Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Jak wytępic pająki? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Jak wytępic pająki? 8 Ankieta - średnia ocena: 10,008 Ankieta - średnia ocena: 10,008 Ankieta - średnia ocena: 10,008 Ankieta - średnia ocena: 10,008 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Question Jak wytępic pająki? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przez kilkanaście dni miałem na suficie trzy pająki: Stefanię, Henryka i Andrzeja. Tak sobie żyłem z nimi w zgodzie i nagle mały fail. Robię dziś rekonesans pokoju i co widzę? Stefania, Heniek, Andrzej, Marian, Rafał, Jerzy, Roman, Mariusz, Edek, Józek i Krzysiek. 11 pająków mam. Jak się ich pozbyć? Chwyciłem każdego pajączka za nóżki na klatkę schodową, ale obawiam się, że wrócą, bo u mnie cieplej Big Grin Nie chcę, żeby mi się dalej mnożyły. HELP!

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


16-01-2010 20:04 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
MartwyNoamek
Triple Ace


images/avatars/avatar-16802.jpeg

Data rejestracji: 29-12-2009
Postów: 209
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Jaworzno/Wiedeń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

daj postalowi , się ucieszy Tongue
albo możesz do jakiegoś pudełka i do sąsiada wrednego dać pod drzwi , zapukać i uciec Tongue

__________________

cytat:
ShadowFox napisał(a)
Noamku gratuluję, przegoniłeś mnie, możesz sobie mnie zapisać jako swoją pierwszą zdobycz.

16-01-2010 20:06 MartwyNoamek jest offline Szukaj postów użytkownika: MartwyNoamek Dodaj MartwyNoamek do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pokorny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postalowi nie dam, bo zgwałci. A Twój wąż by nie chciał?

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


16-01-2010 20:09 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
triad
Lord


Data rejestracji: 26-04-2008
Postów: 396

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zrob expe rotfl napewno chetni na pajaczki sie znajda
16-01-2010 20:15 triad jest offline Szukaj postów użytkownika: triad Dodaj triad do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odkurzaczem!
16-01-2010 20:20 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
Celestiss
Member


images/avatars/avatar-20716.jpg

Data rejestracji: 20-02-2009
Postów: 42
Klan: PDM/EL
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeprowadź się. Shocked

__________________
Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy.

16-01-2010 20:24 Celestiss jest offline Szukaj postów użytkownika: Celestiss Dodaj Celestiss do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pokorny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odkurzacz nie działa, kiedyś tak zrobiłem i zamiast w pokoju miałem je w kiblu

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


16-01-2010 20:24 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
MartwyNoamek
Triple Ace


images/avatars/avatar-16802.jpeg

Data rejestracji: 29-12-2009
Postów: 209
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Jaworzno/Wiedeń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pokorny napisał(a)
Postalowi nie dam, bo zgwałci. A Twój wąż by nie chciał?

woli średnie myszy , albo mniejsze szczurki


btw. to zwykłe domowe ?
jak tak to rozgnieć palcem i po sprawie

__________________

cytat:
ShadowFox napisał(a)
Noamku gratuluję, przegoniłeś mnie, możesz sobie mnie zapisać jako swoją pierwszą zdobycz.

16-01-2010 20:33 MartwyNoamek jest offline Szukaj postów użytkownika: MartwyNoamek Dodaj MartwyNoamek do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Łóżko pokornego, mistyczne lokacja, gdzie nawet komornicy boją się zaglądać. W ciemnych zakamarkach posłania znajduje się Kolonia Pajonkóf. I właśnie dziś zebraliście się, by stawić im czoło...



Munky(@) atakuje bronią Doskonały Szybki Laczek, Marian(pajonk) zostaje zraniony za 3 pkt życia.
*Marian(pajonk) kończy swoje życie rozpaćkaniem na ścianie.
Ezachiel atakuje bronią Latający Odkurzacz Harry'ego Pottera, Stefania dostaje paprochami po mordzie.
*Stefania(pajonk) kończy swoje życie defragmentacją w odkurzaczu.
Cyrax atakuje bronią Koksiarska Kosa Cyraxa, Heniek(pajonk) unika ciosu, Ściana bierze cios na klatę.
*Ściana się rozpieprzyła.
pokorny używa mocy Darcie Ryja za Rozwalenie Ściany, Cyrax zastyga w bezruchu.
Heniek smyra odnóżem po stopach, Noamek upada na podłogę i rozdziera spodnie na pupie.
Lopezzo siada na Heńku, Heniek nie noże oddychać.
*Heniek(pajonk) kończy swe życie w komorze Gazowej.
Rafał używa mocy Twarz jak Tatarskie Siodło, celestiss staje na krześle z krzykiem i z przerażenie odkrywa, że połamała Obcasy.
pokorny jest głodny. Pokorny używa przedmiotu specjanego Kechup Rafał, Andrzej i Jerzy zastygają w bezruchu. pokorny robi Am pajonki znikają z powierzchni ziemi.
Cudowna Siła sprawia, że pokorny odzyskuje 666 pkt życia.
*Andrzej(pajonk) tonie w Kechupie.
*Rafał(pajonk) pływa w sokach trawiennych.
*Jerzy(pajonk) zgubił się w przełyku.
C47 używa mocy Ban za Multikonto, Roman, Mariusz, Edek, Krzysiek i Józek nie wiedzą o co chodzi.
*Roman(pajonk) dostaje bana na ip.
*Mariusz(pajonk) zginął w czeluściach pręgierza.
*Edek(pajonk) nie zdążył nawet zaprotestować.
*Krzysiek(pajonk) dostał ban za spam.
*Józek(pajonk) z rozpaczy poszedł oglądać M jak Miłość.
Postalowiec znów przychodzi za późno. Tongue

Świetne wyposażenie i przygotowanie nie mogły zawieść. Każdy Kolejny Pajonk ginął w co raz głupszy sposób.
Podczas ekspedycji drużyna znalazła: Zgniła Kanapka (+3), Świerszczyk pokorny'ego.

Pajonki będą teraz zdobiły Sale Tronową każdego Zwycięzcy.

Atakujący Otrzymali:



pokorny dostał nową ścianę od WOŚP -u.
Munky dostał drugi Doskonały Laczek.
Ezachiel dostał Trzepaczkę do Dywanów Wanisza.
Cyrax dostał Sciereczkę do Kosy.
Lopezzo dostał dmuchaną... nogę.
celestiss dostała nowe Obcasy :*.
C47 dostał nowy pejczyk do znęcania się nad zbanowanymi.
Noamek dostał Polichromowane Spodnie z Włókna Węglowego z serduszkiem na dupsku.
Postalowiec dostał Warn za spam.

Big Grin Big Grin Big Grin

@ŁojezusMaryja zapomniałem o Noamku :[
Już Poprawiam Big Grin

@pokorny: będe czuł się zaszczycony Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez ElMasmix: 16-01-2010 21:28.

16-01-2010 20:58 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
Hankjunior
Oburzony Emeryt


images/avatars/avatar-20011.png

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 435
Skąd: Ruda Śląska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stary dobry sposób:

Laciem je Tongue

Chociaż ja też miałem Stefana na oknie (czemu każdy nazywa swoje pająki "Stefan" ? o_O), to próbowałem wszystkim, odkurzczem, kapciem, no nie mogłem go się stamtąd pozbyć, więc zacząłem z nim zgodzie żyć do czasu, aż okna wymieniłem Wink

A pająki w mieszkaniu szczęście przynoszą, czy im więcej pająków tym więcej szczęścia nie sprecyzowali, ale możesz spróbować, będziesz świnką doświadczalną Big Grin

@up
Popłakałem się rotfl

__________________

Sygna by Postalowiec - wielkie dzięki

Hank, Emeryt-rencista.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hankjunior: 16-01-2010 21:03.

16-01-2010 21:01 Hankjunior jest offline Szukaj postów użytkownika: Hankjunior Dodaj Hankjunior do Listy kontaktów
MartwyNoamek
Triple Ace


images/avatars/avatar-16802.jpeg

Data rejestracji: 29-12-2009
Postów: 209
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Jaworzno/Wiedeń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hankjunior napisał(a)
Stary dobry sposób:

Laciem je Tongue

Chociaż ja też miałem Stefana na oknie (czemu każdy nazywa swoje pająki "Stefan" ? o_O), to próbowałem wszystkim, odkurzczem, kapciem, no nie mogłem go się stamtąd pozbyć, więc zacząłem z nim zgodzie żyć do czasu, aż okna wymieniłem Wink

A pająki w mieszkaniu szczęście przynoszą, czy im więcej pająków tym więcej szczęścia nie sprecyzowali, ale możesz spróbować, będziesz świnką doświadczalną Big Grin

@up
Popłakałem się rotfl


ja miałęm Gryzzliego i Franka Tongue


ElMasmix , a co ja dostałem ? Mad

__________________

cytat:
ShadowFox napisał(a)
Noamku gratuluję, przegoniłeś mnie, możesz sobie mnie zapisać jako swoją pierwszą zdobycz.

16-01-2010 21:08 MartwyNoamek jest offline Szukaj postów użytkownika: MartwyNoamek Dodaj MartwyNoamek do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pokorny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ElMasix, zbashuje Cię, niezła zwała.

Hankjunior, czyli mam szansę na dropa?

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


16-01-2010 21:22 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Celestiss
Member


images/avatars/avatar-20716.jpg

Data rejestracji: 20-02-2009
Postów: 42
Klan: PDM/EL
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czuję się mała... Wink
ElMasmix zdecydowanie poprawiłeś mi dzisiaj humor. Smile
I mam nowe obcasy! Ha! Tongue

__________________
Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy.

16-01-2010 21:40 Celestiss jest offline Szukaj postów użytkownika: Celestiss Dodaj Celestiss do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kup im koszulki TVN -u i wyślij na pielgrzymkę do Częstochowy z Radiem Maryja, tłumacząc im, że chcesz by poczuły jak smakuje życie. Tongue

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ElMasmix: 16-01-2010 21:48.

16-01-2010 21:48 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
Rujik
Double Ace


images/avatars/avatar-16349.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 132
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Silesia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pozabijaj pająki, zniszcz pajęczyny w całym domu i problem z główy.
16-01-2010 21:56 Rujik jest offline Szukaj postów użytkownika: Rujik Dodaj Rujik do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pokorny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak, ale chciałbym zrobić to w nietuzinkowy sposób. Podobno jak się spajdera zabije, to deszcz pada, a przy -8 za oknem to chyba nie jest najlepszy pomysł...

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


16-01-2010 21:58 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pokorny napisał(a)
no tak, ale chciałbym zrobić to w nietuzinkowy sposób. Podobno jak się spajdera zabije, to deszcz pada, a przy -8 za oknem to chyba nie jest najlepszy pomysł...



cytat:
ElMasmix napisał(a)
Kup im koszulki TVN -u i wyślij na pielgrzymkę do Częstochowy z Radiem Maryja, tłumacząc im, że chcesz by poczuły jak smakuje życie. Tongue


Ja tam jeszcze nie widziałem pajonków na pielgrzymce Pleased

__________________

16-01-2010 22:03 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie słuchaj ich...

Wynieś do piwnicy, komórki, strych itd. czyli tam gdzie jest w miarę ciepło. Na wiosnę Heniek z Romkiem i resztą familii odwdzięczą się mordując z wdzięczności wszystkie komary (zło tego świata!) w okolicy. Będą Twoją Gwardią przyboczną i nie dopuszczą żadnego krwiopijcy!!! Happy
Pozdrawiam! Big Grin

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
16-01-2010 22:27 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Arrt
Forum Ace


Data rejestracji: 07-01-2010
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: To pytanie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzę jedną radę; polubić!

__________________
kupiłeś coś napisz w grze i złóż ofkę odpowiadam dopiero po 22.00 bo mam małe dzieci Smile
R6 - Arrt
16-01-2010 23:38 Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: Arrt Dodaj Arrt do Listy kontaktów
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kupić jakieś małe terrarium czy coś i hodować Big Grin Ewentualnie zjeść, niech się do czegoś przydadzą rotfl

__________________
R1; R5 - Elanor
16-01-2010 23:46 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
..:::Tyber:::..
Lord


images/avatars/avatar-18975.png

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 469
Klan: Zawsze ten sam
Kraina: Necropolia
Skąd: poniekąd ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sol z woda Big Grin i kox po nich ;-)

__________________

r1 ID : 114185
17-01-2010 00:09 ..:::Tyber:::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..:::Tyber:::.. Dodaj ..:::Tyber:::.. do Listy kontaktów
Woody886
Full Member


images/avatars/avatar-17493.jpg

Data rejestracji: 08-12-2008
Postów: 63

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miotaczem ognia, a jak nie pomoże to Chucka Norrisa zawołaj O.o same zwieją rotfl

Edit: literki

Edit2: ElMasmix, przeczytałem Twój post. Poryczałem sie ze śmiechu rotfl rotfl

__________________
r12 - Rapsody

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Woody886: 17-01-2010 00:33.

17-01-2010 00:28 Woody886 jest offline Szukaj postów użytkownika: Woody886 Dodaj Woody886 do Listy kontaktów
KPP
Member


images/avatars/avatar-15224.jpg

Data rejestracji: 27-04-2009
Postów: 32
Klan: k.zoo
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po co chcesz się ich pozbyć? pjąki są miłe, miziane i można się do nich przytulić jak zaczną wychodzić potwory z szafy rotfl


a tak na serio zostaw je w spokoju na wiosne same sobie pójdą, wiem to z doświadczenia bo na zime zawsze przynosiłem wszystkie napotkane pająki do domu, siedziały sobie za pod parapetem a jak zrobiło się ciepło i otworzyłem okno to wszystkie sobie poszły. i nawet się nie pożegnały Frown

__________________
r3 nick: baron333
r9 nick: Mroku


dla klanowiczy 15% taniej


Gelo1996 jest upowarzniony do upowania moich postów

17-01-2010 23:06 KPP jest offline Szukaj postów użytkownika: KPP Dodaj KPP do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pokorny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystkie 11 zaniosłem do piwnicy, niech się w ziemniakach zadomowią Big Grin Tyle, że na suficie mam kolejne 3 znowu...

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


18-01-2010 15:39 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
_FRODO_
Triple Ace


images/avatars/avatar-17753.jpg

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 222
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia IX
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kup wiatrówkę rotfl

Z lacza ile się da ! ; P

__________________

r4 - Frodziak

18-01-2010 15:50 _FRODO_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _FRODO_ Dodaj _FRODO_ do Listy kontaktów
..:::Tyber:::..
Lord


images/avatars/avatar-18975.png

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 469
Klan: Zawsze ten sam
Kraina: Necropolia
Skąd: poniekąd ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pokorny napisał(a)
wszystkie 11 zaniosłem do piwnicy, niech się w ziemniakach zadomowią Big Grin Tyle, że na suficie mam kolejne 3 znowu...


wez uluz taka sciezke z much do piwnicy bede grzeczne i wejda Wink

__________________

r1 ID : 114185
18-01-2010 17:45 ..:::Tyber:::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..:::Tyber:::.. Dodaj ..:::Tyber:::.. do Listy kontaktów
Big Stan
Lord


images/avatars/avatar-14363.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 288
Klan: Perwersi
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzeba sprzatac to nie bedzie pajonkof Big Grin
Mi jak kiedys za lozka wyszedl katnik domowy i to od strony poduszki to obsralem lacki :< taki sredni, gruby brzydki czarny pajonk Frown od tamtej pory co jakis czas sprzatam kazdy kat Big Grin ostatnio pod szafkami mialem 1 cm kurzu, ale na szczescie na zadnego pajaka nie natrafilem.. mnie tylko lubia komary odwiedzac (latem ofc)

__________________

by maua
nick' Drag0n
18-01-2010 18:49 Big Stan jest offline Szukaj postów użytkownika: Big Stan Dodaj Big Stan do Listy kontaktów
MartwyNoamek
Triple Ace


images/avatars/avatar-16802.jpeg

Data rejestracji: 29-12-2009
Postów: 209
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Jaworzno/Wiedeń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Big Stan napisał(a)
Trzeba sprzatac to nie bedzie pajonkof Big Grin
Mi jak kiedys za lozka wyszedl katnik domowy i to od strony poduszki to obsralem lacki :< taki sredni, gruby brzydki czarny pajonk Frown od tamtej pory co jakis czas sprzatam kazdy kat Big Grin ostatnio pod szafkami mialem 1 cm kurzu, ale na szczescie na zadnego pajaka nie natrafilem.. mnie tylko lubia komary odwiedzac (latem ofc)


się nie dziwie ;p

Kątnik domowy


mogłeś złapać i postalowi dać , by go zgwałcił i była by kolejna seria x-men: ludzie pajunki

__________________

cytat:
ShadowFox napisał(a)
Noamku gratuluję, przegoniłeś mnie, możesz sobie mnie zapisać jako swoją pierwszą zdobycz.

18-01-2010 19:05 MartwyNoamek jest offline Szukaj postów użytkownika: MartwyNoamek Dodaj MartwyNoamek do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pokorny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

te pająki to takie coś było: pajunk tyle, że czarne. Pozbyłem się ich chyba ostatecznie. Korzystając z tego, że musiałem wyjść z domu zagazowałem je muchozolem. Akurat czytałem dowcipy o pewnej grupie społecznej i tak mi się skojarzyła puszeczka z gazem Wink

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


18-01-2010 19:25 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Rujik
Double Ace


images/avatars/avatar-16349.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 132
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Silesia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i teraz jeden chyba do mnie wstąpił Big Grin Siedzi sobie taki jeden biedaczek Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rujik: 19-01-2010 17:32.

19-01-2010 17:31 Rujik jest offline Szukaj postów użytkownika: Rujik Dodaj Rujik do Listy kontaktów
Strony (9): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Jak wytępic pająki?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH