Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA najdziwniejszy problem z klawiaturą jaki miałem(Sidewinder X6) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony najdziwniejszy problem z klawiaturą jaki miałem(Sidewinder X6)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Grave_Digger
Triple Ace


images/avatars/avatar-15387.jpg

Data rejestracji: 11-04-2009
Postów: 189
Skąd: OZM do samego końca

najdziwniejszy problem z klawiaturą jaki miałem(Sidewinder X6) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na początek chciałbym zaznaczyć ze na mojej starej klawiaturze jakże znanej i renomowanej firmy Incore(omg nie polecam nikomu) wszystko działało dobrze.
A teraz posłuchajcieTongue
Podświetlenie,makra wszystko ok.Stery najnowsze zainstalowane i jeszcze raz zainstalowane dla pewnościTongue
Otóz mam takiego babola,że np przy trzymaniu np W i Tab(lub innej kombinacji np s +ctrl) zaczyna wariować myszka(!!!).Konkretnie przez sekundę-2 zawiesza się(macha się nią a kursor ani rusz).Miał ktoś podobny problem?
pardon my polish,nie mogę się do niej przyzwyczaić,i na starej klawie miałem inny układ;]

__________________

15-01-2010 16:31 Grave_Digger jest offline Strona domowa Grave_Digger Szukaj postów użytkownika: Grave_Digger Dodaj Grave_Digger do Listy kontaktów
Elathir
Lord


Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 468
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Czy przewodowe czy bezprzewodowe
2. Producent, czy myszka i klawa są z zestawu czy osobno.

Jeżeli nie, lub nawet jeżeli tak, to spróbuj podłączyć jak najmniej urządzeń usb do kompa i ustawić pomiędzy nimi jak najszerszy rozstaw. Może masz zwarcie pomiędzy szynami.

__________________
A co mi tam, jak ktoś ma zamiar zacząć grę na r15 niech skorzysta z linka http://r15.bloodwars.interia.pl/r.php?r=3314
18-01-2010 16:47 Elathir jest offline Szukaj postów użytkownika: Elathir Dodaj Elathir do Listy kontaktów
krl18
King


images/avatars/avatar-11816.gif

Data rejestracji: 07-05-2008
Postów: 785
Klan: Hades :D
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Tomaszow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gowno a nie zwarcie q jakiej grze czy jak jestes na pulpicie to tez bo jesli cos takiego dzieje sie w csie to moze byc wina jego a nie powiedz Big Grin i zainstaluj everesta i powiedz mi o klawce wiecej Big Grin i w co grasz i jak dawno temu miales scan systemu przed virusami a zwarcie powoduje cos innego i na stale a nie chwilowe !!

__________________

18-01-2010 17:58 krl18 jest offline Szukaj postów użytkownika: krl18 Dodaj krl18 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA najdziwniejszy problem z klawiaturą jaki miałem(Sidewinder X6)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH