Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Spokojne świeta DO ZAMKNIECIA » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Spokojne świeta DO ZAMKNIECIA 7 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Linoska
Newbie


images/avatars/avatar-16695.jpg

Data rejestracji: 15-10-2009
Postów: 5
Klan: b33rs33k3rs DWN

Spokojne świeta DO ZAMKNIECIA Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Mam propozycje aby na okres świat zawiesic wszystkie wojny spory itp . Pomyślałem że to czas spokoju wiec moze w grze też bedziemy spokojni odpuścimy sobie oblegi Big Grin ???

Wesołych świątSmile

__________________
r11=Pinek
r10=Linosa

Nie daj się leszczyć topce która śmiesznie dobiera ceny O_o

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Linoska: 28-12-2009 10:37.

24-12-2009 17:02 Linoska jest offline Szukaj postów użytkownika: Linoska Dodaj Linoska do Listy kontaktów
sirBlondi
Junior Member


Data rejestracji: 10-11-2008
Postów: 12

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popieram Happy

sirBlondi
24-12-2009 17:08 sirBlondi jest offline Szukaj postów użytkownika: sirBlondi Dodaj sirBlondi do Listy kontaktów
paxy
Member


Data rejestracji: 29-03-2008
Postów: 37
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam sie całkowicie Smile

__________________
r20 - paxy

jeżeli cos kupiłem lub sprzedałem, prosze o info w grze

24-12-2009 17:09 paxy jest offline Szukaj postów użytkownika: paxy Dodaj paxy do Listy kontaktów
Sakra
Triple Ace


images/avatars/avatar-19986.jpg

Data rejestracji: 31-03-2009
Postów: 171
Klan: SABRETOOTH SQUIRREL+NTK, LoS
Kraina: Necropolia V; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za jestem. Potem będziemy się laćSmile

__________________

r7:Rakas
r10:Sakar - Kliknij, aby złożyć ofertę

24-12-2009 17:17 Sakra jest offline Szukaj postów użytkownika: Sakra Dodaj Sakra do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokładnie tylko wyprawki Big Grin

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



24-12-2009 20:02 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
tomak23
Member


images/avatars/avatar-21469.gif

Data rejestracji: 01-01-2009
Postów: 39
Klan: Z_P
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Earthrealm

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podpisuję się obiema rękami

__________________

24-12-2009 20:06 tomak23 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomak23 Dodaj tomak23 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN tomak23
sziza
Newbie


Data rejestracji: 06-04-2008
Postów: 6
Klan: mniam
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oczywiście jestem zaWink

__________________
R=6 sziza
R=10 konstia
24-12-2009 21:17 sziza jest offline Szukaj postów użytkownika: sziza Dodaj sziza do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podpisuję się bez wahania

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


24-12-2009 21:21 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z b33r s33k3rs na r10 nie wyjdzie żaden obleg w czasie Świąt, chyba że ochronka rotfl

Wesołych Świąt Happy

__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


25-12-2009 00:05 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
dziki_waz
Double Ace


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 113
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

piszę dopiero teraz
bo święta mnie zaabsorbowały Smile
ubolewam nad tym, ale BD kazało się wypchać z zawieszeniem broni

całe szczęście nie dałem się swego czasu wciągnąć w Wasze szeregi
bo przykro sie robi widząc jak traktujecie przeciwników
dla Was przeciwnik, to wróg - na śmierć i życie
nawet kosztem takiego święta chcecie się mścić

nie komentuję tego dalej
bo żal i żałość przejmuje

oczywiście dostosowaliśmy się do Waszego wyboru (a może tylko Waszych władz) i lecimy z oblegami

__________________
Złóż ofertę:
R3 - dzikuska
R6 - Laylla
25-12-2009 14:22 dziki_waz jest offline Szukaj postów użytkownika: dziki_waz Dodaj dziki_waz do Listy kontaktów
maniar6
Junior Member


Data rejestracji: 28-10-2009
Postów: 11
Klan: crew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez jestem zaTongue P

__________________
r6-Kaczor

26-12-2009 11:39 maniar6 jest offline Szukaj postów użytkownika: maniar6 Dodaj maniar6 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Spokojne świeta DO ZAMKNIECIA

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH