Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Sumi Mod która nie powinna go mieć ! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Sumi Mod która nie powinna go mieć !
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
KubusVonRozpruwacz
Triple Ace


images/avatars/avatar-1826.jpg

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 194
Skąd: Biała Podlaska

Sumi Mod która nie powinna go mieć ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy Wy także uważacie że Sumi nieopanowana Moderatorka nie powinna posiadać Moda na Forum, ponieważ z racji tego iż go ma nagminnie łamie regulamin prowokując innych do tego samego ? To właśnie Ona swoją prowokacją karze innych za to co Ona robi ! Jej wypowiedzi bez sensu podchodzące pod spam, prowokacja, offence oraz wiele wiele innych nie są karane ! Za to w odp. na jej posty my dostajemy po dupie za nic !.

Proszę odp. na pytanie Czy owa Sumi Powinna mieć Moda na forum czy też nie !

A odpowiednie siły proszę o przeniesienie tego do Ankiety Smile .

Odp. Sumi tutaj proszę traktować jako spam !

__________________


Walcz z Niesprawiedliwymi modami ! Pokaż że się mylą !
29-01-2007 10:05 KubusVonRozpruwacz jest offline Szukaj postów użytkownika: KubusVonRozpruwacz Dodaj KubusVonRozpruwacz do Listy kontaktów
Sumi
Lord


images/avatars/avatar-1227.gif

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 480
Klan: LigaTemidy [Szefowa :P]
Skąd: Z daleka.

RE: Sumi Mod która nie powinna go mieć ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KubusVonRozpruwacz napisał(a)

Odp. Sumi tutaj proszę traktować jako spam !


Prosić sobie możesz. Mam absolutne prawo wypowiedzieć się w tym temacie, zważywszy, że mnie o coś oskarżasz. Proszę o przytoczenie KONKRETNYCH przykładów mojej niekompetencji i wtedy, z ręką na sercu, przyznam się do winy.

ADD: A tak wogóle, to negocjuj z administracją. Już nie raz ktoś zakładał tematy z inicjatywą zdjęcia komuś moda i jakoś wszyscy ciągle mają te rangi. Wink

__________________

-- - --- - -- - --- - --
Back to business.
-- - --
ID:14353
29-01-2007 10:10 Sumi jest offline Szukaj postów użytkownika: Sumi Dodaj Sumi do Listy kontaktów
KubusVonRozpruwacz
Triple Ace


images/avatars/avatar-1826.jpg

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 194
Skąd: Biała Podlaska

Autor tematu Temat rozpoczęty przez KubusVonRozpruwacz
RE: Sumi Mod która nie powinna go mieć ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spam... Użytkownicy forum się wypowiedzą Pleased , Twoje za to nie...

__________________


Walcz z Niesprawiedliwymi modami ! Pokaż że się mylą !
29-01-2007 10:13 KubusVonRozpruwacz jest offline Szukaj postów użytkownika: KubusVonRozpruwacz Dodaj KubusVonRozpruwacz do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KubusVonRozpruwacz- nie masz już kompletnie nic do roboty??? Osoba bez winy niech pierwsza rzuci kamieniem. A wisz Kubuś ja już tyle twojego spamu widziałem, a jest go coraz więcej. Ten topic to najlepszy przykład. Co Sumi uraziła twoje Ego, bo warna Ci wlepila??? Jeśli mam wybierać Sumi vs. KubusVonRozpruwacz to zawsze wybiore Sumi. I w ankiecie zagłosuje na korzyść Sumi...

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

29-01-2007 10:14 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Gnoyeck
Lord


images/avatars/avatar-1350.jpg

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 492
Klan: X - World
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sumi jako mod pracuje dobrze, za to chętnie bym Tobie usunął konto, wiesz? Byłoby najlepiej bo jesteś po prostu beznadziejny Smile

__________________


Moderatorski weteran - po przejściach.
29-01-2007 10:17 Gnoyeck jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnoyeck Dodaj Gnoyeck do Listy kontaktów
KubusVonRozpruwacz
Triple Ace


images/avatars/avatar-1826.jpg

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 194
Skąd: Biała Podlaska

Autor tematu Temat rozpoczęty przez KubusVonRozpruwacz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sumi vs. KubusVonRozpruwacz To nie walka po między nią a mną tylko walka o to czy powinna miec moda czy nie...

"Sumi jako mod pracuje dobrze, za to chętnie bym Tobie usunął konto, wiesz? Byłoby najlepiej bo jesteś po prostu beznadziejny" Potraktujmy to jako Offence Smile no to Gdzie jest odp. mod Big Grin ?

__________________


Walcz z Niesprawiedliwymi modami ! Pokaż że się mylą !

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KubusVonRozpruwacz: 29-01-2007 10:18.

29-01-2007 10:17 KubusVonRozpruwacz jest offline Szukaj postów użytkownika: KubusVonRozpruwacz Dodaj KubusVonRozpruwacz do Listy kontaktów
Gnoyeck
Lord


images/avatars/avatar-1350.jpg

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 492
Klan: X - World
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ty się zastanów co piszesz ludziom na gg, rodzice powinni ograniczyć Ci dostęp w ogóle do komputera, sam się krzywdzisz.

__________________


Moderatorski weteran - po przejściach.
29-01-2007 10:20 Gnoyeck jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnoyeck Dodaj Gnoyeck do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no ty jesteś nierozumne dzieciątko??? vs- czyli w kontekście mojego postu porównanie. Sumi jak jej nick wskazuje jest Sumienna Wink A, że znalazło się urażone Ego jakiegoś gracza to już nie jej wina.

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

29-01-2007 10:20 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KubusVonRozpruwacz nie udawaj takiego aniołka.
Nie jest winą Sumi, że zachowujesz się jak idiota.

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

29-01-2007 10:24 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
Sumi
Lord


images/avatars/avatar-1227.gif

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 480
Klan: LigaTemidy [Szefowa :P]
Skąd: Z daleka.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat do zamknięcia, wg mnie.

Nie dlatego, że jestem bez winy - jasne, w swoim życiu dałam parę niesłusznych warnów. Ale puki nie dostanę od oskarżyciela dowodów tego, co mi zarzuca, to nie ma o czym wogóle gadać. Równie dobrze mogę cię, Kubusiu, oskarżyć o narobienie do mojego ogródka. Poza tym, że ja tak uważam, to nie ma żadnych dowodów, prawda?

PS - Niech tylko Berith się zjawi... ten to będzie zachwycony. ;D

__________________

-- - --- - -- - --- - --
Back to business.
-- - --
ID:14353
29-01-2007 10:25 Sumi jest offline Szukaj postów użytkownika: Sumi Dodaj Sumi do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie apropos tych tekstów z GG. To z nich wynika, że jesteś osobą zakompleksioną. Ja rozumiem, że ty masz kompleks wyższości, ale daj upust swoim nerwą w inny sposób niź oskarżanie niewinnych osób. To tak na przyszłość.

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

29-01-2007 10:25 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Gnoyeck
Lord


images/avatars/avatar-1350.jpg

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 492
Klan: X - World
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sumi, jeszcze może wkleisz te archiwum? Żeby wszyscy widzieli co on pisze...

__________________


Moderatorski weteran - po przejściach.
29-01-2007 10:32 Gnoyeck jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnoyeck Dodaj Gnoyeck do Listy kontaktów
Gabryjel
Triple Ace


images/avatars/avatar-485.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 193
Klan: [3Misie]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: Jasło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Głos Pythona:

zrzuć jej na głowe 16t, albo ćwicz samoobrone przed napastnikiem uzbrojonym w garść malin (ew. kiść bananów). Polecam przedwodnik autorstwa Montego.

Głos Gebriela:

Sumi jako mod cierpi na "zespół Himmlera", jak każdy z tajnej policji forum, jednakże nie wyróżnia się na tyle z tłumu chodzących w skórzanych płaszczach, by oskarżać ją o łamanie regulaminu. Pewnych niepisanych zasad także trzeba przestrzegać.

Puenta wypowiedzi: osobiste krzywdy Kuby pchają go do rzucania niesłusznych oskarżeń "w afekcie". Zamknąć - i wybaczyć (komu? Big Grin pozostawiam odpowiedź na to pytanie każdemu z was Big Grin )

Ave Monty

__________________

Skala wszechświata.. ! Czadowa Smile Klikajcie na obrazkach !
- KLIK -

>> R 1 - Gebriel <<
>> R 16 - Gebriel <<
29-01-2007 10:34 Gabryjel jest offline Strona domowa Gabryjel Szukaj postów użytkownika: Gabryjel Dodaj Gabryjel do Listy kontaktów
Sumi
Lord


images/avatars/avatar-1227.gif

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 480
Klan: LigaTemidy [Szefowa :P]
Skąd: Z daleka.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie Gnoyeck, nie będę walczyć jego bronią. Smile

To jest sprawa już między nami, moderatorami oraz administracją. Zwykłych użytkowników to wogóle nie powinno interesować. Smile

Zamykam, przy okazji narażając się na oskarżenie, że nadużywam władzy. Tongue

__________________

-- - --- - -- - --- - --
Back to business.
-- - --
ID:14353
29-01-2007 10:34 Sumi jest offline Szukaj postów użytkownika: Sumi Dodaj Sumi do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Sumi Mod która nie powinna go mieć !

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH