Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE Sparing Infernal Dragons vs. Nosferatu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Sparing Infernal Dragons vs. Nosferatu 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Adrem
Junior Member


Data rejestracji: 17-12-2009
Postów: 20
Klan: II_L.C.O
Kraina: Moria
Skąd: Poznań :]

Sparing Infernal Dragons vs. Nosferatu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Klick Było blisko, no cóż oceniajcie ;P

A tutaj rewanżyk: Klick

__________________
~~ TRANSILVANIA ~~

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Adrem: 21-12-2009 16:30.

20-12-2009 16:27 Adrem jest offline Strona domowa Adrem Szukaj postów użytkownika: Adrem Dodaj Adrem do Listy kontaktów Dodaj Adrem do twojej listy kontaktowej
Earth_Shadow
Junior Member


Data rejestracji: 10-12-2009
Postów: 13
Klan: [S_T] Sniper Team
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: R2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przypuszczam że sam byłem na tym sparze...



Pokasowałeś wiadomości i nie można otworzyć linków

__________________
Chcesz zjeść mnie???Powiem ci że nie...To ja zjem CIĘ!!!
25-01-2010 15:49 Earth_Shadow jest offline Szukaj postów użytkownika: Earth_Shadow Dodaj Earth_Shadow do Listy kontaktów
Arthu_r
Lord


images/avatars/avatar-9376.gif

Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 274
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Nisko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Warn za skasowanie raportów.

Zamykam.

EDIT :

"Przepraszam bardzo, ale to nie moja wina, że wraz z usunięciem postaci, usuwane są też zapisane wiadomości. Postać o nazwie Adrem na r2 już nie istnieje, ponieważ została przeze mnie usunięta. To nie moja wina i proszę o usunięcie ostrzeżenia."

Cofnięcie warna

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arthu_r: 25-01-2010 17:14.

25-01-2010 16:29 Arthu_r jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthu_r Dodaj Arthu_r do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Arthu_r
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE Sparing Infernal Dragons vs. Nosferatu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH