Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » zadania z s4 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zadania z s4 9 Ankieta - średnia ocena: 6,11
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Anfa
Lord


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 260
Klan: Fenix,SeX,ForDuke
Kraina: Necropolia
Skąd: Rotterdam

zadania z s4 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twoi zwiadowcy poinformowali Cię o dziwnych zjawiskach zachodzących na Wielkim Stepie. Sugerują, żebyś zbadała sytuację zanim będzie za późno. X


wie ktoś o co w tym chodzi?

__________________
;p "Boże chroń mnie przed prawiczkami i dziewicami +30"
ID: 48751
Login: Maskotka
08-12-2009 16:07 Anfa jest offline Szukaj postów użytkownika: Anfa Dodaj Anfa do Listy kontaktów
bloodykamm
Junior Member


images/avatars/avatar-9117.jpg

Data rejestracji: 15-10-2007
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

RE: zadania z s4 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

expedycję na wielki step trzeba urządzić i pewnie ubić to co tam się spotka z tym że to raczej hyra nie będzie

__________________
r14:bloodyka id:14210
08-12-2009 16:11 bloodykamm jest offline Szukaj postów użytkownika: bloodykamm Dodaj bloodykamm do Listy kontaktów
_Cyr_
Double Ace


images/avatars/avatar-16401.jpeg

Data rejestracji: 08-02-2009
Postów: 116
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak bys poszukala to bys znalazla na kiego ch** nowy temat

myslenie nie boli


SPOSOBY WYKONANIA:
Należy urządzić ekspedycję na Wielki Step. Zamiast hydry/złotego/szlachty pojawi się duch Inkwizytor Elizabeth (statystyki do ustalenia). Odbywa się walka jak zwykle

Tak wiec rob tak dlugo eskpe na Wielkim Stepie az pokonasz ta Elizabeth samo pokonanie Hydry nic ci nie da



ABY WIEDZIEC CO ROBIC WYSTARCZY CZASEM POCZYTAC TUTAJ

__________________
R1 : Cyrax

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _Cyr_: 08-12-2009 16:14.

08-12-2009 16:13 _Cyr_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Cyr_ Dodaj _Cyr_ do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czy trafil juz ktos na ta elizabeth moze?

Czym ja najlepiej atakowac

__________________
Nick na R1: Kedul
08-12-2009 16:48 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
_Cyr_
Double Ace


images/avatars/avatar-16401.jpeg

Data rejestracji: 08-02-2009
Postów: 116
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak ktos trafi to moze da linka z ekspy gdzies w temacie misz maszu lub w poradach ewentualnie w polach bitew

wtedy sobie na spokojnie zobaczysz sam ja i bedziesz wiedzial jak isc Tongue

ale pewnie trudna nie bedzie - bardziej drazliwe bedzie polowanie na nia az wpadnie na ekspie zamiast lokacyjnych mobow

__________________
R1 : Cyrax
08-12-2009 16:52 _Cyr_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Cyr_ Dodaj _Cyr_ do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak macie racje..pytanie jakbym 1 dzien gral w BW Tongue

__________________
Nick na R1: Kedul

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez dawidmen: 09-12-2009 16:07.

08-12-2009 16:58 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
_Cyr_
Double Ace


images/avatars/avatar-16401.jpeg

Data rejestracji: 08-02-2009
Postów: 116
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ehhh to juz przecierz normalne ze tylko temu co zakladal eskpe

jak by mialo wszystkim zaliczyc to by bylo zbyt proste Big Grin

__________________
R1 : Cyrax
08-12-2009 17:02 _Cyr_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Cyr_ Dodaj _Cyr_ do Listy kontaktów
=achaja=
Lord


Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 356
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: lublin,kuopio

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mysle ze sasiadowi stary wez rusz troche glowa bo myslenie nie boli Big Grin Big Grin Big Grin

a jak ci pomagali w oblegu na siebie z zaliczaniem zadan to co wszystkim zaliczali zadanka rotfl rotfl rotfl


chyba nie na darmo masz taki nick Big Grin lubisz soczki a soczki lubia szare z glowki Tongue


bez obrazy Smile

__________________
r3: dawniej achaja
obecnie ; blade217

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez =achaja=: 08-12-2009 17:15.

08-12-2009 17:14 =achaja= jest offline Szukaj postów użytkownika: =achaja= Dodaj =achaja= do Listy kontaktów
Wojar
Lord


images/avatars/avatar-11338.jpg

Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 326
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam pytanie co do tego zadania:
Jak nakazuje wampirza tradycja, każdy nowo mianowany Inkwizytor wyprawia wystawną ucztę, na którą zaprasza wszystkich mieszkańców miasta. Wampir twojej rangi musi wykazać się bogactwem i hojnością. Zgromadź na swoim koncie 5 000 000 PLN i złóż ofiarę w wysokości 10% tej sumy.

czy ktoś juz to zaliczył:
jeśli tak to ile pr za to dostał bo nie wiem czy się opłaca
bo na r1 to by wyglądało tak:
500 sztuk złomu * 43pr = 21500pr
potem oddajesz 500 000pln zostaje ci 4 500 000pln = 225 sztuk złomu*43pr = 9675pr

czyli wydałeś na złom 21500pr, a zostało 9675pr
21500-9675=11825pr

czyli jeśli nagroda za to zadanie będzie mniejsza niż 12k to tak naprawde sie nie opłaca

__________________

R1, R11: Wojar
08-12-2009 18:21 Wojar jest offline Szukaj postów użytkownika: Wojar Dodaj Wojar do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje! Udało Ci się ukończyć zadanie:

Jak nakazuje wampirza tradycja, każdy nowo mianowany Inkwizytor wyprawia wystawną ucztę, na którą zaprasza wszystkich mieszkańców miasta. Wampir twojej rangi musi wykazać się bogactwem i hojnością. Zgromadź na swoim koncie 5 000 000 PLN i złóż ofiarę w wysokości 10% tej sumy.

Czujesz przypływ sił przechodzący przez całe ciało. Zdobyłeś 10371 pkt rozwoju!

r6

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
08-12-2009 18:34 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Melicard
Newbie


Data rejestracji: 07-04-2008
Postów: 1
Klan: BRAK
Kraina: Moria II
Skąd: Koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Duch Elizabetch Big Grin
http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=968cfc4a41

Daruje sobie na jakiś czas.

__________________
Melicard R5
Yavalothl R10
08-12-2009 19:41 Melicard jest offline Szukaj postów użytkownika: Melicard Dodaj Melicard do Listy kontaktów Dodaj Melicard do twojej listy kontaktowej
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hahahah rotlf lol2 Big Grin D rotfl rotfl rotfl Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Życia kilka razy więcej niż hydra, większe staty, a dmg podobny rotfl rotfl rotfl Interesujące ^^

__________________
R1; R5 - Elanor
08-12-2009 19:46 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zrobil ktos zadanie z wielkim stepem na necro

ps mozecie dac linka

__________________
R14
09-12-2009 15:50 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odnośnie zadania :

Wykaż się męstwem. Tylko to przyciągnie pod Twój sztandar wytrawnych łowców. V

ludzie piszą że trzeba zaliczyć charyzmę.

Wyprawa

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=18c7401e56

Zadanie zaliczone

Dowolna daleka wyprawa w A2 by to zaliczyć.

Tak wiem mam farta xD

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 09-12-2009 16:21.

09-12-2009 16:17 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
bloodykamm
Junior Member


images/avatars/avatar-9117.jpg

Data rejestracji: 15-10-2007
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wojar napisał(a)
a ja mam pytanie co do tego zadania:
Jak nakazuje wampirza tradycja, każdy nowo mianowany Inkwizytor wyprawia wystawną ucztę, na którą zaprasza wszystkich mieszkańców miasta. Wampir twojej rangi musi wykazać się bogactwem i hojnością. Zgromadź na swoim koncie 5 000 000 PLN i złóż ofiarę w wysokości 10% tej sumy.

czy ktoś juz to zaliczył:
jeśli tak to ile pr za to dostał bo nie wiem czy się opłaca
bo na r1 to by wyglądało tak:
500 sztuk złomu * 43pr = 21500pr
potem oddajesz 500 000pln zostaje ci 4 500 000pln = 225 sztuk złomu*43pr = 9675pr

czyli wydałeś na złom 21500pr, a zostało 9675pr
21500-9675=11825pr

czyli jeśli nagroda za to zadanie będzie mniejsza niż 12k to tak naprawde sie nie opłaca


a kto powiedział że musisz tak iść na skróty i kupować 500 szt. złomu. przecież nie musisz tego zadania w tydzień zaliczyć. kup połowę reszte dozbieraj i jesteś do przodu z prkami.
ja np. nie mam zamiaru w ogóle kupować złomu, całoś zbiorę a że zaliczę to zadanie za 2 czy 3 miesiące to nic mi się nie spieszy

__________________
r14:bloodyka id:14210
09-12-2009 18:53 bloodykamm jest offline Szukaj postów użytkownika: bloodykamm Dodaj bloodykamm do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Crosss napisał(a)
zrobil ktos zadanie z wielkim stepem na necro

ps mozecie dac linka


Widze że można Ducha Elizabeth i Ducha Inkwizytora wylosowac

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=cc4d3a6265

__________________
Nick na R1: Kedul
09-12-2009 18:56 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
bloodykamm
Junior Member


images/avatars/avatar-9117.jpg

Data rejestracji: 15-10-2007
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

duch nieźle wymiata Big Grin ,

teraz jeszcze tylko jakiś portret postaci by mogli dorobić bo ta czacha z pytajnikiem to ssie Big Grin

__________________
r14:bloodyka id:14210
09-12-2009 18:58 bloodykamm jest offline Szukaj postów użytkownika: bloodykamm Dodaj bloodykamm do Listy kontaktów
Socjo
Lord


images/avatars/avatar-2320.gif

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 328
Klan: Krwawa_Armia_Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: -=TBG=-/-= KOTOWA WOLA =-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale trzeba miec repa by moc isc na to zadanie czy nie bo fakt jest to expa ale czy az tak do konca jest liczona jako expa Big Grin

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
WOW, zajebioza , po prostu pokłady śmiechu. Może galerię ci urządzić?
ciekawe słownictwo ma nasza administracja rotfl rotfl
R1 ID= 117405 // R12 ID: 1092 // R14 ID: 21358
GG= 3844628
09-12-2009 19:54 Socjo jest offline Szukaj postów użytkownika: Socjo Dodaj Socjo do Listy kontaktów
Wojar
Lord


images/avatars/avatar-11338.jpg

Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 326
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli zdaje się że to białe światło ducha inkwizytora to podchodzi pod broń palną z tej ekspy którą dawidmen pokazał
bo tolmaster unikał tego ataku mając sporą przewage sposta (tak mi się wydajeSmile )

__________________

R1, R11: Wojar
09-12-2009 20:39 Wojar jest offline Szukaj postów użytkownika: Wojar Dodaj Wojar do Listy kontaktów
ogUr
Lord


Data rejestracji: 22-12-2007
Postów: 432
Klan: W uj i jeszcze trochę :) Bezklanowy :)
Kraina: Necropolia V
Skąd: Słoik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

LOL! Ale lamerski ten duch... Sredni spost, prawie zadnej obrony, cienkie ataki... Wystarczy trafic idac 3 palniakami i zadanie wykonane Smile

PS. Sorry ale nie moge sie powstrzymac...
Tolmaster atakuje bronią Legendarne Doskonałe AK-47, Duch Inkwizytor zostaje zraniony za 109 PKT ŻYCIA.
To jakis zart? Podobny dmg robie moimi uzi na sredniej arachne xD


Profes:
Mi tu nie chodzi o cel ekspedycji (bo najwyrazniej byl nim zloty) ale o dmg z tego akacza... Po przeliczeniu tego i owego wyszlo mi, ze i tak Tolmaster mial na sobie d.orche - matematyka jednak nie klamie, zwracam honor Smile


__________________
r7 - ogUras
r10 - Mirva <- Wygrałem aukcje lub coś Ci sprzedałem? Daj oferte na ten nick Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ogUr: 09-12-2009 23:35.

09-12-2009 20:53 ogUr jest offline Szukaj postów użytkownika: ogUr Dodaj ogUr do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zwroc uwage na lokacje: podstawowym mobem na lpkacji jest hydra - mob dla bialasa Smile ewentualnie zloty i szlachta - znowu dla bialasa. Wiec utluc tam cos co jest ewidentnie pod palna nie bedzie az tak latwo...
z drugiej strony przy zwince 140 znowu nie powinno byc az takiego problemu.
09-12-2009 22:52
_Cyr_
Double Ace


images/avatars/avatar-16401.jpeg

Data rejestracji: 08-02-2009
Postów: 116
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a to zadanie z Wielkim stepem na R1


ekspa


nagroda


tak wiec warto je wykonac

__________________
R1 : Cyrax
10-12-2009 12:33 _Cyr_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Cyr_ Dodaj _Cyr_ do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Cyr_ napisał(a)
a to zadanie z Wielkim stepem na R1


ekspa


nagroda


tak wiec warto je wykonac


Mam pytanie odnośnie zadania z wielkim stepem. Czy każdy kto poszedł na ws zawsze odpalał zadanie czy może mimo aktywnego zadania ktoś poszedł na wielki step i wylosował normalnego mobka z lokacji. Pytanie o tyle ważne że jak mam iść 5 razy i dostać 0 expa za moba przez limit levelu to sie grubo zastanowię czy warto robić. Smile

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vlade: 10-12-2009 16:46.

10-12-2009 16:46 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lol ludzie niektore wasze pytania sa zalosne jesli masz to zadanie to napewno losuje sie tylko ktorys z duchow to tak jak bys zalozyc obla na uzurpatora poszedl z kumplami i polazil po ulicach bo uzurpator akurat skoczyl do lasu na grzyby...

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
10-12-2009 16:58 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
over86 napisał(a)
lol ludzie niektore wasze pytania sa zalosne jesli masz to zadanie to napewno losuje sie tylko ktorys z duchow to tak jak bys zalozyc obla na uzurpatora poszedl z kumplami i polazil po ulicach bo uzurpator akurat skoczyl do lasu na grzyby...


LOL zwrotny! Smile

Teraz się zastanów nad jedną rzeczą. Jak masz trafić przeciwnika na wyprawce lub cokolwiek innego na wyprawce to zdarza się że błądzić cały tydzień i za cholerę Ci się nie losuje zadanie. Tylko wyprawki normalnie lecą. Prawda? Prawda!

Jak obleg zakładasz na samego siebie to Ci nie wylosuje przeciwnika innego niż zadaniowy bo nie ma jak.

A jak jest na expach? No właśnie nie mam 100% pewności bo widziałem 4-5linków.
Mogło się komuś zdarzyć przecież że na expie traafił mobka. Czemu nie mogło tak być? Dlatego więc pytam czy komukolwiek zdarzyło się trafić po prostu mobka.

Jeśli mi pokażesz że gdzieś jest napisane w tutku albo przez kogoś z BW Team że na 100% zawsze jest zadanie jak jesteś w s4 to wtedy przeproszę.

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vlade: 10-12-2009 17:06.

10-12-2009 17:05 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Nettie
Viking


images/avatars/avatar-8464.jpg

Data rejestracji: 31-03-2008
Postów: 509
Klan: Dracula
Kraina: Moria II
Skąd: Dobrzechów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vlade napisał(a)
cytat:
over86 napisał(a)
lol ludzie niektore wasze pytania sa zalosne jesli masz to zadanie to napewno losuje sie tylko ktorys z duchow to tak jak bys zalozyc obla na uzurpatora poszedl z kumplami i polazil po ulicach bo uzurpator akurat skoczyl do lasu na grzyby...


LOL zwrotny! Smile

Teraz się zastanów nad jedną rzeczą. Jak masz trafić przeciwnika na wyprawce lub cokolwiek innego na wyprawce to zdarza się że błądzić cały tydzień i za cholerę Ci się nie losuje zadanie. Tylko wyprawki normalnie lecą. Prawda? Prawda!

Jak obleg zakładasz na samego siebie to Ci nie wylosuje przeciwnika innego niż zadaniowy bo nie ma jak.

A jak jest na expach? No właśnie nie mam 100% pewności bo widziałem 4-5linków.
Mogło się komuś zdarzyć przecież że na expie traafił mobka. Czemu nie mogło tak być? Dlatego więc pytam czy komukolwiek zdarzyło się trafić po prostu mobka.

Jeśli mi pokażesz że gdzieś jest napisane w tutku albo przez kogoś z BW Team że na 100% zawsze jest zadanie jak jesteś w s4 to wtedy przeproszę.


losuje mobki + dodatkowo jest szansa na zadanie...

Temat w Bugach - wypowiedź sushiego

__________________
Dwóch takich co zezłomowali Black Sparte...

"Nadawca: Rayneven
Tytuł wiadomości: viaconia
Data wysłania: 2008-09-25 11:36:47
Widzę, ze macie w klanie typa który do spółki z bratem skasował s2"

Trumps of Doom - Five Aces
10-12-2009 17:23 Nettie jest offline Szukaj postów użytkownika: Nettie Dodaj Nettie do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ważne osobistości mają zawsze wielu wrogów, dlatego przydaje się dodatkowa ochrona. Rozbuduj Posterunek Policji i Schronisko na 18 poziom.

Wykonał już ktoś to zadanie ? Tongue

Interesuje mnie ile pr dostaje sie za nie Smile

__________________
Tonąca_rybka
10-12-2009 17:26 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
grzes1
Junior Member


Data rejestracji: 14-08-2007
Postów: 21
Klan: Black_Dragons [B_D]
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Prudnik

Zadanie z 4s Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdy obudziłeś się wieczorem, na biurku znalazłeś dziwny list. Poznaczony śladami krwi, zawierał w sobie tylko słowa: "Ratuj", "Uwięziona" i "Daleko". Pisane w pośpiechu, w różnych miejscach pergaminu. Cóż to może oznaczać?

Trzeba najpierw zaliczyc wszystkie dalekie aby zrobic to zadanie ?

__________________
R1: Siegel (Lowca_Dusz) --> Rh- ID: 260336
R6: Lowca_Dusz ---> B_D ID: 53480
11-12-2009 17:28 grzes1 jest offline Szukaj postów użytkownika: grzes1 Dodaj grzes1 do Listy kontaktów
Eukile
Newbie


Data rejestracji: 23-08-2008
Postów: 4
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie tez ciekawi czy trzeba miec wszytkie wyprawy zaliczone.
a jesli nie.... to jak podniesc procent na to zadanie bo niestety caly czas mam beznadziejne 0% i nie jest to w moim przypadku wypadkowa zwinnosci i inteligencji ;/

__________________
NICK W GRZE:
(r4)Eukilee
13-12-2009 17:51 Eukile jest offline Szukaj postów użytkownika: Eukile Dodaj Eukile do Listy kontaktów
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzeba mieć zaliczone wszystkie dalekie.

__________________
R1; R5 - Elanor
13-12-2009 18:16 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » zadania z s4

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH