Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Śmiechowe ID » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Śmiechowe ID
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kilimangaro
Lord


Data rejestracji: 15-11-2006
Postów: 389

Śmiechowe ID Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Śmieche ID

Looknijcie moje id na obu R....
na R1... 23715

na R2... 855

co z tego??

Dodajcie kolejne cyfry...

2+3+7+1+5= 18

8+5+5=18

Troche dziwny fart...

Co o tym myślicie??

ps. Nie miałem gdzie zamieścić a tu się nadaje Wink

__________________
cytat:
The Juggernaut napisał(a)
Kilimangaro to nadworny znawca i niemalze rzecznik BW teamu, dziwne az sie jeszcze nie jest smodem czy cos w t-shircie 'kocham bw i wiem wszystko'

24-01-2007 17:18 Kilimangaro jest offline Szukaj postów użytkownika: Kilimangaro Dodaj Kilimangaro do Listy kontaktów
Gikooo
Triple Ace


images/avatars/avatar-1851.jpg

Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 156
Kraina: Necropolia II
Skąd: ynawia :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aha i co w tym zabawnego?
24-01-2007 17:34 Gikooo jest offline Szukaj postów użytkownika: Gikooo Dodaj Gikooo do Listy kontaktów
Kilimangaro
Lord


Data rejestracji: 15-11-2006
Postów: 389

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kilimangaro
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gikooo napisał(a)
Aha i co w tym zabawnego?


że mi się pofarciło??

nie wiem... tak strzeliłem tytuł... nie było nic pod ręką...

__________________
cytat:
The Juggernaut napisał(a)
Kilimangaro to nadworny znawca i niemalze rzecznik BW teamu, dziwne az sie jeszcze nie jest smodem czy cos w t-shircie 'kocham bw i wiem wszystko'

24-01-2007 17:36 Kilimangaro jest offline Szukaj postów użytkownika: Kilimangaro Dodaj Kilimangaro do Listy kontaktów
*69*
Triple Ace


Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 184
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: V-va

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie raczej ciekawi jak na to wpadles ;]

__________________
Koniec gry.

ID 2011, prawie jak koniec świata.
24-01-2007 17:42 *69* jest offline Szukaj postów użytkownika: *69* Dodaj *69* do Listy kontaktów
Kilimangaro
Lord


Data rejestracji: 15-11-2006
Postów: 389

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kilimangaro
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
*69* napisał(a)
mnie raczej ciekawi jak na to wpadles ;]


nie wiem... siedzie przy kompie... czekam aż się wyprawa zrobi... i tak lookam mój opis na forum i dla zabawy dodałem cyferki z ID... potem z drugiego i jakoś tak wyszło... samo z siebie Big Grin

__________________
cytat:
The Juggernaut napisał(a)
Kilimangaro to nadworny znawca i niemalze rzecznik BW teamu, dziwne az sie jeszcze nie jest smodem czy cos w t-shircie 'kocham bw i wiem wszystko'

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kilimangaro: 24-01-2007 17:47.

24-01-2007 17:46 Kilimangaro jest offline Szukaj postów użytkownika: Kilimangaro Dodaj Kilimangaro do Listy kontaktów
Gikooo
Triple Ace


images/avatars/avatar-1851.jpg

Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 156
Kraina: Necropolia II
Skąd: ynawia :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nie wiem może nie mam poczucia humoru...ale gratuluje spostrzegawczości Smile
24-01-2007 17:50 Gikooo jest offline Szukaj postów użytkownika: Gikooo Dodaj Gikooo do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

brawo ze tak ładnie policzyłeś ale to śmieszne nie jest, myślałem ze na obu serwerach masz id666 albo co najmniej inne ale takie same na obu

__________________
R18 : PanWampir


24-01-2007 17:55 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
QLIMAX
Double Ace


images/avatars/avatar-2037.jpg

Data rejestracji: 10-01-2007
Postów: 131
Klan: - BK -
Kraina: Necropolia II
Skąd: TORUŃ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zagraj w tymi cyframi w totka Big Grin

__________________
"Lepiej być panem w piekle niż sługa w niebie"

NIE PISAC NA PW BO NIE CZYTAM !! nick KINAS R3
24-01-2007 18:48 QLIMAX jest offline Szukaj postów użytkownika: QLIMAX Dodaj QLIMAX do Listy kontaktów
Miskov
Viking


images/avatars/avatar-24863.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 563
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co w tym wielkiego ??? Spam Wink Jeżeli już, to nadaje się do Offtopica Big Grin

__________________
R11 Khalesii
24-01-2007 18:58 Miskov jest offline Szukaj postów użytkownika: Miskov Dodaj Miskov do Listy kontaktów
Szary-w-Bieli
Viking


images/avatars/avatar-5296.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 675
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hhahahahahah.... ale to jest śmieszne.....



boże już niektórzy ludzie nie mają na jaki temat zakładać tematów.

__________________
R3 nick: "mrrr" koteczku

KUPIĘ
24-01-2007 19:20 Szary-w-Bieli jest offline Szukaj postów użytkownika: Szary-w-Bieli Dodaj Szary-w-Bieli do Listy kontaktów
Pupcio
Triple Ace


Data rejestracji: 03-01-2007
Postów: 224

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba lubisz nabijać posty a patrz a moje id jest smioeszne

R1- 26330 2+6+3+3+0=14
R2- 1000 1+0+0+0=1

I razem wychodzi 15

ale ja mam id chyba napisze nowy temat

__________________
Moje zdjęcie
Sprzedam konto na R2 w top 100 z super itemkami , KLIKNIJ
UZI PO 26PR ZA SZTUKE MEGA OKAZJA
24-01-2007 19:38 Pupcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Pupcio Dodaj Pupcio do Listy kontaktów
Arkandor
Triple Ace


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 158
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie nabijaj sobie postów i zamknij ten temmat
24-01-2007 19:53 Arkandor jest offline Szukaj postów użytkownika: Arkandor Dodaj Arkandor do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przenieście to do offtopic to mu się perfidny plan nabicia postów nie uda Tongue
24-01-2007 19:55 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
dudur
Lord


images/avatars/avatar-1062.gif

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 316
Klan: Lux ex Tenebris
Kraina: Necropolia
Skąd: Stavanger Norwegia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

według mnie należy się warn za bezsensowny temat

__________________
nick: berecik
ID: 12799

Be Your Own Hero...
24-01-2007 19:55 dudur jest offline Strona domowa dudur Szukaj postów użytkownika: dudur Dodaj dudur do Listy kontaktów
Sleather
Lord


images/avatars/avatar-3110.jpg

Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 311
Klan: HTC
Kraina: Necropolia
Skąd: Oleśnica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pupcio napisał(a)
chyba lubisz nabijać posty a patrz a moje id jest smioeszne

R1- 26330 2+6+3+3+0=14
R2- 1000 1+0+0+0=1

I razem wychodzi 15

ale ja mam id chyba napisze nowy temat


szczerze to widze ze pupcio w kazdym temacie nabijasz jakies glupie i bezsensowne posty, pierdoly nieraz takie piszesz ze wychodze z forum s;
jakbym byl modem to bym do ciebie strzelal warnami

__________________


Kupie sufixowane Diamenty, dobrze płace w PR

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sleather: 24-01-2007 22:48.

24-01-2007 22:45 Sleather jest offline Szukaj postów użytkownika: Sleather Dodaj Sleather do Listy kontaktów
baszke xD
Zbanowany

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 59
Kraina: Moria
Skąd: BoLeSłAwIeC

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nawet fajnie ale to nic szczegolnego ;p jezeli ci sie to podoba i cie to cieszy ciesze sie z toba ;]
25-01-2007 16:56 baszke xD jest offline Szukaj postów użytkownika: baszke xD Dodaj baszke xD do Listy kontaktów
Berith
Emperor


images/avatars/avatar-3389.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 1.181
Kraina: Necropolia
Skąd: przylecą kosmici?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje to 9678, doszukując się tutaj czegoś śmiesznego nie znajdziemy, ale...

9 to najwyższa cyfa w moim ID
6 to najniższa cyfra w moim ID
7 i 8 są pomiędzy tymi cyframi
Mam więc ID składające się z liczb od 6 do 9, i co w tym dziwnego? Nic... Takie kombinacje liczbowe zawsze wyjdą, bo jak nie to, to tamto itd. Big Grin

__________________



25-01-2007 17:01 Berith jest offline Szukaj postów użytkownika: Berith Dodaj Berith do Listy kontaktów
artor666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1173.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 248
Klan: eee glupie strasznie;/
Kraina: Necropolia
Skąd: gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co w tym takiego fajnego??... spam i tyle jakby kazdy mial zakladac osobne topici z takich pierdol to by forum zamkneli za spam Roll Eyes

__________________
-click

25-01-2007 17:22 artor666 jest offline Szukaj postów użytkownika: artor666 Dodaj artor666 do Listy kontaktów
Zuri
Double Ace


Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 103
Klan: Date
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: mnie znasz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak niema tu nic śmiesznego i uważacie, że bezsensowny temat, to po jaką cholere nabijacie posty i spamujecie?

__________________

25-01-2007 17:32 Zuri jest offline Szukaj postów użytkownika: Zuri Dodaj Zuri do Listy kontaktów
pieprzota
Triple Ace


Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 176
Klan: Monastyr
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakbys powiazal to z data urodzin stryjecznego brata matki ojca szwagra i tez by Ci wyszlo 18 to juz bylby fart Big Grin

__________________
R3 ID:4356

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pieprzota: 25-01-2007 17:32.

25-01-2007 17:32 pieprzota jest offline Szukaj postów użytkownika: pieprzota Dodaj pieprzota do Listy kontaktów
Diakon
Double Ace


images/avatars/avatar-23665.gif

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 138
Klan: nPk-nec
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gwiezdne Królestwo Manticore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zamykam.....

__________________


25-01-2007 19:38 Diakon jest offline Szukaj postów użytkownika: Diakon Dodaj Diakon do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Śmiechowe ID

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH