Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA moze cos w lublinie?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony moze cos w lublinie?? 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
duch_01
Viking


images/avatars/avatar-11024.jpeg

Data rejestracji: 06-07-2007
Postów: 526
Klan: TBW
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Lublin

moze cos w lublinie?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

narazie czekam an chetnych

data sie ustali jak bedzie wiecej niz 4 osoby (bo tak ostatnie "zloty" wygladaly)

__________________
R18: GhostLBN
15-01-2010 19:17 duch_01 jest offline Szukaj postów użytkownika: duch_01 Dodaj duch_01 do Listy kontaktów
Athalyse
Double Ace


images/avatars/avatar-10906.jpg

Data rejestracji: 30-06-2007
Postów: 114
Klan: GRIMED
Kraina: Necropolia
Skąd: z ziemi

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tak nie w temacie...ale widze ze nosisz dalej mojego seta i sie rozczulilam ^^
15-01-2010 23:24 Athalyse jest offline Strona domowa Athalyse Szukaj postów użytkownika: Athalyse Dodaj Athalyse do Listy kontaktów YIM Account Name of Athalyse: athalyse
konon
Triple Ace


images/avatars/avatar-13313.gif

Data rejestracji: 12-04-2008
Postów: 185
Klan: NM
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przesadzasz bo na ostatnim zlocie bylo osob 5! a to zasadnicza roznicaBig Grin

oczywiscie pisze sie jako chetny. wezme ze soba ewke bo ona nie korzysta z forum i nawet nie jest w stanie potwierdzic sojej gotowosci

__________________

...WANDALZ...
16-01-2010 17:40 konon jest offline Szukaj postów użytkownika: konon Dodaj konon do Listy kontaktów
duch_01
Viking


images/avatars/avatar-11024.jpeg

Data rejestracji: 06-07-2007
Postów: 526
Klan: TBW
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Lublin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez duch_01
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Athalyse napisał(a)
ja tak nie w temacie...ale widze ze nosisz dalej mojego seta i sie rozczulilam ^^


ano korzystam bo sie podoba

juz nieaktualny ale co tam Big Grin (znaczy nicki nie aktualne)

konon: pozwolisz ze z terminem to poczekamy jak sie zglosi wiecej osob

ale mysle ze nie wczesniej niz w lutym

sesja :/

__________________
R18: GhostLBN
17-01-2010 22:49 duch_01 jest offline Szukaj postów użytkownika: duch_01 Dodaj duch_01 do Listy kontaktów
xpentax
Junior Member


Data rejestracji: 28-05-2009
Postów: 17
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmmm czyzbym byl nowy tutaj? rotfl

__________________
R6 xpentax
22-01-2010 17:46 xpentax jest offline Szukaj postów użytkownika: xpentax Dodaj xpentax do Listy kontaktów
Newbie
Newbie


images/avatars/avatar-13039.jpg

Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 6
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzis, godz 16, birband (kolo polibudy)

tak na ostatnia chwile, ale kto ma czas i ochote niech wpada Smile

__________________
r12: Newbie
12-02-2010 10:28 Newbie jest offline Szukaj postów użytkownika: Newbie Dodaj Newbie do Listy kontaktów
konon
Triple Ace


images/avatars/avatar-13313.gif

Data rejestracji: 12-04-2008
Postów: 185
Klan: NM
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakby ktos sie zdecydowal i nie mogl nas znalezc niech dzwoni: 606 701 982

__________________

...WANDALZ...
12-02-2010 15:02 konon jest offline Szukaj postów użytkownika: konon Dodaj konon do Listy kontaktów
Egzqutor
Triple Ace


images/avatars/avatar-23256.jpg

Data rejestracji: 12-07-2009
Postów: 205
Klan: Cry/SiH
Kraina: Necropolia
Skąd: Lubartów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lol spóźniłem sięwidzę;D

kiedy następny zlot? może wpadnę na piwko Wink )

__________________


13-02-2010 22:30 Egzqutor jest offline Szukaj postów użytkownika: Egzqutor Dodaj Egzqutor do Listy kontaktów
=achaja=
Lord


Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 356
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: lublin,kuopio

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a to ja powiem ze z checia pianke wysacze Big Grin

ale dopiero cos kolo kwietnia jak wroce do Polszy

ze soba moge zabrac opoja zyriona z r3 Smile

__________________
r3: dawniej achaja
obecnie ; blade217
14-02-2010 11:51 =achaja= jest offline Szukaj postów użytkownika: =achaja= Dodaj =achaja= do Listy kontaktów
duch_01
Viking


images/avatars/avatar-11024.jpeg

Data rejestracji: 06-07-2007
Postów: 526
Klan: TBW
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Lublin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez duch_01
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Egzqutor napisał(a)
lol spóźniłem sięwidzę;D

kiedy następny zlot? może wpadnę na piwko Wink )


pewnie jak zwykle okaze sie w ostatniej chwili Tongue

__________________
R18: GhostLBN
14-02-2010 23:49 duch_01 jest offline Szukaj postów użytkownika: duch_01 Dodaj duch_01 do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lublin Zlot, Upadek, Powstanie...

Dajecie gnomy i szczuraki.

Sadzimy kartofelki na pinku, pisac c zas sie kurczy.

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

27-02-2010 00:51 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA moze cos w lublinie??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH