Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10/R11 Zadanko z s2 :P » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zadanko z s2 :P 2 Ankieta - średnia ocena: 8,002 Ankieta - średnia ocena: 8,002 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ypsy
Double Ace


Data rejestracji: 30-08-2007
Postów: 129

Big Grin Zadanko z s2 :P Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaliczylem przed chwila jedno

z 15 pielgami

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=6145e2dc0f

Odkrylo mi sie nowe.

cytat:
Dotarły do Ciebie plotki o dziwnej anomalii, znajdującej się gdzieś na pustkowiach. Znajdź i wyjaśnij tajemnicze zjawisko.


Zastnawiam sie nad, potworkiem na pielgach, ewentualnie jakas expa. Macie pomysl? albo kto to zrobil Tongue

__________________
Nick - ypsy,

Dodatkowo wypożyczam szczęście + 148 stat

Mega luck+148 stat;Expa/Obleg/Pielga -> Int(35), Wiedza(55), Odp(70), Siła(61), Char(101), Wply(47)
08-12-2009 18:13 ypsy jest offline Szukaj postów użytkownika: ypsy Dodaj ypsy do Listy kontaktów
krzychu79
Junior Member


Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 20
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziwny zbieg okoliczności bo tez przed chwila to zaliczylem Smile .

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e0dc5bfc39

Pewnie jakis stworek na pielgach, ale to tylko moje przypuszczenia.
Moze ktos inny bedzie wiedzial wiecej na ten temat.

__________________
Kupie dobre runiczne spodnie/szorty/kilt
kurtka dowolny luck minnimum +11
Krzychu79 R12

08-12-2009 19:42 krzychu79 jest offline Szukaj postów użytkownika: krzychu79 Dodaj krzychu79 do Listy kontaktów
bury1993
Triple Ace


images/avatars/avatar-13808.jpg

Data rejestracji: 01-01-2009
Postów: 244

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moze expe na Pustynia Rozpaczy albo Pustynia Efermeh sprobujcie Big Grin

__________________
teraz wkoncu r1 Big Grin
nick moczus
08-12-2009 21:15 bury1993 jest offline Szukaj postów użytkownika: bury1993 Dodaj bury1993 do Listy kontaktów
ypsy
Double Ace


Data rejestracji: 30-08-2007
Postów: 129

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ypsy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bury1993 napisał(a)
a moze expe na Pustynia Rozpaczy albo Pustynia Efermeh sprobujcie Big Grin


Tez na tym myslalem, tylko repka zdobede to przejde sie na czarnego Tongue . Bo szlachetnych to trzeba w wiekszym gronie Tongue . Narazie lece pielgi dalej ale juz 4 zrobilem i cisza Tongue . Jutro zedutuje posta i powiem po ilu pielgach (jest albo niejest) Tongue .

__________________
Nick - ypsy,

Dodatkowo wypożyczam szczęście + 148 stat

Mega luck+148 stat;Expa/Obleg/Pielga -> Int(35), Wiedza(55), Odp(70), Siła(61), Char(101), Wply(47)
08-12-2009 21:49 ypsy jest offline Szukaj postów użytkownika: ypsy Dodaj ypsy do Listy kontaktów
Tedy
Full Member


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 69
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na 90% dla mnie to kolejna pielga tyle tylko ze pewnie bedzie jakas walka albo cos innego (chociaz mocno watpie) .

__________________
Nick w grze:

r6 - aania

r14 - jegoosobowosc
09-12-2009 09:22 Tedy jest offline Szukaj postów użytkownika: Tedy Dodaj Tedy do Listy kontaktów
ypsy
Double Ace


Data rejestracji: 30-08-2007
Postów: 129

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ypsy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tedy napisał(a)
na 90% dla mnie to kolejna pielga tyle tylko ze pewnie bedzie jakas walka albo cos innego (chociaz mocno watpie) .


Od zaliczenia tego zadanka . zrobilem juz 17 pielg. Niestety nie pojawilo sie nic Smile .

__________________
Nick - ypsy,

Dodatkowo wypożyczam szczęście + 148 stat

Mega luck+148 stat;Expa/Obleg/Pielga -> Int(35), Wiedza(55), Odp(70), Siła(61), Char(101), Wply(47)
09-12-2009 09:28 ypsy jest offline Szukaj postów użytkownika: ypsy Dodaj ypsy do Listy kontaktów
Tedy
Full Member


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 69
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to pewnie jednak sie mylilem bo jak Ty ze swoim szczesciem na 17 pielg nie trafiles jeszcze na to zadanko to nie moze ono byc na pieldze Wink .

__________________
Nick w grze:

r6 - aania

r14 - jegoosobowosc
09-12-2009 10:00 Tedy jest offline Szukaj postów użytkownika: Tedy Dodaj Tedy do Listy kontaktów
H-y-p-e
Full Member


Data rejestracji: 27-11-2009
Postów: 69

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bedzie to jakis czlonek zakonu chyba o ile dobrze pamietam dawno juz to na r2 zaliczylem a z pamiecia mam kiepsko ale 100% to mocny stworek i sa 3 rodzaje
1 ma mega spost
2 ma mega zwine
3 ma wyrownane

__________________
r2 hay
r10 Hype

Adeko-Uszaq
.:Ave:.
09-12-2009 19:56 H-y-p-e jest offline Szukaj postów użytkownika: H-y-p-e Dodaj H-y-p-e do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to zadanie jest na pielgrzymce z tego co mi mówili na gg Tongue % na zadaniu to średnia wiedzy i inteligencji

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

09-12-2009 20:18 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
ypsy
Double Ace


Data rejestracji: 30-08-2007
Postów: 129

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ypsy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bury1993 napisał(a)
a moze expe na Pustynia Rozpaczy albo Pustynia Efermeh sprobujcie Big Grin


A wiec na pustyni rozpaczy juz bylem Tongue I nic nie zastalem Tongue Moze trzeba go tam szukac Tongue

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a525d5a118

cytat:
H-y-p-e napisał(a)
bedzie to jakis czlonek zakonu chyba o ile dobrze pamietam dawno juz to na r2 zaliczylem a z pamiecia mam kiepsko ale 100% to mocny stworek i sa 3 rodzaje
1 ma mega spost
2 ma mega zwine
3 ma wyrownane


Jezeli nie pamietasz to napewno nie mowimy o tym samym Tongue . Bo to zadanko jest z przed paru dni Tongue .

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
to zadanie jest na pielgrzymce z tego co mi mówili na gg Tongue % na zadaniu to średnia wiedzy i inteligencji


Już 30 pielg zrobilem Smile . ok 12 zaliczylem, reszta pudla ... a potworka jak nie bylo tak nie ma Tongue .

Wiec coraz bardziej sie skłaniam, do stwierdzenia że na pielgach go nie ma Smile . Jutro napisze co dalej z tym zadankiem i moimi pielgami Tongue .

__________________
Nick - ypsy,

Dodatkowo wypożyczam szczęście + 148 stat

Mega luck+148 stat;Expa/Obleg/Pielga -> Int(35), Wiedza(55), Odp(70), Siła(61), Char(101), Wply(47)
09-12-2009 21:42 ypsy jest offline Szukaj postów użytkownika: ypsy Dodaj ypsy do Listy kontaktów
krzychu79
Junior Member


Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 20
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raziel w sumie to Ty jestes promotorem aktu 3 Smile jesli mowisz ze to na pieldze ma byc to tak bedzie, zobaczymy jutro, jak wyprawy bede mial, bo jak narazie to slynna:
"Cisza i spokój..."

Edit: Lit(e)rówka

__________________
Kupie dobre runiczne spodnie/szorty/kilt
kurtka dowolny luck minnimum +11
Krzychu79 R12

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez krzychu79: 09-12-2009 22:13.

09-12-2009 22:12 krzychu79 jest offline Szukaj postów użytkownika: krzychu79 Dodaj krzychu79 do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie jest potwór tylko scenariusz jak w zadaniu w 4strefie na dalekiej wyprawie z synem.

Jutro porobię pielgi i pokażę raport, nawet jak nie zaliczę, bo w sumie nie chce mi się tego zaliczać

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

09-12-2009 23:21 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
ypsy
Double Ace


Data rejestracji: 30-08-2007
Postów: 129

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ypsy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Musialem miec strasznego pecha wczoraj i przed wczoraj Smile .. Ale dzisiaj wreszcie za 3 raze mi sie cos pojawilo Smile

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=4b8693de24

Jezeli by chodzilo o srednia wiedzy i inta to by sie zgadzalo. Bo mam jednego na 17 drugiego na 19 ... a wyszlo mi na 18 Smile . Pozdrawiam i do boju krzychu Tongue

__________________
Nick - ypsy,

Dodatkowo wypożyczam szczęście + 148 stat

Mega luck+148 stat;Expa/Obleg/Pielga -> Int(35), Wiedza(55), Odp(70), Siła(61), Char(101), Wply(47)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ypsy: 10-12-2009 07:41.

10-12-2009 07:33 ypsy jest offline Szukaj postów użytkownika: ypsy Dodaj ypsy do Listy kontaktów
ypsy
Double Ace


Data rejestracji: 30-08-2007
Postów: 129

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ypsy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A wiec faktycznie jest to na pielgach i da sie to zaliczyc. suma inta i wiedzy Tongue

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=dd414fc4b3

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=0fef3edaf9

cytat:
Gratulacje! Udało Ci się ukończyć zadanie:

Dotarły do Ciebie plotki o dziwnej anomalii, znajdującej się gdzieś na pustkowiach. Znajdź i wyjaśnij tajemnicze zjawisko.

Czujesz przypływ sił przechodzący przez całe ciało. Zdobyłaś 22295 pkt rozwoju!


Pojawiły się kolejne dwa zadania Smile

cytat:
Twoi ludzie donieśli, że przy rabusiu zabitym w okolicach miasta znaleziono list. Z listu wynika, że twoja prawnuczka Anhala więziona jest na Polach Lęgowych. Zorganizuj ekspedycję ratunkową. X


cytat:
Całe miasto patrzy na członków Wewnętrznego Kręgu. Daj znak swej wielkości i zapewnij krew dla swoich poddanych. Rozbuduj Szpital na poziom 7 oraz Rzeźnie na poziom 22. X


Widze że tego pierwszego zadania prędko nie zrobie Tongue . Bo jeszcze nie zrobiłem starego zadanka z okolic Tongue . żeby później na pielgach sie nie męczyć Smile A budować tak wysoko nie planuje Tongue .

__________________
Nick - ypsy,

Dodatkowo wypożyczam szczęście + 148 stat

Mega luck+148 stat;Expa/Obleg/Pielga -> Int(35), Wiedza(55), Odp(70), Siła(61), Char(101), Wply(47)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ypsy: 10-12-2009 08:57.

10-12-2009 08:56 ypsy jest offline Szukaj postów użytkownika: ypsy Dodaj ypsy do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hm Smile ciekawe ja staram się zaliczyć to zadanko ale póki co na 5wypraw 1scenariusz tylko Big Grin

co do rozbudowy :

SZPITAL (POZIOM 6)
ROZBUDOWA DO POZIOMU 7
Koszty: 9 600 000 PLN, 12 800 ludzi

już to widzę xD

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

10-12-2009 09:10 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ypsy napisał(a)
cytat:
Twoi ludzie donieśli, że przy rabusiu zabitym w okolicach miasta znaleziono list. Z listu wynika, że twoja prawnuczka Anhala więziona jest na Polach Lęgowych. Zorganizuj ekspedycję ratunkową. X


Widze że tego pierwszego zadania prędko nie zrobie Tongue . Bo jeszcze nie zrobiłem starego zadanka z okolic Tongue . żeby później na pielgach sie nie męczyć Smile A budować tak wysoko nie planuje Tongue .


Przeczytaj dokładnie Big Grin Rabuś już został zabity, notabene w okolicach miasta. Teraz trzeba tylko trafić na właściwą ekspedycję ;] Albo ja po prostu nie znalazłem lokacji o nazwie Pola Lęgowe ;]

__________________
OUT OF ORDER

10-12-2009 10:00 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba obojętnie jaka ekspedycja gdyż, każda ekspedycja zaczyna się tak :

Pola lęgowe, mityczne miejsce zmienione nie do poznania przez nano-boty.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

10-12-2009 10:12 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
ypsy
Double Ace


Data rejestracji: 30-08-2007
Postów: 129

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ypsy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vladvoncarstein napisał(a)
cytat:
ypsy napisał(a)
cytat:
Twoi ludzie donieśli, że przy rabusiu zabitym w okolicach miasta znaleziono list. Z listu wynika, że twoja prawnuczka Anhala więziona jest na Polach Lęgowych. Zorganizuj ekspedycję ratunkową. X


Widze że tego pierwszego zadania prędko nie zrobie Tongue . Bo jeszcze nie zrobiłem starego zadanka z okolic Tongue . żeby później na pielgach sie nie męczyć Smile A budować tak wysoko nie planuje Tongue .


Przeczytaj dokładnie Big Grin Rabuś już został zabity, notabene w okolicach miasta. Teraz trzeba tylko trafić na właściwą ekspedycję ;] Albo ja po prostu nie znalazłem lokacji o nazwie Pola Lęgowe ;]


Przeczytałem dokładnie Tongue . Ja mowiłem o starym zadanku
cytat:
Zakon Świętego Benedykta wysłał przeciwko Tobie skrytobójcę. Znajdź go w Okolicach Miasta. X


Gdzie później kolejne na pielgach sie pojawia potworek dosyć ciężki, a jestem tylko łapaczem wiec moge mieć z nim problem. I wole tego uniknąć.

Założe chyba nowy temat by mieć pewność odnośnie starych zadań.

__________________
Nick - ypsy,

Dodatkowo wypożyczam szczęście + 148 stat

Mega luck+148 stat;Expa/Obleg/Pielga -> Int(35), Wiedza(55), Odp(70), Siła(61), Char(101), Wply(47)
10-12-2009 10:13 ypsy jest offline Szukaj postów użytkownika: ypsy Dodaj ypsy do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale ekspę możesz spokojnie puścić Big Grin Z miłą chęcią byśmy zobaczyli co tam ciekawego znajduje się w tym zadanku Big Grin

Raziel - dzięki za wyjaśnienie, dawno ekspy nie puszczałem i zapomniałem, że to tak wygląda. Aczkolwiek wydaje mi się, że tu też chodzi o jakąś konkretną lokację a nie byle jaką. Tyle, że mogę się mylić ;]

__________________
OUT OF ORDER

10-12-2009 10:15 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
krzychu79
Junior Member


Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 20
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A u mnie cały czas stoi w miejscu i nie chce wskoczyć, więc zająłem się zadaniem z krwią w 2 s i się udało, oczywiście z pomocą, za którą szczególnie dziekuję:
NowyPca
AduN
Mordimer_Madderdin
Zakrecona_Krejzolka
Sheina
Dark_Lord
Argh za checi
Zawsze_Nastukany za checi

kolejnosc przypadkowa

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=5f161950ac

A nowe zadanie to :
cytat:
Sława to nie wszystko, wampiry podążą tylko za kimś naprawdę potężnym. Zdobądź 84 poziom.


__________________
Kupie dobre runiczne spodnie/szorty/kilt
kurtka dowolny luck minnimum +11
Krzychu79 R12

10-12-2009 22:44 krzychu79 jest offline Szukaj postów użytkownika: krzychu79 Dodaj krzychu79 do Listy kontaktów
sawar
Forum Ace


images/avatars/avatar-10688.gif

Data rejestracji: 12-01-2007
Postów: 87
Kraina: Moria
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

siedze w czwartej strefie, wiec zadanko z daleka waprawa poszlo (dostalem cos ponad 5k pkt rozwoju)

i teraz mam

Ważne osobistości mają zawsze wielu wrogów, dlatego przydaje się dodatkowa ochrona. Rozbuduj Posterunek Policji i Schronisko na 18 poziom. - chyba sobie daruje Smile

Wykaż się męstwem. Tylko to przyciągnie pod Twój sztandar wytrawnych łowców. - a co to jest to nie mam pojecia Smile

__________________

by ejdrian11 Smile

cytat:
C47 napisał(a)
myślenie nie boli, a ty znowu potwierdzasz, że chyba niektórzy profilaktycznie nie myślą w razie tego bólu...

11-12-2009 00:34 sawar jest offline Szukaj postów użytkownika: sawar Dodaj sawar do Listy kontaktów
ypsy
Double Ace


Data rejestracji: 30-08-2007
Postów: 129

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ypsy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
chyba obojętnie jaka ekspedycja gdyż, każda ekspedycja zaczyna się tak :

Pola lęgowe, mityczne miejsce zmienione nie do poznania przez nano-boty.


No to na arachne go nie znalazlem Tongue

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=cef443226b

Moze innym razem sie uda Tongue . Sproboje sam poszukac bo nie przeboleje tych 4k Frown . W szczegolnosci ze za chwile level Frown

__________________
Nick - ypsy,

Dodatkowo wypożyczam szczęście + 148 stat

Mega luck+148 stat;Expa/Obleg/Pielga -> Int(35), Wiedza(55), Odp(70), Siła(61), Char(101), Wply(47)
11-12-2009 18:05 ypsy jest offline Szukaj postów użytkownika: ypsy Dodaj ypsy do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10/R11 Zadanko z s2 :P

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH