Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » ZASADZKA Całkiem całkiem chyba ;) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Całkiem całkiem chyba ;) 3 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Całkiem całkiem chyba ;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=56a7bd8c97

Całkiem ładna walka chyba, 11 lvl różnicy.

Obliczyłem że gdybym miał tyle samo życia co on to zostało by mi ok. 30 pkt zycia na końcu. Smile

Edit: Odpowiedni link wklejony. Sorki Smile

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ElMasmix: 12-12-2009 17:04.

12-12-2009 16:52 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

daj linka z dolu walki a nie tego z przegladarki

__________________

12-12-2009 16:57 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
Gorun
Triple Ace


images/avatars/avatar-16852.jpg

Data rejestracji: 26-07-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia VI
Skąd: Pochodzisz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

miałeś dużą przewagę życia i dla tego wygrałeś ... ale ogólnie walkę oceniam na 7/10
bo nic nadzwyczajnego tu nie ma Tongue

tylko zastanawia mnie czy jesteś resetem czy poprostu pożyczyłeś sprzęt Tongue

__________________
R1: Chevron

R11: Rosen

13-12-2009 16:21 Gorun jest offline Szukaj postów użytkownika: Gorun Dodaj Gorun do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElMasmix
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój sprzęt, ciułanie PR i ataki na wysokopunktowców słabo uzbrojonych, do tego Dużo Handlowałem Pierdołami które kupiłem taniej a sprzedałem drozej Wink

A Jeśli o życie chodzi, to poporstu pożyczony koncentryk i wio z rozbudową Big Grin

Co do przewagi życia Db Mściwy Set, Handlarz Bronią i (hyhyhy) Schronisko dla bezdomnych na 12 lvlu Big Grin

__________________

14-12-2009 23:16 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
MadMaxDark_Lord
Double Ace


images/avatars/avatar-16072.gif

Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 137
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brak wiadomości o podanym id lub nieprawidłowy klucz

Upewnij się że odnośnik do wiadomości został wklejony w całości.

__________________
Nie gram już () Smile





26-12-2009 16:45 MadMaxDark_Lord jest offline Szukaj postów użytkownika: MadMaxDark_Lord Dodaj MadMaxDark_Lord do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElMasmix
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra do zamknięcia, bo przez przypadek link usunąłem :F

No i chyba +1 za brak linku... :F

__________________

27-12-2009 13:16 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » ZASADZKA Całkiem całkiem chyba ;)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH