Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Ptaszniki i inne pajączki. Pomoże ktoś? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Ptaszniki i inne pajączki. Pomoże ktoś? 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Postalowiec
Lord


Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 277

Question Ptaszniki i inne pajączki. Pomoże ktoś? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnio stwierdziłem że chcę sobie kupić ptasznika ( Bowiem lubię włochate stworzenia Big Grin ) i mam problem... nie wiem konkretnie jakiego Tongue

Myślałem nad Lasiodora parahybana ale nie wiem czy odpowiedni dla początkującego (Nigdy nie hodowałem ptasznika)
i czy terrarium 50x40x40 nie będzie dla niego za duże. Mam nadzieje że są jacyś pasjonaci pajaczków na bw którzy mi podpowiedzą trochę Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Postalowiec: 18-12-2009 01:59.

10-12-2009 11:15 Postalowiec jest offline Szukaj postów użytkownika: Postalowiec Dodaj Postalowiec do Listy kontaktów
xerkses
Full Member


Data rejestracji: 14-05-2009
Postów: 51
Kraina: Necropolia IV
Skąd: z kapusty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zadne terrarium tylko zwykle plastykowe pudelko do zywnosci ktore powinno byc wieksze od niego o jakies 400% ptaszniki sa zaje**** szybkie w terrarium go nie złapiesz tu masz zdjecia jak to powinno wygladac
http://www.kfd.pl/kfd-terra-club-45555.html
to jest troche inne forum niz o pajakach ale pare osob hoduje %)

__________________

ZASADA JEDNA I NAJWAŻNIEJSZA KUPUJĄCY DAJE OFKĘ I WIADOMOŚĆ ZA CO

R12 Thatis
R6 dawno i nie prawda Smile zawsze w pamięci Zające

11-12-2009 10:29 xerkses jest offline Szukaj postów użytkownika: xerkses Dodaj xerkses do Listy kontaktów
Postalowiec
Lord


Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 277

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Postalowiec
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pudełko po żywności? oo
Mi zawsze mówili że terra są najlepsze, bo ja już dorosłego chcę kupić
aa... i szczerze mówiąc nie widziałem takich dużych pudełek do żywności Big Grin
11-12-2009 12:42 Postalowiec jest offline Szukaj postów użytkownika: Postalowiec Dodaj Postalowiec do Listy kontaktów
Postalowiec
Lord


Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 277

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Postalowiec
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kupiłem tego http://www.allegro.pl/item844031882_gram...rosea_l2_3.html

Dobry wybór jak na 1 pajączka? Big Grin Będę go hodował w pudełku po surówce ^^
Może ktoś się jeszcze wypowie? chytry
17-12-2009 10:35 Postalowiec jest offline Szukaj postów użytkownika: Postalowiec Dodaj Postalowiec do Listy kontaktów
NoamekWielki
Full Member


images/avatars/avatar-16768.jpeg

Data rejestracji: 16-12-2009
Postów: 51
Kraina: Moria III
Skąd: Wiedeń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajny Smile
podaj wideo jak je 1wszą myszkę Big Grin

__________________

19-12-2009 15:03 NoamekWielki jest offline Szukaj postów użytkownika: NoamekWielki Dodaj NoamekWielki do Listy kontaktów
MartwyNoamek
Triple Ace


images/avatars/avatar-16802.jpeg

Data rejestracji: 29-12-2009
Postów: 209
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Jaworzno/Wiedeń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja kupuje teraz :

http://willhaben.at/iad/bap/object?adId=16532434

Brachypelma auratum Smile

__________________

cytat:
ShadowFox napisał(a)
Noamku gratuluję, przegoniłeś mnie, możesz sobie mnie zapisać jako swoją pierwszą zdobycz.

18-02-2010 16:58 MartwyNoamek jest offline Szukaj postów użytkownika: MartwyNoamek Dodaj MartwyNoamek do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a chce ktoś może moje pajączki z pokoju? Kilka się jeszcze ostało. Chyba, że przyjdzie masełko i zrobi... no wiadomo co Wink

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


18-02-2010 20:04 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
MartwyNoamek
Triple Ace


images/avatars/avatar-16802.jpeg

Data rejestracji: 29-12-2009
Postów: 209
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Jaworzno/Wiedeń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe , sam mam takich w domu dużo Smile

kupię jednego z tych:

G. Rosea
B. Smithi
B. Auratum

nad A. Geniculata też myślałem , ale musiałbym wtedy terraria zamawiaća miejsca brak Frown


do tej pory pamiętam jak byłem mały że łapałem Krzyżaki w słoik z ziemią i patykiem Smile
i to codzienne wrzucanie mrówek/much/pszczół ...

pamiętam że miałem z 20 słoików Big Grin

__________________

cytat:
ShadowFox napisał(a)
Noamku gratuluję, przegoniłeś mnie, możesz sobie mnie zapisać jako swoją pierwszą zdobycz.

19-02-2010 15:30 MartwyNoamek jest offline Szukaj postów użytkownika: MartwyNoamek Dodaj MartwyNoamek do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam wolałem wkładać kasztany do mokrej reklamówki i hodować mady Big Grin

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


19-02-2010 16:07 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Ptaszniki i inne pajączki. Pomoże ktoś?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH