Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Zadanie z 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zadanie z 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kilerr75
Newbie


Data rejestracji: 18-03-2008
Postów: 3

Zadanie z 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokonaj heroicznego czynu. Tylko to przyciągnie pod Twój sztandar potężne wampiry.


Czytałem,że trzeba zaliczyć pielgrzymkę i czytałem ,ze daleką więc napiszcie jaką bo nie wiem.Dzięki i pozdrawiam



drakonax
05-01-2010 09:08 kilerr75 jest offline Szukaj postów użytkownika: kilerr75 Dodaj kilerr75 do Listy kontaktów
Biovare
Zbanowany

images/avatars/avatar-13666.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 66
Klan: Shadow Light 4
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: DavidBroon

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trzeba zaliczyc pielge na 100 %

__________________
Moje aukcje trwają 24h po uzyskaniu CM

przebicie w ostatnich 5 minutach przedłuża aukcje 5 minut
05-01-2010 10:53 Biovare jest offline Strona domowa Biovare Szukaj postów użytkownika: Biovare Dodaj Biovare do Listy kontaktów Dodaj Biovare do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of Biovare: DavidBroon YIM Account Name of Biovare: DavidBroon Zobacz profil MSN Biovare
Che_Deva
Viking


images/avatars/avatar-15850.jpg

Data rejestracji: 24-03-2007
Postów: 718
Klan: Pe Es De
Kraina: Moria III
Skąd: A ja wiem ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Biovare napisał(a)
trzeba zaliczyc pielge na 100 %



hmm z tego co wiem to max na pielgrzymkę w a2 jest 65% wiec jakim cudem ma zaliczyć pielgrzymkę na 100% O_O?


A tak całkiem poważnie zaliczyć pielgrzymkę, pod warunkiem że masz zaliczone wszystkie inne pielgrzymki.
Jak nie masz to wszystkie 9 musi byc zaliczone

__________________

05-01-2010 12:23 Che_Deva jest offline Szukaj postów użytkownika: Che_Deva Dodaj Che_Deva do Listy kontaktów
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm Che jemu chodzilo o to ze na bank to jest pielga a nie ze trzeba zaliczyc ze 100% przynajmniej ja tak rozumiem Big Grin

pozdro !!

__________________
R14
05-01-2010 15:00 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
Musclegirl
Double Ace


Data rejestracji: 03-01-2010
Postów: 125

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Biovare napisał(a)
trzeba zaliczyc pielge na 100 %


również zrozumiałem że chodzi o zaliczenie pielgrzymki,
jeśli ociągałeś się do tej pory z zaliczaniem kolejno 9 pielgrzymek więc będziesz musiał zaliczyć je najpierw. Powodzenia z intelemSmile
05-01-2010 16:08 Musclegirl jest offline Szukaj postów użytkownika: Musclegirl Dodaj Musclegirl do Listy kontaktów
Squatter
Junior Member


images/avatars/avatar-12103.jpg

Data rejestracji: 22-12-2007
Postów: 20
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaliczenie pielgrzymki u mnie było to wygląd

i efekt..


http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c09ee85da2

__________________
Jak coś wygrałem złóz ofe.
05-01-2010 20:15 Squatter jest offline Szukaj postów użytkownika: Squatter Dodaj Squatter do Listy kontaktów
kilerr75
Newbie


Data rejestracji: 18-03-2008
Postów: 3

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kilerr75
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki bardzo wszystkim
05-01-2010 21:49 kilerr75 jest offline Szukaj postów użytkownika: kilerr75 Dodaj kilerr75 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Zadanie z 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH