Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R7/R11 dlaczego ... :/ ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony dlaczego ... :/ ?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
VitorThePhenom
Forum Ace


images/avatars/avatar-25607.jpg

Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 80
Klan: życie to sztuka wyboru
Kraina: Necropolia X

Angry dlaczego ... :/ ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

liczy się suma zwiny i sposta w dystansie..więc jak ten osobnik mnie tak trafiał,skoro jego łuczek ma "-5" do trafienia i w ciul mniej zwinki i sposta ode mnie :/ powinienem unikać tych ciosów,a on trafiał mnie jak chciał...


http://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d2bf8a0b00




edit :
cytat:
Nirvash napisał(a)
fart poprostu no i tyle a u ciebie pech


to po kija wafla te starania w treningu i o dobry eq jak takie "farty" mają miejsce?
czasem ta gra traci sens...
:/ ??

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez VitorThePhenom: 26-12-2009 12:23.

26-12-2009 12:15 VitorThePhenom jest offline Szukaj postów użytkownika: VitorThePhenom Dodaj VitorThePhenom do Listy kontaktów
Nirvash
Triple Ace


Data rejestracji: 16-12-2009
Postów: 169
Klan: Gothic Clan
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Mazowsze

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fart poprostu no i tyle a u ciebie pech

__________________
R10 Hype

Kupię Dobra Tygrysia Marynarka/Kamizelka

Eureka Seven - najlepsze anime

26-12-2009 12:17 Nirvash jest offline Szukaj postów użytkownika: Nirvash Dodaj Nirvash do Listy kontaktów Dodaj Nirvash do twojej listy kontaktowej
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R7/R11 dlaczego ... :/ ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH