Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Piesc niebios zwinnosci » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Piesc niebios zwinnosci
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
MARDON
Junior Member


images/avatars/avatar-20736.jpg

Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 24
Kraina: Necropolia X

Piesc niebios zwinnosci Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pięść Niebios Zwinności ZAMKNIJ

Broń jednoręczna

Obrażenia: 10 - 18

Cechy: Trafienie -4, ilość ataków na rundę: 2, ZWINNOŚĆ +3
Wymagania: POZIOM: 27, SIŁA: 15, ZWINNOŚĆ: 24, INTELIGENCJA: 18, WIEDZA: 21

Cena sprzedaży: 4 250 PLN
Wartość: Nanity 1, Mana 2
nie wiem czy jestfajnawy ocencie
26-01-2007 21:33 MARDON jest offline Szukaj postów użytkownika: MARDON Dodaj MARDON do Listy kontaktów
El Cudaczcnik
Newbie


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 9
Skąd: sie biora dzieci?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie szczegolnego moim zdaniem.

__________________
Id=4500
GG = 1233849
26-01-2007 21:34 El Cudaczcnik jest offline Szukaj postów użytkownika: El Cudaczcnik Dodaj El Cudaczcnik do Listy kontaktów
El Cudaczcnik
Newbie


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 9
Skąd: sie biora dzieci?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic szczegolnego moim zdaniem.

kurcze 2 posty mi wbilo, jak sie tu usuwa posty? bo w menu edycji posta nie moge znalezc zadnego guziczka do usuniecia...

__________________
Id=4500
GG = 1233849

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez El Cudaczcnik: 26-01-2007 21:38.

26-01-2007 21:36 El Cudaczcnik jest offline Szukaj postów użytkownika: El Cudaczcnik Dodaj El Cudaczcnik do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I po co kolejny Topic. Ja mam Pięść Niebios Mocy, ale nie zakładałem kolejnego topicu tylko pochwaliłem się w już istniejącym....

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

27-01-2007 11:41 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Jendker_Realista
Triple Ace


images/avatars/avatar-1322.gif

Data rejestracji: 24-12-2006
Postów: 235
Kraina: Moria
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdyby to była dobra pięść niebios zwinności no to było by fajnie ale tak to nic ciekawego Evil Evil Evil Tongue Tongue

__________________
Nick na Mori - Jendker

--------
27-01-2007 16:01 Jendker_Realista jest offline Strona domowa Jendker_Realista Szukaj postów użytkownika: Jendker_Realista Dodaj Jendker_Realista do Listy kontaktów
rolfik
Triple Ace


images/avatars/avatar-1618.jpg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 212
Klan: RTS
Kraina: Moria II
Skąd: Nowa Ruda

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nawet nawet ale po co nowy topic??

warn sie nalezy

__________________

28-01-2007 00:41 rolfik jest offline Szukaj postów użytkownika: rolfik Dodaj rolfik do Listy kontaktów
Opsys
Triple Ace


images/avatars/avatar-2922.jpg

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 239
Kraina: Necropolia II
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po pierwsze nalezy sie warn a po drugie to taka sobie według mnie ta piąstka

__________________
http://frutik.act4trees.com
28-01-2007 22:20 Opsys jest offline Szukaj postów użytkownika: Opsys Dodaj Opsys do Listy kontaktów
taz2
Member


Data rejestracji: 22-01-2007
Postów: 43

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic szegolnego Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Tongue Tongue Tongue Tongue

__________________
R1NICK:lord1
R2NICK:taz2
29-01-2007 15:34 taz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: taz2 Dodaj taz2 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Piesc niebios zwinnosci

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH