taki sport. Jak to się mówi - wyszedł na ring to dostał w ryj.
A jeżeli Henry wbiegłby do bramki z piłką w rękach niezauważony, to widocznie "z pomocą Boga" który oślepił sędziego. Błędy były, są i będę częścią natury ludzkiej i co za tym idzie sportu.
22-11-2009 18:31 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
krax12
Viking


images/avatars/avatar-5457.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 608
Klan: ~MK~
Kraina: Necropolia V
Skąd: Z dalekiej Łajby (Ódź)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
..:::Tyber:::.. napisał(a)
cytat:
krax12 napisał(a)
taaa tylko jak by Irlandczycy wiedzieli co on odwali to już dawno by miał złamane 2 nogi i w tedy by się mówiło o nich jacy to są be...


Jak rozmowa z kickiem ...

postaw sie cwaniaczku na jego miejscu ciekawe co bys zrobil -,- ! Roll Eyes Roll Eyes rotfl


ja nie mam nóg pasuje? (bez urazy dla wszystkich na prawdę cierpiących)

nie będę stawiał w jego sytuacji bo nie o to chodzi

popieram Xalena Tongue

jak można brać udział w akcji fair play i edukować przez to dzieci czy nawet robić tylko "otoczkę"a później kosić kogoś że ma nogę w dwóch częściach czy oszukiwać miliony ludzi, albo coś z serii śmierć żydowskiej k** na łódzkich derbach i mówienie "aa bo ja dostałem nie patrzyłem co tam jest"


jeśli byłbyś Bogiem i postawił mnie w takiej sytuacji to na pewno zostawiał bym serce wszystkie sił i umiejętności które posiadam na boisko i robiły to dla tych wszystkich ludzi którzy we mnie wierzą i to podziwiają, jeśli by mi się taka sytuacja zdarzyła to powiedziałbym prawdę Tongue coś ala "to była szybka decyzja teraz tego żałuje i przepraszam"
czy ty się postawiłeś w sytuacji Irlandczyków???

__________________
Mhael
22-11-2009 19:18 krax12 jest offline Szukaj postów użytkownika: krax12 Dodaj krax12 do Listy kontaktów
..:::Tyber:::..
Lord


images/avatars/avatar-18975.png

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 469
Klan: Zawsze ten sam
Kraina: Necropolia
Skąd: poniekąd ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

porownam to tak jako dobry katolik (to jest przyklad) !

ktos ma zginac czy oddal bys za niego zycie no nie Big Grin ?

tak samo henry nie przyznal sie podczas meczu ze strzelil reka i tyle Big Grin

n/c gg i hf Tongue

__________________

r1 ID : 114185
22-11-2009 19:38 ..:::Tyber:::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..:::Tyber:::.. Dodaj ..:::Tyber:::.. do Listy kontaktów
krax12
Viking


images/avatars/avatar-5457.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 608
Klan: ~MK~
Kraina: Necropolia V
Skąd: Z dalekiej Łajby (Ódź)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
..:::Tyber:::.. napisał(a)
porownam to tak jako dobry katolik (to jest przyklad) !

ktos ma zginac czy oddal bys za niego zycie no nie Big Grin ?

tak samo henry nie przyznal sie podczas meczu ze strzelil reka i tyle Big Grin

n/c gg i hf Tongue



może dlatego że on nie strzelił ręką...

jestem fanem reprezentacji Francji, a i tak skłonny jestem bronić drużyny przeciwnej ciekawe czemu...

__________________
Mhael
22-11-2009 19:48 krax12 jest offline Szukaj postów użytkownika: krax12 Dodaj krax12 do Listy kontaktów
Wojar
Lord


images/avatars/avatar-11338.jpg

Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 326
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja powiem tak
nie jestem fanem piłki nożnej właśnie przez błędy sędziego i to że za dużo od niego zależy
nie moze zobaczyć powtórki lub poprosić o sprawdzenie i przekazanie mu jak było naprawde
gdyby piłka nożna nie była tak zacofanym sportem to nigdy by do takich sytuacji nie dochodziło jak ta i każda inna związana ze spalonymi lub karnymi podyktowanymi bez przyczyny. Przy teraźniejszej technice sedzia techniczny w 5 sekund mógłby obejrzeć powtórke sytuacji i przekazać sędziemu głównemu jak było naprawde.

dobra a teraz co do sprawy Henry'iego (czy jakoś tak nie wiam jak to sie odmieniaSmile )
z tego co czytałem po meczu sie sam do zagrania ręką przyznał i cos takiego słyszałem że powiedział, ze gdyby do niego sędzia podszedł i się spytał czy zagrał ręką (czego sędzia nie zrobił) to by się przyznał do tej ręki
moze byłoby bardziej fair jakby sam podszedł do sędziego i powiedział, ze zagrał ręką, ale szczerze mówiąc kto by tak postąpił
pewnie jakby podobna sytuacja miała miejsce z drugiej strony i to irlandczyk zagrał ręką to irlandczycy by się nie domagali powtórki meczu bo ich piłkarz zagrał nie fair

podsumowując
to jest sport zacofany i niestety wyniki wielu meczów są wypaczane przez sędziego i niestety nic się z tym nie zrobi
więc nie ma na co być wg mnie wkurzonym na Henry'iego, bo osobą odpowiedzialną za ten błąd jest sędzia który nie zauważył ręki

__________________

R1, R11: Wojar
22-11-2009 20:59 Wojar jest offline Szukaj postów użytkownika: Wojar Dodaj Wojar do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Thierry Henry to wzór do naśladowania czy raczej odwrotnie?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH