Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » zadanie z wasalem ;) i opis cmentarza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zadanie z wasalem ;) i opis cmentarza 3 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
shadow_mk
Niezarejestrowany
zadanie z wasalem ;) i opis cmentarza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 495
Przeglądarka internetowa: FF

Opis problemu:

jest zadanie : Rozszerz swoje wpływy w świecie mroku zdobywając wasala (możesz tego dokonać korzystając z linka ref. w Sali Tronowej).

zdobywam wasala ( Nowy wasal. - 2009-12-07 18:12:05): http://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=6858a912f0

i ani zadanie nie jest mi zaliczone
ani wasal mi nie przybyl : Ilość wasali: 0



i jeszcze jedno w opisie rozbudowy cmentarza
"
CMENTARZ (POZIOM 1)
CMENTARZ Życie ludzkie ma niewielką wartość, najważniejsze jest Twoje przetrwanie. Lojalni słudzy oddadzą swe życie i krew, by wesprzeć Cię w najbliższej walce.

Efekt: pozwala składać ofiarę, gwarantując 100% PŻ na oblężeniu.

ROZBUDOWA DO POZIOMU 2
Koszty: 25 000 litrów krwi, 6 250 000 ludzi
Wymagania: -
Czas budowy: 14 godz. 24 min.
Efekt: pozwala składać ofiarę, gwarantując 15% PŻ na oblężeniu.
"

moim zdaniem powinno byc
Efekt: pozwala składać ofiarę, gwarantując dodatkowe 15% PŻ na oblężeniu.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez shadow_mk: 09-12-2009 07:42.

07-12-2009 18:27
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś musi zrobić postać, a nie tylko kliknąć w link. Było na forum wiele razy Roll Eyes

__________________
R1; R5 - Elanor
07-12-2009 18:33 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
shadow_mk
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
szczepak napisał(a)
Ktoś musi zrobić postać, a nie tylko kliknąć w link. Było na forum wiele razy Roll Eyes


chyba jesli wyskoczyla mi informacja ze mam nowego wasala to jest to rownoznaczne z zalozeniem postaci przez kogos .... i nowy wasal to nowy wasal a nie polowiczny czy cos ...
07-12-2009 18:35
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie, było to już poruszane setki razy. Sformułowanie w wiadomości jest może nieco niefortunne, ale oznacza tylko "ugryzienie".

Aby zdobyć wasala i zaliczyć zadanie ktoś musi założyć postać po kliknięciu.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

07-12-2009 18:40 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=4d14e8c292

A w sali tronowej przy najechaniu na znak zapytania pisze, że za każdym razem gdy ktoś kliknie w link zostanie zaproszony do BW, a Ty dostaniesz 1k. Rozumiesz?

__________________
R1; R5 - Elanor
07-12-2009 18:40 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
FEREX
Triple Ace


images/avatars/avatar-15267.jpg

Data rejestracji: 29-06-2009
Postów: 161

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po kliknięcie przez kogoś w link przychodzi Ci msg o zdobyciu nowego wasala, ale jest to liczone jako tzw "ugryzienie" dopiero gdy ktoś stworzy postać używając twojego linku ref. to zdobywasz wasala

Poza tym "SZUKAJ" nie gryzie chytry
07-12-2009 18:49 FEREX jest offline Szukaj postów użytkownika: FEREX Dodaj FEREX do Listy kontaktów
shadow_mk
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)
Nie, było to już poruszane setki razy. Sformułowanie w wiadomości jest może nieco niefortunne, ale oznacza tylko "ugryzienie".

Aby zdobyć wasala i zaliczyć zadanie ktoś musi założyć postać po kliknięciu.


to jednak niefortunne sformulowanie ktore nalezy zmienic bo jest jasno i wyranie napisane ze to NOWY WASAL i zadanie powinno byc zaliczone


cytat:
FEREX napisał(a)
Po kliknięcie przez kogoś w link przychodzi Ci msg o zdobyciu nowego wasala, ale jest to liczone jako tzw "ugryzienie" dopiero gdy ktoś stworzy postać używając twojego linku ref. to zdobywasz wasala

Poza tym "SZUKAJ" nie gryzie chytry



moze i szukaj nie gryzie ale kolejny post ktory bedzie doprowadzony do konca cos zmieni Wink

bo ja nadal uwazam to za błąd

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez shadow_mk: 07-12-2009 18:50.

07-12-2009 18:49
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w takim razie błąd znajduje się w opisie, nie w systemie. Przenoszę.

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

07-12-2009 18:59 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
FEREX
Triple Ace


images/avatars/avatar-15267.jpg

Data rejestracji: 29-06-2009
Postów: 161

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy my piszemy po chińsku? To, że wiadomość nosi taki tytuł to nic nie znaczy.
Prawdziwego wasala dostajesz dopiero kiedy ktoś założy postać używając Twojego linka referencyjnego.
07-12-2009 19:01 FEREX jest offline Szukaj postów użytkownika: FEREX Dodaj FEREX do Listy kontaktów
Darla
Full Member


Data rejestracji: 23-06-2009
Postów: 54

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
FEREX napisał(a)
Czy my piszemy po chińsku? To, że wiadomość nosi taki tytuł to nic nie znaczy.
Prawdziwego wasala dostajesz dopiero kiedy ktoś założy postać używając Twojego linka referencyjnego.


Podejrzewam, że Shadow to już zrozumiał. Jest gafa w opisie, wprowadzająca ludzi w błąd i tyle. Nie musisz powtarzać tego samego.

Sama się kiedyś na to nacięłam i proszę o jakąś delikatną zmianę od Administracji Smile

__________________
Nick na r3 - Gośka

>>>OBIECANE FOTO W STROJU KĄPIELOWYM<<<
08-12-2009 19:42 Darla jest offline Szukaj postów użytkownika: Darla Dodaj Darla do Listy kontaktów
kthxbai
Newbie


Data rejestracji: 11-11-2009
Postów: 3
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem opis powinien być poprawiony i wtedy będzie wszystko wiadomo oraz nie będzie problemu z interpretacją.

__________________

08-12-2009 23:01 kthxbai jest offline Szukaj postów użytkownika: kthxbai Dodaj kthxbai do Listy kontaktów
shadow_mk
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darla napisał(a)
cytat:
FEREX napisał(a)
Czy my piszemy po chińsku? To, że wiadomość nosi taki tytuł to nic nie znaczy.
Prawdziwego wasala dostajesz dopiero kiedy ktoś założy postać używając Twojego linka referencyjnego.


Podejrzewam, że Shadow to już zrozumiał. Jest gafa w opisie, wprowadzająca ludzi w błąd i tyle. Nie musisz powtarzać tego samego.

Sama się kiedyś na to nacięłam i proszę o jakąś delikatną zmianę od Administracji Smile


dokladnie i prosze o zajecie sie tym przez administracje oraz opis przy rozbudowie cmentarza
09-12-2009 07:41
Sagin
Newbie


images/avatars/avatar-16552.gif

Data rejestracji: 21-12-2009
Postów: 1
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A tak w ogóle można by zmienić nagrodę za zdobycie wasala np. ze 25 doś. bo kasy to z reguły ma się od groma. Smile
21-12-2009 22:23 Sagin jest offline Szukaj postów użytkownika: Sagin Dodaj Sagin do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież za zdobicie pierwszego wasala w 5s masz PR z zadania.
A kasę dostajesz za ugryzienie (czyli samo kliknięcie w link), co ma zachęcić do zapraszania do gry, ale nie zachęcać do kombinowania i oszukiwania.

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
22-12-2009 09:12 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Cloud-93
Junior Member


Data rejestracji: 08-08-2009
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Również jestem za wprowadzeniem zmiany przez Administracje w Tym komunikacie...
gdyż może on zmylić kogoś kto gra pierwszy raz... lub porostu nie chce mu sie przeglądać forum...
Komunikat wprowadza w błąd... więc powinien zostać zmieniony...

__________________

25-12-2009 19:59 Cloud-93 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cloud-93 Dodaj Cloud-93 do Listy kontaktów
agnieszka23
Newbie


Data rejestracji: 02-12-2009
Postów: 2
Kraina: Necropolia VI
Skąd: z lubelskiego

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem nowa i nie wiem co właściwie mam zrobić z tym linkiem więc jeśli ktoś byłby tak miły to może mi powie,pozdrawiam Tongue
25-12-2009 21:37 agnieszka23 jest offline Szukaj postów użytkownika: agnieszka23 Dodaj agnieszka23 do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sali tronowej obok linka jest taki znak zapytania w białym kółku, on ci prawdę powie (wystarczy najechać na niego myszką).

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
25-12-2009 21:52 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » zadanie z wasalem ;) i opis cmentarza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH