Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » O co chodzi do diabła na R7! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony O co chodzi do diabła na R7! 5 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
_Berserker_
Forum Ace


images/avatars/avatar-16115.jpg

Data rejestracji: 14-11-2009
Postów: 78
Kraina: Necropolia VI

O co chodzi do diabła na R7! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co tam się dzieje na tym serwerze. Normalnie dziś przestałem wierzyć w sprawiedliwość i nieżależnych adminów.

Admin C-47 to chyba jakaś kpina jeśli chodzi o tę grę. W jaki sposób ktoś inny może sprawdzić to co robi ten operator. Prosze administracje o przemyslenie albo wogóle zapoznanie się z tematem bo to co się wyczynia na tamtym serwerze to normalnie tylko do CBA nadaje się.

Na szybko o co chodzi.

Trwa wojna między klanami Bloody Kingdom a Noob. Przewage i 95 % obli wygrywają Nooby. Od dawna taktyka BK polega na łapaniu na repie członków Noob albo oble na sojuszników Noob dającym im ochronki itp itd.
BK przegrało troche obli i tak jakby aktywność co do otwartego oblega zmalała. Zbieraliśmy siły i nadarzyła się okazja do obla na Nooby. Wczoraj został założony. A dziś się skończył.

Dziwne że w Noobach 6 osób było offline , a dwie osoby dłuższa czas, min. 7 dni off.
A tu nagle wszyscy CI co nie byli dołączeni do obla NAGLE sie pojawili i wbili do oblega. Przypadek? Niektórych nie było kilkadziesiąt godzin, niektórych od wczoraj, a jeden tydzien. Wszyscy jak jeden mąż wpadli by dobić do obla heehe.

Po oblu padają dwie skargi. Jedna od nas jedna od wielmożnej Mimki. Zgłasza obraze poprzez wiadmosci klanowe.

My skladamy podejrzenie zasiadania czyli wlamania na konto przez pewną osobe z Noob.

I co robi C-47? Rozpatruje skarge Mimki (czyli pani życia i śmierci w Noob) i dzieli banami w strone BK o zasiadanie i multikonta hehe. Wogole C-47 rozpatruje skarge a postępuje chocby był w pręgierzu. Zapomniał się?

Ze skargą gracza prefix nawet się nie zapoznał. Wysłałem wczesniej do pana C wiadmosc prywatną, też echo. No nie robcie sobie jaj. Nawet C-47 nie potrafi albo niechce bo jego laska z Noob mu mówi co i jak.

A tak naprawde sprawa jest jasna i kazdy wie o co chodzi.

Obleg BK przegrało, ale w porownaniu z poprzednimi dzisiejszy obleg to klęska Noob. U nas brakło 2 bardzo dobrych graczy. Troche pecha mieliśmy bo nie weszły krytyki.
Kazdy kto sie przygląda tej wojnie wie ze BK coraz bardziej pociska Nooby, coraz ciężej mają na oblach.

Widzą to i .... najlepiej zbanować by im ciepłe dupeczki nie spadły ze stołka.

Czy nie jest tak?

Zapraszam do dyskusji.
23-12-2009 21:18 _Berserker_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Berserker_ Dodaj _Berserker_ do Listy kontaktów
Grellenort
Forum Ace


Data rejestracji: 10-06-2008
Postów: 76
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bukowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Racja!
Obleg być może wygralibyśmy gdyby nie pechowa(?)groza na dwójkę najlepszych z BK i gdyby było 2 naszych jednych z lepszych graczy.I nagle bany się pojawiły a skarga gracza BK nawet jednej odpowiedzi się nie doczekała...

Walczmy do cholery uczciwie...

To niby tylko gra i zabawa ale płacimy za to.Osobiste sympatie i znajomości pozbawiają nas przyjemności tej zabawy.Zawsze byłem daleki od posądzania kogoś o stronniczość ale dziś chyba zmienię zdanię.

Mam nadzięję że gracze Noob są zadowoleni z prezentu
23-12-2009 21:31 Grellenort jest offline Szukaj postów użytkownika: Grellenort Dodaj Grellenort do Listy kontaktów
Evil^Immortal
Triple Ace


images/avatars/avatar-17363.jpg

Data rejestracji: 01-05-2008
Postów: 170

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To to, ze przegraliscie zwalacie na pecha (groza weszla na naszych najlepszych , krytyki Nam nie wchodzily itd...a moze pogoda sie zmienila i to tez powód)? Gratulacje!
A co do banów, to zakładam, że Ce w takiej ważnej sprawie na tym serwie, sprawdził to 5 razy.
Pozdrawiam i Wesołych Świąt
23-12-2009 21:37 Evil^Immortal jest offline Szukaj postów użytkownika: Evil^Immortal Dodaj Evil^Immortal do Listy kontaktów
mypi4
Triple Ace


images/avatars/avatar-16027.gif

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 185
Klan: Poszukiwacze Skarbów
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II; Necropolia V
Skąd: [HELL]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Evil^Immortal
A co do banów, to zakładam, że Ce w takiej ważnej sprawie na tym serwie, sprawdził to 5 razy.


to czemu ten temat
Prosze o sprawdzenie graczy
zostal automatycznie zamkniety bez odpowiedzi? Smile rotfl rotfl

__________________
r7, r5, r13:mypcia
23-12-2009 21:40 mypi4 jest offline Strona domowa mypi4 Szukaj postów użytkownika: mypi4 Dodaj mypi4 do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mypi4 napisał(a)
cytat:
Originally posted by Evil^Immortal
A co do banów, to zakładam, że Ce w takiej ważnej sprawie na tym serwie, sprawdził to 5 razy.


to czemu ten temat
Prosze o sprawdzenie graczy
zostal automatycznie zamkniety bez odpowiedzi? Smile rotfl rotfl


Regulamin działu Skargi

Może dlatego? chytry

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

23-12-2009 21:41 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
prefix2
Newbie


Data rejestracji: 03-12-2009
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to i ja coś powiem wysłałem 2 wiadomości z zapytaniem czemu mi nie odpisał na forum ani na PW pytałem grzecznie i zrozumiale wiadomości zostały odczytane przez Pana C-47 a jednak nie miał ochoty mnie uświadomić co i jak co do tych logowań na koniec obla i dołanczanie do nich to nie pierwszy raz się dzieje prosze to sprawdzić czy ktoś nie nagina regulaminu

chcę się też spytać czy można sprawdzić logowanie z tel komórkowego przecież można mieć 2 lub więcej tel i sobie podołanczać kolegów do obla przynajmniej tak mi się wydaje nie próbowałem osobiście tego ale pewnie jest to możliwe
23-12-2009 21:46 prefix2 jest offline Szukaj postów użytkownika: prefix2 Dodaj prefix2 do Listy kontaktów
EL_Noomarsil
Full Member


images/avatars/avatar-19275.png

Data rejestracji: 13-02-2009
Postów: 66
Klan: NightMare
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do BK:

Może po prostu wystarczy grać uczciwie, wtedy "kolega z wyższych sfer" nie
będzie miał się do czego przyczepić, bo chyba logów podrobić to on nie
umie, a jak Konrad/Sushi będą chciali to sprawdzą, czy Wy na prawdę myślicie, że zwykła wirtualna znajomość miałaby zaważyć na tym, żeby on w swojej operatorskiej pracy oszukiwał innych? Jemu normalnie za to płacą. Nieprawdopodobne by się wydawało, że poświęciłby pracę dla rzekomej znajomości, więc weźcie się ogarnijcie i trzeźwym okiem spójrzcie na tą grę, bo to tylko gra, a Wy zachowujecie się jak banda rozpieszczonych dzieciaków..

__________________

23-12-2009 21:46 EL_Noomarsil jest offline Szukaj postów użytkownika: EL_Noomarsil Dodaj EL_Noomarsil do Listy kontaktów
Mesiach
Forum Ace


images/avatars/avatar-13207.jpg

Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 95
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: KrK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grellenort - może powiesz jeszce ze Ce ustawił nam te grozy na here i zawisze specjalnie?
23-12-2009 21:51 Mesiach jest offline Szukaj postów użytkownika: Mesiach Dodaj Mesiach do Listy kontaktów
Grellenort
Forum Ace


Data rejestracji: 10-06-2008
Postów: 76
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bukowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozpieszczonych dzieciaków...
widać wysokie mniemanie o sobie-gratulacje
i to mówi gracz Noob którym nawet sciany pomagają...

Evil-spójrz na ten obleg-groza omija herę i zawiszę(badz tylko jedno z nich),kapitan przez brak neta nie mógł wbić...i już jest obleg na naszą korzyść

pogodę podziwiaj za oknem

dalej liczę że powalczymy uczciwie...bo stracę serce dla tej gry:/

Mesiach:a skąd mam wiedzieć co się jeszcze wydarzy?po dzisiejszym dniu to juz naprawdę nie wiem co mysleć...może i było jak piszesz?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grellenort: 23-12-2009 21:53.

23-12-2009 21:51 Grellenort jest offline Szukaj postów użytkownika: Grellenort Dodaj Grellenort do Listy kontaktów
Evil^Immortal
Triple Ace


images/avatars/avatar-17363.jpg

Data rejestracji: 01-05-2008
Postów: 170

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grellenort
Spojrz na to moze okiem Noobow bo patrzysz tylko okiem BK, ze groza omija here i zawisze i obleg do przodu, to ja patrze okiem Noobow w pierwszej rundzie na 7 atakow RedFalcona wchodzi 7 krytyków i jest po oblu a weszły mu 2, wiec gdybanie zostaw dla siebie.
Pozdrawiam
23-12-2009 21:57 Evil^Immortal jest offline Szukaj postów użytkownika: Evil^Immortal Dodaj Evil^Immortal do Listy kontaktów
_Berserker_
Forum Ace


images/avatars/avatar-16115.jpg

Data rejestracji: 14-11-2009
Postów: 78
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez _Berserker_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja dodam że dziwny lag był przy zakonczeniu obla.

Patrzałem na uciekające sekundy do końca drugiej fazy. Jak się pojawiło "zakonczone" to kliknąłem na wiadomości. Patrze, nie ma, kliknąłem drugi raz, dalej nie ma. Już myśląc że pomylły mi się fazy kliknąłem na "urządz zasadzke". I co widze? -11 seknd hehe.

Prosze o sushiego albo konrada o odpowiedz że C-47 nie ma wogóle takich możliwości by grzebać w tych sprawach. Wtedy jeśli chodzi o te grozy publicznie zwróce honor.

Co do pozostałych spraw. To sprawa śmierdzi na odległość. Najlepiej dołączenie GangBang. Gościa nie ma od tygodnia a nagle na 30 minut przed koncem 1 fazy się pojawia i dołącza do oblega. Jak i pozostali gracze będący dłuższy czas offline.

Ktoś tam napisał że efx dołączył trzy osoby. Co by mnie nie zdziwiło.

A temat założyłem w tym dziale gdyż nie mam już sił ani ochoty użerać się z C-47. Ten pan już od dawna nie nadaje się na powierzoną mu funkcje. A my jeszcze płacimy za konta premium i patrzymy na ten serial wenezuelski jaki się dzieje między graczami Noobow a nim.

I z tego co mi wiadomo to nie jest wirtualna znajomość.
23-12-2009 22:02 _Berserker_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Berserker_ Dodaj _Berserker_ do Listy kontaktów
CMA
Triple Ace


images/avatars/avatar-16685.jpg

Data rejestracji: 21-07-2008
Postów: 176
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak ja ustalam wszystko odgórnie z szefem xD


mam 150 multi i zasiadam wszystkie konta noob ;] ale mi nic nie zrobią bo nie !! xD


a i grozami tez steruje a co !


no ludzie opamiętajcie się !!

ktoś coś przeskrobał to poniesie za to kare.. co w tym dziwnego ?


zarzucacie nam tyle rzeczy a nie potraficie spojrzeć obiektywnie na siebie..

proponuje trochę opanowania i dystansu do gry ;]



zdrowych i wesołych

__________________
"I po co czytasz komentarze
Sfrustrowanych miernot
Niech się durnie trują jadem
Oszczędź sobie złego"


R7 Mimka
23-12-2009 22:07 CMA jest offline Szukaj postów użytkownika: CMA Dodaj CMA do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Przenoszę temat do misz maszu, ponieważ systemu gry on nie dotyczy.
2. Aby coś wskórać oprócz podejrzeń przydadzą się dowody i znajomość tego tematu: Kto jest kim i co komu zgłaszać

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

23-12-2009 22:10 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Berserker_ napisał(a)
A ja dodam że dziwny lag był przy zakonczeniu obla.

Patrzałem na uciekające sekundy do końca drugiej fazy. Jak się pojawiło "zakonczone" to kliknąłem na wiadomości. Patrze, nie ma, kliknąłem drugi raz, dalej nie ma. Już myśląc że pomylły mi się fazy kliknąłem na "urządz zasadzke". I co widze? -11 seknd hehe.


Co jest zupełnie normalnym zjawiskiem, proponuję poczytać "System" i "Bugi".

cytat:
_Berserker_ napisał(a)
Prosze o sushiego albo konrada o odpowiedz że C-47 nie ma wogóle takich możliwości by grzebać w tych sprawach. Wtedy jeśli chodzi o te grozy publicznie zwróce honor.


Nie jestem co prawda żadnym z nich, ale jako osoba posługująca się panelem operatora mówię Ci - nie ma takiej możliwości.
Popadacie w paranoję.

cytat:
_Berserker_ napisał(a)
A temat założyłem w tym dziale gdyż nie mam już sił ani ochoty użerać się z C-47. Ten pan już od dawna nie nadaje się na powierzoną mu funkcje. A my jeszcze płacimy za konta premium i patrzymy na ten serial wenezuelski jaki się dzieje między graczami Noobow a nim.

I z tego co mi wiadomo to nie jest wirtualna znajomość.


Proponuję stonować z rzucaniem oskarżeń, szczególnie tak śmiesznych jak to (dlaczego to już ktoś wytłumaczył wcześniej).
Skargi na działalność i decyzje C47 przyjmują WYŁĄCZNIE Konrad i Sushimaker i robią to WYŁĄCZNIE przez PW/mail.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

23-12-2009 22:24 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Grellenort
Forum Ace


Data rejestracji: 10-06-2008
Postów: 76
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bukowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oprócz zbanowania Jedika odpowiedzcie na temat prefixa...
a najlepiej to dajcie ludziom prezent na swięta,nie banujcie graczy bez "dowodów"(czasami się mylicie i gracze uczciwi cierpią) i dajcie nam walczyć dalej
tylko o tyle prosimy...
o UCZCIWĄ walkę...
23-12-2009 22:25 Grellenort jest offline Szukaj postów użytkownika: Grellenort Dodaj Grellenort do Listy kontaktów
Zasuriel
Double Ace


images/avatars/avatar-9736.jpg

Data rejestracji: 06-05-2008
Postów: 108
Klan: Mroczna Inkwizycja
Kraina: Necropolia V
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Atomos napisał(a)
2. Aby coś wskórać oprócz podejrzeń przydadzą się dowody i znajomość tego tematu: Kto jest kim i co komu zgłaszać


Jesli o dowody chodzi to my nie mozemy sprawdzic danych logowan... Do tego potrzeba Opa.

A jesli o niesluszne bany stale dla BK chodzi to nie bylby to pierwszy raz. No chyba ze slusznie wystawione bany stale zostaly cofniete, w co jakos watpie.

Wesolych Swiat.

__________________
We've taken a liking to mayhem and fighting.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Zasuriel: 23-12-2009 22:29.

23-12-2009 22:27 Zasuriel jest offline Szukaj postów użytkownika: Zasuriel Dodaj Zasuriel do Listy kontaktów
mypi4
Triple Ace


images/avatars/avatar-16027.gif

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 185
Klan: Poszukiwacze Skarbów
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II; Necropolia V
Skąd: [HELL]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Caen
cytat:
mypi4 napisał(a)
cytat:
Originally posted by Evil^Immortal
A co do banów, to zakładam, że Ce w takiej ważnej sprawie na tym serwie, sprawdził to 5 razy.


to czemu ten temat
Prosze o sprawdzenie graczy
zostal automatycznie zamkniety bez odpowiedzi? Smile rotfl rotfl


Regulamin działu Skargi

Może dlatego? chytry


a jak usprawiedliwisz brak odpowiedzi na pw???? rotfl rotfl rotfl
wogule Smile

__________________
r7, r5, r13:mypcia
23-12-2009 22:28 mypi4 jest offline Strona domowa mypi4 Szukaj postów użytkownika: mypi4 Dodaj mypi4 do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grellenort napisał(a)
Oprócz zbanowania Jedika odpowiedzcie na temat prefixa...
a najlepiej to dajcie ludziom prezent na swięta,nie banujcie graczy bez "dowodów"(czasami się mylicie i gracze uczciwi cierpią) i dajcie nam walczyć dalej
tylko o tyle prosimy...
o UCZCIWĄ walkę...


Już odpowiedziałem:
cytat:
Caen napisał(a)
Regulamin działu Skargi

Może dlatego? chytry


cytat:
A jesli o zgloszenie do wlasciwej osoby to akurat SOpa r7 nie ma.


Dlatego właściwą osobą jest w tym przypadku jeden z administratorów.

cytat:
mypi4 napisał(a)
a jak usprawiedliwisz brak odpowiedzi na pw???? rotfl rotfl rotfl
wogule Smile


Skończ z tym rotflowaniem bo robisz tylko z siebie błazna.

Nie wiem co było w tym PW, nie wiem czy było napisane z jakimkolwiek ładem i składem, czy spełniało Zasady wysyłania Prywatnych Wiadomości (PW), czy wymagało odpowiedzi czy tylko sprawdzenia sprawy przez Opa.
Jeśli ktoś się czuje poszkodowany to sprawę nie odpowiadania na PW na które według niego powinien otrzymać odpowiedź TEŻ należy zgłosić administracji zamiast uprawiać pustosłowie na forum.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

23-12-2009 22:28 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
_Berserker_
Forum Ace


images/avatars/avatar-16115.jpg

Data rejestracji: 14-11-2009
Postów: 78
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez _Berserker_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja wysłałem wiadomość do C-47. Spełniała ona regulamin wysyłania wiadomości. I dalej nie trzymałem odpowiedzi. Co jest?
23-12-2009 22:39 _Berserker_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Berserker_ Dodaj _Berserker_ do Listy kontaktów
mypi4
Triple Ace


images/avatars/avatar-16027.gif

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 185
Klan: Poszukiwacze Skarbów
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II; Necropolia V
Skąd: [HELL]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Caen
Skończ z tym rotflowaniem bo robisz tylko z siebie błazna.

Nie wiem co było w tym PW, nie wiem czy było napisane z jakimkolwiek ładem i składem, czy spełniało Zasady wysyłania Prywatnych Wiadomości (PW), czy wymagało odpowiedzi czy tylko sprawdzenia sprawy przez Opa.
Jeśli ktoś się czuje poszkodowany to sprawę nie odpowiadania na PW na które według niego powinien otrzymać odpowiedź TEŻ należy zgłosić administracji zamiast uprawiać pustosłowie na forum.


moze Ty przestaniesz z siebie blazna robic i mnei obrazac bo Ci emota nie pasuje? wes sie lecz chlopie na glowe rotfl rotfl rotfl rotfl
a emot bede wstawiac tyle ile uznam za sluszne
ciach

Caen: +1 za spam

I gratuluję dodawania powagi swoim oskarżeniom. Jeśli Twoje PW są na podobym poziomie to już chyba nikt się nie dziwi że są ignorowane.


EDIT:
Cean tylko z siebie wiekszego blazna robisz edytujac i wycinajac rzeczy z moich postow.
+ ja nie pisze PW, bo admini i tak nie odpisuja.

__________________
r7, r5, r13:mypcia

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mypi4: 23-12-2009 22:44.

23-12-2009 22:39 mypi4 jest offline Strona domowa mypi4 Szukaj postów użytkownika: mypi4 Dodaj mypi4 do Listy kontaktów
Jedik
Triple Ace


images/avatars/avatar-16160.jpg

Data rejestracji: 18-11-2009
Postów: 248
Klan: TOP
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Zewszond

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)
Proponuję stonować z rzucaniem oskarżeń, szczególnie tak śmiesznych jak to (dlaczego to już ktoś wytłumaczył wcześniej).
Skargi na działalność i decyzje C47 przyjmują WYŁĄCZNIE Konrad i Sushimaker i robią to WYŁĄCZNIE przez PW/mail.


To ja Ci już odpowiem. Nigdy nie zasiadałem. Nigdy na nikogo sie nie logowałem.
Więc to dla mnie dowód niewinności jednak jest. Niech pokaże logi.

A wielokrotnie zwracałem uwagę na niesprawiedliwe wyroki c47. Pisząc zarówno do niego jak i do SM.
Ponadto, wysłałem scrrena z rozmowy CMY, gdzie ofen przyznaje się do włamania na konto Ghosta. Zostało to przesłane... i zignorowane bo wiadamość nie pochodzi z BW. Na szczęście mnie zignorowano.
Ale w tym temacie udział wzieła również Lady_Makbet. Została w nagrodę oskarżona wraz z mężem o push/multi i nagrodzeni banem stałym. Niesłusznym. Ale 30 dni bez bw.

Ale innym razem ktoś inny został już ukarany na podstawie screena z chata.
Przejrzyj pręgierz.... bez problemu znajdziesz kilkadziesiąt wątpliwych decyzji tego opa i przynajmniej kilkanaście niesłusznych. Gdzie kara i tak była podtrzymana.

I jakimś dziwnym trafem nas się zawsze ignoruje albo banuje. A osoby z drugiej strony konfliktu robią co chcą i nikt ich nie ruszy.

Więc proszę Cię, przestań się w ten sposób wypowiadać, bo jest wiele dowodów na to, jak się nas po prostu olewa.

__________________
_________
R11 - Minikotka

LINK - czyli jak masz opa za kolesia to możesz zasiadać bezkarnie
23-12-2009 22:43 Jedik jest offline Szukaj postów użytkownika: Jedik Dodaj Jedik do Listy kontaktów
Evil^Immortal
Triple Ace


images/avatars/avatar-17363.jpg

Data rejestracji: 01-05-2008
Postów: 170

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mypi4 napisał(a)
cytat:
Originally posted by Caen
Skończ z tym rotflowaniem bo robisz tylko z siebie błazna.

Nie wiem co było w tym PW, nie wiem czy było napisane z jakimkolwiek ładem i składem, czy spełniało Zasady wysyłania Prywatnych Wiadomości (PW), czy wymagało odpowiedzi czy tylko sprawdzenia sprawy przez Opa.
Jeśli ktoś się czuje poszkodowany to sprawę nie odpowiadania na PW na które według niego powinien otrzymać odpowiedź TEŻ należy zgłosić administracji zamiast uprawiać pustosłowie na forum.


moze Ty przestaniesz z siebie blazna robic i mnei obrazac bo Ci emota nie pasuje? wes sie lecz chlopie na glowe rotfl rotfl rotfl rotfl
a emot bede wstawiac tyle ile uznam za sluszne
ciach


widać Jestes osobą na poziomie i zapewne rozmowa z Tobą to przyjemność, nie zdziwiłby mnie fakt gdyby zaczęli Cię ludzie ignorować
PS: "wes"= "weź" widać analfabetyzm też odziedziczyłeś i proszę Cię spójrz do słownika jak się pisze pewne słowa, bo rażą w oczy.
Pozdrawiam.
23-12-2009 22:44 Evil^Immortal jest offline Szukaj postów użytkownika: Evil^Immortal Dodaj Evil^Immortal do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Berserker_ napisał(a)
Ja wysłałem wiadomość do C-47. Spełniała ona regulamin wysyłania wiadomości. I dalej nie trzymałem odpowiedzi. Co jest?


cytat:
Caen napisał(a)
Jeśli ktoś się czuje poszkodowany to sprawę nie odpowiadania na PW na które według niego powinien otrzymać odpowiedź TEŻ należy zgłosić administracji zamiast uprawiać pustosłowie na forum.


Skąd ja mogę wiedzieć "co jest"? Ani nie widziałem tego PW, ani nie znam sprawy, ani nie mam możliwości tego sprawdzić.
Ja Cię tylko kieruję co masz robić by rozwiać swoje wątpliwości.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

23-12-2009 22:45 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
ogUr
Lord


Data rejestracji: 22-12-2007
Postów: 432
Klan: W uj i jeszcze trochę :) Bezklanowy :)
Kraina: Necropolia V
Skąd: Słoik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buahaha, szykuje sie rozrywkowy temat Big Grin Musze tu wcisnac moje kilka groszy, nie ma bata Smile


Grellenort, Berserker - moglibyscie robic w kabarecie, takie pierdoly wypisujecie ze od razu mam lepszy humor Big Grin
Ze BK jest szczere, dobroduszne, UCZCIWE?! No tak, przeciez nic innego nie moglbyscie napisac, umiecie walczyc tylko propaganda - od czasu do czasu to niestety skutkuje...


Ze zawisz i la_vie dostali bana z pupy? Eee, nie wydaje mi sie - 2 graczy bedacych jednoczesnie para w rzeczywistosci to na 95% mozna spodziewac sie zasiadania. Konta zostaly odblokowane nie z 'przejrzenia na oczy Ce' tylko po 30-dniowym odwolaniu z jednoczesnym zakazem jakiegokolwiek logowania sie tych 2 postaci na 1 komputerze. Wszystko na ten temat - podobne sytuacje widywalem na r4.

Ban hery - takze zasiadanie... Dokladnie sprawy nie pamietam, ale warunek dalszej gry byl chyba identyczny jak u zawiszy.



Ze niby soba cos reprezentujecie? Moze niektore osoby tak, ale tacy gracze jak:
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=15694
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...rofile&uid=1240

maja juz sieczke we lbie totalna - trzeba miec nierowno pod sufitem obrazajac publicznie w grze kogos za to, ze w rzeczywistosci jest chudy, gruby, maly czy gigantyczny. Gowno was powinno to obchodzic - jak dla mnie polowa BK moze zakladac stringi, staniki i malowac sobie oczka, a mi nadal nic do ich orientacji.



Podsumowujac, krótko i na temat...
Umiecie walczyc tylko podstepem, kiedy nie ma u nas lidera (i tak dostajecie po ciach), obrazajac innych, falszujac wiadomosci naszych graczy oraz wymyslac teorie spiskowe. Nie wspomne o ciaglych prowokacjach - kawal chamstwa i tyle.

Jezeli lubicie obrzucac innych ciach to sami zamknijcie sie w malpim gaju i bawcie sie do woli...

Caen: +1 za wulgaryzmy i offence

__________________
r7 - ogUras
r10 - Mirva <- Wygrałem aukcje lub coś Ci sprzedałem? Daj oferte na ten nick Smile
23-12-2009 22:49 ogUr jest offline Szukaj postów użytkownika: ogUr Dodaj ogUr do Listy kontaktów
_Berserker_
Forum Ace


images/avatars/avatar-16115.jpg

Data rejestracji: 14-11-2009
Postów: 78
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez _Berserker_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

skargi dotyczące multikonta znanej graczowi osoby, przypuszczenia pushingu itp itd piszemy na PW do odpowiedniego operatora


To wyciąg z Regulaminu Skarg. To dopisek w tamtym temacie. Sam c-47 napisał to.

Także ja znając to napisałem do C-47 na PW o to taką wiadomość.

cytat:
Skarga/Podejrzenie

Witam.

Login - XXXX
nick - Berserker
serwer R7.

Mam podejrzenie co do zasiadania w klanie Noob. Toczy się wojna między klanami BK i NooB. Ja reprezentuje strone BK. Dlugo dlugo nie zakładaliśmy na Nooby żadnego oblega gdyż przewaznie przegrywalismy, a ostatnio to wogóle wiedzieliśmy że przegramy walcząc z pełnym składem.

Wczoraj przed pierwszą w nocy został założony obleg na Nooby. Chcąc sprobowac i wykorzystac fakt ze kilka osob poszło na urlopy i kilka osob jest dluzszy czas nie obecna. Jakiez bylo moje zdziwienie ze na godzine przed oblegiem nagle Ci co byli off nawet tydzien to się pojawili.
Dziwne że wszyscy o podobnym czasie.

GangBang - nieaktywny od 16 grudnia, dziś się pojawił o godz. 17:39:46
Gustaw - od wczoraj nie aktywny, dziś wpadł o 17:56:20
Oguras - nie aktywny od siódmej rano, wpadł o 17:25:10
sk4y - wpadł o 17:52:29
Samiczka - 18:07:42
Jamajczyk - 17:15:50

Dziwne co? Albo przypadek?
Broń Boże ja nie nikogo nie oskarżam, a jedynie jest to dla mnie podejrzane że nagle w odstępie 30 minut Ci co nie dołączyli to nagle się pojawili.
O co tutaj chodzi?

Prosze, bardzo prosze o rzetelne prześwietlenie tej sprawy.



Więc w którym miejscu złamałem bądz nie dopełniłem regulaminu że ZOSTAŁEM olany przez pana C-47 ?
23-12-2009 22:49 _Berserker_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Berserker_ Dodaj _Berserker_ do Listy kontaktów
mypi4
Triple Ace


images/avatars/avatar-16027.gif

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 185
Klan: Poszukiwacze Skarbów
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II; Necropolia V
Skąd: [HELL]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Evil^Immortal
cytat:
mypi4 napisał(a)
cytat:
Originally posted by Caen
Skończ z tym rotflowaniem bo robisz tylko z siebie błazna.

Nie wiem co było w tym PW, nie wiem czy było napisane z jakimkolwiek ładem i składem, czy spełniało Zasady wysyłania Prywatnych Wiadomości (PW), czy wymagało odpowiedzi czy tylko sprawdzenia sprawy przez Opa.
Jeśli ktoś się czuje poszkodowany to sprawę nie odpowiadania na PW na które według niego powinien otrzymać odpowiedź TEŻ należy zgłosić administracji zamiast uprawiać pustosłowie na forum.


moze Ty przestaniesz z siebie blazna robic i mnei obrazac bo Ci emota nie pasuje? wes sie lecz chlopie na glowe rotfl rotfl rotfl rotfl
a emot bede wstawiac tyle ile uznam za sluszne
ciach


widać Jestes osobą na poziomie i zapewne rozmowa z Tobą to przyjemność, nie zdziwiłby mnie fakt gdyby zaczęli Cię ludzie ignorować
PS: "wes"= "weź" widać analfabetyzm też odziedziczyłeś i proszę Cię spójrz do słownika jak się pisze pewne słowa, bo rażą w oczy.
Pozdrawiam.


hehe sorki evil ale jakbys mnie znal bys wiedzial ze w polsce nie mieszkam od lat, i moj polski nie jest idealny, jest jaki jest jak chcesz zaplacic za moje lekcje polskiego to prosze bardzo Smile

__________________
r7, r5, r13:mypcia
23-12-2009 22:49 mypi4 jest offline Strona domowa mypi4 Szukaj postów użytkownika: mypi4 Dodaj mypi4 do Listy kontaktów
CMA
Triple Ace


images/avatars/avatar-16685.jpg

Data rejestracji: 21-07-2008
Postów: 176
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jedik napisał(a)
[quote]Caen napisał(a)

Ponadto, wysłałem scrrena z rozmowy CMY, gdzie ofen przyznaje się do włamania na konto Ghosta. Zostało to przesłane... i zignorowane bo wiadamość nie pochodzi z BW. Na szczęście mnie zignorowano.
Ale w tym temacie udział wzieła również Lady_Makbet. Została w nagrodę oskarżona wraz z mężem o push/multi i nagrodzeni banem stałym. Niesłusznym. Ale 30 dni bez bw.



tak i na Twoje koto tez się włamałam żebyś teraz dostał bana xD


aa i globalne ocieplenie to też moja wina ;]

co Wy jeszcze na mnie wymyślicie ??

__________________
"I po co czytasz komentarze
Sfrustrowanych miernot
Niech się durnie trują jadem
Oszczędź sobie złego"


R7 Mimka
23-12-2009 22:50 CMA jest offline Szukaj postów użytkownika: CMA Dodaj CMA do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jedik napisał(a)
Więc proszę Cię, przestań się w ten sposób wypowiadać, bo jest wiele dowodów na to, jak się nas po prostu olewa.


Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje.

Ale proponuję spojrzeć na to, na jaką wypowiedź ja odpowiadałem.

cytat:
_Berserker_ napisał(a)
Więc w którym miejscu złamałem bądz nie dopełniłem regulaminu że ZOSTAŁEM olany przez pana C-47 ?


Proszę Cię, czego nie rozumiesz w zdaniu "zgłoś administracji"? Ja nie jestem przełożonym C47, nie mam ani kompetencji ani możliwości technicznych do oceniania jego postępowania.
PW jest IMO ok, ale to nie znaczy że wymaga odpowiedzi. Widocznie Ce sprawdził i uznał, że nie ma złamania regulaminu bądź nie jest w stanie go wykazać.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

23-12-2009 22:56 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Evil^Immortal
Triple Ace


images/avatars/avatar-17363.jpg

Data rejestracji: 01-05-2008
Postów: 170

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mypi4 napisał(a)
cytat:
Originally posted by Evil^Immortal
cytat:
mypi4 napisał(a)
cytat:
Originally posted by Caen
Skończ z tym rotflowaniem bo robisz tylko z siebie błazna.

Nie wiem co było w tym PW, nie wiem czy było napisane z jakimkolwiek ładem i składem, czy spełniało Zasady wysyłania Prywatnych Wiadomości (PW), czy wymagało odpowiedzi czy tylko sprawdzenia sprawy przez Opa.
Jeśli ktoś się czuje poszkodowany to sprawę nie odpowiadania na PW na które według niego powinien otrzymać odpowiedź TEŻ należy zgłosić administracji zamiast uprawiać pustosłowie na forum.


moze Ty przestaniesz z siebie blazna robic i mnei obrazac bo Ci emota nie pasuje? wes sie lecz chlopie na glowe rotfl rotfl rotfl rotfl
a emot bede wstawiac tyle ile uznam za sluszne
ciach


widać Jestes osobą na poziomie i zapewne rozmowa z Tobą to przyjemność, nie zdziwiłby mnie fakt gdyby zaczęli Cię ludzie ignorować
PS: "wes"= "weź" widać analfabetyzm też odziedziczyłeś i proszę Cię spójrz do słownika jak się pisze pewne słowa, bo rażą w oczy.
Pozdrawiam.


hehe sorki evil ale jakbys mnie znal bys wiedzial ze w polsce nie mieszkam od lat, i moj polski nie jest idealny, jest jaki jest jak chcesz zaplacic za moje lekcje polskiego to prosze bardzo Smile


no dobrze ale to mam Ci współczuć, że nie mieszkasz w Polsce i nie potrafisz poprawnie pisać? siedzisz na forum, gdzie posługujemy sie jezykiem polskim, więc oczekuje się od Ciebie składni i ortografi na poziomie człowieka inteligentnego, tym bardziej, że nie Jesteś wśród dzieciaków, a google=>słownik ortograficzny nie kłamią i skończmy już tą polemikę.
Pozdrawiam

Caen: Ostrzeżenie słowne za spam. Czy dyskusje na temat zdolności lingwistycznych mogliby panowie prowadzić na PW? chytry
23-12-2009 22:59 Evil^Immortal jest offline Szukaj postów użytkownika: Evil^Immortal Dodaj Evil^Immortal do Listy kontaktów
Jedik
Triple Ace


images/avatars/avatar-16160.jpg

Data rejestracji: 18-11-2009
Postów: 248
Klan: TOP
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Zewszond

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)
PW jest IMO ok, ale to nie znaczy że wymaga odpowiedzi. Widocznie Ce sprawdził i uznał, że nie ma złamania regulaminu bądź nie jest w stanie go wykazać.


Nie wymaga oczywiście. Po prostu się niektórych olewa.
A kultura, grzeczność oraz krztyna dobrego wychowania i szacunku nakazują odpisać.

-------
Ale w moim przypadku uznał złamanie regulaminu, choć żadnych dowodów ani logów ani nie wkleił ani na pw też nic nie dostałem. I nie wklei. Bo nie ma co wklejać.

Pocieszam się tylko tym, że SM coś odpisze. Przynajmniej On zawsze odpisuje.

A jedynym Opem godnym szacunku i uznania jest Marta.

__________________
_________
R11 - Minikotka

LINK - czyli jak masz opa za kolesia to możesz zasiadać bezkarnie
23-12-2009 23:09 Jedik jest offline Szukaj postów użytkownika: Jedik Dodaj Jedik do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » O co chodzi do diabła na R7!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH