Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Oddam R9 - 327 punktów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R9 - 327 punktów 23 Ankieta - średnia ocena: 2,9623 Ankieta - średnia ocena: 2,9623 Ankieta - średnia ocena: 2,96
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
lhx
Newbie


Data rejestracji: 24-12-2009
Postów: 3

R9 - 327 punktów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety polityka administracji forumowej "przelała pałę goryczy"... więc daje wam ostatnią szansę na przygarnięcie idącego do kasacji konta. Założenie tego konta na forum skutkuje dla mnie 14 dniowym banem za forumową RECYDYWĘ więc powiedzmy że tyle czasu macie na zapoznanie się z tym tematem. Oto info:

Link do profilu: http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=27824

Sala tronowa: http://img130.imageshack.us/img130/695/salat.gif

Zbrojownia: http://img138.imageshack.us/img138/3725/zbrojownia.gif

Trening: http://img138.imageshack.us/img138/9340/trening.gif

Okres ochronny zakończony. Możliwe jest usunięcie postaci! ANULUJ USUWANIE POSTACI

PREMIUM: powiedzmy do września aby można było sobie wszystko zmienić bez własnej inwestycji.

Warunki:

1. Przedstawić wizję rozwoju tej postaci z uwzględnieniem poziomów 70, 80 i 80+.

2. Żadnego powiązania z PSD i jego pochodnymi.

3. Dusza przepełniona słusznym gniewem w kierunku tych %$#@#@!


Konto otrzyma osoba której wizja w największym procencie będzie pokrywać się z moją własną lub będzie na tyle ciekawe że mnie zainteresuje.

Po otrzymaniu konta osoba ta będzie mogła z nim zrobić co jej się żywnie podoba i nie musi się w żaden sposób do niczego stosować. Jeżeli zdecyduję że nikt się nie nadaje to po odbyciu bana konto idzie do kasacji.

Posty mają być sensowne i szczegółowe bez fantazji, jedynie czysta i ostra kalkulacja. Żadnych PW, pomysły mają być ładnie opisane w tym temacie resztę olewam z góry na dół podobnie jak całą wspomnianą tutaj administrację.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lhx: 24-12-2009 14:15.

24-12-2009 14:09 lhx jest offline Szukaj postów użytkownika: lhx Dodaj lhx do Listy kontaktów
NoamekWielki
Full Member


images/avatars/avatar-16768.jpeg

Data rejestracji: 16-12-2009
Postów: 51
Kraina: Moria III
Skąd: Wiedeń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z chęcią przejmę

ma 2 lata dośw

r1 top 150
r6 top 450
r9 top 600
teraz r11 top 800

jakby coś to GG: 18351270
pozatym jesteśmy w jednym klanie Smile (requiem)

__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez NoamekWielki: 24-12-2009 14:15.

24-12-2009 14:10 NoamekWielki jest offline Szukaj postów użytkownika: NoamekWielki Dodaj NoamekWielki do Listy kontaktów
habib15
Newbie


Data rejestracji: 26-08-2009
Postów: 7
Klan: zjemy Ciebie
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Świecie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chętnie przejmę

__________________
r6-habib
24-12-2009 14:13 habib15 jest offline Szukaj postów użytkownika: habib15 Dodaj habib15 do Listy kontaktów
SweetBoy
Full Member


Data rejestracji: 10-01-2009
Postów: 55
Kraina: Necropolia III
Skąd: z nikąt

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja przejme gram obecnie 2 lata konto na forum założyłem później mam doświadczenie spęłnie wszystkei twoje warunki mam dużo czasu wolnego więc nie zmarnuje się jak co pisz Wink



pozdro

__________________
dzień jak dzień na codzień
24-12-2009 14:20 SweetBoy jest offline Szukaj postów użytkownika: SweetBoy Dodaj SweetBoy do Listy kontaktów
NoamekWielki
Full Member


images/avatars/avatar-16768.jpeg

Data rejestracji: 16-12-2009
Postów: 51
Kraina: Moria III
Skąd: Wiedeń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
NoamekWielki napisał(a)
z chęcią przejmę

ma 2 lata dośw

r1 top 150
r6 top 450
r9 top 600
teraz r11 top 800

jakby coś to GG: 18351270
pozatym jesteśmy w jednym klanie Smile (requiem)


wizja:
kupienie runicznego setu , wbicie go na max i wzięcię się za dropa , mając dropa sprzedaję go za kamyki , za kamyki ulepszam/zmieniam ekwipunek
wymagania spełniam Smile

__________________

24-12-2009 14:23 NoamekWielki jest offline Szukaj postów użytkownika: NoamekWielki Dodaj NoamekWielki do Listy kontaktów
NaughtyBoY
Lord


images/avatars/avatar-17932.jpg

Data rejestracji: 02-10-2008
Postów: 452
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przedstawiać się chyba nie musze bo na pewno mnie znasz.
Od 1 dni w Illuminati.
Nick jak na forum.

a więc tak.

co do Rozwoju postaci to:

na ok 75 lvl - biorąc pod uwagę łatwość ssaka - spróbowałbym zmienić eq na następujące:

Dobrą Koronę Adrenaliny +5(wpływy i charka)
Dobra Płytowa Kamizelka Ss +1(wyżej nie uniesie a def pozwoli używać tatek na 4lvl,a po wbiciu na d+2 - ok 80lvl na 5 lvl)
Co do Tańczącego nie jestem przekonany, musiałbym się z nim pobawić.
na 80+
Zmieniłbym go na
Dobry Tytanowy Amulet Celności +x
Dobra Tytanowa Bransoleta Młodości +x
Dobry Tytanowy Pierścień Młodości +x
Spodenek nie śmiałbym ruszać - tylko wbijać - piękne są.

Pomyślałbym w najbliższej przyszłości nad poukładaniem Legendarnej Napromieniowanej Kosy/Korby
Piękna sprawaSmile
w Przyszłości przerobiłbym ją na Zabójczą.


Wiele tu jeszcze można wymieniać, na wszystko potrzeba Dropa i logicznego myślenia w zarabianiu na łączeniach.

Jeśli będzie mi to pierwsze sprzyjać powinno być dobrzeSmile


to chyba na tyle...

co do doświadczenia na morii myślę że mam naprawde spore.


No i możesz byc pewny że postać nie trafi do Pisd i Obesesedowywów.


Edit2.

W Dalekiej przyszłości, pod 85lvl można spróbować złożyć:
Lekką/Elfią Kamizelkę Szybkości gdy będzie do uniesienia na d+5
i Pobawić się z 5cioma atakami Leg Napromieniowaną, przy max krycie;p

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NaughtyBoY: 24-12-2009 14:49.

24-12-2009 14:25 NaughtyBoY jest offline Szukaj postów użytkownika: NaughtyBoY Dodaj NaughtyBoY do Listy kontaktów
Bizkit
Full Member


images/avatars/avatar-14467.gif

Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 51
Klan: Bloody Kingdom Team
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chętnie przejmę konto. Doświadczenia na Morii nie mam praktycznie, ale bardzo chciałbym się nauczyć, gdyż Necro mnie już nie przyciąga, nawet na r11 nie jest tak jak myślałem że będzie (zaczynałem na r7 i grałem tam 1.5 roku i myślałem że mnie wciągnie nowy serwer, ale nic z tego), dlatego mam nadzieje, że na Morii odzyskam chęć gry, gdyż ma ona dla mnie dużo nowego do zaoferowania. Planów na rozwój postaci nie mam żadnych, bo jak mówię nie grałem na Morii specjalnie, na pewno postaram się jej nie zepsuć, na pewno znajdą się osoby w obecnym klanie, które będą służyć pomocą. Jeżeli chodzi o drugi warunek to spełniam go w 100 % na r9 grałem tylko kilka tygodni po starcie serwera, więc żadnych sojuszy czy osobistych sympatii nie posiadam, a jeżeli chodzi o gniew w stosunku do w/w, to łatwo ją będzie we mnie wzbudzić, więc o ostatni z podanych warunków też nie musisz się martwić Big Grin . Dużym plusem dla mnie jest na Twoim koncie Premka, więc będę się mógł poświęcić nauce systemu i zasad panujących na Morii i nie martwić się o premium. pozostaje tylko kwestia czy oddasz konto komuś niedoświadczonemu w grze na Morii, ale z drugiej strony doświadczonemu jeżeli chodzi o BW oraz z zapałem nowego gracza (jeżeli chodzi o chęć grania na morii, bo do Necro już zapału nie posiadam Wink ) i ogromną chęcią spróbowania swoich sił na tym typie serwera. W razie jakiś pytań zapraszam na PW lub GG 9331317. Pozdrawiam i życzę Zdrowych i Wesołych Świąt

__________________

Użytkownik Nieaktywny i Już Nie Będzie
24-12-2009 14:29 Bizkit jest offline Szukaj postów użytkownika: Bizkit Dodaj Bizkit do Listy kontaktów
luki222
Member


Data rejestracji: 19-06-2008
Postów: 26
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. z chęcią przejąłbym to konto
aktualnie gram na r2:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...rofile&uid=3159
24-12-2009 14:29 luki222 jest offline Szukaj postów użytkownika: luki222 Dodaj luki222 do Listy kontaktów
Czerwony Smok
Newbie


Data rejestracji: 26-11-2009
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chętnie przejme konto
na tej postaci jest mało co do zmiany chyba ze sie trafi cos na aukcji jakas bron 2h która jest lepsza od tej co teraz masz z wiekszymi obrazeniami ale te też sa dobre.
widze ze dbałes o konto i wiesz o co w tej grze chodzi to widać gołym okiem
zbierac kamyki i ulepszac to co jest ale na aukcji też sie cos trafi to kamyki sie też przydadza.
moża by było pomyślec o czarnym secie z dodatkami siły też by dobrze było
Szybkos też by mozna kupic ale znowu zwinka spadnie a to nie bedzie dobrze
Z tego co ty widze to ulepszac staty i spogladać na aukcje i postarać się kupic
lepsza bron.
To konto jest dobrze zadbane
z mojej strony to tyle do Ciebie decyzja należy

Twoje warunki zostana spełnione tak jak chcesz

__________________
Gg-3568893
R4-Szalony Inkwizytor
R6 - LordPawlo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Czerwony Smok: 24-12-2009 14:37.

24-12-2009 14:36 Czerwony Smok jest offline Szukaj postów użytkownika: Czerwony Smok Dodaj Czerwony Smok do Listy kontaktów
oroelo
Double Ace


Data rejestracji: 29-07-2007
Postów: 109
Klan: Legion Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: kentaki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze daj mi tą postac, oddam ją graczowi Kres, gość truje mi ponad 2 tygodznie dzień w dzień o moją postać i żeby się wkońcu odczepił obiecłem mu że coś mu załatwie, gwarantuję że postac nie będzie miała nic wspólnego z PSD. Postać się nie zmarnuje napewno ( wnioskuje to po 2 tygodniach postów od kresa - co się stanie dopiero jak dostanie to czego chce O.O)
24-12-2009 14:39 oroelo jest offline Szukaj postów użytkownika: oroelo Dodaj oroelo do Listy kontaktów
Zorzaforever
Triple Ace


images/avatars/avatar-18289.jpg

Data rejestracji: 11-02-2009
Postów: 193
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na poczatek :
lev 70+
dobra korona adrenaliny, wbita na max
plytowa kamizelka sś, szybkosci ( szybkosc trudna do zlozenia lecz jest mozliwa szansa stworzenia takiej zbroi Wink
tanczacy- zmienilbym na tytanowy set
na amulecie celnosc
na ringach - rowniez celnosc, w razie wzrostu poziomu zmiana na mlodosc
spodnie: zmiana na elfie xxx unikow poniewaz na db+5 kara
bron
na poczatek trzymalbym zabojcza maczuga bazyliszka, w koncowym efekcie wymiana na leg zabojczy korbacz/ kosa

co do eq na wyprawki :
runiczny set z sufixem godnym do stat i godnym uniesieniaWink
palki klanu - z prefem typu okrutny(opiekunczny jak na poczatek za drogo by wyniosl)
bizuteria oparta na tytanach takich samych jak na eq bojowym ( tytany szczescia nie sa mozliwe do zlozenia w takim wypadku z powodu, duzej ilosci itemow ktore bym potrzebowal np do eq bojowego )
rozpisalem moj plan rozwoju postaci
tak jak uwzglednilem wszystkiego na raz nie mozna zrobic z powodu np braku kamieni i innych sytuacji...
pozdrawiam

edit
co do setu tanczacego na poczatku bym go nie ruszal w efekcie zdobycia wiekszej ilosci kamieni, mozna pomyslec nad zmiana setu na tytanowySmile

itemy w zbrojowni sa ogolnie dobre do laczenia wiec wszystko wiadomeSmile

__________________
Zorza_forever

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Zorzaforever: 24-12-2009 14:51.

24-12-2009 14:42 Zorzaforever jest offline Szukaj postów użytkownika: Zorzaforever Dodaj Zorzaforever do Listy kontaktów
Kres
Junior Member


Data rejestracji: 09-08-2009
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: joteno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, to ja ten sławny Kres, którego wcześniej zareklamował oroelo Big Grin
Oroelo przesadził Tongue (z tym, że go tak męcze) Big Grin

Postać chętnie przejmę, doświadczenie ze wszystkich morii, jakie były dotychczas (R2, R5, R9). W Possesed nigdy nie będę, nawet mi ta myśl przez głowę nie przeszła :< (NOLIFE!)

R2 - VII, Teatr (AntyPSD)
R5 - VII, Cygański Tabor, BK_VII (AntyPSD)
R9 - Cygańskie Wawrzonki, Bregan D'aerthe, Zakon, Koalicja (AntyPSD)
Stąd każdy chyba wnioskuje, że na każdym serwerze (byłem, będę i jestem) przeciwko PSD, OBS (czy jak Oni tam się nazywają) Tongue

Postaci niestety nie mam (dotyczy R9), ponieważ oddałem, ale tego żałuję. Planuję wrócić i nadal ich bić Smile

Pozdrawiam ^^

PS:
kontakt:
GG - 7389182
EMAIL - jaromierz666@gmail.com

Wesołych Smile

PS2:
Zapomniałem o 70, 80++ lvlach Tongue
No więc, zastanawiałbym się nad zmianą tatuażu na berserkera (ale ZASTANOWIŁBYM SIĘ) Tongue , biżuterie zmienić na Tytanowe xxx Młodości (palce), Tytanowy Krawat Celności (szyja), jeżeli zmieniłbym ten tatuaż, to na pewno z mózgiem, to znaczy; Tygrysia Czapka Adrenaliny (bardzo łatwo z tego co widzę Tongue ), Tygrysia Koszulka Szybkości, Tygrysie Szorty Uników (do spania Tygrysia Obręcz Kary), co do broni, jak najszybciej starałbym się złożyć Legendarną/y Zabójczą/y/Napromieniowaną/y xxx.

Jeżeli jednak zostałbym w tatuażach CRa, Koronę Adrenaliny na max lvl, spodnie, tylko poziom podnosić, bo są rzeczywiście piękne, na korpus, Płytowa Kamizelka Siewcy Śmierci, złożyłbym, a tą Lekką Kamizelkę Siewcy Śmierci zostawił, na moby, z troszkę większym zasięgiem (wymienne), broń taka sama jak wyżej Wink

(nad zmianą tatuażu, zastanowiłbym się bardzo poważnie, kiedy zgarnę postać, zobaczę co i jak itd.)

Pozdrawiam! Smile

__________________
R2 - Temox

R9 - Kres


VII

Ten post był edytowany 8 raz(y), ostatnio edytowany przez Kres: 24-12-2009 15:19.

24-12-2009 14:49 Kres jest offline Szukaj postów użytkownika: Kres Dodaj Kres do Listy kontaktów
bylyczlonek
Junior Member


Data rejestracji: 08-12-2009
Postów: 16
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiec tak moja wizja ejst taka tygrysie na d+5 zeby bylo bardzoiej ciekawie do tego tytany celnosci wszystkie trzy zminilbym jeszcze gacie przydalby sie zminic bo sa troche cienki na elfie uniki chodz te tez sa ladne Tongue Wink a ja w skladaniu ejstem dobry kolejno maczuga ujdzie Wink chodz lepsza by byla legendarna zabojcza maczuga samobojcy Wink chopdz ta nie ejst tez zla ale zawsze moze byc lepsza kamyczkow by sie tez troche nazbieralo Wink widze ze masz tam kilka pozytyecznych rzeczy do skrobniecia ale sala troche nie taka za duzo tam czerwioeni ale da sie wszystko zminic Smile pozatym jak cos gralem juz CR Smile jak cos moge je pr4zejac moje gg jak cus 10926480

PS: set piekny tanczacy Smile ) ale ladnijszy by byly tytany celnosci Smile
24-12-2009 14:53 bylyczlonek jest offline Strona domowa bylyczlonek Szukaj postów użytkownika: bylyczlonek Dodaj bylyczlonek do Listy kontaktów
Spyrol
Double Ace


images/avatars/avatar-16161.jpg

Data rejestracji: 02-04-2009
Postów: 118
Kraina: Necropolia
Skąd: Rejstracji ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma takiego kolesia na r9 jak Kres xD

przejmę Smile
24-12-2009 14:54 Spyrol jest offline Szukaj postów użytkownika: Spyrol Dodaj Spyrol do Listy kontaktów
Kres
Junior Member


Data rejestracji: 09-08-2009
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: joteno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ponieważ oddałem postać (kiedyś Kruk), teraz prawdopodobnie Artemis. Widać zmianę imienia postaci Smile

Takie małe wyjaśnienie.

teraz spokojnych Tongue

__________________
R2 - Temox

R9 - Kres


VII

24-12-2009 14:56 Kres jest offline Szukaj postów użytkownika: Kres Dodaj Kres do Listy kontaktów
neXt
Lord


images/avatars/avatar-22929.jpg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 285
Klan: LBK
Kraina: Necropolia X
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.
Poszukuje konta na serwerach moria, ponieważ tam zdobyłem najwięcej doświadczenia, dlatego jestem zainteresowany Twoim kontem.
Przygoda z BW zaczęła się na r2 gdzie utrzymywałem się w top 200-300 za czasów BTK. Dokładnie ile gram w BW nie powiem, konto na forum moje informuje, że jest to ponad 2 lata, ale było jeszcze jedno konto przed tym.
Grałem non stop, z kilkoma dłuższymi przerwami. Na grę aktualnie mam dużo czasu, w każdej chwili po za laptopem możliwość wejścia na BW umożliwia mi telefon.

Swoich wizji nie będę publikował na forum. Jak by Cię to interesowało mogę wszystko napisać na PW.

Pozdrawiam


__________________

24-12-2009 15:17 neXt jest offline Szukaj postów użytkownika: neXt Dodaj neXt do Listy kontaktów
Jeleniozaur
Forum Legend


Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 1.539
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z wielką chęcią przejmę... doświadczenie duże... wizja też jest (poszła na PW)... KP
będzie

Konto będzie rozwijane w szybkim tempie


Pozdrawiam i wesołych świąt
Jelonek

Ed:

po dłuższych analizach ^^ doszedłem do takiego wniosku:

zbrojownia... posegregować posprawdzać co się nadaje na składniki, a resztę sprzedać

Hełm-> wyżej
zbroja -> płytowa kamizelka siewcy
biżu -> prawdopodobnie tytany celność/młodość na pierścieniach i krawacie
spodnie -> elfie szorty rzezimieszka potem jak sie uda to elfie szorty tropiciela
broń -> ładny legendarny korbacz ^^

to tak na 75-80

na 80+

hełm na ds/+1 lub korona ds+1
płytowa peleryna siewcy zamiennie z płytowa kamizelka szybkość
biżu tytany j/w
spodnie j/w
broń leg demoniczny/zwinny korbacz na ataki na palniaków jakiś leg napromieniowane topór/miecz hazardzisty/inkwizytora

tatek
4/4/4/5 i stajemy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jeleniozaur: 24-12-2009 20:26.

24-12-2009 15:43 Jeleniozaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Jeleniozaur Dodaj Jeleniozaur do Listy kontaktów
kargi
Viking


images/avatars/avatar-21280.png

Data rejestracji: 06-06-2008
Postów: 655
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja polecam gracza Jeleni94

Chłopak się zna na tej morii w przeciwienstwie do mnie. Smile

A i żeby było bez spamu to przejmę. Pleased
24-12-2009 15:50 kargi jest offline Szukaj postów użytkownika: kargi Dodaj kargi do Listy kontaktów
asterek
Member


Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 39
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To moze i ja Smile moja wizja na :

70 lvl :

* to sklejenie szturmowej/smiercionosnej xxx adrenaliny zeby zwiekszyc rozsiew Smile

* tytan set celnosci/mlodosci wm miare mozliwosci powili by sie sprowadzalo na postac Smile

* pomyslal bym nad jakas ciekawa legenda w korbaczu Smile jakas np napromieniowana/zabojcza xxx krwiopijcy

lvl 80 i 80 +

* w miare mozliwosci z lekkiej SS zrobic na klate plytowa xxx szybkosci zeby dac 5 atakow Smile zeby na expach robic rozsiew Smile i totalną masakre Smile pozniej dsk1 elfie/gietke szorty unikowSmile

* widze tez po skladnikach ze mozna by sie pobawic w jakis fajny runiczny set Smile w kilcie Smile

jezeli chodzi o rozwoj postaci to zapewniam pelny rozwoj gdyz gram na r2 Smile 2280 pkt postac Smile doswiadczenie spore Smile zaczynalem od r5 , r2 i gralem na r9 ale postac oddana (nick : Xianghua)

jezeli masz jeszcze jakies zapytania zwiazane o rozwoj moje gg : 7604832 Smile rozwoj postaci to nie jest rozpiska na kilka zdan na forum Smile mam jeszcze kilka wizji ale to co przedstawilem to podstawa dla dobrego cr'a Wink pozdrawiam Smile
24-12-2009 15:56 asterek jest offline Szukaj postów użytkownika: asterek Dodaj asterek do Listy kontaktów
Mr.Death
Double Ace


images/avatars/avatar-13659.jpg

Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 139
Klan: LoS, SAMURAI
Kraina: Necropolia III; Necropolia VI; Necropolia VII
Skąd: BCB Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chętnie przejmę. Zapewniam konto premium, stały rozwój, skrócenie czasu ( jeśli sobie życzysz), pozostanie w tym samym klanie . Grałem na R5 jak Daroo konto było palniakiem 1 h a wcześniej jako Rimmon , na R9 Grałem jako Boba Fett (bialas 2h) a pozniej jako Ankar(dystans) ( konto miescilo sie w TOPce). Gwarantuje ci, że konto nie będzie w dziale "Wymiana Kont"..
Dlaczego to konto ? Proste jest już rozbudowane i ma fajny builid. Jeśli je przejmę będę starał się podwyższyć poziom itemków i bede je powoli ulepszal..

Co do rozwoju:
db xxx adrenaliny koło +x(najlepiej korona z wiadomych przyczyn ew. hełm)/Szturmowa xxx Adry
db. płytowa xxx siewcy +x
Hmm co to tego Tańczącego to musiałbym pomyśleć/ przetestować ale tak jak większość osób myśli/zamierza tytan xxx celności
Co do spodenek to są naprawdę bardzo fajne ( szczególnie do ataków) czyli myślę, że do +/-70 lvl mogłyby zostać
Broń .. hmm to bym musiał pomyśleć ale myślę, że jakaś leg.zabojcza.xxx.xxx jak najwyżej ( najlepiej korba bo największe DMG) a na obronki Leg. xxx xxx Krwiopijca

a co do innych tatuaży itd. to jak chcesz poznać moje bulidy szczególnie dla snajperka 2h to PW

Jeśli miałbym ci kogoś polecać z tych osób to jedynie Zorza i NaughtY..

Pozdrawiam jak cos to PW

Oczywiście zostałbym dam gdzie sobie życzysz a napewno nie PSDachi ,o_O itd.
Znam sporo ludzi na R9

Edit 2 :

Jelonkowi radzilbym nie dawac bo kiedys mu oddalem i widze ze mojego konta juz nie ma.. oddaje je albo po prostu marnuje... nie mowie ze sie nie zna bo fakt na Poradach pomaga itd. ale nie jest odpowiedzialny...

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Mr.Death: 24-12-2009 16:05.

24-12-2009 16:00 Mr.Death jest offline Strona domowa Mr.Death Szukaj postów użytkownika: Mr.Death Dodaj Mr.Death do Listy kontaktów
Slaw1977
Member


Data rejestracji: 26-03-2009
Postów: 29
Kraina: Moria III

chetnie przejme Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak zechcesz moje gg 480 071 pozdrawiam i zdrowych wesołych świąt
24-12-2009 16:28 Slaw1977 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slaw1977 Dodaj Slaw1977 do Listy kontaktów
Speefa
Member


images/avatars/avatar-11431.jpg

Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 43
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.
Chętnie przejmę konto, mam 3 letnie doświadczenie z pół roczną przerwą.
Zacząłem znowu grać w Bloodwars gdy wyszedł nowy server R11, ale mniejsza z tym.

Co do Twojej postaci, można podnosić statystyki jak i poziom przedmiotów, i czekać na ewentualne okazje na aukcji. Poszukać korone adrenaliny, Maczugę na miecz dwuręczny, bądź korbacz lecz to będzie trudne.

Po prostu, czarny rycerz poprowadzony jak trzeba.

Piszę ponieważ chętnie wróciłbym do Bloodwars do kumpli którzy tam grają, a wiem że kilku jeszcze tam gra.

Z PSD nie mam nic wspólnego.

Pozdrawiam.

Wesołych, zdrowych świąt.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Speefa: 24-12-2009 17:30.

24-12-2009 17:29 Speefa jest offline Szukaj postów użytkownika: Speefa Dodaj Speefa do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lhx, patrząc na powyższe zgłoszenia - lepiej jednak będzie jak skasujesz to konto. Te wszystkie posty znawców od płytowych szybkości i tytanów - powiem wam tylko, że w ten sposób genialnie ograniczacie zasięg swojej postaci na poziomach 80+. Dobijacie w ten sposób do 300 zwinności zasięgu, jeśli chcecie więcej, musicie pakować kocie ścieżki, a w ten sposób jedynie marnujecie potencjał arkan ssaka chytry


Zgłoszę również swoją kandydaturę do przejęcia, żeby nie było totalnego offtopu. W planach na wyższe poziomy - przyszykowanie demona/zwinnej z sufiksem krwiopijcy (to na legendzie) oraz demona/zwinnej bazyla na maczudze, ok. 250 zwinności w sali. Generalnie rozwój taki jak ty planowałeś, no jedynie wymiana spodnie--->szorty. Zaznaczę tylko, że planów tych i tak bym nie zrealizował, bo w tej chwili po otrzymaniu takiego konta bym je po prostu skasował...Jakby to było za pół roku, to kto wie, kto wie... Smile


Pozdrawiam, Reaper (tylko R2)


PS. Panu NaughtyBoy gratuluję znajomości bonusów zbroi - lekka kamizelka szybkości na d.+5 nie spełnia wymogów 3 poziomu tatuażu, tym bardziej elfia - proponowałbym najpierw policzyć, później pisać Smile

EDIT: Odnośnik do profilu postaci na R2


EDIT2:Zorzaforever, specjalnie dla ciebie, widok z zakończonych aukcji z R2:
Legendarny Dobry Antyczny Łom Zemsty 26 0 / 0 / 0 / 3 / 35 2009-12-13
17:30:45
Legendarny Zwinny Łom Podstępu (+5) 20 0 / 0 / 0 / 12 / 7 2009-06-28
13:45:12
Legendarna Zabójcza Maczuga Zdrady (+3) 3 0 / 0 / 1 / 5 / 10 2009-08-18
16:09:34
Masz demona krwiopijcy na łomie lub toporze dwuręcznym.

Zajrzyj też do działu wyceny i poszukaj postu Olszak lub Olsz4k odnośnie wydropienia leg. zwinnej maczugi zdobywcy.
Wyszukałeś? To sprawdź sobie połączenie... sprawdziłeś? Nie może być, wychodzi przecież leg. demoniczny miecz dwuręczny zemsty, a to nierealne, prawda? Przecież leg. demon krwiopijcy już jest jedynie wymysłem 'mistrzów'.

Co do marynarki, mylisz się.


EDIT kolejny i ostatni:

Z kolei na R9 dropnięto Leg. ckuszę reakcji, na R2 nikt takiej nie dropnął, obecnie istnieją 2 takie na R2. Trzecią mogłem sobie złożyć ale tego nie zrobiłem, wolałem zostać przy shuriku. Takie gdybanie, kto co dropnie.... prawda jest taka, że przygotowanie dobrej legendy to kwestia kilku miesięcy gry, co najmniej kilku. Twoje ironizowanie zresztą nie ma sensu, build który podajesz ciśnie do 220 zwinności w sali,ja z kolei przed chwilą na 85 poziom rozpisałem build bez legendy na 300 zwinności na crze z 3poziomem tattoo...

Późny lvl? Być może, ale krótkowzroczność nie jest nikomu potrzebna. Dobijanie do tego poziomu również nie byłoby wyzwaniem, kwestia dobrej organizacji postaci.

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 27-12-2009 14:38.

24-12-2009 17:48 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Zorzaforever
Triple Ace


images/avatars/avatar-18289.jpg

Data rejestracji: 11-02-2009
Postów: 193
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blind- napisał(a)
lhx, patrząc na powyższe zgłoszenia - lepiej jednak będzie jak skasujesz to konto. Te wszystkie posty znawców od płytowych szybkości i tytanów - powiem wam tylko, że w ten sposób genialnie ograniczacie zasięg swojej postaci na poziomach 80+. Dobijacie w ten sposób do 300 zwinności zasięgu, jeśli chcecie więcej, musicie pakować kocie ścieżki, a w ten sposób jedynie marnujecie potencjał arkan ssaka chytry


Zgłoszę również swoją kandydaturę do przejęcia, żeby nie było totalnego offtopu. W planach na wyższe poziomy - przyszykowanie demona/zwinnej z sufiksem krwiopijcy (to na legendzie) oraz demona/zwinnej bazyla na maczudze, ok. 250 zwinności w sali. Generalnie rozwój taki jak ty planowałeś, no jedynie wymiana spodnie--->szorty. Zaznaczę tylko, że planów tych i tak bym nie zrealizował, bo w tej chwili po otrzymaniu takiego konta bym je po prostu skasował...Jakby to było za pół roku, to kto wie, kto wie... Smile


Pozdrawiam, Reaper (tylko R2)


PS. Panu NaughtyBoy gratuluję znajomości bonusów zbroi - lekka kamizelka szybkości na d.+5 nie spełnia wymogów 3 poziomu tatuażu, tym bardziej elfia - proponowałbym najpierw policzyć, później pisać Smile

EDIT: Odnośnik do profilu postaci na R2


brawo znalazl sie mistrz z wiedza najlepszego znawcy serwera r2

przyszykowanie demona/zwinnej z sufiksem krwiopijcy (to na legendzie)

tym zdaniem wyjetym z tekstu zauroczyles mnie swoja wiedza
pozdro
dla kumatych

edyt
Panu Reaperowi dziekujemy za bujna wyobraznie na temat stworzenie tego w legendzie, jest inna mozliwosc niz plytowa szybkosc dsk marynarka szybkosci +1 jak sie nie myle daje bonus 1/4 obrazenia


mistrzu : Reaper
czytanie ze zrozumieniem nie boli, mysl mysl mysl
Lhx oddaje konto na jakim serwerze?
mi sie zdaje ze na r9 a nie na r2 nie porównuj dwoch serwerow przeciez mozesz sie domyslic ze roznia sie Smile nawet i data powstania Smile wiec Mistrzu prosze nie probuj mnie zblaznic itd itp Smile z kontekstu mojej wypowiedzi mogles sie domyslic ze zrobienie takiego itemu jest mozliwe co by nie ale jeszcze nie w tym czasie Smile wiec Reaper zrozum to ze to mialem na mysli
itemy takie wiem ze istnieja np patrzac na Cerbina Zabojczy TD Krwiopijcy
pozdrawiam

edit
owszem pomylilem sie, nie jestem robotemSmile i nie musze wszystkiego idealnie pamietacWink przepraszam za pomylke oraz za wprowadzanie w blad -wybaczWink

__________________
Zorza_forever

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Zorzaforever: 25-12-2009 17:48.

24-12-2009 19:10 Zorzaforever jest offline Szukaj postów użytkownika: Zorzaforever Dodaj Zorzaforever do Listy kontaktów
Rarka Plusa
Member


images/avatars/avatar-16422.jpeg

Data rejestracji: 09-12-2009
Postów: 34
Kraina: Necropolia

RE: R9 - 327 punktów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakąś Morię

wizje jakąś mam Tongue

-rozwój postaci
-dokupienie jakiś rzeczy (ale raczej konto ich nie potrzebuje Tongue )
-mocne piwo
-i dalszy rozwój Big Grin

Edit: dobra z tym piwem żarcik

-ludzi z PSD nie znam ale jeżeli ich nie lubisz to ja też nie
-na początek zapewniam poznanie się z ludźmi z twojego klanu
-zgłoszę do opa stałe przejście na twoje konto
-zmienienie nicka lub e-maila
-potem zapoznanie się z twoim eq i zbrojką
-rozwój postaci
-dalszy rozwój postaci w celu polepszeniu rankingu Tongue

troche się rozpisałem

__________________
GG:4729489
R3:dziadek77
R8:spell

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rarka Plusa: 24-12-2009 23:45.

24-12-2009 21:58 Rarka Plusa jest offline Szukaj postów użytkownika: Rarka Plusa Dodaj Rarka Plusa do Listy kontaktów
lhx
Newbie


Data rejestracji: 24-12-2009
Postów: 3

Autor tematu Temat rozpoczęty przez lhx
RE: R9 - 327 punktów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok, wigilia była nawet k, zrobię wam podsumowanie na dzisiaj bo widzę że albo nie potraficie czytać albo copy/paste z gotowych próśb o konto...

Powtarzam warunki z 1 postu muszą być spełnione bo ogólnie to dla mnie skasowanie tego konta nie jest żadnym problemem, a jeżeli ktoś chce wam oddać konto ze sprzętem za 60+ k.d po 5 miesiącach grania i sponsoruje premium do września to można się troszkę wysilić...

Nie interesują mnie wasze postacie mogę oddać konto komuś kto ma 1 punkt na R11 ale przynajmniej się postara żeby coś napisać, nie interesuje mnie gdzie gracie bo gram na tyle długo że ludzi z PSD tak czy siak poznam.

1. NoamekWielki - odpada spam na PW i w grze + ogólny brak wszystkiego

2. habib15 - a ja rozwiąże problem głodu odpada

3. SweetBoy - pozdro / odpada

4. NaughtyBoY - pojęcie nikłe ale nawet coś tam popisałeś fakt że nie pokrywa się nawet w 1% ale zawsze coś / za spam w topicu odpada

5. Bizkit - miałeś duże szansę bo zawsze rozśmieszały mnie Twoje posty z wyimaginowanymi przedmiotami (na wszystkich 5+ multikontach) kibicowaliśmy Ci z bratem jak tylko się dało niestety czasami przesadzasz ze spamem - odpadasz

6. luki222 - cytując klasyka "zzzzz" - odpada

7. Czerwony Smok - tak, decyzja należy do mnie - odpada

8. oroelo - zmarnuje się tak jak i reszta Twoich kont co nie zmienia faktu że tak jak i pozostali nie wypełniłeś ani 1 podpunktu z mojej prośby - odpada

9. Zorzaforever - skopiowałeś to z działu "Porady"? - odpada

10. Kres - nabicie 400 punktów w 10 miechów to nie jest powód do sławy - odpada (nuda i zerowe pokrycie z moją wizją)

11. bylyczlonek - za te przekręty z kontami nevcomer / ellordance to by mi był głupio coś pisać na forum + PSD + lol - odpada

12. Spyrol - zzzz / odpada

13. next - nie przeczytał 1 posta / odpada

14. Jeleni94 - o, widzisz zapomniałem napisać w 1 poście żebyś od razu sobie darował za dużo już tych kont przejąłeś więc któreś musi być dobre, pisz poradniki dla noob-dystansu - odpada

15. kargi - a ja polecam "Avatara" jutro premiera - odpada

16. asterek - nuda - odpada

17. Mr.Death- nuda - odpada

18. Slaw1977 - odpada

19. Speefa - odpada

20. Blind- - miałeś dużą szansę ;P ale robisz mi spam w topicu - odpadasz, ale jak nie będzie komu oddać, na co wygląda po tych wszystkich postach, a chwyci mnie za serce sentyment to dostaniesz passy i oddasz Kamudowi który...

21. odpada - bo spamuje na PW zamiast w topicu, choć jego wizja już nie była taka nudna jak reszty i miał największe szanse PS: we wszystko Ci wierzę ;P

22. Rarka Plusa - jak skołujesz 6 butelkowanych "Smoczych Głów" z Krakowskiego Browaru to możemy pomyśleć - odpada

Tak że 1 dzień nie poszedł najlepiej... 2 osoby które mają jakąś szansę w tym malutkim konkursie.

Blind- i Kamud - z czego ten drugi tylko jak Blind- dostanie passy i mu odda Tongue Ludzie wysilicie się chociaż trochę... ktoś wam coś daje za odrobinę inwencji i pomysłowości, a nawet się nie staracie jest na to 14 dni nie trzeba się spieszyć.

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez lhx: 24-12-2009 23:19.

24-12-2009 23:16 lhx jest offline Szukaj postów użytkownika: lhx Dodaj lhx do Listy kontaktów
lordanonimus
Full Member


Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 57
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przejecie konta na r9 byłbym zainteresowany....

Doświadczenie na postaci czarny rycerz zero;]

nigdy maczugi mnie nie interesowały ale do odważnych świat należy

1. Przedstawić wizję rozwoju tej postaci z uwzględnieniem poziomów 70, 80 i 80+.

2. Żadnego powiązania z PSD i jego pochodnymi.

3. Dusza przepełniona słusznym gniewem w kierunku tych %$#@#@!

Twoje warunki??

ok na 70 lvl postarać się złożyć tyt secior młodości
grasz facetem wiec giciorex bo bym na sygnetach i ew łańcuchu postarał się złożyć
wiec problem problem wyglądu całkowicie wg mnie dopada... dlatego na 70 lvl zadanie główne mieć w miarę solidny zasięg "w miarę solidny" co to znaczy taki ze sięgnę berke a będę mial 2X więcej hp od niego
na 80 lvl i up wymaxowanie zasięgu pod 300+ najlepiej na leg zabójczym, korbaczu krwiopijcy do tego dsk+1 elfie tropki co jest do zrobienia i w razie potrzeby lekki upgrade bizu typu 2X tyt celność 1X tyt młodość, jeżeli biega o zbroje lekki ss na kami w zupełności powinien wystarczyć chwilowo potem płytowa kami/pele ss a na głowę szturmowy adrenaliny

całość stworzy fakt ze będzie to postać mająca 2k hp na sfinksach(*);] a sfinks będzie smyrał po 40-60 * sfinks to przykład... Jeżeli chodzi o zasięg uważam że 290-300+ zwinki na leg 2h w zupełności wystarczy

2.żadne powiązanie z psd;] dopóki nie wejdą mi w drogę poprzez pustakowanie, atakowanie mojego Klanowicza leje na nich Ciepłym JABŁECZNIKIEM

Ale jak wejda wojenna sciezka mi na kwadracie nie zależy bo 1. można zrobić expe z pustaka, 2 można zabić dupka z pustaka 3. można zjechać każdego z pustaka trzeba ino odrobina wyobraźni taktyki i działania

chyba pkt 2 mówi a raczej odpowiada na zapis pkt 3.;]

nie wiem jakby to lepiej ujac hmmm nie jestem osoba pałająca zemsty czy tego by mieć serwer u stóp, klan top 1,2,3 powinny być strażnikami spokoju a nie niszczycielami...

a z tego co słyszałem z innych serwerów to psd próóóóóbowalo próóóóóbowalo próóóóóóóbowalo ale im sie nie udawało wyjątek r2Smile

pytania?? zażalenia??skargi??

czekam na odpowiedz

__________________
Głupota nie boli, a debilizm da rade wyleczyć...

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez lordanonimus: 25-12-2009 02:53.

25-12-2009 00:07 lordanonimus jest offline Szukaj postów użytkownika: lordanonimus Dodaj lordanonimus do Listy kontaktów
~Amfaos~
Double Ace


images/avatars/avatar-14905.gif

Data rejestracji: 16-07-2009
Postów: 142
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witaj. Gram obecnie na R9 i jestem właśnie w KLAN'ie [D_M], wraz z [KOALICJA] zwalczamy "oczka" i wszystkie ich akademie... W tym momencie siedzę na pustaku, bo takowy leci do absurdu po świętach ;p

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=20468

Z CR'em nie mam co prawda doświadczenia, ale na R5 doszedłem berkiem do progu 1198pkt., więc ogólne pojęcie o 2h jest, a i zacięcie olbrzymie przeciwko tym %@#$%&.

Teoria prościutka(gorzej z praktyką) 80poziomu? Trudno to stwierdzić, bo gdybać to sobie można i marzyć również... Ciężej przedstawiają się realia uwarunkowane ilością posiadanych kamyczków, oraz czasu poświęconego postaci.

Zacznijmy od biżu... Zauważam ciekawy build z tymi tańcującymi, ale... Zawsze preferowałem buildy oblegowo/ekspedycyjne i tam najlepiej wypadałem... Zasadzki sprowadzam na drugi plan(czasy wojen itp. sam rozumiesz lepiej zaniedbać lekko ataki, a stać się legendarną personalią, bez której sprzymierzona strona nie wyobraża sobie oblegów, a po dołączeniu, której przeciwnicy mówią "kur... znowy obleg w plery"). Więc docelowo:
Tytanowa "szyja" Lewitacji
Tytanowy "palec" Młodości
Tytanowy "palec" Celności

Głowę z braku laku bym zostawił, ale preferuję koronkę, bo łatwo i szybko można podbić ssakiem.

Co do klaty... Poświęciłbym odrobinę zwinki na rzecz dużej obrony, a mianowicie mówię o Płytowej Kamizelce Siewcy Śmierci, dlaczego rezygnuję z kilku punktów zwinki? Wytłumaczę za momencik ^^

Spodnie są świetne i początkowo raczej bym ich nie ruszał, nie mówiąc o podbijaniu w górę - oczywiście.

Muszę wyjaśnić dlaczego wolałem odpuścić te ~8 zwinki na rzecz podbicia tatka do maxa... Dlatego, że jest to ssak... Wrzuca on sobie krita z arkana, ale jeden ogromny minus... nie ma dodatkowego ataku ;/ Więc wybieramy broń legendarną z dużym plusem do zwinki... Wybieramy docelowo Leg. Zwinny(można mówić o demonicznym/zabójczym, ale to całkiem inny przedział cenowy i nie chciałem aż w tak daleką przyszłość sięgać) Korbacz / Kosę. Mamy na oblegach full krita, ogrom zwinki, oraz potężny zasięg wraz z niesamowitym trafieniem... Czego chcieć więcej? A no może tylko tego, aby w A3 Anubis był osiągalny dla CR'ka ;]

Pisałem na szybko i ogólnikami - jeśli chociaż odrobinkę zaciekawiło Cię to co wyżej skonstruowałem - odezwij się proszę, na prawdę bardzo mi zależy, żeby stać się posiadaczem już i tak ładnie odpicowanej postaci, którą poprowadzę najlepiej jak to możliwe, oraz stanę się największą oblegową zmorą PiSDeczek... Jeżeli sobie tego będziesz życzył poprowadzę Twój KLAN i zobliguję się zostać na stałę jego liderem. Wszystko zależeć będzie od tego co sobie zażyczysz.

Nie mam pojęcia jak mogę sobie bardziej zaskarbić Twoje zaufanie... Nie leży w mojej naturze błagać o coś... Ani nie potrafię być dupolizem... Nie wiem, czy to źle, i czy jest wymagane, ale niestety nie potrafię słodzić i włazić komuś w tyłek - trzeba mieć odrobinę honoru w sobie i dbać o wizerunek. Tego nauczyło mnie życie.

Mam nadzieję, że przeczytasz moje wypociny.

WESOŁYCH!

[EDIT]
cytat:
lhx napisał(a)
3. Dusza przepełniona słusznym gniewem w kierunku tych %$#@#@![/b]
[/COLOR]


Kieeeedyś siedziałem w Absurdach wraz ze znajomym z RL. Kumpel miał duże problemy w życiu i wiadomo, że grę odstawia się na ostatni plan w takim wypadku... Wszyscy go w tamtym KLAN'ie znali i lubili, ale po czterodniowej nieobecności wyrzucili go z KLAN'u i założyli oblega -> zabrali mu klocek... Ciężko to sobie wyobrazić...

Wiem, że mój build nie pokryje się z Twoim, bo wolałeś czerpać dopalacz zwinki z biżu: tańczący na +3 w całości daje sam z siebie około 18-19 zwinki. Postać typowo nastawiona na zasadzki i rozbijanie nieszczęsnych zabójców z tego co zanotowałem, ale z resztą też na pewno bez problemu sobie radzi. Ja powtarzam... Jestem zwolennikiem kreowania ogromnych obrażeń na oblegach... Szkoda, że nie udało mi się przedstawić równoległej teorii do Twojej, ale Nie mam zamiaru oszukiwać człowieka(Ciebie), kiedy chce on komuś(obcemu) zaufać... Mógłbym oczywiście ściemniać, pisać niestworzone i zakręcone kombinacje w celu udowodnienia, że zrobiłbym podobną postać jaką zamierzałeś, ale po co... Nie jestem aż takim desperatem... Mam postać, ale chciałem stać się już teraz przydatnym materiałem dla [KOALICJA],a mojego dobrze prowadzonego i zadbanego Łowcę oddać komuś z naszych akademii, kto orientuje się w dystansie.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ~Amfaos~: 25-12-2009 01:16.

25-12-2009 00:57 ~Amfaos~ jest offline Szukaj postów użytkownika: ~Amfaos~ Dodaj ~Amfaos~ do Listy kontaktów
dwade03
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2008
Postów: 62
Klan: Bregan/W oparach Absurdu
Kraina: Moria V
Skąd: K

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh widzę, że wszyscy tylko ten tytan młodości..po itemach z których Arronax składał tańczące młodości, można wywnioskować, że nie zależało mu na tytanach młodości(bo mógł z nich śmiało je zrobić).

Swoją drogą bardzo fajny pomysł z tymi tańczącymi..spory bonus do zwinki ale jeszcze lepsza jest dopałka do hp(oczywiście jak wbije się go na +4/+5) Smile )) Oprócz tego tańczącego setu widzę też inny ciekawy: Rubinowy Geniuszu. Można z nim coś pokombinować..

Te spodnie wypadałoby zmienić..póki co wielkiego pola do manewru nie ma ze względu na lvl..może na początek elfie szorty rzezimieszka..nie są zbyt ciężkie do złożenia ani zbyt drogie..

Legenda w broni też przydałaby się, z tą piłą łańcuchową niewiele lepszy masz zasięg niż z maczugą..nie wiem jak z kamykami stoisz więc nie wiem na co możesz sobie teraz pozwolić, masz sporo gratów w zk więc trzeba poświęcić troszkę czasu i posiedzieć na aukcji jak i w studni na łączeniach ;p Zresztą jak przy każdej postaci, pomysłowość i dobre łączenia to klucz do stworzenia dobrej postaci..Hełmik można podbić, Kamizelka jest spoko..

Na koniec napiszę, że to spam, gdyż nie interesuje mnie Twoja postać..napisałem sobie tak z czystej nudy. Smile Pozdrawiam

__________________
_________________
25-12-2009 01:29 dwade03 jest offline Szukaj postów użytkownika: dwade03 Dodaj dwade03 do Listy kontaktów
lhx
Newbie


Data rejestracji: 24-12-2009
Postów: 3

Autor tematu Temat rozpoczęty przez lhx
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

23. lordanonimus - jak już wspominałem nie trzeba mnie przekonywać o nienawiści do PSD bo z tym sobie poradzę sam patrząc na nick, bo większość z osób grających na moriach kojarzę, niestety pomimo że przedstawiłeś wizję, kolejną nudną jak flaki z olejem, to jeżeli Twój nick na R2 to "anonim" to niestety, no offence, odpadasz ;]

24. ~Amfos~ - wizja: nudna, odtwórcza, bez krzty fantazji ale miałeś szansę niestety ostatni akapit Cię pogrzebał - odpada

25. dwade03 - pomimo tego że nie chce konta to obecnie jest najbliżej Tongue przynajmniej się wysilił i przeglądnął zbrojownie, wykrył nawet set do rozbudowy Handlarza Bronią następnym radzę iść jego tropem i posiedzieć trochę nad tą zbrojownią specjalnie dałem screen całej zbrojowni bo zostawiłem tam mnóstwo wskazówek Tongue prawie każdy przedmiot ma jakieś znaczenie i od tego jak ich użyjecie w opisach postaci na 70 i 80 lvl zależy to czy dostaniecie konto - przechodzisz mimo iż Spodnie > Szorty ;]

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez lhx: 25-12-2009 14:12.

25-12-2009 14:11 lhx jest offline Szukaj postów użytkownika: lhx Dodaj lhx do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Oddam R9 - 327 punktów

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH