Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Operator Sejan-ciąg dalszy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Operator Sejan-ciąg dalszy 7 Ankieta - średnia ocena: 7,437 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)


Klan to nie jest instytucja charytatywna, to jest miejsce gdzie ludzie wzajemnie świadczą sobie pomoc. Za darmo. Klan pomaga tobie, ale ty pomagasz klanowi.


w 100% sie zgadzam
wchodzisz do klanu oferujesz i OTRZYMUJESZ pomoc
więc dlaczego masz póxniej dostać za to pr,które płacileś z własnej woli i z których korzystałeś?
a jak w skarbcu w danej chwili pustoto trzeba sprzedać wartościowy itemek, żeby oddac te skladki odchodzacemu, który pomagał nam,ale tez i korzystał z pomocy
w wiekszym stoniu korzystał z pomocy kilkudziesięciu ludzi nim zdołał im pomóc....

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -prot-: 25-01-2010 13:34.

25-01-2010 13:34 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie, nie widze poniewaz Ty piszesz o klanach rozbudowanych, z graczami o kompletnym sprzecie do wypraw, atakow itd. A ja pisze o serwerach mlodych takich jak r10 i klanach malych. Wybacz ale tam nie uswiadczysz gracza, ktory ma super sprzer na wyprawki, ataki czy do rozbudowy. Tam kilku graczy ma po 1 elemencie i on krazy po calym klanie, kazdy z niego korzysta. I teraz jeden taki nakorzystal sie na maxa i sobie idzie w dluga i chce swoje skladki.

No wlasnie tutaj nie do konca bylo jak piszesz - klan mu pomogl, przygarnal go, dal mozliwosc korzystania z itemow. A gracz poza skladkami wykazal sie brakiem szacunku i kultury, a kiedy za to zostal wyrzucony wykorzystal reorganizacje klanu by przeprowadzic zemste. Ciekawe ze o owe skladki upomnial sie dopiero 4 dni po banie chytry a watpie zeby go trzymali az do 20 grudnia, raczej polecial od razu po owej wiadomosci za ktora dostal bana. Gdyby mu tak zalezalo na tych skladkach zglosilby to od razu, bo wiedzial ze powrotu nie ma, ale poczekal az zmienia lidera (nie klan)...
25-01-2010 13:39 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja mam takie pytanie co do składek. Składki nie są obowiązkowe, nawet jak jest sytuacja, że aby pozostać w klanie musisz płacić składki to przecież nie trzeba w tym klanie siedzieć. Czyli wychodzi na to, że składki to dobrowolna darowizna na rzecz klanu. Kojarzy Wam się to z czymś? chytry Bo mi z płaceniem BWTeamowi za premium. I skoro w przypadku bana nie ma możliwości odzyskania kasy to czemu w przypadku "bana" z klanu można upomnieć się o PRy? Przecież można było korzystać ze sprzętu klanowego, takie "coś za coś" tak jak premium.

__________________
R1; R5 - Elanor
25-01-2010 13:45 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalen napisał(a)
Nie, nie widze poniewaz Ty piszesz o klanach rozbudowanych, z graczami o kompletnym sprzecie do wypraw, atakow itd.


Wręcz przeciwnie, ja piszę właśnie o tym że ktoś dorzuci jeden itemek do klanowego zestawu wyprawowego, że wrzuci komuś sprzęt do zwinności żeby zaliczył pielgrzymkę, że zada te 400 obrażeń na oblężeniu.
To jest jego wkład i jego "zapłata" za pomoc klanu.

cytat:
Xalen napisał(a)
a kiedy za to zostal wyrzucony wykorzystal reorganizacje klanu by przeprowadzic zemste.


Oczywiście że tak. Ja w żadnym razie go nie tłumaczę czy nie pochwalam. Ale to skarbnik dał mu okazję do tej zemsty nie trzymając się regulaminu.

cytat:
a jak w skarbcu w danej chwili pustoto trzeba sprzedać wartościowy itemek, żeby oddac te skladki odchodzacemu, który pomagał nam,ale tez i korzystał z pomocy

A to taki problem oddać mu to ze składki z następnego tygodnia? Albo nawet zarządzić jedną "ekstra"? Mówimy o jednym graczu do licha, ile on się mógł nawpłacać? Przecież nie tyle, że 30-osobowy klan nie ma jak go spłacić, nie piszcie bajek.

cytat:
Składki nie są obowiązkowe, nawet jak jest sytuacja, że aby pozostać w klanie musisz płacić składki to przecież nie trzeba w tym klanie siedzieć. Czyli wychodzi na to, że składki to dobrowolna darowizna na rzecz klanu.


Z tego, że coś nie jest obowiązkowe NIJAK nie wynika, że to "darowizna".

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

25-01-2010 13:52 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli jak klan sobie ustawi coś takiego

Składka na klan jest Twoją dobrowolną wpłatą na rzecz utrzymania klanu i jego rozwoju. W zamian otrzymasz dodatkowe możliwości, które pozwolą Ci na wygodniejszą i bardziej zaawansowaną grę. Otrzymasz między innymi możliwość dłuższego przebywania w tym klanie oraz korzystanie z należącego do niego sprzętu.

w opisie to już będzie darowizna/dobrowolna wpłata? xD

__________________
R1; R5 - Elanor
25-01-2010 13:58 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
szczepak napisał(a)
Czyli jak klan sobie ustawi coś takiego

Składka na klan jest Twoją dobrowolną wpłatą na rzecz utrzymania klanu i jego rozwoju. W zamian otrzymasz dodatkowe możliwości, które pozwolą Ci na wygodniejszą i bardziej zaawansowaną grę. Otrzymasz między innymi możliwość dłuższego przebywania w tym klanie oraz korzystanie z należącego do niego sprzętu.

w opisie to już będzie darowizna/dobrowolna wpłata? xD


Tak. I push.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

25-01-2010 14:00 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A to niby czemu? Przecież wszystko będzie ładnie zgłoszone, będą to normalne składki. A jak będzie to push to BWT powinien bana dostać Big Grin

__________________
R1; R5 - Elanor
25-01-2010 14:02 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
szczepak napisał(a)
A to niby czemu? Przecież wszystko będzie ładnie zgłoszone, będą to normalne składki. A jak będzie to push to BWT powinien bana dostać Big Grin


Następny, któremu gra się myli z życiem Roll Eyes

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

25-01-2010 14:03 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję bardzo, ale może odpowiesz na pytanie czemu będzie to push skoro nadal wszystko przy zbieraniu składek będzie tak samo?

__________________
R1; R5 - Elanor
25-01-2010 14:05 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

całkowicie nie rozumiem dlaczego push..na jakiej podstawie? na podstawie jakiego regulaminu?
czyli same skladki są pushingiem?
płace 1k tygodniowo.. i tak przez kilka miesięcy
jest to push? nie?
oki
po tych kilku miesiącach wychodzę z własnej woli z klanu
jednak POCZUCIE PRZYZWOITOŚCI zakazuje mi domagania sie moich składach
odchodze i nie chcę
i nic nie zgłaszam
czyz w takim wypadku skarbnik lub klan dopuszcza sie pushingu nie oddając pr graczowi,który odszedł ,korzystał z klanowej pomocy i nie ma ochoty,zeby mu cokolwiek zrwacać?
czy musi te jego skladki oddać na administrację?
czy to jest logiczne jeśli musi?

zazanczam,ze w klanie na R3 i r10,który prowadzę NIE MA obowiazku płacenia składek
jednak te osoby,które nie płacą mają ban na ZK
czy cos złego w tym? jeśłi tak to prosze o odwpoeidź czy mam to w jakiś sposób zgłosić...

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI
25-01-2010 14:10 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przy zbieraniu będzie tak samo. I jak dojdzie do rozwiązania klanu też będzie tak samo. Skarbnik ma obowiązek rozliczenia się ze składek. Jeśli tego nie zrobi - otrzyma bana.
I nie będzie się mógł powołać przy tym na opis klanu, bo zasady klanowe nie mogą łamać zasad gry.

cytat:
czy w takim wypadku skarbnik lub klan dopuszcza sie pushingu nie oddając pr graczowi,który odszedł ,korzystał z klanowej pomocy i nie ma ochoty,zeby mu cokolwiek zrwacać?
czy musi te jego skladki oddać na administrację?
czy to jest logiczne jeśli musi?


Tak. Tak. I tak.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

25-01-2010 14:10 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skoro pierwsze "tak",skoro drugie "tak" to trzecie na pewno"nie" Mad

takim sposobem wszystko jest pogmatwane i ja sprzedam itemki klanowe i oddam punkty klanowiczom i wszystko zgłoszę

a to dlatego,zeby kiedys nie obudzić sie z banem

i będzie kicha, a nie klan

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI
25-01-2010 14:15 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
Viceroy_02
Double Ace


images/avatars/avatar-22764.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 143
Klan: CD
Kraina: Necropolia
Skąd: Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czytając ten temat szczerze współczuje poszkodowanemu w zaistniałej sytuacji
osoba zbytnio zaangażowana w grę wykorzystała niedopatrzenie zarządu klanu

jak na moje oko żałosne zagranie żałosnego osobnika, które powinno się potępiać


cytat:

płace 1k tygodniowo.. i tak przez kilka miesięcy
jest to push? nie?
oki
po tych kilku miesiącach wychodzę z własnej woli z klanu
jednak POCZUCIE PRZYZWOITOŚCI zakazuje mi domagania sie moich składach
odchodze i nie chcę
i nic nie zgłaszam



masz rację
ja postąpiłbym tak samo, ponieważ klan to przede wszystkim ludzie z którymi grasz
ludzie, którzy wstawią się za Tobą w (prawie) każdej sytuacji

i dla mnie wstyd byłoby poprosić o zwrot składek, chyba że miałoby to konsekwencje w postaci bana

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Viceroy_02: 25-01-2010 16:55.

25-01-2010 16:54 Viceroy_02 jest offline Szukaj postów użytkownika: Viceroy_02 Dodaj Viceroy_02 do Listy kontaktów
Sprytny_Wąż
Junior Member


Data rejestracji: 21-12-2009
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)
cytat:
Xalen napisał(a)
Najprosciej nie zbierac skladek. Sytuacja, ktora ja przedstawilem - wchodzi gracz na miesiac, daje np. 4 skladki, rozbuduje sie na itemach klanowych, dropnie jakies fajne itemki, po miesiacu wyjdzie i zazada zwrotu skladek. Jakby nie patrzec jest to tez pewien rodzaj pushu chytry skladki dal ale odebral, a co postac zyskala w miedzyczasie jest za darmo a pzysluzylo sie rozwojowi poprzez klan, ktorego czlonkiem juz nie jest.


Wchodzi gracz na miesiąc, klanowicze rozbudowują się na jego itemach, inni dropną jakieś fajne itemki korzystając z jego sprzętu, pomoże w oblężeniach.
Widzisz pewną symetrię?

Klan to nie jest instytucja charytatywna, to jest miejsce gdzie ludzie wzajemnie świadczą sobie pomoc. Za darmo. Klan pomaga tobie, ale ty pomagasz klanowi. Więc jeśli nie chcesz komuś pomóc i nie potrzebujesz jego pomocy - nie zapraszaj go.


Swietnie. Obie sytuacje moga sie zdarzyc. A zatem moze laskawie sprawdzic, kto bardziej korzystal - klan na graczu, czy gracz na klanie? I wtedy podjac decyzje?
Wszystko to zostalo opisane bardzo dokladnie w temacie, prawie caly klan sie wypowiedzial na ten temat. Linki do sprzetu klanowego tez sie znajda. A ja Narkozie napisalam PRZED zlozeniem skargi,ze ja mu oddam skladki, a on niech odda pyrki za korzystanie z zk.

Sejan obrazal mnie bardzo,wypisujac rozne glupoty na temat mojej rzeczywistej osoby w temacie mnie dotyczacym. Ja mu oczywiscie nie odpisywalam w tym stylu, bo to nie moj poziom.
Moze zatem chociaz za zenujace zachowanie operatora (naruszenie dobr osobistych + pomowienie ) nalezaloby mi sie odbanowanie konta po tych 30 dniach??

Dodam tylko, ze punkt o zwrocie naleznych skladek takze wyrzuconym graczom dopisaliscie sobie do regulaminu PO nalozeniu na mnie bana.

I NIKT nie odpowiedzial mi na to, tylko dalej idziecie w zaparte.

Gratuluje, Panie i Panowie Operatorzy traktowania graczy

ps to jest link do ogloszenia naboru do BWTeam:

Nabór do teamu

punkt 5 mowi o wysokiej kulturze osobistej. To kiedy Sejan wylatuje?Wink

__________________
r5 WarszawskaWampirzyca
r12 Clarice_Starling
(byłe konta - r3/r7 Yaelithe, r10 Sprytny_Wąż )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sprytny_Wąż: 25-01-2010 16:58.

25-01-2010 16:57 Sprytny_Wąż jest offline Szukaj postów użytkownika: Sprytny_Wąż Dodaj Sprytny_Wąż do Listy kontaktów
Viceroy_02
Double Ace


images/avatars/avatar-22764.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 143
Klan: CD
Kraina: Necropolia
Skąd: Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

Sejan obrazal mnie bardzo,wypisujac rozne glupoty na temat mojej rzeczywistej osoby w temacie mnie dotyczacym. Ja mu oczywiscie nie odpisywalam w tym stylu, bo to nie moj poziom.
Moze zatem chociaz za zenujace zachowanie operatora (naruszenie dobr osobistych + pomowienie ) nalezaloby mi sie odbanowanie konta po tych 30 dniach??




teoretycznie, gdybym znalazł się w Twojej sytuacji, nie chciałbym takiej rekompensaty Smile
jeśli to prawda - bo tematu całego nie czytałem, więc nie wiem czy Ci wrzucał..

ale jeśli tak, to za ubliżenie w realu splunąłbym na całą tą grę i kątem oka nawet nie spojrzał Smile

__________________

25-01-2010 17:03 Viceroy_02 jest offline Szukaj postów użytkownika: Viceroy_02 Dodaj Viceroy_02 do Listy kontaktów
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z jednaej strony racja
z drugiej poznalismy tu super ludzi
poza tym gra co by nie mówic jest cholernie ciekawa i dostarcza wielu emocji
tylko ta cała otoczka.....
poza tym dlaczego to my mamy rezygnować?chytry

i sorki,ze to ja piśze,a nie moja Żona,ale wczoraj miałem zamiar pousuwac wszystki postaci na kazdym serwerze,ponieważ podbnie jak Ty myślałem

jednak nie... niech mnie sami w koncu zbanują jak im sie wydam za bardzo niewygodny Mad

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -prot-: 25-01-2010 17:09.

25-01-2010 17:08 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
Sprytny_Wąż
Junior Member


Data rejestracji: 21-12-2009
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mialam tak zrobic, ale za duzo fajnych ludzi tu graSmile my się znamy nie tylko w grze, wiec tylko dlatego chcialabym wrocic.

A Pan, PAnie Sejan, pozwu się nie doczeka, doczeka się go Pana pracodawca, chyba, że rozsądnie rozpatrzy sprawęSmile
Proszę wybaczyć, Panie Sejan, że nie spełnię Pana prośby złożenia go natychmiast, ale kodeks cywilny daje mi bardzo dużo czasu na zrobienie tego, więc pozwoli Pan, że najpierw zajmę się ważniejszymi sprawamiSmile
Ale po co ja Panu o tym piszę, przecież Pan, jako student-handlowiec fantastycznie zna się na prawie. Fantastycznie to wyjątkowo adekwatne słowoSmile

__________________
r5 WarszawskaWampirzyca
r12 Clarice_Starling
(byłe konta - r3/r7 Yaelithe, r10 Sprytny_Wąż )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sprytny_Wąż: 25-01-2010 17:11.

25-01-2010 17:09 Sprytny_Wąż jest offline Szukaj postów użytkownika: Sprytny_Wąż Dodaj Sprytny_Wąż do Listy kontaktów
MartwyNoamek
Triple Ace


images/avatars/avatar-16802.jpeg

Data rejestracji: 29-12-2009
Postów: 209
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Jaworzno/Wiedeń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sprytny_Wąż napisał(a)
mialam tak zrobic, ale za duzo fajnych ludzi tu graSmile my się znamy nie tylko w grze, wiec tylko dlatego chcialabym wrocic.

A Pan, PAnie Sejan, pozwu się nie doczeka, doczeka się go Pana pracodawca, chyba, że rozsądnie rozpatrzy sprawęSmile
Proszę wybaczyć, Panie Sejan, że nie spełnię Pana prośby złożenia go natychmiast, ale kodeks cywilny daje mi bardzo dużo czasu na zrobienie tego, więc pozwoli Pan, że najpierw zajmę się ważniejszymi sprawamiSmile
Ale po co ja Panu o tym piszę, przecież Pan, jako student-handlowiec fantastycznie zna się na prawie. Fantastycznie to wyjątkowo adekwatne słowoSmile

wiem że cie niesłusznie zbanowali , tacy oni już są Wink
gdybyś była murzynem z dużym fallusem , to byś bana nie miała , ale byłabyś zapraszana na earl greya po 23

pozatym władza jest nienormalna (Marta to wyjątek Wink )

EDIT:

cytat:
-prot- napisał(a)
już teraz jestem pewien,że bliska znajomość Sejana z Kozą to nie plotki, a oczywisty fakt


nawet są podejrzenia że sejan to narKoza a nawet narBaran
inni zaś mówią że to murzyn i pije z sejanem earl greya po 23 ...

__________________

cytat:
ShadowFox napisał(a)
Noamku gratuluję, przegoniłeś mnie, możesz sobie mnie zapisać jako swoją pierwszą zdobycz.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MartwyNoamek: 25-01-2010 17:25.

25-01-2010 17:19 MartwyNoamek jest offline Szukaj postów użytkownika: MartwyNoamek Dodaj MartwyNoamek do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)
Płacisz ZA USŁUGĘ. Przekazujesz pieniądze, dostajesz usługę. Nie płacisz "za serwery", "za reklamę", "za obsługę". Płaci za to administracja. Że pieniędzmi które ma z premium? Oczywiście, ale to ich pieniądze i oni nimi dysponują, oni też rozliczają tych którym płacą.

Nie płacisz operatorowi czy modowi bardziej, niż piekarzowi u którego admin kupuje bułki czy sprzątaczce w budynku gdzie BW ma biuro. Nie daje Ci to żadnych podstaw do rozliczania tych osób z tej pracy ani wydawania im jakichkolwiek poleceń tonem pana na folwarku.

Caen, wymiękłem, padłem na kolana przed Twoją "logiką", demagogią wręcz...
Gdyby nie ta opłata graczy za usługę, to administracja nie miałaby czym płacić "za serwery", "za reklamę", "za obsługę" i "pani Kazi, która sprząta biuro", nieprawdaż...?chytry
I znowu sam sobie zaprzeczasz, bo skoro "oni też rozliczają tych którym płacą", to takie samo prawo do "rozliczania tych którym płacą" mają gracze (jakby nie patrzeć, są klientami, choć RoWU jest tak sprytnie i cwaniacko skonstruowany, iż wynika z niego inaczej - kwestia interpretacji przez dobrego prawnika), gdyż w innym przypadku administracja nie miałaby "żadnych podstaw do rozliczania tych osób z tej pracy ani wydawania im jakichkolwiek poleceń"...
BWT coraz częściej zdaje się zapominać o zasadzie "klient nasz pan"...

cytat:
szczepak napisał(a)
To ja mam takie pytanie co do składek. Składki nie są obowiązkowe, nawet jak jest sytuacja, że aby pozostać w klanie musisz płacić składki to przecież nie trzeba w tym klanie siedzieć. Czyli wychodzi na to, że składki to dobrowolna darowizna na rzecz klanu. Kojarzy Wam się to z czymś? chytry Bo mi z płaceniem BWTeamowi za premium. I skoro w przypadku bana nie ma możliwości odzyskania kasy to czemu w przypadku "bana" z klanu można upomnieć się o PRy? Przecież można było korzystać ze sprzętu klanowego, takie "coś za coś" tak jak premium.

Bo, jak pisałem ciut wyżej, RoWU jest tak cwaniacko i sprytnie skonstruowany...

cytat:
Caen napisał(a)
Z tego, że coś nie jest obowiązkowe NIJAK nie wynika, że to "darowizna".

Tia...?chytry
To ciekawe, bo...
cytat:
Przelana kwota różni się od wyżej podanej. W takim przypadku zastrzegamy sobie prawo do nie zwrócenia różnicy, która zostanie potraktowana jako darowizna. W przypadku gdy przelana kwota będzie mniejsza niż x PLN, zostanie ona potraktowana w całości jako darowizna.

http://rx.bloodwars.interia.pl/?a=premium&c=pl&sub=przx
...coś takiego jest napisane przed zakupem PREMIUM na każdym serwerze (zamiast cyfr użyłem "x")...
Moralność Kalego, co...?chytry
BWT za pomocą regulaminu może na wszelkie sposoby usadzić graczy, ale gracze za pomocą tegoż samego regulaminu nie mają jakichkolwiek szans dochodzić swoich praw...

cytat:
Caen napisał(a)
Następny, któremu gra się myli z życiem Roll Eyes

Tyle, że za tą grę ludzie płacą Wam pieniędzmi używanymi w życiu, nie jakąś wirtualną walutą z kosmosu, którą mają za friko...
Wiesz, jak ktoś za coś płaci, to z reguły nie chce być "dymany bez mydła" i traktowany jak zło konieczne...

__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 25-01-2010 17:56.

25-01-2010 17:47 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sprytny_Wąż napisał(a)
Swietnie. Obie sytuacje moga sie zdarzyc. A zatem moze laskawie sprawdzic, kto bardziej korzystal - klan na graczu, czy gracz na klanie? I wtedy podjac decyzje?

Nie ma znaczenia "kto bardziej korzystał" bo BW to nie trybunał socjalistyczny pilnujący, żeby wszystkim było równo. Ważne jest to, jaka była forma korzyści. Zabrać kogoś na ekspę, pomóc w oblężeniu, pożyczyć sprzęt - można. Przywłaszczać sobie składek - nie.

cytat:
Sprytny_Wąż napisał(a)
Dodam tylko, ze punkt o zwrocie naleznych skladek takze wyrzuconym graczom dopisaliscie sobie do regulaminu PO nalozeniu na mnie bana.


To jest po pierwsze ordynarne kłamstwo po drugie pomówienie. I udowodnić można to w parę minut. I już raz na to odpowiadałem.

cytat:
Sprytny_Wąż napisał(a)
Moze zatem chociaz za zenujace zachowanie operatora (naruszenie dobr osobistych + pomowienie ) nalezaloby mi sie odbanowanie konta po tych 30 dniach??

Twoje dobra osobiste nie zostały w żaden sposób naruszone, oprócz Twojej urażonej miłości do siebie i przekonania o własnej nieomylności. Zarzut pomówienia jest bezpodstawny - doszło do udowodnionego naruszenia regulaminu.

@Molasar

Nie mam już siły dyskutować z Twoimi dziwnymi tezami. Ale dobrze, ostatni raz:

- nie jest demagogią, że jak płacisz za usługę to masz prawo wymagać USŁUGI. Jeśli idziesz do piekarza, to możesz kupić jego bułki albo nie kupić, jeśli będą czerstwe to możesz zażądać wymiany/zwrotu pieniędzy.
Ale NIE nabywasz w ten sposób prawa do krytykowania wystroju piekarni, przeprowadzania kontroli na zapleczu albo wydzierania się na personel.
Taka jest różnica między "klientem" a "chamem".

Dość obrazowo czy trzeba prościej?

Operatorzy są zatrudniani przez BWT i to on im płaci. Jeśli nie podoba Ci się ich praca, to możesz BWT swoje uwagi zgłosić i domagać się zmian. Nie nabywasz natomiast prawa do strofowania operatorów ani do tego, żeby oni Tobie się tłumaczyli z wykonywanej pracy.

cytat:
Moralność Kalego, co...?chytry BWT za pomocą regulaminu może na wszelkie sposoby usadzić graczy, ale gracze za pomocą tegoż samego regulaminu nie mają jakichkolwiek szans dochodzić swoich praw...


Czy Ty rozumiesz różnicę między POJĘCIAMI a ich ZASTOSOWANIEM? Jeśli ZAPISZESZ, że w danej sytuacji xxx zostanie potraktowane jako darowizna, to zostanie tak potraktowane. Ale nie znaczy to, że xxx jest darowizną ZAWSZE w każdej innej sytuacji.
I co to ma w ogóle wspólnego z tym o czym pisaliśmy (że składki na klan nie mogą być darowizną)?

cytat:
Tyle, że za tą grę ludzie płacą Wam pieniędzmi używanymi w życiu, nie jakąś wirtualną walutą z kosmosu, którą mają za friko... Wiesz, jak ktoś za coś płaci, to z reguły nie chce być "dymany bez mydła" i traktowany jak zło konieczne...


Czytasz w ogóle na co odpowiadasz? Czy tak sobie wyciągasz jedno zdanie, spodoba Ci się więc na nie odpisujesz?
Moja wypowiedź dotyczyła tego, że GRA ma swoje reguły, których nie można łamać. I to że w GRZE występuje jakaś reguła nie znaczy że w życiu jest tak samo. I vice versa.
Co ma do tego Twój komentarz? Roll Eyes

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

25-01-2010 18:36 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sprytny_Wąż napisał(a)
Linki do sprzetu klanowego tez sie znajda. A ja Narkozie napisalam PRZED zlozeniem skargi,ze ja mu oddam skladki, a on niech odda pyrki za korzystanie z zk.


Czyli według swojego widzimisie postawiłaś narkozie jakieś śmieszne warunki nie mające poparcia w regulaminie i odmówiłaś oddania wpłaconych przez niego składek. Składek które się mu należą. Chcąc je przywłaszczyć i jeszcze masz pretensje że zostałaś zablokowana ?? Bo jeżeli nie chciałaś ich przywłaszczyć to powiedz, co chciałaś z nimi zrobić?

I jeszcze raz:
Skarbnik: zbiórki, oddawanie PR, przedmioty 'klanowe'
cytat:
3. ROZWIĄZANIE KLANU(usunięcie, reorganizacja, zmiana nazwy, lidera, fuzja, przejęcie, odejście ponad połowy klanowiczów itp itd):
zgłoszenie skarbnika + uwagi
oddanie PR klanowiczom(także byłym) płacącym składki (po sprzedaniu wszystkich klanowych przedmiotów - można je 'sprzedać' do nowego klanu przenosząc je tam i robiąc zbiórkę punktów dla osób które nie przeszły do nowego klanu) Punkty nie muszą być zwracane bezpośrednio przy ODEJŚCIU lub WYRZUCENIU z niego, lecz dopiero przy rozwiązaniu klanu


__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adagio: 25-01-2010 19:28.

25-01-2010 19:27 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Lord_Hellfire
Viking


Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 730
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po prostu wymiękam czytając ten temat. Jak niektórzy żądają zalegalizowania pushu.

Spójrzcie na to z drugiej strony. Ktoś siedzi sobie w klanie. Płaci składki, któregoś dnia ponoszą go nerwy i wypisuje dwa zdania za dużo. Banują go na trzy dni i wywalają z klanu. Wraca do gry, stara się gonić topkę, jak każdy i dowiaduje się że klan który go wyrzucił przeszedł reorganizację. Brakuje mu pr-ków, więc pisza do skarbnika proszą o należący mu się zgodnie z regulaminem zwrot składek. Ten odpisuje że nie, chyba iż wpłaci dodatkowe pr-ki za to iż mógł kiedyś być w ich klanie. Wścieka się na takie załatwianie sprawy, zgłasza sprawę do operatora, a ten twierdzi że mimo iż regulamin nakazuje zwrot pr-ków on nic w tej sprawie nie zrobi. Teraz wyobraźcie sobie co on by tutaj napisał na forum gdyby operator nic nie zrobił.

I jeszcze jedno.
cytat:
Dodam tylko, ze punkt o zwrocie naleznych skladek takze wyrzuconym graczom dopisaliscie sobie do regulaminu PO nalozeniu na mnie bana.


Ten tekst mnie kompletnie rozbroił. Jak szybko sprawdziłem, post z nakazem zwrotu pr-ków osobom wyrzuconym z klanu został napisany 21 września 2008 roku i nie był edytowany a serwer na którym wybuchła ta cała afera został otworzony 18 lipca 2009 roku. Sprytny_Wąż, bez urazy, ale czy ty tak kłamiesz w żywe oczy z premedytacją czy rzucasz oskarżenia na oślep, licząc że może któreś przypadkiem okaże się prawdziwe? A może po prostu nikt z was nie czytał regulaminu?

__________________
cytat:
Kirika napisał(a)
Ja nic nie forsuję, żadnego pomysłu, ja po prostu staram się Wam otworzyć oczy.


Ten post był edytowany 314159 raz(y), ostatnio edytowany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne.
25-01-2010 19:27 Lord_Hellfire jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_Hellfire Dodaj Lord_Hellfire do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lord_Hellfire napisał(a)
Po prostu wymiękam czytając ten temat. Jak niektórzy żądają zalegalizowania pushu.

Spójrzcie na to z drugiej strony. Ktoś siedzi sobie w klanie. Płaci składki, któregoś dnia ponoszą go nerwy i wypisuje dwa zdania za dużo. Banują go na trzy dni i wywalają z klanu. Wraca do gry, stara się gonić topkę, jak każdy i dowiaduje się że klan który go wyrzucił przeszedł reorganizację. Brakuje mu pr-ków, więc pisza do skarbnika proszą o należący mu się zgodnie z regulaminem zwrot składek. Ten odpisuje że nie, chyba iż wpłaci dodatkowe pr-ki za to iż mógł kiedyś być w ich klanie. Wścieka się na takie załatwianie sprawy, zgłasza sprawę do operatora, a ten twierdzi że mimo iż regulamin nakazuje zwrot pr-ków on nic w tej sprawie nie zrobi. Teraz wyobraźcie sobie co on by tutaj napisał na forum gdyby operator nic nie zrobił.


Co za bzdura O_o po pol roku sie obudzil ze chce swoje skladki ? Moj drogi po takim czasie skarbnik powinien juz dawno albo mu oddac skladki albo przekazac je na konto administracyjne.
Caen odniosl sie do sytuacji kiedy gracz nie chce zwrotu skladek = n akonto administracyjne. W sumie w regulaminie nie ma kwestii w jakim czasie trzeba oddac skladki bylym klanowiczom a kiedy oddac operatorowi. Ale watpie zeby po dluzszym czasie bylo to mozliwe bo zaraz gracze wymysla "a ja rok temu bylem w takim klanie, dawalem skladki i ich nie odebralem, chce teraz zwrotu". I co teraz ? Jak dojdziesz ile bylo skladek? A jesli skarbnik juz nie gra ? To kto mu odda ? Operator ? A jesli miales na mysli tydzien czy dwa to rzeczywiscie przez taki okres mozna normalnie gooooonic...

cytat:
Lord_Hellfire napisał(a)
Ten tekst mnie kompletnie rozbroił. Jak szybko sprawdziłem, post z nakazem zwrotu pr-ków osobom wyrzuconym z klanu został napisany 21 września 2008 roku i nie był edytowany a serwer na którym wybuchła ta cała afera został otworzony 18 lipca 2009 roku. Sprytny_Wąż, bez urazy, ale czy ty tak kłamiesz w żywe oczy z premedytacją czy rzucasz oskarżenia na oślep, licząc że może któreś przypadkiem okaże się prawdziwe? A może po prostu nikt z was nie czytał regulaminu?


Przeciez edycji postow przez operatora nie widac.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Xalen: 25-01-2010 19:48.

25-01-2010 19:47 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalen napisał(a)
Co za bzdura O_o po pol roku sie obudzil ze chce swoje skladki ? Moj drogi po takim czasie skarbnik powinien juz dawno albo mu oddac skladki albo przekazac je na konto administracyjne.
Caen odniosl sie do sytuacji kiedy gracz nie chce zwrotu skladek = n akonto administracyjne. W sumie w regulaminie nie ma kwestii w jakim czasie trzeba oddac skladki bylym klanowiczom a kiedy oddac operatorowi. Ale watpie zeby po dluzszym czasie bylo to mozliwe bo zaraz gracze wymysla "a ja rok temu bylem w takim klanie, dawalem skladki i ich nie odebralem, chce teraz zwrotu". I co teraz ? Jak dojdziesz ile bylo skladek? A jesli skarbnik juz nie gra ? To kto mu odda ? Operator ? A jesli miales na mysli tydzien czy dwa to rzeczywiscie przez taki okres mozna normalnie gooooonic...


Nie do końca jest tak jak piszesz.
Skarbnik może oddać składki od razu ale nie może zrobić to dopiero po usunięciu, reorganizacji,zmianie nazwy, lidera, fuzji, przejęciu, odejściu ponad połowy klanowiczów itp itd. Smile

A zresztą sam zobacz.

cytat:
3. ROZWIĄZANIE KLANU(usunięcie, reorganizacja,zmiana nazwy, lidera, fuzja, przejęcie, odejście ponad połowy klanowiczów itp itd): zgłoszenie skarbnika + uwagi oddanie PR klanowiczom(także byłym) płacącym składki (po sprzedaniu wszystkich klanowych przedmiotów - można je 'sprzedać' do nowego klanu przenosząc je tam i robiąc zbiórkę punktów dla osób które nie przeszły do nowego klanu) Punkty nie muszą być zwracane bezpośrednio przy ODEJŚCIU lub WYRZUCENIU z niego, lecz dopiero przy rozwiązaniu klanu oddaje się procentowy wkład gracza (np. składka po 1k na przedmiot wartości 30k, czyli oddaje się 1/30 wartości przedmiotu po sprzedaży) UWAGI na dole tego postu zgłoszenie skarbnika + opis ile i komu jest oddawane


Nie ma znaczenia czy będzie to po tygodniu czy po pół roku.
I to już jest problem skarbnika jak rozliczy te składki, skoro nie oddał ich od razu po odejściu/wyrzuceniu gracza z klanu. Jeżeli po upływie 30 dni od daty reorganizacji itp. ludzie którzy płacili składki a nie przeszli do nowego klanu nie zaakceptują oferty ze zwrotem składek/bądź nie chcą zwrotu, pr. MUSZĄ trafić na konto administratora

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adagio: 25-01-2010 20:00.

25-01-2010 19:57 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Lord_Hellfire
Viking


Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 730
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalen napisał(a)

Co za bzdura O_o po pol roku sie obudzil ze chce swoje skladki ? Moj drogi po takim czasie skarbnik powinien juz dawno albo mu oddac skladki albo przekazac je na konto administracyjne.
Caen odniosl sie do sytuacji kiedy gracz nie chce zwrotu skladek = n akonto administracyjne. W sumie w regulaminie nie ma kwestii w jakim czasie trzeba oddac skladki bylym klanowiczom a kiedy oddac operatorowi. Ale watpie zeby po dluzszym czasie bylo to mozliwe bo zaraz gracze wymysla "a ja rok temu bylem w takim klanie, dawalem skladki i ich nie odebralem, chce teraz zwrotu". I co teraz ? Jak dojdziesz ile bylo skladek? A jesli skarbnik juz nie gra ? To kto mu odda ? Operator ? A jesli miales na mysli tydzien czy dwa to rzeczywiscie przez taki okres mozna normalnie gooooonic...


Odnosiłem się nie do jakiejś wymyślonej sytuacji, ale chciałem zasygnalizować co mogło by się dziać jakby Sejan w tym przypadku postąpił inaczej niż postąpił. A której strony by nie patrzeć, jakby nie interpretować regulamin ban dla Sprytnego_Węża się należał. Była skarbnikiem, wciąż grała, miała obowiązek śledzić kto i ile wpłacił i oddać pr-ki od razu po reorganizacji. A że gracz nie upomniał się od razu po reorganizacji? Upomniał się jak się zorientował że ona miała miejsce. No chyba że ktoś z klanu mu napisał "dzisiaj miała miejsce reorganizacja, zgłoś się do SW po zwrot składek." on tego nie zrobił i się upomniał po pół roku. Wtedy to rzeczywiście sprawa wygląda inaczej. Ale jeżeli nikt go nie poinformował o tym? To skąd on miał wiedzieć o reorganizacji i czasie kiedy ona była? Chyba nie sądzicie że codziennie sprawdzał czy oby na pewno wszystkie dane klanu są takie jak w dniu kiedy go wywalili.

__________________
cytat:
Kirika napisał(a)
Ja nic nie forsuję, żadnego pomysłu, ja po prostu staram się Wam otworzyć oczy.


Ten post był edytowany 314159 raz(y), ostatnio edytowany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne.
25-01-2010 20:15 Lord_Hellfire jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_Hellfire Dodaj Lord_Hellfire do Listy kontaktów
Merzbox
Member


Data rejestracji: 24-08-2009
Postów: 43

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)Nie ma znaczenia czy będzie to po tygodniu czy po pół roku.
I to już jest problem skarbnika jak rozliczy te składki, skoro nie oddał ich od razu po odejściu/wyrzuceniu gracza z klanu. Jeżeli po upływie 30 dni od daty reorganizacji itp. ludzie którzy płacili składki a nie przeszli do nowego klanu nie zaakceptują oferty ze zwrotem składek/bądź nie chcą zwrotu, pr. MUSZĄ trafić na konto administratora


I oczywiście w KAŻDYM przypadku składki trafiają na to konto? Nie rozśmieszaj mnie. Gdyby było to sprawdzane w KAŻDYM przypadku, to już pewnie połowa graczy powinna dostać bana Big Grin

__________________
Necropolia IX: Abrakadabra
25-01-2010 20:24 Merzbox jest offline Szukaj postów użytkownika: Merzbox Dodaj Merzbox do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalen napisał(a)
Przeciez edycji postow przez operatora nie widac.


Czepiasz się dla samego czepiania. Argument może chybiony, ale po pierwsze wymagałoby to wyjątkowej zmyślności, aby nie tylko przerobić punkt w regulaminie, ale i podrobić post informujący o tej zmianie 1,5 roku temu chytry
Po drugie to co "widać" jest nieistotne, działania na forum są logowane i administracja może logi sprawdzić jak i przedstawić.
Nie wspominając o dziesiątkach spraw w Pręgierzu/Skargach w których ten zapis był przywoływany.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

25-01-2010 20:29 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Merzbox napisał(a)
cytat:
adagio napisał(a)Nie ma znaczenia czy będzie to po tygodniu czy po pół roku.
I to już jest problem skarbnika jak rozliczy te składki, skoro nie oddał ich od razu po odejściu/wyrzuceniu gracza z klanu. Jeżeli po upływie 30 dni od daty reorganizacji itp. ludzie którzy płacili składki a nie przeszli do nowego klanu nie zaakceptują oferty ze zwrotem składek/bądź nie chcą zwrotu, pr. MUSZĄ trafić na konto administratora


I oczywiście w KAŻDYM przypadku składki trafiają na to konto? Nie rozśmieszaj mnie. Gdyby było to sprawdzane w KAŻDYM przypadku, to już pewnie połowa graczy powinna dostać bana Big Grin


Żaden z nas nie ma wglądu do danych dotyczących zwrotów składek.
Więc twoje teorie są wyssaną z palca fikcją, taką samą jak twierdzenie że SW nie złamała regulaminu.

__________________

25-01-2010 20:29 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Merzbox
Member


Data rejestracji: 24-08-2009
Postów: 43

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W takim razie Twoje również, bo nie wiesz na 100% czy składki wracają na konto administracyjne Smile

__________________
Necropolia IX: Abrakadabra
25-01-2010 20:33 Merzbox jest offline Szukaj postów użytkownika: Merzbox Dodaj Merzbox do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Merzbox napisał(a)
W takim razie Twoje również, bo nie wiesz na 100% czy składki wracają na konto administracyjne Smile


Tylko ja nie wymyślam sobie historyjek tak jak Ty że połowa graczy dostałaby bana gdyby to było sprawdzane, tylko cytuje to co jest napisane w regulaminie. Czyli coś wg. czego operatorzy wykonują swoją prace.

Skarbnik: zbiórki, oddawanie PR, przedmioty 'klanowe'
cytat:
gracze którzy nie odbiorą przedmiotów/punktów w ciągu 30 dni (także podczas urlopu) od rozwiązania klanu lub którzy usunęli swoją postać (liczy się także reset) tracą punkty/przedmioty zostawione w klanie, a te punkty/przedmoty muszą zostać przesłane na konto administracyjne


__________________

25-01-2010 20:37 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Operator Sejan-ciąg dalszy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH