Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » RUNE - " Wielki Klan r4 " ????? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony RUNE - " Wielki Klan r4 " ????? 16 Ankieta - średnia ocena: 8,3116 Ankieta - średnia ocena: 8,3116 Ankieta - średnia ocena: 8,31
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ar2ro
Forum Ace


images/avatars/avatar-3009.jpg

Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 84
Klan: I AM A LEGEND
Kraina: Necropolia III
Skąd: S_L Necropolia

RUNE - " Wielki Klan r4 " ????? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na wstępie przepaszam Rune za nazwanie ich " ulubiony przeciwnik "
Fakt - gdzie nam do Rune - " Wielkiego Klanu r4 " powinno być " ulubiony prześladowca " czy coś takiego
Bo jak nazwać klan co jedzie 3x słabszy klan od siebie ?

Do działu " pola bitew " się nie nadaje ale przydał by się jakiś dział gdzie można by było podzielić się swoimi obserwacjami dotyczącymi walk i obli - nie koniecznie wielkich

Nie mam więcej raportów bo się wykasowały ale te wystarczą żeby przedstawić wielkie RUNE

23.12.29 - obrona guciuthc

29.12.09 - obrona Zeal

30.12.09 - obrona ar2ro

podziękowania za pomoc w obronie ale ...
to jedyny obleg w ostatnim czasie gdzie ktoś przybył nam z pomocą
i jedyne graty dla Rune za wygraną ale ...
Rune poczuło zagrożenie i podesłało Sataneal-a , w całym zamieszaniu przy obronie został przyjęty i na czas obla się rozebrał ;-) taaaaaaaaaa

02.01.10 - obrona Ryuuzaki_L

03.01.10 - obrona guciuthc

Rune vs Legend - to już chyba 10 : 0

BW to walka i po to wszyscy tu przybyli - po walke Wink i dobrą zabawe
ale to była exterminacja a nie walka Evil

Pozdro dla CoeN-a i całego Rune - nie ma jak honorowe walki Wink graty i szcun
Zasłona z pokoju jest bardzo wygodna bo nikt z tych co mogli by powalczyć z Rune nie przyjdzie - to efekt paktów itd.

Legend się nie podda Wink i kiedyś ktoś przyjdzie nam z pomocą a my odzyskamy nasze utracone domki Wink

temat powstał na potrzeby wcześniejszego tematu
I-AM-A-LEGEND - rekrutacja

__________________
r4, r14 --> ar2ro

grunt to luźna łydka Wink

" Niech Bóg da Nam siłę bo idziemy na wojnę...
I niech nam wybaczy bo będziemy nieśli śmierć "

12-01-2010 12:48 ar2ro jest offline Szukaj postów użytkownika: ar2ro Dodaj ar2ro do Listy kontaktów
Twoj_ojciec
Forum Ace


Data rejestracji: 06-10-2008
Postów: 78
Klan: RUNE/RAVEN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: z kątowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Człowieku

Dlaczego w tym wszystkim nie podałeś powodu waszej exterminacji??
Wstydzisz się tego?? To po co to wszystko zaczynałeś?? Jeszcze piszesz taki bzdurny temat...

Skoro tak płaczesz nad swoim losem, to najpierw przemyśl czym on jest spowodowany, a później się wypowiadaj...

Pozdrawiam

__________________
cytat:
Szeszej napisał(a)
Dobre cycki, nie ma bana Wink



r4 Twój Ojciec

12-01-2010 13:22 Twoj_ojciec jest offline Szukaj postów użytkownika: Twoj_ojciec Dodaj Twoj_ojciec do Listy kontaktów
Stanek
Lord


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 332
Klan: --------
Kraina: Necropolia IX
Skąd: -----

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejny placz temat jaki to klan X jest zly bo ma na tyle pary ze zabiera nam nasze klocki-jako dyplo Rune poczulem sie zaszczycony robimy powoli sobie opinie jak Babci_samo_zlo z r1 extreme?nie jestem pewny co do prawidlowosci nazyBig Grin
wielcy zli podli ktorzy bija tylko slabszychCrying ( i jeszcze nikt wam pomoc nie chce?jaka szkodaSmile

__________________
r14: Dziadzia samo Zuo
12-01-2010 13:24 Stanek jest offline Strona domowa Stanek Szukaj postów użytkownika: Stanek Dodaj Stanek do Listy kontaktów
CoeN_RUNE
Triple Ace


images/avatars/avatar-12608.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 207
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia III
Skąd: Bielsko-Biała/Kaer Morhen

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

idź chłopcze w simsy sobie pograj, bo BW polega na tym że klan silniejszy zabiera klocki klanowi słabszemu... proste...


jakoś jak podczas wojny SL4 wręczało nam pustaki i paliło klocki to nikt nie robił płacz-tematów jak ty.....



p.s. - w spam- temacie w dziale rekrutacja zmień że zabraliśmy wam 8 a nie 7 klocków - było nie pyskować i spamować nam w klanówkach i na PW


tyle mam do powiedzenia.


edit:


nie zapomnijcie pożalić się SiFu - on was wspomoże w żalach na tyrana i despotę jakim jestem.... buhahahaha

__________________
NIE HANDLUJE ZE:
S.....płakanymi
I.....diotycznymi
F.....rajerskimi
U.....pierdliwiecami



CoeN - "...RUNEJCZYK..."

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez CoeN_RUNE: 12-01-2010 13:35.

12-01-2010 13:32 CoeN_RUNE jest offline Szukaj postów użytkownika: CoeN_RUNE Dodaj CoeN_RUNE do Listy kontaktów
_FRODO_
Triple Ace


images/avatars/avatar-17753.jpg

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 222
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia IX
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
CoeN_RUNE napisał(a)
BW polega na tym że klan silniejszy zabiera klocki klanowi słabszemu


Może i nie do końca ale i tak jestem za zdaniem CoeN'a i całego klanu Rune Big Grin

Może zamiast płakać/skarżyć się/ wypominać i być twardym w pisaniu warto by było zacząć bronić a nie opłakiwać wasze straty robiąc z tego "aferę".

__________________

r4 - Frodziak

12-01-2010 14:39 _FRODO_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _FRODO_ Dodaj _FRODO_ do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_FRODO_ napisał(a)
[quote]CoeN_RUNE napisał(a)
BW polega na tym że klan silniejszy zabiera klocki klanowi słabszemu

Może i nie do końca ale i tak jestem za zdaniem CoeN'a i całego klanu Rune Big Grin


No tak bo czasami słabszy klan zabierze klocka mocniejszemuTongue (teoretycznie)

Jak sama nazwa gry wskazuje są to wojny. W każdej wojnie jest jakiś przegrany. Zawsze jest jakiś słabszy. Za moich czasów klocki się traciło klocki się zyskiwało ale nikt nie płakał tak jak ty, ze go leją, że mocniejsi zabierają klocki


Jak mi SL4 podczas wojny zabrało 6 klocków to robiłem płacz temat. Nie.

Zamiast płakac na forum pomyśl może jak odzyskac to co straciliście

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lexar: 12-01-2010 15:18.

12-01-2010 15:18 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Atteril
Junior Member


Data rejestracji: 09-07-2008
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Trójmiasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lexar napisał(a)


Zamiast płakac na forum pomyśl może jak odzyskac to co straciliście



Mając o 13 tysięcy punktów klanowych mniej i bez żadnej pomocy (szach poprzez pakty)? Jeśli miałeś taką sytuację i z niej wybrnąłeś, to gratuluję Big Grin

I przykro mi to mówić, ale RUNE jest mocny w pięści, ale rozmawiać w ogóle nie umie... My może żalimy się na nasze straty, ale przynajmniej zachowujemy jakąś kulturę wypowiedzi podczas publicznych "rozmów". Wy nas po prostu tutaj bez ogródek wyśmiewacie i ubliżacie nam, co podpada pod jakiś paragraf w prawie polskim, o ile się nie mylę... (nie żebym wam groził, po prostu zwracam waszą uwagę na ten drobny fakt)
CoeN, moją szefową praktycznie nazwałeś gówniarą. A powiedz mi, kim ty niby jesteś, skoro będąc PRZYWÓDCĄ KLANU nawet nie potrafisz wyrażać się jak dorosły, wychowany człowiek? I nie mów mi, że w stosunku do nas to nawet nie ma sensu, bo to już totalnie uznam za brak jakiejkolwiek ogłady i wychowania...

Ale cóż, jakoś to będzie z tym życiem. Wy nas, my was...

Pozdrowienia dla Panów i Władców.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Atteril: 12-01-2010 16:07.

12-01-2010 15:54 Atteril jest offline Szukaj postów użytkownika: Atteril Dodaj Atteril do Listy kontaktów
Loirinha
Junior Member


images/avatars/avatar-6523.jpg

Data rejestracji: 08-01-2008
Postów: 15
Klan: I AM A LEGEND
Kraina: Necropolia III

RE: RUNE - " Wielki Klan r4 " ????? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ar2ro napisał(a)

Legend się nie podda Wink


czy to jest placz? Wink

post ar2ro mial inny cel, nie uzalanie sie Wink

__________________
Necropolia III, Loirinha

12-01-2010 15:59 Loirinha jest offline Szukaj postów użytkownika: Loirinha Dodaj Loirinha do Listy kontaktów
CoeN_RUNE
Triple Ace


images/avatars/avatar-12608.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 207
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia III
Skąd: Bielsko-Biała/Kaer Morhen

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Atteril napisał(a)


I przykro mi to mówić, ale RUNE jest mocny w pięści, ale rozmawiać w ogóle nie umie...


taaa - za to wasze spamy klanówkami i na PW były przykładem umiejętnych rozmów

cytat:
Atteril napisał(a) My może żalimy się na nasze straty, ale przynajmniej zachowujemy jakąś kulturę wypowiedzi podczas publicznych "rozmów".


Bo jesteście jednym z tych klanów który wylewaniem publicznie swoich żali i fustracji próbuje pozyskać sobie aprobatę - na zasaadzie: RUNE złe bo mi pustaka dali, nikt nam nie pomógł - jak oni mogli.....


cytat:
Atteril napisał(a)Wy nas po prostu tutaj bez ogródek wyśmiewacie i ubliżacie nam, co podpada pod jakiś paragraf w prawie polskim, o ile się nie mylę... (nie żebym wam groził, po prostu zwracam waszą uwagę na ten drobny fakt)


złóż donos do prokuratury... najwidoczniej jesteś bardzo wrażliwy skoro delikatne słowa prawdy tak w ciebie ugodziły - lol


cytat:
Atteril napisał(a)Ale cóż, jakoś to będzie. Wy nas, my was...


no takie życie, z tym, że teraz i na pewno przez jakiś czas to MY WAS


cytat:
Atteril napisał(a)Pozdrowienia dla Panów i Władców.



Panowie wyginęli w 1939 a ostatni Władca w 1798.






zamiast płakać weźcie się w garść -> bierzcie przykład z Ciach bo oni więcej klocków stracili a mimo to nie spamują takimi tematami na forum ani nie spamowali w klanówkach i PW i może właśnie dlatego od długiego czasu omijamy ich?




edit:



cytat:
Atteril napisał(a)CoeN, moją szefową praktycznie nazwałeś gówniarą. A powiedz mi, kim ty niby jesteś, skoro będąc PRZYWÓDCĄ KLANU nawet nie potrafisz wyrażać się jak dorosły, wychowany człowiek? I nie mów mi, że w stosunku do nas to nawet nie ma sensu, bo to już totalnie uznam za brak jakiejkolwiek ogłady i wychowania...





oj człowieku, w jakim ty świecie żyjesz? jeśli napisałem obraźliwe PW to od tego są skargi żeby mnie zgłosić.... idąc twoim tokiem myślenia zaraz napiszesz że "prawie spaliłem dom twojej szefowej" pisząc jej że czeka ją pustak i spalenie klocka...



możesz sobie uznawać za brak ogłady i wychowania co tylko zechcesz - jakoś kompletnie mnie nie interesuje zdanie kogoś takiego jak ty i twój klan na ten temat


cytat:
kira92 napisał(a)
słowa "żal" się używa kiedy umrze jakaś osoba, a nie w takim przypadku więc widać dziecinne zachowanie "lidera" klanu RUNE.


Żal to negatywny stan emocjonalny spowodowany doznaną stratą. Towarzyszy mu często trudność w pogodzeniu się, że tego, co utracone już nie ma i wynikającym z tego brakiem akceptacji rzeczywistości takiej, jaka jest tu i teraz. Występuje również w postaci żalu do kogoś za wyrządzone krzywdy, niemożność pogodzenia się z realną sytuacją. (http://pl.wikipedia.org/wiki/Żal)

to powinno uzupełnić twą wiedzę na temat tego słowa. do ciebie i tobie podobnym odnosi się wycinek: "brak akceptacji rzeczywistości takiej jaka jest tu i teraz" oraz "niemożność pogodzenia się z realną sytuacją" - to odnośnie gry Big Grin


cytat:
kira92 napisał(a)wiesz my możemy grać w SIMS-y , nie tak jak Ty, bo tak gra dla Ciebie jest za inteligentna i Ciebie przerasta . Pozdrawiam Smile



najwidoczniej, dlatego gram w BW Big Grin


cytat:
kira92 napisał(a)a jeśli myślicie, że nam s5 straszne to ja już czekam. NAWET DZIŚ poproszę TAKI . co COEN nie stać Ciebie aby mi go dać ? Wink ) pozdro i czekam z niecierpliwością na s5 Smile



dostałeś przecież niedawno Big Grin Big Grin


na zakończenie: wyszczekani jesteście i nic poza tym. żal. spamujcie i jęczcie dalej. obchodzi mnie to tyle samo co zeszłoroczny śnieg Smile



kłócił się nie będę, bo jak to kiedyś ktoś stwierdził: "nie kłóć się z idiotami bo sprowadzą Cię do swojego poziomu a później zniszczą doświadczeniem"

jesteście RULEZ legendki czy jak wam tam..... szacun buhahahaha

__________________
NIE HANDLUJE ZE:
S.....płakanymi
I.....diotycznymi
F.....rajerskimi
U.....pierdliwiecami



CoeN - "...RUNEJCZYK..."

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez CoeN_RUNE: 12-01-2010 17:08.

12-01-2010 16:08 CoeN_RUNE jest offline Szukaj postów użytkownika: CoeN_RUNE Dodaj CoeN_RUNE do Listy kontaktów
Atteril
Junior Member


Data rejestracji: 09-07-2008
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Trójmiasto

RE: RUNE - " Wielki Klan r4 " ????? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-Post usunięty-

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Atteril: 12-01-2010 16:10.

12-01-2010 16:09 Atteril jest offline Szukaj postów użytkownika: Atteril Dodaj Atteril do Listy kontaktów
kwachu
Lord


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 414
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj Legend Legend nie to żebym ja był wam wrogiem ale jakaś akcja budzi reakcje niestety tak juz jest, a w tym przypadku rządzi prawo dżungli... wygrywa silniejszy... Taka moja mala rada-sugestia dajcie sobie na wstrzymanie, bo bedziecie na straconej pozycji jeszcze bardziej ;/ i nie przejmujcie sie, wkoncu nie bedzie co juz wam zabierac Smile )

A to że daliśmy dupy w wojnie "omijając" ja szerokim łukiem no niestety odbija się teraz Smile ) i tak jak pisałem nie martwcie sie już niedługo Coen i jego "banda" zbirów da wam spokoj, bo podejrzewam że klocki w 5s są lepsze niż te na które was sadzaja Smile ) Także trzymajcie się łącze się z wami w bólu i nie piszcie wiecej takich tematów bo to naprawde jest przykre że w grze w której chodzi głównie o naparzanie się zakładacie tematy gdzie się żalicie ;]

Pozdrawiam Coena i jego zbirów jak również Sierotke Legend której zgubiły się krasnoludki Smile

EDIT: Ryu po co taka riposta?? nie wiesz w co sie wogole pakujesz.... Sorki ale musze to napisac: Jak nie potraficie sie bronic ani "podjazdówki" urzadzić to albo jestescie ze sie tak nietypowo wyraze oczywiscie nie ublizając nikomu, "nieudacznikami" ALBO poprostu macie te pustaki gleboko we du... i wam to nie przeszkadza.... Zlapcie sie za nabial i pokazcie im ze stac was na walke JAKAKOLWIEK Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kwachu: 12-01-2010 16:45.

12-01-2010 16:33 kwachu jest offline Szukaj postów użytkownika: kwachu Dodaj kwachu do Listy kontaktów
kira92
Full Member


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 72
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

słowa "żal" się używa kiedy umrze jakaś osoba, a nie w takim przypadku więc widać dziecinne zachowanie "lidera" klanu RUNE. wiesz my możemy grać w SIMS-y , nie tak jak Ty, bo tak gra dla Ciebie jest za inteligentna i Ciebie przerasta . Pozdrawiam Smile


a jeśli myślicie, że nam s5 straszne to ja już czekam. NAWET DZIŚ poproszę TAKI . co COEN nie stać Ciebie aby mi go dać ? Wink ) pozdro i czekam z niecierpliwością na s5 Smile

__________________
"Nie istnieje jedna strona, kiedy drugiej strony brak"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kira92: 12-01-2010 16:37.

12-01-2010 16:35 kira92 jest offline Szukaj postów użytkownika: kira92 Dodaj kira92 do Listy kontaktów
Atteril
Junior Member


Data rejestracji: 09-07-2008
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Trójmiasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
CoeN_RUNE napisał(a)
taaa - za to wasze spamy klanówkami i na PW były przykładem umiejętnych rozmów


Jednakże w dalszym ciągu to wy nas obrażacie, oprócz tego promujecie swoje ulubione gry, do których zapewne zaliczają się także Simsy, bo ciągle o nich piszesz... Twój faworyt w wolnym czasie?


cytat:
CoeN_RUNE napisał(a)Bo jesteście jednym z tych klanów który wylewaniem publicznie swoich żali i fustracji próbuje pozyskać sobie aprobatę - na zasaadzie: RUNE złe bo mi pustaka dali, nikt nam nie pomógł - jak oni mogli.....


A co tu ma publiczne pokazanie siły znakomitego przeciwnika do kultury wypowiedzi? Rozumiem, że wy jako klan silny jesteście zwolnieni z ogólnie przyjętych zasad kulturalnej rozmowy? Czyli jednocześnie jeśli my zaczniemy was bić, to będziemy mieli pełne prawo do poniżania was, wyśmiewania i obsmarowywania błotem na forum publicznym? Super, to już wiem co zrobię jak wbiję do top 5 serva Big Grin

cytat:
CoeN_RUNE napisał(a)złóż donos do prokuratury... najwidoczniej jesteś bardzo wrażliwy skoro delikatne słowa prawdy tak w ciebie ugodziły - lol


Oh, mówiłem że nie zamierzam nikomu grozić jakimikolwiek donosami czy konsekwencjami postępowania wbrew prawu... Wiesz, powinieneś był uważać chociaż na tych lekcjach, na których mówiło się o wnikliwej analizie i interpretacji tekstów Pleased

cytat:
CoeN_RUNE napisał(a)Panowie wyginęli w 1939 a ostatni Władca w 1798.


Cóż, patrząc na obecną politykę wewnętrzną Korei Północnej, Chin i kilku innych państw, nie zgodziłbym się co do twojego stwierdzenia, czysto teoretycznego... Poza tym aktualnie istnieje także świat wirtualny, który pod pewnymi względami odbiega w praktyce od świata rzeczywistego. Tak, to jeden z tych punktów.


cytat:
CoeN_RUNE napisał(a)oj człowieku, w jakim ty świecie żyjesz? jeśli napisałem obraźliwe PW to od tego są skargi żeby mnie zgłosić.... idąc twoim tokiem myślenia zaraz napiszesz że "prawie spaliłem dom twojej szefowej" pisząc jej że czeka ją pustak i spalenie klocka...


Tutaj dajesz przykład skrajnej nadinterpretacji, bardzo niezdrowej w rozumowaniu człowieka. Jednak stwierdzenie, że (zapewne osoba starsza) do ciebie pyskuje, skłania do stwierdzenia, iż masz ją za dziecko, a przynajmniej kogoś o wiele młodszego i mniej rozgarniętego od twojej osoby (muszę to sobie kilka razy powtórzyć, bo chyba mnie mogę w to uwierzyć... Roll Eyes )


cytat:
CoeN_RUNE napisał(a)na zakończenie: wyszczekani jesteście i nic poza tym. żal.


No tak... My nie możemy wam dorównać siłą, ale nadrabiamy to na orężu słownym. Totalny żal, syf i metr mułu. To potworne, że potrafię mówić składniej i bardziej logicznie od przywódcy klanu z top 5, ten fakt naprawdę mnie przeraża... (zważywszy na mój wiek i ogładę językową - nie żartuję)



A więc ponowne pozdrowienia dla Panów i Władców Pleased

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Atteril: 12-01-2010 17:07.

12-01-2010 16:41 Atteril jest offline Szukaj postów użytkownika: Atteril Dodaj Atteril do Listy kontaktów
Atteril
Junior Member


Data rejestracji: 09-07-2008
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Trójmiasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kwachu napisał(a)
ALBO poprostu macie te pustaki gleboko we du... i wam to nie przeszkadza.... Zlapcie sie za nabial i pokazcie im ze stac was na walke JAKAKOLWIEK Smile



Kwachu, that's right! Zgarniasz milion niczego, gratulujemy! ;]
12-01-2010 16:58 Atteril jest offline Szukaj postów użytkownika: Atteril Dodaj Atteril do Listy kontaktów
kira92
Full Member


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 72
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie s5 nie dostałem Frown ( ja CHCE S5!!! no dawaj COEN!! Dawaj . s5 . ja chce s5 !! jak jesteś taki mocny i ambitny to daj mi te cholerne s5!!


Roozpi czekam właśnie na te s5 no ale jakoś ze strony Coena nie widzę ruchu abym je dostał :/

__________________
"Nie istnieje jedna strona, kiedy drugiej strony brak"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kira92: 12-01-2010 17:06.

12-01-2010 17:04 kira92 jest offline Szukaj postów użytkownika: kira92 Dodaj kira92 do Listy kontaktów
Amanis
Forum Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 92
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia III
Skąd: Z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Nadawca: guciuthc
Tytuł wiadomości: [KLAN] Witam wszystkich i każdego z osobna Smile
Data wysłania: 2009-12-28 15:45:19
Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ff9eec37c2
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9743570266
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a0957bdcfa
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b75e44970f
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=2f7bd2c0d6
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=1e9da69668
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=1f258fe158
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f036a286d8
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=0ce1a954fe
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ca9953ce0c
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a399aa9837
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e732769ca1
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=1893b25b85 to jest jedyna dobra obrona w ktorej to ja mialem fart Smile

szacun dla tego pana ;]

guciuthc kocha RUNE !!!!!!!!!!!!
RUNE kocha guciathc !!!!!!!!!!!!

serdeczne pozdrowienia dla was wszystkich Smile

pozdro guciuthc"

A potem się dziwicie, że Was bijemy ;-) I kto tu prowokuje swoimi głupimi klanówkami? Poza tym jak Klasztor był nękany atakami Samurajów po ostatniej wojnie nikt z nas się nie żalił na forum. Zepnijcie pośladki i przyjmijcie tego kopa a nie dalej prowokujecie jacy to my źli. Nie płaczcie bo to nic nie da, a tylko pogarszacie swoją sytuację Wink Poza Tym Wy też braliście udział w pustakowaniu Klasztoru a zwłaszcza ar2ro więc jeszcze parę pustaków Was czeka. Zemsta jest słodka Smile ))


EDIT:
@DOWN
Jak nie widzisz jest to wiadomość skopiowana od Waszego kolegi i są to jego linki. Wkleiłem całą wiadomość, żeby pokazać kto prowokuje klanówkami. Myslenie nie boli Wink Edytowałem dla Ciebie cudzysłów, żebyś zobaczył Wink

__________________
r4 ----> Amanis

Time to come back!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Amanis: 12-01-2010 17:32.

12-01-2010 17:23 Amanis jest offline Szukaj postów użytkownika: Amanis Dodaj Amanis do Listy kontaktów
kira92
Full Member


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 72
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brak wiadomości o podanym id lub nieprawidłowy klucz

Upewnij się że odnośnik do wiadomości został wklejony w całości....


aha xD fajnie wiadomości no no no Smile nie wiadomo co tam w nich jest ;]

__________________
"Nie istnieje jedna strona, kiedy drugiej strony brak"
12-01-2010 17:27 kira92 jest offline Szukaj postów użytkownika: kira92 Dodaj kira92 do Listy kontaktów
dopalacz
Junior Member


images/avatars/avatar-16822.jpg

Data rejestracji: 03-10-2009
Postów: 14
Klan: najleprzy
Kraina: Necropolia III
Skąd: z domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a lizaczka dzidzia nie chceWink ??? ludzie ogarnijcie sie zamiast płakać zacznijcie walczyć o swoje rotfl a jak to nie pomoże to zakontraktujcie sie z lekarzem lub farmaceutom rotfl wielki klan legend nie potrafi obronić klocka tragedia na skale krajową. pamiętajcie że w życiu silniejszy zawsze wygrywa to też tyczy się bw.

__________________
OBJAW: Podłoga się rusza. PRZYCZYNA: Jesteś wynoszony. DZIAŁANIE: Upewnij się czy niosą cię do następnego baru.
12-01-2010 17:30 dopalacz jest offline Szukaj postów użytkownika: dopalacz Dodaj dopalacz do Listy kontaktów
kira92
Full Member


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 72
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i jak to mówią . stare polskie powiedzenie : "głupi ma zawsze szczęście"


a jeżeli poczęstujesz lizaczkiem to się skusze xD

__________________
"Nie istnieje jedna strona, kiedy drugiej strony brak"
12-01-2010 17:32 kira92 jest offline Szukaj postów użytkownika: kira92 Dodaj kira92 do Listy kontaktów
Stanek
Lord


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 332
Klan: --------
Kraina: Necropolia IX
Skąd: -----

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Atteril napisał(a)na zakończenie: wyszczekani jesteście i nic poza tym. żal.

No tak... My nie możemy wam dorównać siłą, ale nadrabiamy to na orężu słownym. Totalny żal, syf i metr mułu. To potworne, że potrafię mówić składniej i bardziej logicznie od przywódcy klanu z top 5, ten fakt naprawdę mnie przeraża... (zważywszy na mój wiek i ogładę językową - nie żartuję)



A więc ponowne pozdrowienia dla Panów i Władców Pleased



widac wasze nadrabianie gadka-tylko to wam pozostalo bo napewno nie klocki:> ale niestety i naszczescie dla nas w tej grze liczy sie "sila" i dobry klocek a nie gadaneSmile

i tak proscie o 5s ohhh jakcy wy jestescie twardzi zaraz polecimy wszyscy na 5s zeby wam je oddac bo tak prosicieSmile

to ja was prosze ogranijcie sie wezcie numerek i stancie w kolejceWink


Pozdrawiam dzieci oraz Dzieci te wieksze srednie i mniejsze ale kazde tak samo placzaceSmile

__________________
r14: Dziadzia samo Zuo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Stanek: 12-01-2010 17:35.

12-01-2010 17:33 Stanek jest offline Strona domowa Stanek Szukaj postów użytkownika: Stanek Dodaj Stanek do Listy kontaktów
Atteril
Junior Member


Data rejestracji: 09-07-2008
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Trójmiasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zieeeew... A wy dalej z tym płaczem? Zaciętą płytę się wyjmuje, wkłada na powrót i włącza urządzenie ponownie... My nie płaczemy, nie użalamy się (zbytnio Tongue ) i ogólnie na przykład ja jestem w wyśmienitym humorze, dzięki tej interesującej dyspucie z przywódcą RUNE Big Grin Podobnie moi współklanowicze jakoś rzewnych łez nie ronią, z tego co mogę się dopatrzeć.


Stanek, mój klocek jeszcze stoi, z tego co wiem, więc przynajmniej ja zostałem na swoim Tongue


Dopalacz, na szczęście i nieszczęście status silniejszego zmienia się dosyć często w życiu... ;]


PS. Ja na lizaczka jak najbardziej reflektuję. Podać adres, czy wręczysz sam? rotfl
12-01-2010 17:46 Atteril jest offline Szukaj postów użytkownika: Atteril Dodaj Atteril do Listy kontaktów
_FRODO_
Triple Ace


images/avatars/avatar-17753.jpg

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 222
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia IX
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może najlepszym dla was sposobem będzie jak klan Legend się rozpadnie, unikniecie grupowego płaczu i wszystkiego co tutaj pokazujecie. Swojej wielkiej "rozpaczy" której celem jest nie wiem wzbudzenie wielkiego poruszenia wsród graczy r4 i żeby każdy teraz wam współczuł bo straciliście klocki.. Było trzeba się starać,walczyć kim sie da a nie teraz robić z siebie wielkich przegranych i opłakiwac klocek.

Jest wiele pustych 4s które możecie przejąć i rozbudować rotfl

I nie róbcie akcji typu "Anty Rune" bo nic wam to nie daje.


I na koniec Coen nie dawaj się za bardzo xD

__________________

r4 - Frodziak

12-01-2010 17:58 _FRODO_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _FRODO_ Dodaj _FRODO_ do Listy kontaktów
dopalacz
Junior Member


images/avatars/avatar-16822.jpg

Data rejestracji: 03-10-2009
Postów: 14
Klan: najleprzy
Kraina: Necropolia III
Skąd: z domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niby zwykły lizaczek a ile uśmiechuWink gracze z legand powinniście sie uczyć takich zachowań typu wyjście z porażki z podniesionymi głowom a nie ze spuszczonym kinolem Big Grin
pan Frodo jest osobom postronną i wypowiada sie z wielkim sensem więc nie tylko rune broni rune Big Grin ale reszta również rotfl

__________________
OBJAW: Podłoga się rusza. PRZYCZYNA: Jesteś wynoszony. DZIAŁANIE: Upewnij się czy niosą cię do następnego baru.
12-01-2010 18:04 dopalacz jest offline Szukaj postów użytkownika: dopalacz Dodaj dopalacz do Listy kontaktów
kira92
Full Member


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 72
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak COEN już wysłał link do forum do swoich "przyjaciół" aby zaczęli jeździć po LEGEND Smile czekamy na więcej od COEN;a i spółki Smile

__________________
"Nie istnieje jedna strona, kiedy drugiej strony brak"
12-01-2010 18:05 kira92 jest offline Szukaj postów użytkownika: kira92 Dodaj kira92 do Listy kontaktów
CoeN_RUNE
Triple Ace


images/avatars/avatar-12608.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 207
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia III
Skąd: Bielsko-Biała/Kaer Morhen

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kira92 napisał(a)
tak COEN już wysłał link do forum do swoich "przyjaciół" aby zaczęli jeździć po LEGEND Smile czekamy na więcej od COEN;a i spółki Smile



buhahahaha... edytuje bo się znów oburzenie zrobi że obrażam Big Grin Big Grin Big Grin


człowieczku małej wiary - nie muszę do nikogo pisać - kazdy widzi jak szczekasz, bo tylko tyle możesz zrobić - kąsać nie kąsasz bo ząbki wybite Big Grin Big Grin Big Grin




jakbyś nie zauwazył to FRODO jest z silniejszego klanu niż rune Big Grin Big Grin Big Grin


a pustaczek, cóż ustaw się w kolejce, jak to juz Stanek napisał Big Grin Big Grin Big Grin




a najlepsze jest to że nie trzeba o tobie pisać: IDIOTA - sam sie tak okreśiłeś, więc no comments Big Grin Big Grin Big Grin

cytat:
kira92 napisał(a)
wolę być idiotą niż takim typem człowieka jakim jesteś Ty. a jesteś nikim!! Big Grin i kiedy mi dasz te s5 nooooo ...1!! tak obiecujesz i obiecujesz a się wywiązać nie możesz Crying



może jestem nikim, ale to ty jesteś bity - buhahahaha

__________________
NIE HANDLUJE ZE:
S.....płakanymi
I.....diotycznymi
F.....rajerskimi
U.....pierdliwiecami



CoeN - "...RUNEJCZYK..."

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez CoeN_RUNE: 12-01-2010 18:17.

12-01-2010 18:07 CoeN_RUNE jest offline Szukaj postów użytkownika: CoeN_RUNE Dodaj CoeN_RUNE do Listy kontaktów
kira92
Full Member


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 72
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wolę być idiotą niż takim typem człowieka jakim jesteś Ty. a jesteś nikim!! Big Grin i kiedy mi dasz te s5 nooooo ...1!! tak obiecujesz i obiecujesz a się wywiązać nie możesz Crying

__________________
"Nie istnieje jedna strona, kiedy drugiej strony brak"
12-01-2010 18:10 kira92 jest offline Szukaj postów użytkownika: kira92 Dodaj kira92 do Listy kontaktów
Atteril
Junior Member


Data rejestracji: 09-07-2008
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Trójmiasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dopalacz napisał(a)
niby zwykły lizaczek a ile uśmiechuWink gracze z legand powinniście sie uczyć takich zachowań typu wyjście z porażki z podniesionymi głowom a nie ze spuszczonym kinolem Big Grin
pan Frodo jest osobom postronną i wypowiada sie z wielkim sensem więc nie tylko rune broni rune Big Grin ale reszta również rotfl



Cóż, jak dla mnie to się nazywa trzymanie strony silniejszej i zapaktowanej (po co jeździć po sojuszniku? Big Grin )

A czy my płaczemy? Ponawiam pytanie. Rozpoczynamy konkurs - trzy sensowne powody dla których sądzicie, że płaczemy nad tym Tongue Bo mnie to cholernie zastanawia - prawie jak UFO. Całkowita tajemnica dla mojego skromnego umysłu...
Dopalacz, właśnie się chyba nauczyliśmy wychodzenia z porażek z podniesionym kinolem. Widzisz ile potrafi zdziałać jeden lizak na pocieszenie? Big Grin xD


Dobra, chyba zbiera się na koniec dyskusji, bo nigdy mi nie odpowiecie na to cholerne pytanie jakoś sensownie Tongue Wracajcie do walki, bo rozmowa wam nie wychodzi zbytnio. Roll Eyes


cytat:
_FRODO_ napisał(a)
I na koniec Coen nie dawaj się za bardzo xD


Przykro mi - już się dał Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Atteril: 12-01-2010 18:11.

12-01-2010 18:10 Atteril jest offline Szukaj postów użytkownika: Atteril Dodaj Atteril do Listy kontaktów
_FRODO_
Triple Ace


images/avatars/avatar-17753.jpg

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 222
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia IX
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kira92 napisał(a)
tak COEN już wysłał link do forum do swoich "przyjaciół" aby zaczęli jeździć po LEGEND Smile czekamy na więcej od COEN;a i spółki Smile


No jasne wie on , wiem ja, wie moja rodzina nawet dziś od rana na TVN24 gadają tylko o jednym , temat dnia się znalazł "Historia biednego klanu z r4.. I am legend nie jest już takie jakie było...."


Dzięki dopalacz za poparcie Big Grin

__________________

r4 - Frodziak

12-01-2010 18:11 _FRODO_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _FRODO_ Dodaj _FRODO_ do Listy kontaktów
dopalacz
Junior Member


images/avatars/avatar-16822.jpg

Data rejestracji: 03-10-2009
Postów: 14
Klan: najleprzy
Kraina: Necropolia III
Skąd: z domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kira92 przyjacielu mojej zdechłej żaby Big Grin za takie pomówienia można dostać po tyłku

__________________
OBJAW: Podłoga się rusza. PRZYCZYNA: Jesteś wynoszony. DZIAŁANIE: Upewnij się czy niosą cię do następnego baru.
12-01-2010 18:11 dopalacz jest offline Szukaj postów użytkownika: dopalacz Dodaj dopalacz do Listy kontaktów
kira92
Full Member


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 72
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na nic innego już nie czkam jak dostać po tyłku . ale sorry nie jestem pedałem i nie będę się z wami pedalić < bleee >

__________________
"Nie istnieje jedna strona, kiedy drugiej strony brak"
12-01-2010 18:13 kira92 jest offline Szukaj postów użytkownika: kira92 Dodaj kira92 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » RUNE - " Wielki Klan r4 " ?????

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH