Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » zadanie z wilołakami » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zadanie z wilołakami
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SoulMaster
Newbie


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 5

zadanie z wilołakami Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moje pytanie sprowadza się do :

W naszym kwadracie grasuje wataha wilkołaków. Trzeba ich zabić atakując ich we własnej kryjówce.

Czy mam to rozumieć, że znajde ich w okolicach miasta w czasie wyprowy ?
22-08-2006 14:35 SoulMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: SoulMaster Dodaj SoulMaster do Listy kontaktów
Kalem
Junior Member


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

boże uzyj opcji szukaj człowieku NIE musisz oblegac własny kwadrat tyle ze sam nie dasz rady Wink

__________________
Poznaj moc drzemiącą w czeluściach świata
22-08-2006 14:37 Kalem jest offline Szukaj postów użytkownika: Kalem Dodaj Kalem do Listy kontaktów
SoulMaster
Newbie


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 5

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SoulMaster
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuje że łaskaw byłeś mi odpowiedzieć bo widze że wielką trudność ci to sprawiło.
22-08-2006 14:42 SoulMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: SoulMaster Dodaj SoulMaster do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » zadanie z wilołakami

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH