Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DObry smak niektorych graczy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony DObry smak niektorych graczy
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Aine_Scathach
Member


images/avatars/avatar-164.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 43
Klan: Lux Ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Misty Hills

DObry smak niektorych graczy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mialam sie nie czepiac ale normalnie czasem nie moge...
Jak widze jakie portrety postaci maja np. ziele666to nie moge.
I siedzenie cicho w tym wypadku to nie bylaby tolerancja tylko poblazliwosc...
Albo nazwa klanu:Satanik Gestapo. Coz, uwazam ze jest poprostu niesmaczna... :567:

__________________
"znowu pic?LeT niedlugo bedzie oznaczal LedwieTrzezwi"/syne/
07-10-2006 19:56 Aine_Scathach jest offline Szukaj postów użytkownika: Aine_Scathach Dodaj Aine_Scathach do Listy kontaktów
Vampirex
Member


Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 32
Skąd: Suwałki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzialem ten portret....nie jest tylko niesmaczny,ale obraza mnie,jako osobe wierzaca,po prostu niektorzy nie dorosli:mozesz miec 15 lat i byc normalnym,a mozesz miec i 30 i byc poje.... yyy glupim
07-10-2006 20:11 Vampirex jest offline Szukaj postów użytkownika: Vampirex Dodaj Vampirex do Listy kontaktów
Fenris
Newbie


images/avatars/avatar-18.jpg

Data rejestracji: 22-09-2006
Postów: 5
Klan: Lux ex Tenebris

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie. Wiadomo, że trzeba uszanować przekonania innych ale dlaczego mam szanować człowieka, który ma w opisie war, death, hate, satan, ave ogórki (żart). "Szatanistów" pełno, a wszystko to dzieci, które mają poważne problemy i robią to dlatego, że to jest modne. Wiem, że to wszystko im przejdzie jak dorosną ale i tak uważam to za bardzo śmieszne... i warte oblężeniaSmile
07-10-2006 20:14 Fenris jest offline Szukaj postów użytkownika: Fenris Dodaj Fenris do Listy kontaktów
No-one
Member


images/avatars/avatar-1.jpg

Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 46
Klan: Exiled from Bloody Kingdom
Skąd: Hell

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fenrisie oczywiście masz rację. Nie będe chłopaka potępiał, jako że mnie to akurat nie obraża, ale faktycznie coś takiego jest nie dość, że obraźliwe dla naprawdę sporej rzeszy ludzi/graczy, tak jest to po prostu śmieszne. Dzieci, które twierdzą, że są wielkimi satanistami, a tak naprawdę gówno wiedzą, bo gdyby mieli coś w głowach nie pchaliby się w taki shit. Bądź co bądź pomysł nie jest zły, oblegać można Big Grin

__________________
Doesn't know...
Doest't care...

IQ świata jest stałe. Im więcej ludzi tym więcej idiotów...



Kontakt
07-10-2006 20:18 No-one jest offline Szukaj postów użytkownika: No-one Dodaj No-one do Listy kontaktów
yodek
Junior Member


images/avatars/avatar-1278.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 22
Klan: NajeM
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Gda.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko szkoda ze takich osob mniej jest co mogliby dac mu nauczke niz takich co niemogliby...to mnie jeszcze bardziej dobija Pleased

__________________
* Taaa...ludzie pisac potrafia, ale czytac (ani tym bardziej szukac !!!) to juz chyba nie Frown Look down...
* http://www.yodek.fora.pl/viewtopic.php?t=29 ^^
07-10-2006 20:21 yodek jest offline Strona domowa yodek Szukaj postów użytkownika: yodek Dodaj yodek do Listy kontaktów Zobacz profil MSN yodek
Mops
Full Member


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 61
Klan: zajebisty
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: z mozdzierza

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie tez portret tego gracza obraza jako osobe wierzaca. Poslugiwac sie wizerunkiem Jezusa, dla czehgos takiego jest niesmaczne. Ale progrlem lezy glebiej. Jezlei taki rysunek w tele pokazano nic by sie nie stalo, a jezli to bylby Allach juz byla by wojna, i napieta sytuacja na cakym swiecie i pogrozki terrprystow :/.

__________________
Jezeli cos wygralem, moj nick w grze to "Mops".
07-10-2006 20:25 Mops jest offline Strona domowa Mops Szukaj postów użytkownika: Mops Dodaj Mops do Listy kontaktów
Aine_Scathach
Member


images/avatars/avatar-164.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 43
Klan: Lux Ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Misty Hills

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Aine_Scathach
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiecie co, ja nie jestem moze jakas megawierzaca, fanatyczna itp, ale uwazam ze jakas tolerancja sie nalezy. Ja nie bede palic portretu jakiegos muzulmanskiego/zydowskiego/protestanckiego itp itd swietego bo to jest glupota. Nie zamierzam nikogo obrazac i tyle. Natomiast na religie chrzescijanska jest swoista nagonka a jak tylko ktos z chrzescijan (i nie tylko z nich) sie odezwie cokolwiek, to zaraz sie go wyzywa od moherowych sweterkow i tegoz typu nakryc glowy Tongue

To cite Fenris

cytat:
Na wzmianke o neonazistach piec mi sie w domu otwiera


Racja. Tych wszystkich ciemnowlosych/ciemnookich naziolkow Hitler pierwszy by do gazu poslal....

__________________
"znowu pic?LeT niedlugo bedzie oznaczal LedwieTrzezwi"/syne/
07-10-2006 20:32 Aine_Scathach jest offline Szukaj postów użytkownika: Aine_Scathach Dodaj Aine_Scathach do Listy kontaktów
No-one
Member


images/avatars/avatar-1.jpg

Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 46
Klan: Exiled from Bloody Kingdom
Skąd: Hell

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mnie tez portret tego gracza obraza jako osobe wierzaca. Poslugiwac sie wizerunkiem Jezusa, dla czehgos takiego jest niesmaczne. Ale progrlem lezy glebiej. Jezlei taki rysunek w tele pokazano nic by sie nie stalo, a jezli to bylby Allach juz byla by wojna, i napieta sytuacja na cakym swiecie i pogrozki terrprystow :/ .


niby tak... Aczkolwiek gdybym miał sięprzypieprzyć to powiedziałbym, żę 400-500 lat temu ktoś z takim obrazkiem gdziekolwiek by spłonął... A teraz wojny nie ma, ponieważ a) trudniej autora znaleźć, a b) kościół jest przecież miłosierny, nieprawdaż? Tak to wygląda. A przynajmniej powinno, jak głosi Papież i połowa świętych...


Przepraszam, jeżeli kogoś obraziłem. Nie mam zamiaru atakować żadnej wiary, ale takie jest moje zdanie...


cytat:
To cite Fenris

cytat:
Na wzmianke o neonazistach piec mi sie w domu otwiera


Racja. Tych wszystkich ciemnowlosych/ciemnookich naziolkow Hitler pierwszy by do gazu poslal....


Macie racje. Nie chcemy nazistowskiego gówna. Nie będą łyse smarki z białymi sznurówkami wałęsać siępo miastach bezpiecznie... Możę znowu ruszy Antifa i się w polsce skini i inni naziści uspokoją...

__________________
Doesn't know...
Doest't care...

IQ świata jest stałe. Im więcej ludzi tym więcej idiotów...



Kontakt
07-10-2006 20:32 No-one jest offline Szukaj postów użytkownika: No-one Dodaj No-one do Listy kontaktów
nite
Member


Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 35
Skąd: krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

akurat autorem tego obrazu (u ziele666) jest znany i uznany H.R. Giger
pewnie myslicie, ze to dzielo jakiegos nienormalnego satanisty Crying jesli widzicie w tym tylko obraze dla waszej wiary, a nie widzicie zadnej glebszej symboliki to tylko o was swiadczy...
nie mowiac juz o tym, ze obrazek dobrze pasuje do klimatu gry....mimo ze nie ma na nim wampira

ogolnie: ludzie nie bulwersujcie sie tak o byle co bo nie warto
wiara wiarom, ale trzeba zachowac zdrowy rozsadek zwlaszcza ze to bezsprzecznie sztuka....

__________________
With no credentials left...Just your essential breath and the potential death...
07-10-2006 20:44 nite jest offline Szukaj postów użytkownika: nite Dodaj nite do Listy kontaktów
No-one
Member


images/avatars/avatar-1.jpg

Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 46
Klan: Exiled from Bloody Kingdom
Skąd: Hell

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też prawda. Sam rysunek pod względem artystycznym jest całkiem nieźle wykonany. Pasuje do klimatu. Nawet jeżeli nie tej gry to kilku co mroczniejszych. Fakt, wiarę może troszkę obrażać, ale nie jest to takie jednoznaczne, jak by się wydawało...

Czy wiecie na ten przykład co oznaczają symbole odwróconego pentagramu lub odwróconego krzyża? Bo większiść katolików uznaje to za obraźliwe i statnistyczne symbole...

__________________
Doesn't know...
Doest't care...

IQ świata jest stałe. Im więcej ludzi tym więcej idiotów...



Kontakt
07-10-2006 20:47 No-one jest offline Szukaj postów użytkownika: No-one Dodaj No-one do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj no-one no-one :/
rozumiem, że emocje czasem ponoszą, ale radziłbym używać mniej niecenzuralnych słów
tutaj wchodzą także dziaciaki
a później taki drugoklasista (podst) bluzga wszystkimi możliwymi przekleństwami

osobiście mnie obrazek nie obraża, ale usunąłbym go, bo wiem jak to oddziaływuje na innych (wierzących)
normalnie nie popieram żadnej religi (nie mylić z Religą ;-) ), ale toleruję prawie wszystkie póki nie ingeruje to w moje życie i nie podoba mi się to co niektórzy robią w stosunku np do chrześcijan

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-10-2006 20:49 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Aine_Scathach
Member


images/avatars/avatar-164.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 43
Klan: Lux Ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Misty Hills

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Aine_Scathach
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiesz.... bardzo madra osoba powiedziala kiedys, ze obecnie sztuka przestaje byc sztuka a tzw. "artysci" chca byc tylko zauwazeni... Dawniej artysta musial sie naprawde napracowac, zeby cos osiagnac. Wielcy kompozytorzy nie grali tak ot sobie, tylko cwiczyli od malego. Wielcy malarze takze wiele czasu poswiecali swoim dzielom. I to byla Sztuka. Obecnie mlodzi ludzie chca cos osiagnac jak najszybciej. Niedawno pewien mlody "artysta" na swojej wystawie pokazal wlasna k....e wlozona do puszki po piwie. Ludzie chodzili i zachwycali sie.
Czasem szkoda ze z wiekiem czlowiek pozbywa sie szczerosci malego dziecka, ktore potrafi ,jak w "Nowych szatach cesarza", krzyknac "Krol jest NAGI!!!"


cytat:
Bo większiść katolików uznaje to za obraźliwe i statnistyczne symbole...

Odnosnie tego juz kiedys powiedzialam ze takie domorosle szatanki to sie wkurzaja najbardziej jak sie im mowi "ooo wyznawca swietego Piotra, prosze, prosze " :rotfl2:

A co do pentagramu, to dawniej rycerze nosili pentagram na szatach, bo symbolizowal idealnosc. 5 ramion pentagramu symbolizowac mialo 5 ran Chrystusa, 5 bodajze cnot itp rzeczy. Nie pamietam dokladnie. Zainteresowanych odsylam do "Sir Gawain and the Green Knight"

__________________
"znowu pic?LeT niedlugo bedzie oznaczal LedwieTrzezwi"/syne/
07-10-2006 20:50 Aine_Scathach jest offline Szukaj postów użytkownika: Aine_Scathach Dodaj Aine_Scathach do Listy kontaktów
Fenris
Newbie


images/avatars/avatar-18.jpg

Data rejestracji: 22-09-2006
Postów: 5
Klan: Lux ex Tenebris

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nite, ja potrafię znaleźć tą Twoją głębszą symbolikę ale tu chodzi o coś innego. Myślisz, że osoba, która wybrała właśnie taki a nie inny portret i dołączyła do tego, a nie innego klanu o takiej a nie innej nazwie, obrała sobie za cel rozpropagowanie sztuki Giger'a? Czy może coś całkiem innego?
07-10-2006 20:50 Fenris jest offline Szukaj postów użytkownika: Fenris Dodaj Fenris do Listy kontaktów
No-one
Member


images/avatars/avatar-1.jpg

Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 46
Klan: Exiled from Bloody Kingdom
Skąd: Hell

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von C47

oj no-one no-one :/
rozumiem, że emocje czasem ponoszą, ale radziłbym używać mniej niecenzuralnych słów
tutaj wchodzą także dziaciaki
a później taki drugoklasista (podst) bluzga wszystkimi możliwymi przekleństwami


Pardon, więcej nie będe. Zresztą, mam już za to osta, więc następnym razem będe się bardziej pilnował :wink:




Aine, artyści artystami, ale tego typu fanarty znajdziesz na wielu stronach poświęconych horrorom. Jak i inne, tego typu. A nie jestem pewien, czy to akurat nie było na jakiejś płycie...
A co do "Artystów"... Sztuka się zmienia, ale to nie znaczy, że musi się nam to podobać...


cytat:
Original von Aine_Scathach

Odnosnie tego juz kiedys powiedzialam ze takie domorosle szatanki to sie wkurzaja najbardziej jak sie im mowi "ooo wyznawca swietego Piotra, prosze, prosze " :rotfl2:

A co do pentagramu, to dawniej rycerze nosili pentagram na szatach, bo symbolizowal idealnosc. 5 ramion pentagramu symbolizowac mialo 5 ran Chrystusa, 5 bodajze cnot itp rzeczy. Nie pamietam dokladnie. Zainteresowanych odsylam do "Sir Gawain and the Green Knight"


Pentagram do tego w niektórych kulturach to 5 żywiołów, bo co kultura to wiara. A odwrócony krzyż był nie tylko symbolem Św.Piotra, ale jeszcze jakiegoś świętego. wybacz, że teraz nie podam go z imienia ale znajdę i przekaże Wink

Osobiście sam kiedyś nosiłem pentegram jako symbol szczęścia. Ale od kiedy złamał mi dsię (!), noszę stylizowany na wampiryczny krzyż... I taż wiele razy okrzyknięto mnie satanistą. Za wisiorek, za koszulkę z nazwali płyt "Hell of Earth" i "Louder Than Hell", glany, długie włosy etc... Nie ma sięczym przejmować. Jako że sam smieje się z gorących 14, które wierzą, żę są true, mroczne, satanistyczne etc. potępiam zachowanie naszebo "przyjaciela" ziele666, aczkolwiek sam art nawet mnie isę podoba, + jako ateista nie widzęw tym nic mnie obrażającego. Jednak rozumiem "polityczną poprawność i nie zdziwiłbym się, gdybym też był na tapecie za np. gołą d**e w avatarze... Dlatego oblegajmy i atakujmy kolegę, aż zmieni avatara, ale nie przesadzajmy z PW i wyzwiskami pod jego adresem... Dotrze się chłopak, to zrozumie...

__________________
Doesn't know...
Doest't care...

IQ świata jest stałe. Im więcej ludzi tym więcej idiotów...



Kontakt
07-10-2006 20:54 No-one jest offline Szukaj postów użytkownika: No-one Dodaj No-one do Listy kontaktów
nite
Member


Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 35
Skąd: krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fenris: ani ja ani ty nie mozemy wiedziec jaki mial cel dajac sobie taki obrazek...ale chyba bardziej prawdopodobne, ze chodzilo o fajny obrazek, a nie o obraze Smile

a pozatym ten obraz idealnie pasuje do swiata gry...raczej opuszczonego przez boga, w ktorym dzieci mroku walcza o panowanie nad swiatem Smile wiec raczej ten szatan z proca pasuje wrecz genialnie Smile

__________________
With no credentials left...Just your essential breath and the potential death...
07-10-2006 21:05 nite jest offline Szukaj postów użytkownika: nite Dodaj nite do Listy kontaktów
Fenris
Newbie


images/avatars/avatar-18.jpg

Data rejestracji: 22-09-2006
Postów: 5
Klan: Lux ex Tenebris

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie, to chyba nie jest bardziej prawdopodobne, ale zawsze możemy go zapytać.

Obrazek narysował Giger, bardzo znany pan, można nazwać ten rysunek sztuką, ale chodzi mi o sam fakt jego wybrania w celu zaprezentowania swojej "satanik-gestapowskiej" osoby jako "tru" Smile Dziecinada. . Jak już powiedziałem wcześniej, neonaziści pod przykrywką nacjonalistów powodują u mnie w domu otwarcie pieca martensowskiego, używanego w celach palenia głupoty.
07-10-2006 21:07 Fenris jest offline Szukaj postów użytkownika: Fenris Dodaj Fenris do Listy kontaktów
Aine_Scathach
Member


images/avatars/avatar-164.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 43
Klan: Lux Ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Misty Hills

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Aine_Scathach
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pentagram do tego w niektórych kulturach to 5 żywiołów, bo co kultura to wiara.


No tak, zapomnialam, ale... kiedy ja literature mialam? Na 2 roku studiow Smile Skleroza nie boli ale jest klopotliwa. A ze ludzie nie znaja znaczenia symboli to prawda. Moj kolega "dostal" kiedys od dresikow za pacyfke naszyta na spodniach "bo to symbol szatana". Kolega jest hipisem Smile

__________________
"znowu pic?LeT niedlugo bedzie oznaczal LedwieTrzezwi"/syne/
07-10-2006 21:14 Aine_Scathach jest offline Szukaj postów użytkownika: Aine_Scathach Dodaj Aine_Scathach do Listy kontaktów
No-one
Member


images/avatars/avatar-1.jpg

Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 46
Klan: Exiled from Bloody Kingdom
Skąd: Hell

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Aine_Scathach

No tak, zapomnialam, ale... kiedy ja literature mialam? Na 2 roku studiow Smile Skleroza nie boli ale jest klopotliwa. A ze ludzie nie znaja znaczenia symboli to prawda. Moj kolega "dostal" kiedys od dresikow za pacyfke naszyta na spodniach "bo to symbol szatana". Kolega jest hipisem Smile


Pacyfka była kiedyśpotępiona przez kościół jako znak Szatana - odwrócony krzyz. NA własne oczy widziałem księdza, który objechał od góry do doły najpierw mnie za koszulkę KAT'a, a potem kumpla za koszulkę z Pacyfą jako "Szatanistów". Jak widać ciemniaki zdażają się wszędzie... A symbolika to rzecz tak pokrętna że cięzko sięw to zagłębiać...

__________________
Doesn't know...
Doest't care...

IQ świata jest stałe. Im więcej ludzi tym więcej idiotów...



Kontakt
07-10-2006 21:18 No-one jest offline Szukaj postów użytkownika: No-one Dodaj No-one do Listy kontaktów
nite
Member


Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 35
Skąd: krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no nie wiem....jakby chcial kogos obrazic to by napisal w opisie AVE SATAN...
w kazdym razie jak usuna mu ten obrazek to bedzie jakis ponury zart....


http://giger.pp.ru/giger/15index.shtml

http://en.wikipedia.org/wiki/H.R._Giger

__________________
With no credentials left...Just your essential breath and the potential death...
07-10-2006 21:19 nite jest offline Szukaj postów użytkownika: nite Dodaj nite do Listy kontaktów
Fenris
Newbie


images/avatars/avatar-18.jpg

Data rejestracji: 22-09-2006
Postów: 5
Klan: Lux ex Tenebris

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nazwa klanu Cię nie porusza? "satanik gestapo"?
07-10-2006 21:22 Fenris jest offline Szukaj postów użytkownika: Fenris Dodaj Fenris do Listy kontaktów
Aine_Scathach
Member


images/avatars/avatar-164.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 43
Klan: Lux Ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Misty Hills

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Aine_Scathach
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
... A symbolika to rzecz tak pokrętna że cięzko sięw to zagłębiać...
Szkoda ze znaczek mercedesa nie jest potepiony. Tez przypomina pacyfke Tongue

nite: a czy to nie jest czasem twoja postac w grze ze tak bardzo bronisz? Czepiasz sie jak przyslowiowy rzep pieskiego ogonka. :?

__________________
"znowu pic?LeT niedlugo bedzie oznaczal LedwieTrzezwi"/syne/
07-10-2006 21:23 Aine_Scathach jest offline Szukaj postów użytkownika: Aine_Scathach Dodaj Aine_Scathach do Listy kontaktów
sensuality
Newbie


Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 3
Skąd: 3-Miasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wierzę w Boga, nie wierzę w kościół, a tego typu sprawy mnie nie poruszają. Niech ma sobie facet fotkę jaką chce, ja mam czyste sumienie. Nie rozumiem po co ta irytacja?? Może rzeczywiście to wszystko jest nie smaczne, ale nie ma sensu sobie tym głowy zawracać. Niech każdy sobie żyje i robi to na co ma ochotę, jeżeli oczywiście nie wyrządza tym wielkiej krzywdy drugiemu...

__________________
My heaven is your Hell
07-10-2006 21:49 sensuality jest offline Szukaj postów użytkownika: sensuality Dodaj sensuality do Listy kontaktów
Aine_Scathach
Member


images/avatars/avatar-164.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 43
Klan: Lux Ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Misty Hills

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Aine_Scathach
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Francja tak juz cicho siedziala podczas 2 wojny swiatowej bo im sie wydawalo ze ich oszczedza. Niektorych spraw poprostu nie wypada zostawiac tak o

__________________
"znowu pic?LeT niedlugo bedzie oznaczal LedwieTrzezwi"/syne/
07-10-2006 21:52 Aine_Scathach jest offline Szukaj postów użytkownika: Aine_Scathach Dodaj Aine_Scathach do Listy kontaktów
nite
Member


Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 35
Skąd: krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fenris: akurat on jest w klanie blood and pain z tego co widzialem Smile
ale swoja droga nazwa satanik gestapo wydaje sie dosc frywolna Big Grin

aine: a to musi byc moja postac zebym mial odmienne zdanie od twojego ? a ty aine nie jestes moze z LPR albo od ojca R. ze tak bardzo jestes przeciwko temu obrazkowi ?? haha smieszne co teraz to juz napewno ja to on nie ? dwaj wyznawcy szatana Big Grin
tak w ogole napisz skarge do dzialu skarg i popros zeby sprawdzili czy ja i ziele gramy z tego samego ip przy okazji

__________________
With no credentials left...Just your essential breath and the potential death...
07-10-2006 21:55 nite jest offline Szukaj postów użytkownika: nite Dodaj nite do Listy kontaktów
sensuality
Newbie


Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 3
Skąd: 3-Miasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale ja nie jestem Francją. To że ktoś ma taki czy inny avatar, to nie moja sprawa i tyle...
cytat:
Original von Aine_Scathach

Niektorych spraw poprostu nie wypada zostawiac tak o
Napisałaś mu że jego avatar jest niesmaczny??? Że cię obraża???

__________________
My heaven is your Hell
07-10-2006 21:56 sensuality jest offline Szukaj postów użytkownika: sensuality Dodaj sensuality do Listy kontaktów
nite
Member


Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 35
Skąd: krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Aine_Scathach

Niektorych spraw poprostu nie wypada zostawiac tak o


haha to pojedz do szwajcari i pusc z dymem muzeum gigera a potem wszystkie jego dziela

__________________
With no credentials left...Just your essential breath and the potential death...
07-10-2006 21:59 nite jest offline Szukaj postów użytkownika: nite Dodaj nite do Listy kontaktów
Fenris
Newbie


images/avatars/avatar-18.jpg

Data rejestracji: 22-09-2006
Postów: 5
Klan: Lux ex Tenebris

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moja irytacja związana jest głównie z nazwą klanu i intencjami osób wybierających taką paskudną nazwę. Może te dzieci to śmieszy, bo nie uczą się na lekcjach historii co to było gestapo, lub mają to głęboko gdzieś co ta organizacja robiła. Oba przypadki wymagają natychmiastowej, najlepiej bolesnej, interwencji. Najlepiej rodziców, którzy spraliby smarkaczom tylne części ciała. NIE można pozwolić, żeby ktokolwiek (nawet poprzez granie w bloodwars) bezkarnie oznajmiał innym, że popiera nazizm. Wolnośc słowa i wyznania to dobra rzecz, ale bez przesady!

Nite! Tu nie chodzi o biednego Giger'a! Zostaw go już w spokoju! Chodzi, o powody, dla których ktoś świeci mi tu w oczy gestapo.
07-10-2006 22:07 Fenris jest offline Szukaj postów użytkownika: Fenris Dodaj Fenris do Listy kontaktów
nite
Member


Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 35
Skąd: krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale ten ziele666 nie jest w zadnym satanik gestapo przeciez widac w jego profilu...

__________________
With no credentials left...Just your essential breath and the potential death...
07-10-2006 22:10 nite jest offline Szukaj postów użytkownika: nite Dodaj nite do Listy kontaktów
Fenris
Newbie


images/avatars/avatar-18.jpg

Data rejestracji: 22-09-2006
Postów: 5
Klan: Lux ex Tenebris

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, omawialiśmy tutaj dwie sprawy narazSmile A, i rzeczywiście popełniłem błąd bo dodałem ziele666 do klanu "satanik gestapo". Ale głównie chodziło mi o tę drugą rzeczSmile
07-10-2006 22:12 Fenris jest offline Szukaj postów użytkownika: Fenris Dodaj Fenris do Listy kontaktów
Aine_Scathach
Member


images/avatars/avatar-164.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 43
Klan: Lux Ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Misty Hills

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Aine_Scathach
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
haha to pojedz do szwajcari i pusc z dymem muzeum gigera a potem wszystkie jego dziela


Dziecko, przeciez ja nie neguje artyzmu Gigera, a jedynie chodzi mi o kontekst w ktorym uzyto tego obrazu.

Jednak jak widze niektorzy ludzie nie posiedli jeszcze tej jakze wspanialej umiejetnosci czytania ze zrozumieniem.

Ale nie martwcie sie: na maturze was tego naucza. Chyba ze nie zdacie.

cytat:
a ty aine nie jestes moze z LPR


jakbym byla to nie pisalabym ze neonazim mi nie odpowiada. Mozesz twierdzic ze cie nic nie obchodzi czyjs post/obrazek/czyjes zdanie ale uczepiles sie jednej rzeczy i w kolko to samo piszesz... Cos mi mowi ze rozmowa z NIEKTORYMI osobami do nikad prowadzi...

__________________
"znowu pic?LeT niedlugo bedzie oznaczal LedwieTrzezwi"/syne/
07-10-2006 22:15 Aine_Scathach jest offline Szukaj postów użytkownika: Aine_Scathach Dodaj Aine_Scathach do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DObry smak niektorych graczy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH