Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » EKSPEDYCJA Czerwony solo » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czerwony solo 10 Ankieta - średnia ocena: 5,90
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Eyeless
Full Member


Data rejestracji: 10-11-2008
Postów: 64
Kraina: Moria

Czerwony solo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ekspa zalozona z ostatkow repa. W sumie nic wielkiego, bo lvl juz troche duzy jak na czerwone i pisklak sie trafil, ale nie czesto takie cos pojawia sie na PB.

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=4a97846d9d

__________________
Tylko R2 - Troglodyta77
16-12-2009 15:50 Eyeless jest offline Szukaj postów użytkownika: Eyeless Dodaj Eyeless do Listy kontaktów
Tatomax
Member


images/avatars/avatar-10044.jpg

Data rejestracji: 12-07-2007
Postów: 35
Kraina: Moria; Moria II
Skąd: Wrocek

RE: Czerwony solo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam to w opisie postaci Pleased
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=21988

zrobiłem tak moje 300p dosc dawno temu.
pozdr.

__________________
nik r2 KPax
Uk Slaanesh
zobacz remix THIS IS SPARTA!!!
13-01-2010 23:01 Tatomax jest offline Szukaj postów użytkownika: Tatomax Dodaj Tatomax do Listy kontaktów
DeathWarrior
Lord


Data rejestracji: 13-03-2008
Postów: 292
Klan: Legion Czarnego Orła
Kraina: Moria
Skąd: Lędziny

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czerwony słaby, ale solówa ;p 9/10 pozdro

__________________


r2 : DeathWarrior / Optimus_Prime -> Maślak Zagłady
14-01-2010 18:43 DeathWarrior jest offline Szukaj postów użytkownika: DeathWarrior Dodaj DeathWarrior do Listy kontaktów
Eyeless
Full Member


Data rejestracji: 10-11-2008
Postów: 64
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Eyeless
RE: Czerwony solo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tatomax napisał(a)
mam to w opisie postaci Pleased
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=21988

zrobiłem tak moje 300p dosc dawno temu.
pozdr.


Juz zapomnialem, ze dodalem to na forum. Wiem, ze to nie jest zaden wielki wyczyn, dlatego nie trzymam linku w opisie postaci jak ty. W PB umiescilem to tylko dlatego, ze ekspy solo nie sa "chlebem powszednim", a napewno nie na forum.

__________________
Tylko R2 - Troglodyta77
14-01-2010 19:29 Eyeless jest offline Szukaj postów użytkownika: Eyeless Dodaj Eyeless do Listy kontaktów
P_H_O_E_N_I_X
Member


images/avatars/avatar-16089.jpg

Data rejestracji: 23-08-2009
Postów: 28
Klan: Next Generation [N_G]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: z kątowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może to nic wielkiego, ale solówa to solówa ;P 9/10

__________________
R2: Krwiopijek
15-01-2010 18:42 P_H_O_E_N_I_X jest offline Strona domowa P_H_O_E_N_I_X Szukaj postów użytkownika: P_H_O_E_N_I_X Dodaj P_H_O_E_N_I_X do Listy kontaktów
Wiktorr
Triple Ace


images/avatars/avatar-19855.jpg

Data rejestracji: 19-12-2009
Postów: 235
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Smoczek sie trafil strasznie slaby bo tylko 97 lvl
bi na czarone sie chodzi max 63 a nie 68 ;d
ale i tak ladnie 8/10


__________________
R14 - ShaKe
21-01-2010 05:52 Wiktorr jest offline Szukaj postów użytkownika: Wiktorr Dodaj Wiktorr do Listy kontaktów
dymczan
Triple Ace


images/avatars/avatar-6787.jpg

Data rejestracji: 05-01-2008
Postów: 187
Klan: Red Sparta
Kraina: Moria
Skąd: czeladź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

smok slaby bardzo ale zawsze to jest to uczucie gdy sie samemu ubije i ma calosc ekspa,6/10
21-01-2010 10:15 dymczan jest offline Szukaj postów użytkownika: dymczan Dodaj dymczan do Listy kontaktów
Skryh
Forum Ace


images/avatars/avatar-12900.jpg

Data rejestracji: 07-01-2009
Postów: 83

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

smok cieniutki ale 3.5k expa samemu to bardzo ładny wynik, jak za paredziesiąt repki wpakowane w jedną osobe

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=761230
cytat:
Zybek88 napisał(a)
można zrozumieć, że z własnej woli chcesz doprowadzić swoim członkiem do penetracji odbytu Molasara

21-01-2010 11:56 Skryh jest offline Szukaj postów użytkownika: Skryh Dodaj Skryh do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » EKSPEDYCJA Czerwony solo

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH