Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WŁAMANIE NA KONTO Dlaczego moja postac jest "NIEDOSTEPNA"?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dlaczego moja postac jest "NIEDOSTEPNA"??
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ez_93
Full Member


images/avatars/avatar-2129.jpg

Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 52
Klan: Servants Bad
Kraina: Necropolia
Skąd: Stamtąd

Sad Dlaczego moja postac jest "NIEDOSTEPNA"?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli moglby mi ktos napisac (najlepiej operator/administrator gry) dlaczego moja postac jest "NIEDOSTEPNA" bylbym bardzo wdzieczny.... Kiedys to minie?? Moge normalnie grac zdobywac exp itp. Ale nikt nie moze mnie zaatakowac... Prosze o szybka odpowiedz

__________________
Nick w grze Messiash
ID: 32971

West Ham United RULEZ
24-01-2007 11:52 Ez_93 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ez_93 Dodaj Ez_93 do Listy kontaktów
nedian
King


Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 930
Klan: r4 OP
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Multikonta nie mogą sie atkować. Ludzie o tym samym IP nie mogą się atakować.

__________________
r4 Barbarosa ID: 1062
24-01-2007 11:53 nedian jest offline Szukaj postów użytkownika: nedian Dodaj nedian do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko jasne, więc zamykam

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
24-01-2007 12:15 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WŁAMANIE NA KONTO Dlaczego moja postac jest "NIEDOSTEPNA"??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH