Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » poszukiwany i chyba ma INNY nick » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony poszukiwany i chyba ma INNY nick
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-->pernintus<--
Newbie


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Kępno

poszukiwany i chyba ma INNY nick Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam problem kto pomoże

chciałem poszukać gracz a nicku adamiq ale pisze ze takiego nie ma ( prawdopodobnie zmienił nick ) pomozecie mi jak sie teraz nazywa

chciałem kupić od niego złomek po 30 za sztuke ale jak weszło zadanie ze trzeba miec na koncie 5 mln to sie nie zgłasza ani nic

link:
266 paczek złomu po 30pr

_________________________________
pernintus
08-12-2009 18:39 -->pernintus<-- jest offline Strona domowa -->pernintus<-- Szukaj postów użytkownika: -->pernintus<-- Dodaj -->pernintus<-- do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gracz agnesss wykupił od niego cały złom, tak więc złomu już nie ma. spóźniłeś się z postem.


PS: sygnaturę ustawia się w
w opcji http://forum.bloodwars.interia.pl/usercp...=signature_edit

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Acrivec: 08-12-2009 18:55.

08-12-2009 18:50 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
-->pernintus<--
Newbie


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Kępno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -->pernintus<--
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok dzieki :/

szkoda
08-12-2009 19:53 -->pernintus<-- jest offline Strona domowa -->pernintus<-- Szukaj postów użytkownika: -->pernintus<-- Dodaj -->pernintus<-- do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » poszukiwany i chyba ma INNY nick

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH