Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Operator Sejan-ciąg dalszy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Operator Sejan-ciąg dalszy 7 Ankieta - średnia ocena: 7,437 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)
cytat:
Xalen napisał(a)
Co za bzdura O_o po pol roku sie obudzil ze chce swoje skladki ? Moj drogi po takim czasie skarbnik powinien juz dawno albo mu oddac skladki albo przekazac je na konto administracyjne.
Caen odniosl sie do sytuacji kiedy gracz nie chce zwrotu skladek = n akonto administracyjne. W sumie w regulaminie nie ma kwestii w jakim czasie trzeba oddac skladki bylym klanowiczom a kiedy oddac operatorowi. Ale watpie zeby po dluzszym czasie bylo to mozliwe bo zaraz gracze wymysla "a ja rok temu bylem w takim klanie, dawalem skladki i ich nie odebralem, chce teraz zwrotu". I co teraz ? Jak dojdziesz ile bylo skladek? A jesli skarbnik juz nie gra ? To kto mu odda ? Operator ? A jesli miales na mysli tydzien czy dwa to rzeczywiscie przez taki okres mozna normalnie gooooonic...


Nie do końca jest tak jak piszesz.
Skarbnik może oddać składki od razu ale nie może zrobić to dopiero po usunięciu, reorganizacji,zmianie nazwy, lidera, fuzji, przejęciu, odejściu ponad połowy klanowiczów itp itd. Smile

A zresztą sam zobacz.

cytat:
3. ROZWIĄZANIE KLANU(usunięcie, reorganizacja,zmiana nazwy, lidera, fuzja, przejęcie, odejście ponad połowy klanowiczów itp itd): zgłoszenie skarbnika + uwagi oddanie PR klanowiczom(także byłym) płacącym składki (po sprzedaniu wszystkich klanowych przedmiotów - można je 'sprzedać' do nowego klanu przenosząc je tam i robiąc zbiórkę punktów dla osób które nie przeszły do nowego klanu) Punkty nie muszą być zwracane bezpośrednio przy ODEJŚCIU lub WYRZUCENIU z niego, lecz dopiero przy rozwiązaniu klanu oddaje się procentowy wkład gracza (np. składka po 1k na przedmiot wartości 30k, czyli oddaje się 1/30 wartości przedmiotu po sprzedaży) UWAGI na dole tego postu zgłoszenie skarbnika + opis ile i komu jest oddawane


Nie ma znaczenia czy będzie to po tygodniu czy po pół roku.
I to już jest problem skarbnika jak rozliczy te składki, skoro nie oddał ich od razu po odejściu/wyrzuceniu gracza z klanu. Jeżeli po upływie 30 dni od daty reorganizacji itp. ludzie którzy płacili składki a nie przeszli do nowego klanu nie zaakceptują oferty ze zwrotem składek/bądź nie chcą zwrotu, pr. MUSZĄ trafić na konto administratora


Czyli jest mozliwa sytuacja kiedy gracz przypomni sobie po roku ze byl w jakism klanie ktorego juz nie ma bo zostal rozwiazany i poprosic o zwrot skladek skarbnika ktory juz nim nie jest ? Piekne pole do przekretow Wink
A co jesli skarbnik sie juz skasowal ? Kto mu wtedy odda ?
25-01-2010 20:43 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Lust&Greed
Member


Data rejestracji: 27-10-2009
Postów: 49
Klan: ZAKON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeczytałem wszystkie tematy na temat Pani Sprytny_Wąż i Pana -prot-.
Również ten temat (na dodatek ze zrozumieniem).
Powiem na swoim przykładzie. Byłem w klanie XXX przez ponad pół roku (konto na forum dość nowe). Płaciłem regularnie składki w klanie z TOP20 na rV. Były różne fuzje, reorganizacja (zbanowanie lidera) itp. Czyli wszystko co w regulaminie "wymusza" zwroty składek. I ani przez moment byli klanowicze nie prosili o zwrot jakichkolwiek składek.

Uważam, że przepis aby ich wpłacone składki po ich odejściu z klanu przesyłać na konto administratorskie uważam za, krótko mówiąc nietrafiony. Byli w klanie, żyliśmy w symbiozie sprzęt wspólny, oblegi, wzajemna pomoc. Zrzucali się na przedmioty, korzystali z nich to i ich prki należą do klanu tylko, że w formie przedmiotów. Bo tak jak popytałem ludzi z rV to nikt chyba nie pomyślał żeby oddawać prki tym którzy się o to nie proszą.

Na tej podstawie można rzeczywiście zbanować część rV.
Ale jeżeli gracz prosi o swój wkład w klan, to jak najbardziej się mu to należy. Nie cała kwota, ale można polubownie takie sprawy załatwiać.

Co do gracza Narkoza. Potępiam taki głupi sposób mszczenia się za wyrzucenie z klanu. Z punktu widzenia regulaminu miał takie prawo to i dla świętego spokoju Pani Sprytny_Wąż powinna oddać mu te składki.
A to, że złożył skargę z której wybuchła afera? Cóż to niezbyt dobrze o nim świadczy.

Odnośnie czy ban był słuszny czy nie:
Z punktu widzenia regulaminu tak. Z ludzkiego punktu widzenia także. I prawda jest taka, że gdyby nie cały spam w tamtym temacie to pewnie nie było by większej kary niż 30 dni.
Rada na przyszłość: Nie iść w zaparte i logicznie argumentować swoje zdanie.

Do Pani Sprytny_Wąż
Nie mam nic do Pani, ani do Pani Męża. Ale Pani wiadomości na temat rzekomego obrażania i uwłaczania Pani godności przez Sejana są również krótko mówiąc bzdurą. Szła Pani w zaparte to i On się wnerwił i zadrwił z Pani inteligencji. Z miłą chęcią zobaczyłbym ten Pani pozew na BTW, Administracje, Op-a czy kogo tam Pani chce pozwać.
Na dodatek kolejne płacz tematy są po prostu komiczne.


Oświadczam, że nie jestem przydupasem Sejana i Administracji, nie piłem z Nimi itp.
Jestem po prostu przeciętnym graczem.
Choć pewnie zaraz dorobicie sobie jakąś teorię, że może premium gratis dostaje...
25-01-2010 20:55 Lust&Greed jest offline Szukaj postów użytkownika: Lust&Greed Dodaj Lust&Greed do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalen napisał(a)
Czyli jest mozliwa sytuacja kiedy gracz przypomni sobie po roku ze byl w jakism klanie ktorego juz nie ma bo zostal rozwiazany i poprosic o zwrot skladek skarbnika ktory juz nim nie jest ? Piekne pole do przekretow Wink
A co jesli skarbnik sie juz skasowal ? Kto mu wtedy odda ?


Jeżeli klan już nie istnieje od ponad 30 dni to Jego składki są (a przynajmniej powinny być) na koncie operatora, jeżeli nie minęło 30 dni to oczywiście może się domagać zwrotu.

A jeżeli skarbnik się skasował to oczywiście przekazał komuś listę wpłat (chyba że skasował się razem z pr. to już pytanie do operatorów czy można w takim wypadku odzyskać pr. ze składek)

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez adagio: 25-01-2010 21:56.

25-01-2010 21:03 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lust&Greed napisał(a)
Były różne fuzje, reorganizacja (zbanowanie lidera) itp. Czyli wszystko co w regulaminie "wymusza" zwroty składek. I ani przez moment byli klanowicze nie prosili o zwrot jakichkolwiek składek.

Uważam, że przepis aby ich wpłacone składki po ich odejściu z klanu przesyłać na konto administratorskie uważam za, krótko mówiąc nietrafiony.


I tu się mylisz. Przepis jest jak najbardziej trafiony...dla administracji. Mają jakąś tam broń. Regulamin jest tak stworzony, że mozna sie przyczepić do 99% graczy i można ich zbanować. Wystarczy, że nie zgłoszę pozyczki przed upływem 7 dni. Jak ktoś będzie żłosliwy,a wielu z nich jest to da mi bana (być moze kilkudniowego) jak zgłosze o kilka godzin póxniej itp.



cytat:
Lust&Greed napisał(a)
Odnośnie czy ban był słuszny czy nie:
Z punktu widzenia regulaminu tak. Z ludzkiego punktu widzenia także. I prawda jest taka, że gdyby nie cały spam w tamtym temacie to pewnie nie było by większej kary niż 30 dni.
Rada na przyszłość: Nie iść w zaparte i logicznie argumentować swoje zdanie.

Do Pani Sprytny_Wąż
Nie mam nic do Pani, ani do Pani Męża. Ale Pani wiadomości na temat rzekomego obrażania i uwłaczania Pani godności przez Sejana są również krótko mówiąc bzdurą. Szła Pani w zaparte to i On się wnerwił i zadrwił z Pani inteligencji.


Co to znaczy nie iść w zaparte? Co to znaczy się wnerwił? Chyba kpisz kolego. Sejan jeśli sprawuje taką funkcję i wydaje wyroki NIE MA PRAWA PODEJMOWAĆ DECYZJI POD WPŁYWEM EMOCJI.

cytat:
Lust&Greed napisał(a)
Na dodatek kolejne płacz tematy są po prostu komiczne.

Oświadczam, że nie jestem przydupasem Sejana i Administracji, nie piłem z Nimi itp.
Jestem po prostu przeciętnym graczem.
Choć pewnie zaraz dorobicie sobie jakąś teorię, że może premium gratis dostaje...


Dla Ciebie to jest komiczne..tylko czekam aż będę mógł to samo napisać w Twojej sprawie jak kiedyś coś zrobisz i dostaniesz karę nieadekwatną do tego uczynku.

A w to, że jesteś przeciętnym graczem to mogę uwierzyć.
Jakbyś trochę poświęcił serca w rozwój swojej postaci i był choć trochę ponadprzeciętny, to wtedy może byś zrozumiał co to jest ban stały.

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI
25-01-2010 21:38 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lust&Greed napisał(a)
Byłem w klanie XXX przez ponad pół roku (konto na forum dość nowe). Płaciłem regularnie składki w klanie z TOP20 na rV. Były różne fuzje, reorganizacja (zbanowanie lidera) itp. Czyli wszystko co w regulaminie "wymusza" zwroty składek. I ani przez moment byli klanowicze nie prosili o zwrot jakichkolwiek składek.


nie proszą- nie muszą prosić.jednak to nie zwalnia skarbnika ze zgloszenia reorganizacji klanu.


cytat:
Lust&Greed napisał(a)
Uważam, że przepis aby ich wpłacone składki po ich odejściu z klanu przesyłać na konto administratorskie uważam za, krótko mówiąc nietrafiony. Byli w klanie, żyliśmy w symbiozie sprzęt wspólny, oblegi, wzajemna pomoc. Zrzucali się na przedmioty, korzystali z nich to i ich prki należą do klanu tylko, że w formie przedmiotów. Bo tak jak popytałem ludzi z rV to nikt chyba nie pomyślał żeby oddawać prki tym którzy się o to nie proszą.


i widać właśnie to niezrozumienie regulaminu. prosty przykład :
1.Jest sobie klan X, liczący 40 osób.
kazdy z nich wpłaca do skarbnika 1k tygodniowo, klan przechodzi reorganizacje,zmiany składu itp. istnieje rok,ma swój sprzęt,skarbnik sie nie zmienia.
2.przez ten rok przez który klan istniał, ze skladu początkowego zostało 20 osób,
pozostałe 20 to rózni,którzy przychodzili i odchodzili prędzej czy później
3. po odejściu tej rotującej połowy klanu nikt z nich sie nie ubiegał o zwrot składek- byliśmy,korzystaliśmy ze sprzętu, a niech mają Smile
4.przychodzi kryzys,klan sie rozwiązuje,20 osób ze starej ekipy chce zwrotu składek.
5.skarbnik sprzedaje cały sprzęt klanowy,i tu są 2 wersje co sie teraz dzieje:
a) skarbnik dzieli cale uzyskane przez rok pracy pry= prawdopodobnie na osobe wyjdzie wiecej niz wplacila= push 20 osób.
b) skarbnik odda całej 20 dokładnie tyle co wpłacili,a co z resztą?zatrzyma dla siebie? push.

dlatego pry takie zwraca sie na administracyjne Wink
prościej sie chyba nie da,w razie pytań msg me ;]

Edit:
cytat:
Xalen napisał(a)

Czyli jest mozliwa sytuacja kiedy gracz przypomni sobie po roku ze byl w jakism klanie ktorego juz nie ma bo zostal rozwiazany i poprosic o zwrot skladek skarbnika ktory juz nim nie jest ? Piekne pole do przekretow Wink
A co jesli skarbnik sie juz skasowal ? Kto mu wtedy odda ?

no jak mozliwa jak po 30 dniach pry trafiają na administracyjne i gracz traci do nich prawo? o.O

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Sheenakh: 25-01-2010 21:42.

25-01-2010 21:40 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
Lust&Greed
Member


Data rejestracji: 27-10-2009
Postów: 49
Klan: ZAKON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:


i widać właśnie to niezrozumienie regulaminu. prosty przykład :
1.Jest sobie klan X, liczący 40 osób.
kazdy z nich wpłaca do skarbnika 1k tygodniowo, klan przechodzi reorganizacje,zmiany składu itp. istnieje rok,ma swój sprzęt,skarbnik sie nie zmienia.
2.przez ten rok przez który klan istniał, ze skladu początkowego zostało 20 osób,
pozostałe 20 to rózni,którzy przychodzili i odchodzili prędzej czy później
3. po odejściu tej rotującej połowy klanu nikt z nich sie nie ubiegał o zwrot składek- byliśmy,korzystaliśmy ze sprzętu, a niech mają Smile
4.przychodzi kryzys,klan sie rozwiązuje,20 osób ze starej ekipy chce zwrotu składek.
5.skarbnik sprzedaje cały sprzęt klanowy,i tu są 2 wersje co sie teraz dzieje:
a) skarbnik dzieli cale uzyskane przez rok pracy pry= prawdopodobnie na osobe wyjdzie wiecej niz wplacila= push 20 osób.
b) skarbnik odda całej 20 dokładnie tyle co wpłacili,a co z resztą?zatrzyma dla siebie? push.

dlatego pry takie zwraca sie na administracyjne Wink
prościej sie chyba nie da,w razie pytań msg me ;]



Ano proste i logiczne wytłumaczenie sytuacji, zwracam honor i wycofuję swoje wcześniejsze słowaWink

cytat:

A w to, że jesteś przeciętnym graczem to mogę uwierzyć.
Jakbyś trochę poświęcił serca w rozwój swojej postaci i był choć trochę ponadprzeciętny, to wtedy może byś zrozumiał co to jest ban stały.


Granie ponad pół roku to chyba jest poświęcenie serca dla swojej postaci.
Ale jest też umiar. Nie płaczę jak dostaję słusznego bana. Ja doskonale rozumiem co to jest ban stały. A czy Ty rozumiesz co to jest uczciwa gra? Udowodniono Wam winę, kara się należała i tyle.
Przeciętny= nie jestem pieniaczem i nie tworze teorii spiskowych.
25-01-2010 21:53 Lust&Greed jest offline Szukaj postów użytkownika: Lust&Greed Dodaj Lust&Greed do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sheenakh napisał(a)
Edit:
cytat:
Xalen napisał(a)

Czyli jest mozliwa sytuacja kiedy gracz przypomni sobie po roku ze byl w jakism klanie ktorego juz nie ma bo zostal rozwiazany i poprosic o zwrot skladek skarbnika ktory juz nim nie jest ? Piekne pole do przekretow Wink
A co jesli skarbnik sie juz skasowal ? Kto mu wtedy odda ?

no jak mozliwa jak po 30 dniach pry trafiają na administracyjne i gracz traci do nich prawo? o.O


No i dziekuje za wreszcie jasna wypowiedz, mam nadzieje prawdziwa. Post adagio byl dosc niejasny nie wynikalo z niego to co napisales.
25-01-2010 21:55 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Xalen,nie wierzę Big Grin
w punkcie 3-cim podanego przez adagio tematu stoi jak byk
cytat:
UWAGI na dole tego postu


a tam czytamy

cytat:
gracze którzy nie odbiorą przedmiotów/punktów w ciągu 30 dni (także podczas urlopu) od rozwiązania klanu lub którzy usunęli swoją postać (liczy się także reset) tracą punkty/przedmioty zostawione w klanie, a te punkty/przedmoty muszą zostać przesłane na konto administracyjne


pozdrawiam Smile

btw,gratuluje emperora Tongue

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Sheenakh: 25-01-2010 22:23.

25-01-2010 22:22 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lust&Greed napisał(a)

Ano proste i logiczne wytłumaczenie sytuacji, zwracam honor i wycofuję swoje wcześniejsze słowaWink


Jak miło Happy Teraz to już Cie na pewno zaproszą na wódkę i będziesz mógł sie tym na forum pochwalić.


cytat:
Lust&Greed napisał(a)
Granie ponad pół roku to chyba jest poświęcenie serca dla swojej postaci.
Ale jest też umiar. Nie płaczę jak dostaję słusznego bana. Ja doskonale rozumiem co to jest ban stały. A czy Ty rozumiesz co to jest uczciwa gra? Udowodniono Wam winę, kara się należała i tyle.
Przeciętny= nie jestem pieniaczem i nie tworze teorii spiskowych.


Grania, a GRANIE- to jest różnica.
Nie płaczesz jak dostaniesz słusznego bana? Ban dozywotni nie był słusznym w tym wypadku.

Przepraszam, ale uczciwej gry to akurat Ty mnie nie musisz uczyć, ani nikt inny.

Nie jsteś pieniaczem, nie tworzysz teorii, grasz już ponad pół roku (gratuluję), NIE POMAGASZ NIC SWOIMI POSTAMI,ANIE NIE WNOSISZ NIC CIEKAWEGO DO ROZMOWY. Zacząłeś dość nieźle, skończyłeś na podlizywaniu się.
Jako jedyny z rozmówców w tym temcie zasługujesz na warna za spam i niedlatego,żę pisałeś coś ,co mi sie nie podoba, tylko po prostu spamujesz i nabijasz sobie posty. Jakbyś zaczłął to robić pół roku temu,to już byś miał niezłą rangę..ho,ho

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI
25-01-2010 22:27 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale nie zacytowal calosci a ja nie zwrocilem uwagi na dopiski na dole posta C47. Moj blad.
Ale z kolei musza byc przekazane przez skarbnika a nie ida automatycznie czyli znowu skarbnik musi pilnowac tego - najgorsza funkcja w grze O_o
ciekawe czy operatorzy sprawdzaja te 30 dni w ogole Wink
25-01-2010 22:28 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgaduje (choć mogę sie mylić)
że nawet jeśli nie od razu po 30 dniach, to na pewno przy skardze/zgłoszeniu oddania składek...co sie odwlecze...Tongue

@lust:
Swój chłop z Ciebie...nie wpadłbyś na kielona kiedyś? rotfl

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sheenakh: 25-01-2010 22:33.

25-01-2010 22:33 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
Lord_Hellfire
Viking


Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 730
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-prot- to może powiedz jak miał zareagować operator po zgłoszeniu gracza że nie oddano mu jego składek? I najlepiej wskaż punkty regulaminu które mówią że operator powinien postąpić tak a nie inaczej.

__________________
cytat:
Kirika napisał(a)
Ja nic nie forsuję, żadnego pomysłu, ja po prostu staram się Wam otworzyć oczy.


Ten post był edytowany 314159 raz(y), ostatnio edytowany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne.
25-01-2010 22:39 Lord_Hellfire jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_Hellfire Dodaj Lord_Hellfire do Listy kontaktów
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sheenakh napisał(a)

Swój chłop z Ciebie...nie wpadłbyś na kielona kiedyś? rotfl


Tak więc uprzejmie proszę o zamknięcie tematu....

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI
25-01-2010 22:39 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
vesper
Lord


Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 267
Klan: Khan Raiders
Skąd: z dala od pluszu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-prot- napisał(a)
Jako jedyny z rozmówców w tym temcie zasługujesz na warna za spam i niedlatego,żę pisałeś coś ,co mi sie nie podoba, tylko po prostu spamujesz i nabijasz sobie posty. Jakbyś zaczłął to robić pół roku temu,to już byś miał niezłą rangę..ho,ho


To jeszcze ja dołączę do twojej tej listy zasługujących na warna za spam. Patrzysz i nie widzisz. A wisi na czerwono. "Na tym forum licznik postów nie jest zwiększany."
No, jeśli z takim zrozumieniem czytujesz pozostałe rzeczy, to tylko pogratulować.


edit: Do postów niżej
Biję się w piersi i odszczekuję. To ja krzywo spojrzałam. Pozostałe podtrzymuję.

Co do całej reszty dyskusji. Starożytni Rosjanie mawiali. Jakbyś się nie obracał, dupę masz zawsze z tyłu. I tak jest w waszym przypadku. Trafiliście na delikwenta, który w sposób przemyślany posłużył się zapisem w regulaminie, żeby wam dowalić. A że wykazaliście się brakiem wyobraźni -
no cóż. Po tak doświadczonych GRACZACH należałoby spodziewać się więcej.

__________________
Jak mawiali starożytni Rosjanie: Na dziesięciu facetów, dziewięciu lubi kobiety z dużym biustem, dziesiąty woli tych dziewięciu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez vesper: 25-01-2010 23:29.

25-01-2010 23:05 vesper jest offline Szukaj postów użytkownika: vesper Dodaj vesper do Listy kontaktów
Lust&Greed
Member


Data rejestracji: 27-10-2009
Postów: 49
Klan: ZAKON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-prot- napisał(a)
cytat:
Lust&Greed napisał(a)

Ano proste i logiczne wytłumaczenie sytuacji, zwracam honor i wycofuję swoje wcześniejsze słowaWink


Jak miło Happy Teraz to już Cie na pewno zaproszą na wódkę i będziesz mógł sie tym na forum pochwalić.


cytat:
Lust&Greed napisał(a)
Granie ponad pół roku to chyba jest poświęcenie serca dla swojej postaci.
Ale jest też umiar. Nie płaczę jak dostaję słusznego bana. Ja doskonale rozumiem co to jest ban stały. A czy Ty rozumiesz co to jest uczciwa gra? Udowodniono Wam winę, kara się należała i tyle.
Przeciętny= nie jestem pieniaczem i nie tworze teorii spiskowych.


Grania, a GRANIE- to jest różnica.
Nie płaczesz jak dostaniesz słusznego bana? Ban dozywotni nie był słusznym w tym wypadku.

Przepraszam, ale uczciwej gry to akurat Ty mnie nie musisz uczyć, ani nikt inny.

Nie jsteś pieniaczem, nie tworzysz teorii, grasz już ponad pół roku (gratuluję), NIE POMAGASZ NIC SWOIMI POSTAMI,ANIE NIE WNOSISZ NIC CIEKAWEGO DO ROZMOWY. Zacząłeś dość nieźle, skończyłeś na podlizywaniu się.
Jako jedyny z rozmówców w tym temcie zasługujesz na warna za spam i niedlatego,żę pisałeś coś ,co mi sie nie podoba, tylko po prostu spamujesz i nabijasz sobie posty. Jakbyś zaczłął to robić pół roku temu,to już byś miał niezłą rangę..ho,ho


Nic no gratuluję Panu inteligencji. Szczególnie Pana bardzo "inteligentne" uwagi na temat podlizywania się itp.
To jest moje zdanie i tyle. Regulamin jest w miarę jasny a to, że Pan go nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem to niestety (szczerze nad tym ubolewam) marnie o Panu świadczy. Na temat spamu także się nie wypowiem. Na dodatek ironia Panu trochę nie wyszła. Nie muszę pisać "płacz" tematów żeby "nabijać " sobie posty. Piszę kiedy uważam, że powinienem zabrać głos.

@Sheenakh
I teraz np taki "intelygenty" Pan -prot- pomyśli, że jestem na Waszych usługachBig Grin

A teraz na temat:
Uważam, że Operator postąpił słusznie (tzn zgodnie z regulaminem). A to, że regulamin nie jest idealny każdy wie.
Ale nie popadajmy w skrajności i nie wyżywajmy się na Opach bo to nic nie da.
Dialog jest najważniejszy a nie wykrzykiwanie górnolotnych haseł, że OP niedobry i Ci niezbanowani mają wtyki u Administracji.
Na dodatek nikt nie karze Ci w tą grę grać.

PS. Tak poza tym moim wujkiem jest Konrad, płaci mi za to żebym był zawsze po stronie administracji itp.<ironia>
25-01-2010 23:07 Lust&Greed jest offline Szukaj postów użytkownika: Lust&Greed Dodaj Lust&Greed do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vesper napisał(a)
cytat:
-prot- napisał(a)
Jako jedyny z rozmówców w tym temcie zasługujesz na warna za spam i niedlatego,żę pisałeś coś ,co mi sie nie podoba, tylko po prostu spamujesz i nabijasz sobie posty. Jakbyś zaczłął to robić pół roku temu,to już byś miał niezłą rangę..ho,ho


To jeszcze ja dołączę do twojej tej listy zasługujących na warna za spam. Patrzysz i nie widzisz. A wisi na czerwono. "Na tym forum licznik postów nie jest zwiększany."
No, jeśli z takim zrozumieniem czytujesz pozostałe rzeczy, to tylko pogratulować.


Bzdura Rosjanko

Misz-Masz
Wszystko związane z BloodWars, co nie pasuje nigdzie indziej, może być umieszczone tutaj.
Moderator Działu: kitten
(Użytkownicy przeglądający to Forum: Lust&Greed, pablosek, Scar, Westside15, zarkhir i 4 gości)

I kto tu nie czyta ze zrozumieniem Wink

Temat rzeczywiscie chyba nadaje sie do zamkniecia juz. Z opem nie wygrasz a z Sejanem to juz w ogole - jeszcze Cie zacznie obrazac na koniec i zamknie Ci temat jak bedzie niewygodny.
25-01-2010 23:16 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki Xalen. Własnie to samo chciałem napisać. Być może uchroniłeś mnie przed banem na forum,bo jak przeczytalem tego mądrego kolesia,to.....

Po raz ,ktoryś piszę: brak słów dla głupoty pewnych pseudo mądrali.
Sami się osmieszacie próbując z kogoś zrobić durnia.
Dla takich wystawiam swój palec..nie napisze, który bo mogłoby to byc potraktowane jako offence...

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI
25-01-2010 23:21 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Operator Sejan-ciąg dalszy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH