Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » Sex i po Sexie:) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Sex i po Sexie:) 10 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Shu
Full Member


Data rejestracji: 17-04-2008
Postów: 71
Klan: D-T
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: WSCHOWA

Sex i po Sexie:) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejna walka Elfki i kolejny zjazd sporego HP w obronceSmile



http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=08a638084a

Kolega sie podjarał i chciał zdziałac nicSmile

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b728962339

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Shu: 08-01-2010 21:30.

08-01-2010 14:57 Shu jest offline Szukaj postów użytkownika: Shu Dodaj Shu do Listy kontaktów
Oxia
Member


images/avatars/avatar-16051.jpg

Data rejestracji: 07-10-2009
Postów: 41
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obiektywnie oceniajac obrony...musze przyznac ze sa swietne...naprawde bardzo fajna postac, i klocek tez fajny....musze dac normalnie 9/10...szkoda tylko ze tak mnie draznisz:/...Big Grin

__________________
Kontrola podstawą zaufania: ))
08-01-2010 23:13 Oxia jest offline Szukaj postów użytkownika: Oxia Dodaj Oxia do Listy kontaktów
Jeleniozaur
Forum Legend


Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 1.539
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no obronki fajne... snajpa 5 ataków... 10 k hp... 240 obrony... koks normalnie rotfl
Pokonać to mogą tylko mocne 2h lub silniejsza biała 1h (znacznie silniejsza :rolleyesSmile

Ogólna ocena 10/10
08-01-2010 23:23 Jeleniozaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Jeleniozaur Dodaj Jeleniozaur do Listy kontaktów
Shu
Full Member


Data rejestracji: 17-04-2008
Postów: 71
Klan: D-T
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: WSCHOWA

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Shu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Oxia napisał(a)
Obiektywnie oceniajac obrony...musze przyznac ze sa swietne...naprawde bardzo fajna postac, i klocek tez fajny....musze dac normalnie 9/10...szkoda tylko ze tak mnie draznisz:/...Big Grin


Spokojnie moze i mielismy spiecia ale raz tak napisałas ze zabrakło mi słówSmile hehe

Z usmiechem prosze a nie nienawiscia do ludziSmile Znasz zapewne przysłowie<kto sie czubi ten sie lubi>Smile

Bardzo miło z Twojej strony ze tak wysoko mnie oceniasz nie zalezy mi na Twym zdaniu az tak bardzo,aczkolwiek prawisz madre słowaSmile

Widze ze połowa OS najwyrazniej przeglada co sie stało bo nie oceniaja zbyt wysoko i nie lubuja sie w ElfceSmile

A Elfka co tylko strzelaSmile

A tu ostatnie moje znalezisko na expedycjiSmile

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=789f5fc3a0

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Shu: 09-01-2010 11:14.

09-01-2010 10:47 Shu jest offline Szukaj postów użytkownika: Shu Dodaj Shu do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Generalnie widać przewagę kwadratu i błąd sexo, że nie sprawdził na co idzie.

Walki dosyć niezłe, w ocenianie się jednak nie będę bawić, bo to bez sensu Smile

cytat:
Jeleni94 napisał(a)
Pokonać to mogą tylko mocne 2h lub silniejsza biała 1h (znacznie silniejsza :rolleyesSmile


... i praktycznie każdy dosyć dobrze zbudowany dystans, o czym wielokrotnie Elfka mogła się przekonać Wink


Pozdrawiam
09-01-2010 11:49 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
xdD/:D;D
Member


images/avatars/avatar-17990.jpg

Data rejestracji: 17-11-2009
Postów: 39
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W pierwszej walce Sex miał przewagę hp ale ty za to krew życia Tongue 8/10
W drugiej krew też Ci pomogła Tongue Razem odnowiło ci z 2,6 k hp Smile Ale i tak byś się obronił bo ładny dmg ze snajpy 7/10

__________________
R14 - JELINH
09-01-2010 12:49 xdD/:D;D jest offline Szukaj postów użytkownika: xdD/:D;D Dodaj xdD/:D;D do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

... juz kiedys pisalem ze to ustawienie obronne mi sie nawet podoba Wink ...
ja sie przebijalem bo ma ssaka Big Grin
ale fakt faktem inni musza sie uciekac albo do zaspostowania albo naprawde mocno nadrabiac dmg

a co do expy Wink w sumie normalna ale dropik wreszcie jakis byl Wink
10-01-2010 12:38 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Musclegirl
Double Ace


Data rejestracji: 03-01-2010
Postów: 125

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obrona pomyślana, krew życia kultysty była zawsze powodem mojej zazdrościTongue masz coś ok 15k hp sumując hp z arkan, a z tyle sposta zapewne często spotykasz się z wiadomością o tym, że atakujący nie doszedł do Ciebie^^ Widziałem juz kiedyś jak dzięki szamańskiemu setowi z odpowiednimi sufixami można było wyciągnąć ponad 900 hp z arkan na rundę przy sensownych statach do walki, Twoje obronki wyceniam 10/10
10-01-2010 16:16 Musclegirl jest offline Szukaj postów użytkownika: Musclegirl Dodaj Musclegirl do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » Sex i po Sexie:)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH