Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Pielgrzymki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pielgrzymki
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
xela94.
Newbie


Data rejestracji: 18-10-2009
Postów: 2
Kraina: Necropolia

Pielgrzymki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystkie szly calkiem latwo az doszlo do inteligencji caly czas mi sie nie udaje mam
39 inteligencji w treningu z diamentowym mam 52 na 57 lvl i caly czas nie wychodzi
moze mi ktos napisac ile bym musial miec tej inteligencji Mad

[SIZE=16]NICK w GrZe : xela94[/SIZE]
28-11-2009 14:05 xela94. jest offline Szukaj postów użytkownika: xela94. Dodaj xela94. do Listy kontaktów
xela94.
Newbie


Data rejestracji: 18-10-2009
Postów: 2
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez xela94.
RE: Pielgrzymki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NICK w GrZe : xela94
28-11-2009 14:05 xela94. jest offline Szukaj postów użytkownika: xela94. Dodaj xela94. do Listy kontaktów
brom1234
Double Ace


Data rejestracji: 11-01-2008
Postów: 101
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Ustronie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pielgi to nie sa okolice ze potrafia zawsze weisc do pielgrzymek trzeba dobrego sprzetu ale i czasu...
niektorzy zwinke na 70% za 200razem dopiero robia

pozdrawiam

__________________
nick na r1: najstarszy
28-11-2009 14:07 brom1234 jest offline Szukaj postów użytkownika: brom1234 Dodaj brom1234 do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie dział porad.
28-11-2009 14:15 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Pielgrzymki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH