Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Forum Klanowe? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Forum Klanowe? 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
dptd
Newbie


Data rejestracji: 09-01-2010
Postów: 3
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Dziki Ogród

Forum Klanowe? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,
Ani do handlu nie mozna, ani tez zbytnio tutaj... mysle jednak, ze tutaj juz predzej ten temat moge wsadzic niz w inne miejsca, jezeli nie to wybaczcie. Evil

Spora czesc klanow nie ogranicza sie jedynie do wiadomosci klanowych i tworza sobie strony / fora klanowe na ktorych moga rozmawiac nie tylko na temat BW.

Po co ja to w ogole pisze? Ano mam juz pare lat biznesowe konto na home.pl (największa polska firma hostingowa) i niejedno forum na nim stoi lub stało. Aktualnie zwolniła mi się jedna baza danych, więc pomyślałem, że może jakiś klan byłby zainteresowany i chciałbym mieć swoje własne forum - szybkie, stabilne, bez reklam i innych śmieci (szkoda, żeby się marnowało).

Of course w przeciwieństwie do większości darmowych hostingów czy generatorów for ja mam dostęp do całego serwera i usług, więc mogę postawić forum na dowolnym silniku (phpbb by przemo, phpbb3, myBB, SMF itd. itp. etc.) - nie ma ograniczeń. Wink

Płacę za ten serwer grube pieniądze co rok, jednak do tej pory jeszcze nigdy nie wymagałem od nikogo ani złotówki. W ramach rewanżu przyda się zapewne jakaś pomoc w BW ale to już do dogadania. Smile

Jak ktoś będzie zainteresowany to walić PM albo cokolwiek innego. Jak nie to nie... postawi się pewnie jakąś stronę. Tongue
16-01-2010 12:43 dptd jest offline Szukaj postów użytkownika: dptd Dodaj dptd do Listy kontaktów
Mamboszek
Triple Ace


images/avatars/avatar-23153.jpg

Data rejestracji: 27-07-2008
Postów: 190
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy to przypadkiem nie narusza regulaminu, bo jak by nie patrzec to chcesz pomoc, nie wiem w jakiej postaci, za realne pieniadze...

__________________

16-01-2010 15:00 Mamboszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mamboszek Dodaj Mamboszek do Listy kontaktów
dptd
Newbie


Data rejestracji: 09-01-2010
Postów: 3
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Dziki Ogród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez dptd
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Że co? Przecież napisałem, że płacę za to ale od nikogo nie chcę ŻADNYCH pieniędzy.

Jeżeli tego nie sprecyzowałem w pierwszym poście to teraz prostuję - ja opłacam serwer od lat i nie chcę żadnych opłat za utrzymywanie dla kogoś forum. Mam miejsce - szkoda je marnować, ktoś chce - nie ma problemu, pomogę i może jakiś klan będzie miał swój domek gdzieś w sieci.
16-01-2010 17:53 dptd jest offline Szukaj postów użytkownika: dptd Dodaj dptd do Listy kontaktów
Mamboszek
Triple Ace


images/avatars/avatar-23153.jpg

Data rejestracji: 27-07-2008
Postów: 190
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: Częstochowa

RE: Forum Klanowe? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dptd napisał(a)W ramach rewanżu przyda się zapewne jakaś pomoc w BW ale to już do dogadania. Smile


Chodzilo mi to bardziej.Nie mowie ze jest niezgodne, tylko mowie ze opki moga pomyslec ze jest to nieregulaminowe, ale skoro zaden sie nie czepia to nie ma tematu Smile

__________________

16-01-2010 18:59 Mamboszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mamboszek Dodaj Mamboszek do Listy kontaktów
dptd
Newbie


Data rejestracji: 09-01-2010
Postów: 3
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Dziki Ogród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez dptd
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no spoko... rozumiem, faktycznie może to tak wyglądać. No nic, jak jakiś odzew będzie to się będziemy martwić póki co raczej nikt nie jest zainteresowany, więc raczej MySQL pójdzie na coś innego. Tongue
16-01-2010 19:04 dptd jest offline Szukaj postów użytkownika: dptd Dodaj dptd do Listy kontaktów
TomOlej_BW
Lord


images/avatars/avatar-17103.gif

Data rejestracji: 13-01-2010
Postów: 298
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: masz ten rower?

RE: Forum Klanowe? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dptd napisał(a)
[...]W ramach rewanżu przyda się zapewne jakaś pomoc w BW ale to już do dogadania. Smile

O jaką pomoc chodzi? Evil
napisz na PW albo na gg
nr gg wyśle na PW Tongue

__________________

ID: 67609


Żebym dropił tak dobrze jak spamuje rotfl rotfl rotfl


16-01-2010 22:00 TomOlej_BW jest offline Szukaj postów użytkownika: TomOlej_BW Dodaj TomOlej_BW do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Forum Klanowe?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH