Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Klany » Rekrutacja i prezentacje klanów » Necropolia (R1) » Reset WZ szuka Klanu; nieaktualne - prosze zamknać ;) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Przeskocz na dół strony Reset WZ szuka Klanu; nieaktualne - prosze zamknać ;)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Speedy Gonzales
Member


images/avatars/avatar-16348.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 47

Reset WZ szuka Klanu; nieaktualne - prosze zamknać ;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szukam Klanu, w którym minimum co dwa dni są sparingi/oblężenia = szansa na repa Smile

Szczegółów dotyczących mojego eq i statystyk udzielam na priva (nick poniżej).

Posiadam liczne przydatne itemy, m.in. własny szamański set, których mogę użyczać nieodpłatnie Klanowiczom Smile


NIEAKTUALNE - MAM JUŻ KLAN Wink

__________________
R1 - Cisza

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Speedy Gonzales: 19-12-2009 15:07.

14-12-2009 13:51 Speedy Gonzales jest offline Szukaj postów użytkownika: Speedy Gonzales Dodaj Speedy Gonzales do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Klany » Rekrutacja i prezentacje klanów » Necropolia (R1) » Reset WZ szuka Klanu; nieaktualne - prosze zamknać ;)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH