Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » ZASADZKA Zar, leg dsk mp5k , leg dsk uzi kontra bialas w kastetach xD » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Przeskocz na dół strony Zar, leg dsk mp5k , leg dsk uzi kontra bialas w kastetach xD 7 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,71
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mordeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-5004.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 636
Klan: POSSESSED / PuB
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Poznań

Zar, leg dsk mp5k , leg dsk uzi kontra bialas w kastetach xD Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b202c0c4bf

Wygrana jest Wink

Nie każdy ubierając legdarna palną jest kozakiem xD

Eq 100% mój a nie wiem co u kolegi Tongue O_O

Smile

__________________
R10 MysterTornister
R14 Mordeth
Ex Moderator



21-11-2009 19:52 Mordeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordeth Dodaj Mordeth do Listy kontaktów
Spam
Double Ace


images/avatars/avatar-14823.jpg

Data rejestracji: 28-06-2009
Postów: 142
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walka po prostu boska Big Grin
Piekny Dmg wyciagasz Smile
Ogolnie to pierwsza runda cie uratowala Big Grin Big Grin
Zastanawia mnie tylko czy EQ przeciwnika jego jest Roll Eyes
10/10 Wink

__________________
r7-Galahad
r14-Xrey

21-11-2009 20:02 Spam jest offline Szukaj postów użytkownika: Spam Dodaj Spam do Listy kontaktów
SickBoy^
Triple Ace


images/avatars/avatar-12675.jpg

Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 219
Klan: LeT
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Spam napisał(a)
Walka po prostu boska Big Grin
Piekny Dmg wyciagasz Smile
Ogolnie to pierwsza runda cie uratowala Big Grin Big Grin
Zastanawia mnie tylko czy EQ przeciwnika jego jest Roll Eyes
10/10 Wink



Nie jest jego Wink Wczoraj do mnie wpadł, przegrał, a ja zostałem na 1k hp Tongue Zapytałem kiedy wpadnie we własnym sprzęcie to napisał mi, że jak go kupi... Wink Czyli już na wstępie żenada Tongue Igutek, Ty z kolei ładne dmg ( tytany robią swoje Tongue ), ale jednak wygrałeś tylko dzięki częstym unikom i przewadze pierwszej rundy Wink Nie zmienia to oczywiście faktu, że moja ocena to 10/10, bo atakujący potrafi tylko PRÓBOWAC kosic topkę w pożyczonym sprzęcie ;]

__________________

21-11-2009 20:22 SickBoy^ jest offline Szukaj postów użytkownika: SickBoy^ Dodaj SickBoy^ do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A tam twój ,połowę ode mnie pożyczyłeś rotfl
Super obronka,w prawdzie 1 runda i ilość HP ci znacznie pomogły ale to szczegół,bo i tak to ładnie wygląda Big Grin
A hp dzięki dużej ilości charyzmy i w miarę rozbudowanemu kwadratowi Wink
10,jak nie jak tak Tongue


__________________

21-11-2009 20:25 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
Gerald_Tarrant
Triple Ace


images/avatars/avatar-24868.jpg

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 248
Klan: NM/MASS
Skąd: there is no place like 127.0.0.1

RE: Zar, leg dsk mp5k , leg dsk uzi kontra bialas w kastetach xD Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mordeth napisał(a)
http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b202c0c4bf

Wygrana jest Wink

Nie każdy ubierając legdarna palną jest kozakiem xD

Eq 100% mój a nie wiem co u kolegi Tongue O_O

Smile

Nie można zaprzeczyć że ładnie się wybroniłeś, co do oceny, miałeś wiecej hp no i przeciwnik nie atakował w pierwszej rundzie , pozatym Kuba powinien odpalać odzysk krwi, z odpalonym odzyskiem by wygrał 7/10

Kolega atakował w moich itemkach, nie żebym był złośliwy, ale w twoim przypadku troche niestosowne jest wytykanie pożyczania sprzetu na ataki, dlatego że atakowałes w sprzecie spamera, maara, lestera ( ew poprzedniego właściciela leg dsk akacza w bk Hellia?, udo ?) turbokaczki, i jeszcze innych osób którzy mnie nie atakowali i nie zidentyfikowałem sprzetu od razu Smile

Dopiero dzisiaj się dowiedziałem czym walczysz, a pierwsze ataki w pożyczonym sprzęcie miały miejsce w okolicach lutego ^^

__________________


zbroje r14, wyceny r12.


the man who could have been

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Gerald_Tarrant: 21-11-2009 21:51.

21-11-2009 21:39 Gerald_Tarrant jest offline Szukaj postów użytkownika: Gerald_Tarrant Dodaj Gerald_Tarrant do Listy kontaktów
Mordeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-5004.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 636
Klan: POSSESSED / PuB
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mordeth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale to tylko do Ciebie taka słabość Tongue że wpadałem z tyloma kombinacjami eq , wiesz jak by to powiedzieć wspominając stare czasy nigdy bym Cie nie odwiedzał ale jesteś gdzie jesteś ;] GT ;]
co do arkan tez mogłem dać majestat i mu zabrać HP , nie chciałem tutaj pokazywać nie wiadomo czego , ale to że leg palna mimo że mp5k ma % do kryta i kultek w tym jeszcze tak sienie przebija Wink

a swoja drogą GT odnośnie mojego Eq to nie wiem jak możesz wnioskować że teraz sie dowiadujesz czym walcze skoro jakiś czas temu i na pewno było to po lutym mnie odwiedzałeś 2 razy dziennie mając krew na głowie wiec nie szukaj tutaj dziury w całości Tongue

a co do twojej złośliwości to jak by to ująć xD mimo że nie chcesz to jesteśTongue troche podkoloryzowałeś co innego Tongue

to tyle

__________________
R10 MysterTornister
R14 Mordeth
Ex Moderator



21-11-2009 21:53 Mordeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordeth Dodaj Mordeth do Listy kontaktów
Bawar4
Junior Member


images/avatars/avatar-16191.jpg

Data rejestracji: 20-11-2009
Postów: 22
Skąd: Żyrardów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piękna walka Wink daję 10/10 oraz radzę kupić lepszą orchę Smile

wilk_szary: Warn za spam.

__________________

Oddam konto 183 pkt, zwinkarz na r7

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 22-11-2009 09:34.

21-11-2009 23:28 Bawar4 jest offline Strona domowa Bawar4 Szukaj postów użytkownika: Bawar4 Dodaj Bawar4 do Listy kontaktów
C@TF1sH
Junior Member


Data rejestracji: 22-11-2009
Postów: 20

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piękna walka )) Ładny dmg Wink ) 10/10

wilk_szary: Warn za spam.

__________________


R6: RockNRoller

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 23-11-2009 09:25.

22-11-2009 21:51 C@TF1sH jest offline Szukaj postów użytkownika: C@TF1sH Dodaj C@TF1sH do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja cię zawsze za te kastety podziwiałem ;] jednak lepszy mam w szufladzie w biurku Wink

Co do walki to żadną nowością chyba nie jest że Igutek walczy białą. Więc oprócz pożyczenia sprzętu, należało by też trochę pomyśleć.

Jednak 90% palniaków na serwerze, atakuje wszystkich w tym samym Eq po czym mówi ze palna ssie.

A mnie to dziwi bo sam mam z 4 ekwipunki palne na ataki, a brakuje mi jeszcze z 2ch do kompletu.

Ale cóż blok w pierwszej rundzie, baty i końcowy pisukus. W postaci wtopy, coś krytyki nie wchodziły, natomiast uniki łapacza jak najbardziej. Big Grin Big Grin

Ta walka przypomina mi czasy gdy ludzie krzyczeli : Cały Kodex lata w jednym Leg.Dosk AK

i to krzyczeli ludzie którzy sami biegali w pożyczonym Smile

walkę oceniam na 9/10

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

23-11-2009 09:25 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » ZASADZKA Zar, leg dsk mp5k , leg dsk uzi kontra bialas w kastetach xD

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH