Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY prosze o interwencje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony prosze o interwencje 8 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,88
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dey W
Member


Data rejestracji: 23-11-2009
Postów: 26
Klan: blood
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: SOSNOWIEC

prosze o interwencje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moje id 139772

nick i id zlego człowieka The Sorrow 98006
link do postaci
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=98006

chodzi o tresci zamieszczone w opisie
klanu HTC
link do klanu
http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=aliance&do=view&cid=12467
prosze o interwencje Z poważaniem DEY WORKER

__________________
Mathaeus Flavius R-7
azazel R-14
Ofki skladam między 14 a 22

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Dey W: 18-01-2010 21:36.

18-01-2010 21:23 Dey W jest offline Szukaj postów użytkownika: Dey W Dodaj Dey W do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

24h na zmianę opisu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
18-01-2010 23:12 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Gajnek
Member


Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 32
Klan: LASOMBRA
Kraina: Necropolia; Necropolia V
Skąd: Gliwice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat z jego opisu

cytat:
Jak chcesz kody do Bloodwars, to pisz do mnie. Podam tobie parę cheatów znacznie ułatwiających grę. Każdy taki kod kosztuje oczywiście, bo w Polsce nie ma NIC za darmo(poza ulotkami z Media Marktu). 1 kod- 100pr, 3 kody- 500pr. Wiem, że drogo, ale wartoSmile



Czy szanowny C to widział ??
19-01-2010 11:58 Gajnek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gajnek Dodaj Gajnek do Listy kontaktów
osiolek3
Double Ace


Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 145
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opis dotyczy mojej osoby i klanu wiec sie podepne pod temat

Moja prosba o usuniecie obrazliwego tekstu:

http://r1.bloodwars.interia.pl/index.php...=4056558&type=3

Jego odpowiedz:
http://r1.bloodwars.interia.pl/index.php...49201805&type=1
I kolejna:
http://r1.bloodwars.interia.pl/index.php...49201805&type=1

__________________
cytat:
accelerator (Babcia_Samo_Zlo) napisał(a)
Każdy pogra tydzień i się skasuje.

cytat:
C47 napisał(a)
oczywiście, może zacznij od samej siebie...

19-01-2010 14:32 osiolek3 jest offline Szukaj postów użytkownika: osiolek3 Dodaj osiolek3 do Listy kontaktów
Dey W
Member


Data rejestracji: 23-11-2009
Postów: 26
Klan: blood
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: SOSNOWIEC

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dey W
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moje id 139772
szanowny c47 dales 24h na zmiane opisu
temu złemu człowiekowi
nick The Sorrow id98006

lecz on nadal tam widnieje
jest on obrazliwy zarówno dla mnie
jak i członków mego klanu
wiec ponawiam swoja prosbe o interwencje

z powazaniem dey worker

__________________
Mathaeus Flavius R-7
azazel R-14
Ofki skladam między 14 a 22
19-01-2010 23:49 Dey W jest offline Szukaj postów użytkownika: Dey W Dodaj Dey W do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

formula1
Postać The Sorrow

5 dni

i 6 dni na zmianę opisu, w przeciwnym wypadku kara będzie wyższa

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-01-2010 09:55 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Naked Snake
Member


Data rejestracji: 13-08-2009
Postów: 30
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

RE: prosze o interwencje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ojeju mam bana na 5 dni, o boże...Ce, a jest możliwość odblokowana i zaraz po odblokowaniu usunięcia postaci? bo po co mam zabierac miejscie na serwie innym graczom, ja zaraz po tym nie skasuje postaci to zbanuj mnie na stałe. Czas ochronny przed usunieciem postaci już się dawno skończył.

__________________
Nick na R1:
The Sorrow

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Naked Snake: 20-01-2010 11:49.

20-01-2010 11:47 Naked Snake jest offline Szukaj postów użytkownika: Naked Snake Dodaj Naked Snake do Listy kontaktów
Naked Snake
Member


Data rejestracji: 13-08-2009
Postów: 30
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

RE: prosze o interwencje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DEY WOREK czubku, to przez Ciebie cała Laska trzęsła gaciami xD

EDIT: DAY WORKER zly?

chyba zły, przepraszam gracza Lopez na R1, Lopez nie jesteś już najgorszym pod względem graczem na BW, ten status otrzymuje DEY WORKER, brawo! Tongue


A teraz poproszę o stałego bana na moje konto na forum xD

__________________
Nick na R1:
The Sorrow

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Naked Snake: 20-01-2010 11:51.

20-01-2010 11:47 Naked Snake jest offline Szukaj postów użytkownika: Naked Snake Dodaj Naked Snake do Listy kontaktów
osiolek3
Double Ace


Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 145
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
formula1
Postać The Sorrow

5 dni

i 6 dni na zmianę opisu, w przeciwnym wypadku kara będzie wyższa


Niestety czas minął a w opisie klanu w dalszym ciągu są rzeczy obrażające klan i Klanowiczów.

__________________
cytat:
accelerator (Babcia_Samo_Zlo) napisał(a)
Każdy pogra tydzień i się skasuje.

cytat:
C47 napisał(a)
oczywiście, może zacznij od samej siebie...

26-01-2010 10:20 osiolek3 jest offline Szukaj postów użytkownika: osiolek3 Dodaj osiolek3 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

formula1
Postać The Sorrow

10 dni

11 dni na zmianę opisu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
26-01-2010 10:23 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Naked Snake
Member


Data rejestracji: 13-08-2009
Postów: 30
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

RE: prosze o interwencje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy po tym banie jak nie usunę(wiadomo, że jak tak piszę, to znaczy to, że nie usunę)dostanę 30 dni i 31 dni na zmianę opisu czy bana stałego? ban stały= to, że ten opis pozostanie tam na długoSmile Smile Smile

P.S. Ośle, ja ten opis jeszcze rozszerzęTongue

__________________
Nick na R1:
The Sorrow
26-01-2010 11:22 Naked Snake jest offline Szukaj postów użytkownika: Naked Snake Dodaj Naked Snake do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w przypadku bana stałego klan zostanie usuniety

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
26-01-2010 13:34 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Naked Snake
Member


Data rejestracji: 13-08-2009
Postów: 30
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

RE: prosze o interwencje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drogi operatorze C47, niby jesteś operatorem, a czytać ze zrozumieniem nie potrafisz niestety. Pytałem się o coś innego niż to, co się stanie z klanem/opisem. Takie coś nie powinno przytrafić się operatorowi serwera. Po tym mogę twierdzić, że odblokowanie np. Lopezzo za pushing bo dostał 30 dni zamiast stałego było nieuczciwe. Oszukujesz Wszystkich graczy którzy chcą uczciwie grać w tę grę. Wiem, że Tobie nawrzucałem, ale zrób sobie rachunek sumienia i dojdziesz do wniosku, że uczciwy to Ty nie jesteś.

Przykład z życia wzięty: Cyrax obraził bliskie mi osoby i dostał bana...na 3 dni! Gdyby ktoś obraził bliskie Tobie osoby panie C47 to zapewne w ryja byś mu dał od razu, a że to Cyrax to 3 dni...ja za taką obrazę dostałbym 10 dni, a że to TOPka to 3 dni...

__________________
Nick na R1:
The Sorrow
26-01-2010 17:53 Naked Snake jest offline Szukaj postów użytkownika: Naked Snake Dodaj Naked Snake do Listy kontaktów
InfiniteVermin
Newbie


Data rejestracji: 04-01-2009
Postów: 9
Klan: Niszczyciele Khaina
Kraina: Necropolia
Skąd: Szwecja :D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe jaka dyskusja. W lutym chyba tylko o BW bedziemy gadac xD. Loguj czesciej na MSNa Tongue

__________________
Nick w Grze: Danne
Aukcje sie koncza 24 h po CM Smile


26-01-2010 20:01 InfiniteVermin jest offline Szukaj postów użytkownika: InfiniteVermin Dodaj InfiniteVermin do Listy kontaktów Zobacz profil MSN InfiniteVermin
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY prosze o interwencje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH