Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING ID:56053 ; Kirika_Yumura ; Dominator » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony ID:56053 ; Kirika_Yumura ; Dominator 7 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,71
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

ID:56053 ; Kirika_Yumura ; Dominator Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 56053
Postać Avariel
Kirika_Yumura
Postać Noble Storm
Dominator
Postać ZŁA IRENA

pushing, przekazanie przedmiotów przy zakończeniu gry
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-11-2009 14:22 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Kirika
Lord


images/avatars/avatar-18948.jpg

Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 432
Kraina: Moria III

Moge prosić Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakieś wyjaśnienie?

Było moje zgłoszenie przecież. I Avariel też.

I wszystko docelowo do Skarbnika-Zła Irena trafiło jak było zgłoszone.

Poza tym jak te przedmioty to pushing to komu je zwrócić jak Avariel już nie ma w grze?

No i przecież to to drobiazgi były chyba bez wyjątku. Avariel odchodząc dała do Klanowi do Skarbca a to nawet za darmo można dać Klanowi prawda? Irena pewnie już większość zezłomowała tych drobiazgów.

Stanowczo przesadzacie moim skromnym zdaniem.

I chyba jakieś święto muszę w Klanie ogłosić-mój pierwszy ban. I od razu ban stały.

Pozdrawia całą Administrację BW Noble Storm

__________________
r9; Kirika
21-11-2009 14:32 Kirika jest offline Szukaj postów użytkownika: Kirika Dodaj Kirika do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przeczytaj regulamin gry i ograniczenia przy zakończeniu gry...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-11-2009 14:44 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Kirika
Lord


images/avatars/avatar-18948.jpg

Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 432
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok. Właśnie czytam. I proszę mi powiedzieć co mamy zrobić by wrócić do gry?

Z jednej strony mamy możliwość przekazani pr z likwidowanej Postaci na inną Postać a tutaj ban stały za przekazanie przedmiotów na zakończenie gry.
I przypominam, że było zgłoszenie więc minimum przyzwoitości to kazać najpierw pozawracać te mizerne dobra wskazując, że Regulaminu nie doczytaliśmy a nie od razu banować Postacie za taki/licząc w pr/ drobiazg.
I o jaką korzyść tu chodzi? Moją? Pośrednik. A Irena może bez problemów zwrócić ten spadek po Avariel jak to tak wielką zbrodnię popełniliśmy.

I oświadczam, że spadek po Avariel to od początku do końca mój pomysł więc w tej chwili byłoby miło chociaż Irena odblokować.

Było zgłoszenie i to dość dawno. Jak tak cienka jest granica między jednoosobową Zbiórką/co jest dozwolone/ i co faktycznie miało tutaj miejsce bo było zgłoszenie powtarzam, a pushingiem to Regulamin ma tutaj dużą lukę i wymaga zmiany.

I zmiany wymaga wiele rzeczy w grze. Ale to nie ten dział.

Pozdrawia Noble Storm

__________________
r9; Kirika
21-11-2009 15:00 Kirika jest offline Szukaj postów użytkownika: Kirika Dodaj Kirika do Listy kontaktów
Kirika
Lord


images/avatars/avatar-18948.jpg

Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 432
Kraina: Moria III

Upieram się Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Upieram się, że tutaj granica między Zbiórką-Składką dla Klanu a pushingiem została nieładnie rozmyta.

Jak w większości Klanów niscy są bezczelnie dojeni setkami pr tygodniowo a kupowany jest za to sprzęt bojowy z którego korzysta zaledwie kilku Silnych na Expa to to się pushing wtedy nie nazywa.

"Klanowi możesz dać nawet za darmo" to zdanie usłyszane od Admina i uważam, że to zdrowa interpretacja Regulaminu.
Nie miało miejsca tutaj nic co byłoby nie fer wobec pozostałych graczy BW.
I nic czego można się przyczepić nawet z tym niedoskonałym Regulaminem jaki obowiązuje obecnie.

Przepraszam ode mnie nie usłyszysz C47.


Pozdrawia serdecznie Noble Storm

__________________
r9; Kirika
21-11-2009 15:31 Kirika jest offline Szukaj postów użytkownika: Kirika Dodaj Kirika do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odwołanie możliwe po 30 dniach

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-11-2009 16:00 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Kirika
Lord


images/avatars/avatar-18948.jpg

Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 432
Kraina: Moria III

Było czy nie? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Było czy nie przestępstwo bo to mnie w tej chwili interesuje?

Jedno jest Zbiórką dla Klanu bo Postać istniej dalej a drugie podpada pod ban stały bo postać zlikwidowana chwilę potem?

Avariel wolą, niech Jej real lekkim będzie, było by Jej zasoby trafiły do Skarbca Klanu. Ani ja ani Irena ani jednego pr nie skonsumowaliśmy dla siebie. I te zasoby Avariel są dalej obecne i pozostaną w Skarbcu Klanu Noble Storm.

I technicznie na pewno możliwe jest odwołanie naszego bana wcześniej.

Nie odwołuję się do Twojej dobrej woli tylko do Twojego rozsądku.
W końcu ta gra ma przynosić Wam zyski w realu prawda? Więc muszą być zasady które będą strawne dla Graczy i czyniły tę grę zajmującą i ciekawą.
W tym kierunku mają iść ewentualne zmiany.

Było przestępstwo czy nie, grzecznie pytam?

Pozdrawia serdecznie Noble Storm

__________________
r9; Kirika
21-11-2009 16:14 Kirika jest offline Szukaj postów użytkownika: Kirika Dodaj Kirika do Listy kontaktów
zaskroniec
Newbie


images/avatars/avatar-15078.jpg

Data rejestracji: 26-06-2009
Postów: 7
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

boble storm... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ona ponagała wszystkim swoim co byli w jej klanie np avariel dała swoje pr na rzeczx klanu a tu ban szczeze to te wszeystkie wasze bany na ogół sa niesprawiedliwe wypiłem i mysle w ten sposob ze te osoby ktore dostałybana powinny dostac max na kilka dni ja proszeadmina o to jestem uczciwym graczemi wiemze noble stormdostał a nie uczciwie tego bana.noble storm prowadziła klanw zasadach nie łamiacych regulaminu sama mówiła ze nie ma sensu multikata itp szkoda ze nie zapisałemtych wiadomosci..noblenie dbała o siebie tylko o klanowiczów była sytuacja i napewno nie jedna zeby klan zdobył repa aona s[ecjalnie zemna sie rozebrała zeby tylko klanowicze mieli repa... nie bede przeklinał na was aleten admin jest nie sprawiedliwy...

przepraszamza błedy ort itp aletroszke wypity jetem...

pps pozdrawiamadmina i w swoim imieniu prosze o odblokowanie noble storm bo moim zdaniem ten ban jest niesłuszny

__________________
BLOODY KINGDOM
22-11-2009 03:29 zaskroniec jest offline Szukaj postów użytkownika: zaskroniec Dodaj zaskroniec do Listy kontaktów
palka_fiolka1
Newbie


Data rejestracji: 07-11-2009
Postów: 1
Klan: Noble Storm
Kraina: Necropolia II

Noble... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też sie dopisuje do słów powyżej, zawsze pomagała,i przestrzegała. Pozwólcie jej wrócić, bo tego co się dorobiła, to ją dużo zdrowia kosztowało. A klan, był dobry... a teraz musimy szukać nowego domku...

Pozwólcie Noble wrócić do gry...
Pozdrawiam
Hijaa
22-11-2009 08:29 palka_fiolka1 jest offline Szukaj postów użytkownika: palka_fiolka1 Dodaj palka_fiolka1 do Listy kontaktów
dudesons
Triple Ace


Data rejestracji: 06-09-2009
Postów: 169
Klan: SAINTS[-akNM-]
Kraina: Necropolia II
Skąd: LODZ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak Noble Storm byla sumienna uczciwa liderku klanu wiec by raczej nie robila aq ze wziela itemy od niegrajacej postaci to przecierz moze oddac z tykm nie ma problemu itemy byly wziete na rzecz klanu a nie dla wlasnej korzysci...

to w takim razie prosze o odbanowanie Noble Storm i Zla Irena sa to vice i lider klanu bez ktorych klan niemoze sie rozwijac...


PoZdRo ElPoLaKO

__________________
R3: Elpolako R6: PedoFear
22-11-2009 09:46 dudesons jest offline Szukaj postów użytkownika: dudesons Dodaj dudesons do Listy kontaktów
zaskroniec
Newbie


images/avatars/avatar-15078.jpg

Data rejestracji: 26-06-2009
Postów: 7
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NOBLE STORM odezwij sie do zła irena lub do mnie na gg 12964570<---- to jest moje gadu napisz jak cos..

__________________
BLOODY KINGDOM
22-11-2009 11:32 zaskroniec jest offline Szukaj postów użytkownika: zaskroniec Dodaj zaskroniec do Listy kontaktów
Kirika
Lord


images/avatars/avatar-18948.jpg

Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 432
Kraina: Moria III

Matematyka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie biadolić mi tam u góry. Przypominam, że tylko ja, Irena i C47 mamy prawo tutaj się wypowiadać.

Hipotetyczna sytuacja;

A; Zbiórka we wtorek pięciu Graczy na np db demoniczne samobójcy 2h dajmy na to.
Każdy zbiera przez miesiąc pr i zadłuża się do tego na miesiąc do przodu.

B; W piątek dajmy na to jeden z nich musi z jakiś realnych przyczyn zakończyć grę. Własnego eQ starcza mu jedynie na spłacenie długu. Potem likwiduje postać.

Skutek końcowy jest identyczny. W tym samym czasie za te same pr pojawia się ta sama broń u Organizatora Zbiórki i uczestnicy Zbiorki są identycznie zadłużeni na przyszłość w A i w B. Tylko w B otrzymuje Organizator za to bana stałego.

Gdzie jest ta granica C47? Tydzień, miesiąc? Ile musi minąć by w B nie łapać się na bana?

Pozdrawia Kirika /Noble Storm/

__________________
r9; Kirika
22-11-2009 14:47 Kirika jest offline Szukaj postów użytkownika: Kirika Dodaj Kirika do Listy kontaktów
KACZUSZKA
Newbie


images/avatars/avatar-13879.gif

Data rejestracji: 10-04-2009
Postów: 9
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.

Masz racje Noble . Jest kilka podobnych sytuacji ,którą opisałaś .
Wychodzi na to ,że naszym błędem było zgłoszenie wszystkiego administratorowi gry. I za to zostaliśmy ukarane.

Jakby administrator gry zareagował w takiej sytuacji:

Mam postać w grze ,rozdaję 20 osoba swój sprzęt , kilka rzeczy każdemu z graczy ,a za parę dni likwiduje postać i nikogo nie informuję o tym.Czy te osoby z czasem zostana zbanowane ,za przejmowanie sprzetu od osoby która likwiduje postać.

Czy te osoby zostaną zbanowane ?

Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji przez administratora gry C47

A sprzęt który przekazał nam Avariel jako składę to było nic nie wart, wszystko może kilka pr .
Praktycznie nic nie sprzedałam jako skarbnik , leżało tylko bezwartościowe w zbrojowni można to oddać administratorowi gry w każdej chwili.

Prosiłabym żeby administrator gry C47 zastanowił się nad tą sprawą i ja przemyslał jeszcze raz . Ja i Noble Storm nie miałyśmy zamiaru użyć przekazanych przedmiotów w celach rozbudowy naszych postaci.

Pozdrawia. ZŁA IRENA
22-11-2009 17:55 KACZUSZKA jest offline Szukaj postów użytkownika: KACZUSZKA Dodaj KACZUSZKA do Listy kontaktów
Kirika
Lord


images/avatars/avatar-18948.jpg

Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 432
Kraina: Moria III

Można zamknąć temat Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tych 30 dni bana nie przeskoczymy.
Wpadłyśmy w pułapkę Regulaminu i na przyszłość mamy nauczkę.

Klan-kontynuator będzie niezbędny. Postarajcie się by C47 umożliwił nowemu Skarbnikowi i nowemu Liderowi przejęcie 30sek eQ z ZK Noble Storm.

Ja się zrzekam swojego wkładu w ZK na rzecz Nowego klanu i Irena niech też to zrobi. Jej klanowe eQ też musicie odzyskać.

Będziesz Liderem Piter_665? Jak nie Ty nawet Solitary może być. Ważne że szkoda Klanowiczów po innych Klanach teraz rozbijać.

Czy wrócę do gry po 30 dniach nie wiem, myślę o rocznej przerwie na BW, może nawet postać i konto zlikwiduję.

Trzymajcie się wszyscy.

C47 szczegóły na PW ale chyba wszystko jasne. Z góry dziękuję.

Pozdrawia Noble Storm

__________________
r9; Kirika
23-11-2009 15:57 Kirika jest offline Szukaj postów użytkownika: Kirika Dodaj Kirika do Listy kontaktów
Kirika
Lord


images/avatars/avatar-18948.jpg

Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 432
Kraina: Moria III

Klan-kontynuator Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam C47 że trochę nie na temat ale muszę to wkleić;


Wiadomość do dudesons, dnia 24-11-2009 19:05
RE: SKLADKA

1. Nie byłam i nie będę Skarbnikiem więc wszelkie należności i długi w obie strony razem ze Skarbcem przejmuje nowy Skarbnik.
Jeśli idziesz do Klanu-kontynuatora to nic nie odzyskasz z oczywistego powodu-Ta sama ZK z której korzystasz. Chciałbyś dalej mieć db łatwość na zawołanie i jeszcze Ci Zbiórkę zwrócić? Czyli za darmo chcesz mieć wszystko? Zwrotu możesz się domagać tylko jeśli opuszczasz nasz Klan czyli Klan-kontynuator też opuszczasz.
I polecam pkt 3 uważnie przeczytać;

Skarbnik: zbiórki, oddawanie PR, przedmioty 'klanowe'

2. Moją Postać skasuję jeśli przestanę grać. Noble Storm odejdzie do Krainy Wiecznych Gier i nie zostanie nikomu innemu przekazana.

Ty byś wszystko widzę chciał za darmo i gotowe. I co jeszcze byś chciał?


-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: dudesons
Data: 24-11-2009 18:14
Do: Kirika
Temat: SKLADKA

to wtakim razie jak rezygnujesz z gry to mam nadzieje ze odzyskam swoja skladke Tongue chbya ze bedziesz grac to nie bede odchodzil z klanu
PS jak przestajesz grac mozesz mi konto dac Tongue
Usuń PW

__________________
r9; Kirika
24-11-2009 19:15 Kirika jest offline Szukaj postów użytkownika: Kirika Dodaj Kirika do Listy kontaktów
KACZUSZKA
Newbie


images/avatars/avatar-13879.gif

Data rejestracji: 10-04-2009
Postów: 9
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, minęło 30 dni proszę o ponowne rozpatrzenie mojej sprawy
Czy konto zostanie odblokowane?
Pozdrawiam

ZŁA IRENA
21-12-2009 16:26 KACZUSZKA jest offline Szukaj postów użytkownika: KACZUSZKA Dodaj KACZUSZKA do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zbyt duże przewinienie by dawać szansę

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-12-2009 16:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
KACZUSZKA
Newbie


images/avatars/avatar-13879.gif

Data rejestracji: 10-04-2009
Postów: 9
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja byłam Skarbnikiem i przejęłam wszystko od Noble Storm na rzecz klanu . Cały sprzęt mogę oddać to same śmieci są .

I co z wpłatą no konto , które miałam wykupione do maja 2010 ?
21-12-2009 16:39 KACZUSZKA jest offline Szukaj postów użytkownika: KACZUSZKA Dodaj KACZUSZKA do Listy kontaktów
Kirika
Lord


images/avatars/avatar-18948.jpg

Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 432
Kraina: Moria III

Wesołych świąt Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W porządku C47.

Ale proszę o likwidację mojej postaci i mojego konta na r3 w takim wypadku.

Nie trzymam cudzego sprzętu więc nic się nie stanie.

Wesołych świąt.

Pozdrawia Kirika

__________________
r9; Kirika
21-12-2009 18:32 Kirika jest offline Szukaj postów użytkownika: Kirika Dodaj Kirika do Listy kontaktów
Kirika
Lord


images/avatars/avatar-18948.jpg

Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 432
Kraina: Moria III

Prośba C47 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest mozliwość by Zła Irena wróciła do gry na r3?
C47?

Dla mnie dwa serwery to wciąż za dużo i ponawiam moją prośbę o likwidację mojej postaci Noble Storm na r3-Necropolia II.

Moja poczwarka na r9 zajmuje mnie w dostatecznym stopniu i daje dużo radości z gry.

Jest możliwość odblokowania Ireny?
W końcu Irena nic nie zawiniła tylko ja-ignorancją nieziemską.

Wesołych świąt.

Pozdrawia Kirika

__________________
r9; Kirika
23-12-2009 15:45 Kirika jest offline Szukaj postów użytkownika: Kirika Dodaj Kirika do Listy kontaktów
Kirika
Lord


images/avatars/avatar-18948.jpg

Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 432
Kraina: Moria III

RE: ID:56053 ; Kirika_Yumura ; Dominator Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szlachetny i nieomylny w swojej pracy C47.

Widzę, że znowu pracujesz w Pręgierzu więc może i do mnie się odezwiesz.

Wiem, że Wykupione Premium nie jest moje.
Wiem, że moja Postać nie jest moja.

Ale uważam za zbyt surową karę robić z mojej Noble Storm pomnik wszechwładzy Admina na R3.

Chcę wierzyć, że kierowały Tobą szczytne pobudki by wygonić inteligentnego gracza z dziecinnej Necropolii na o wiele bardziej matematycznie zaawansowaną Morię.
Swoją pracę Stróża Czystości Gry wykonujesz wspaniale i bezbłędnie co zaświadczam przed całym Forum.

Ponownie proszę o likwidację mojego konta i postaci Noble Storm na R3-Necropolia II.

Pozdrawia Kirika

__________________
r9; Kirika
08-01-2010 18:54 Kirika jest offline Szukaj postów użytkownika: Kirika Dodaj Kirika do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konta są usuwane automatycznie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
08-01-2010 21:16 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Kirika
Lord


images/avatars/avatar-18948.jpg

Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 432
Kraina: Moria III

Prośba Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli dobrze pamiętam to Premium blokuje automatyczną likwidację konta.
To za długo dla mnie.

Proszę o ręczne usunięcie Postaci i konta Noble Storm na R3-Necropolia II.
Lub proszę mi osobiście umożliwić wysłanie Noble Storm do krainy Wiecznych Gier i odblokować na chwilę w tym jednym celu.

Pozdrawia Kirika

__________________
r9; Kirika
09-01-2010 12:13 Kirika jest offline Szukaj postów użytkownika: Kirika Dodaj Kirika do Listy kontaktów
dudesons
Triple Ace


Data rejestracji: 06-09-2009
Postów: 169
Klan: SAINTS[-akNM-]
Kraina: Necropolia II
Skąd: LODZ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co z moim wkladem w klan skladka 7000K ktore wplacilem jest cien szansy zeby odzyskac je jak tak co mam zrobic....

elpolako

__________________
R3: Elpolako R6: PedoFear
10-01-2010 15:09 dudesons jest offline Szukaj postów użytkownika: dudesons Dodaj dudesons do Listy kontaktów
Kirika
Lord


images/avatars/avatar-18948.jpg

Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 432
Kraina: Moria III

RE: ID:56053 ; Kirika_Yumura ; Dominator Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szanowny C-47.
Rozumiem, że moje prośby i błagania, moje łzy i emocjonalny stosunek do utworzonej przeze mnie postaci w Grze Cię nie wzruszają?
Moja ukochana Noble Storm ma trwać w martwocie na R3 do 2011 roku?
Jesteś najsurowszym Adminem w Internecie.

Pozdrawia Kirika

__________________
r9; Kirika
12-01-2010 10:56 Kirika jest offline Szukaj postów użytkownika: Kirika Dodaj Kirika do Listy kontaktów
dudesons
Triple Ace


Data rejestracji: 06-09-2009
Postów: 169
Klan: SAINTS[-akNM-]
Kraina: Necropolia II
Skąd: LODZ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co z moim wkladem w klan skladka 7000K ktore wplacilem jest cien szansy zeby odzyskac je jak tak co mam zrobic....

elpolako

Odpiszesz mi szanowny C- 47?!?!?!?!?!?!??!
Co mam zrobic by odzyskac swoj wklad w klan??

__________________
R3: Elpolako R6: PedoFear
31-01-2010 21:13 dudesons jest offline Szukaj postów użytkownika: dudesons Dodaj dudesons do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nikt nie ma 7000k

jeżeli chodzi o 7k to odzyskujesz to w kilka dni...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
31-01-2010 22:02 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
dudesons
Triple Ace


Data rejestracji: 06-09-2009
Postów: 169
Klan: SAINTS[-akNM-]
Kraina: Necropolia II
Skąd: LODZ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ojej Big Grin Przepraszam moj blad zzle wpisalem i to nawet w 2 postach xD dokladnie chodiz mi o 7000pr-7kBig Grin czy cos kolo tego bylo bo niepamietam ale niewiecej a wiec co mma zrobic gdzei napisac posta?? zeby odzyskac moj wklad w klan??????

__________________
R3: Elpolako R6: PedoFear
03-02-2010 23:08 dudesons jest offline Szukaj postów użytkownika: dudesons Dodaj dudesons do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

punkty klanowe rozdaje skarbnik, jeżeli nikt się tego nie podejmuje to przepadają (na usuwanym koncie lub na koncie administracyjnym)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-02-2010 11:34 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
dudesons
Triple Ace


Data rejestracji: 06-09-2009
Postów: 169
Klan: SAINTS[-akNM-]
Kraina: Necropolia II
Skąd: LODZ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak C47 ale zbanowales skarbnika skarbnikiem byla zla irena a jest zbanowana razem z noble storm... wiec sie pytam co musze zrobic by odzyskac prki???

__________________
R3: Elpolako R6: PedoFear
04-02-2010 22:03 dudesons jest offline Szukaj postów użytkownika: dudesons Dodaj dudesons do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING ID:56053 ; Kirika_Yumura ; Dominator

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH