Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Operator Sejan-ciąg dalszy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Operator Sejan-ciąg dalszy 7 Ankieta - średnia ocena: 7,437 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Operator Sejan-ciąg dalszy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawa dotyczy:
oddanie PR klanowiczom

pochopna decyzja-ban dożywotni graczowi wykupującemu premium- było juz pisane na ten temat
podciągnięcie na siłę tego "jakże haniebnego uczynku" pod pushing, którego nie było ponieważ z definicji pushingu wynika co innego- było juz pisane na ten temat

ale przyjmijmy,że to był pushing
czy druga strona też nie powinna ponieść za to kary?
czy narKOZA nie pownien za to BEEEknąć?

już teraz jestem pewien,że bliska znajomość Sejana z Kozą to nie plotki, a oczywisty fakt

czyżbym się mylił? chciałbym przeczytać głównie opini Caena jesli mozna prosić
tylko opini nie wypowiedzianej jako człowieka z BWTeam tylko jako logicznie myślącego faceta

edit: napisalem glownie opini Caena-co wcale nie znaczy,że inne osoby nie mają prawa sie wypowiedzieć jesli chcą
zapraszam

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -prot-: 24-01-2010 19:33.

24-01-2010 19:03 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

RE: Operator Sejan-ciąg dalszy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-prot- napisał(a)
ale przyjmijmy,że to był pushing
czy druga strona też nie powinna ponieść za to kary?
czy narKOZA nie pownien za to BEEEknąć?


Oczywiście że nie powinien ponieść kary w postaci bana, dodatkowo nie otrzymał należnych pr więc i tak jest stratny.
narkoza dopominał się o swoje pr. na priv gdzie otrzymał odpowiedz odmowną.
Więc postąpił zgodnie z regulaminem i zgłosił ten fakt do operatora.

A tak poza tym ile jeszcze tematów będziecie o tym samym zakładać ??
Z tego co widzę Opowiem Wam smutną historię (RX) to jest kolejny płacz temat o tym przypadku.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adagio: 24-01-2010 22:25.

24-01-2010 20:52 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

RE: Operator Sejan-ciąg dalszy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-prot- napisał(a)
ale przyjmijmy,że to był pushing
czy druga strona też nie powinna ponieść za to kary?
czy narKOZA nie pownien za to BEEEknąć?

już teraz jestem pewien,że bliska znajomość Sejana z Kozą to nie plotki, a oczywisty fakt

czyżbym się mylił? chciałbym przeczytać głównie opini Caena jesli mozna prosić
tylko opini nie wypowiedzianej jako człowieka z BWTeam tylko jako logicznie myślącego faceta


Nie, nie powinien beknąć za coś na co nie miał wpływu. Poprosił o zwrot składki, odmówiono mu, zgłosił ten fakt do operatora. Wszystko "według podręcznika".

Ten "logicznie myślący facet" widzi Sejana codziennie, był przy rozpatrywaniu tej skargi, wie jak wyssane z palca są wasze argumenty o "bliskich znajomościach". Starczy? Smile

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

24-01-2010 22:17 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wystarczy. Niestety odnosze wrażenie, że jestescie zwykłymi ignorantami. Zapoznaliście się chociaż ze sprawą? Czy zabrakło czasu i chęci?
Znacie definicję pushingu?
Zawsze sie trzymacie regulaminu.... był tu pushing?
narKoza chciał zwrotu pr od razu po tym jak został wyrzucony, wtedy jeszce nie było reorganizacji klanu. Należały mu się? Został wyrzucony za chamskie wypowiedzi; za BARDZO wulgarną wiadomość.
Później (po dłuzszym czasie) ja przejąłem klan i wtedy była jego skarga na forum.

adagio- tyle tematow będziemy zakładali ile będziemy uważali za słuszne. Czy płacz ,czy nie płacz to nie Tobie o tym decydować, ponieważ my gracze płacimy za Twoja pracę, więc jak masz tylko takie głupoty pisać,to lepiej siedź cicho.

Możesz nazwać to płaczem, ja to nazywam dochodzeniem swoich praw i dawaniem przykladu innym niesłusznie "oskarżonym". Widze takich tematów coraz więcej i bardzo dobrze.

Moja Żona nie mogła po skardze oddać pr Kozie, ponieważ było to fizycznie niemozliwe.,.czytaj dostala bana w grze.

Sejan wyraźnie stwierdził, żeby podziekowała swoim znajomym za to,że nie cofnie bana (!!). Toż też do Was nie przemawia?

Dzisiaj ostatni raz zgłosiła się o pomoc do C-47,a ten ją odesłał do Sejana.....

Czy za takie przewinienie należał się ban staly?? Ktoś ją obraził w wulgarny sposób,a później chciał jeszcze za to zapłaty. Zapłatę to on już dostał od losu...

edit:
Oczywiście,ze narKoza nie powinien dostać kary. Panowie powyżej wyraźnie to potwierdzili. Wyraźnie też potwierdzili, że w takim razie nie było pushingu (za pushing powinny zostać ukarane obie strony). Wyraźnie też potwierdzili, że Sejan podciągając to pod pushing popełnił błąd. Wyraźnie też potwierdzili, że jesli ktoś z administrcaji popełni błąd to sie do niego nie przyzna.

editII:
przepraszam Caen za nazwanie go ignorantem. Prawda jest taka,że niestety często w pocie czoła musisz jakoś tłumaczyć błędne i pochopne decyzje swoich kolegów. Pogmatwany (celowo) regulamin pomaga Ci w tym. Szkoda, że sumienie Ci na to pozwala. Rozumiem lojalność, ale wszystko ma swoje granice.

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez -prot-: 25-01-2010 02:59.

25-01-2010 02:36 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-prot- napisał(a)
Nie wystarczy. Niestety odnosze wrażenie, że jestescie zwykłymi ignorantami. Zapoznaliście się chociaż ze sprawą? Czy zabrakło czasu i chęci?

Zapoznaliśmy. Przynajmniej Ja
cytat:
-prot- napisał(a)
Znacie definicję pushingu?

Znamy
cytat:
-prot- napisał(a)
Zawsze sie trzymacie regulaminu.... był tu pushing?

Był
cytat:
-prot- napisał(a)
narKoza chciał zwrotu pr od razu po tym jak został wyrzucony, wtedy jeszce nie było reorganizacji klanu. Należały mu się? Został wyrzucony za chamskie wypowiedzi; za BARDZO wulgarną wiadomość.
Później (po dłuzszym czasie) ja przejąłem klan i wtedy była jego skarga na forum.

Przed reorganizacją klanu nie. Po reorganizacji jak najbardziej
cytat:
-prot- napisał(a)
adagio- tyle tematow będziemy zakładali ile będziemy uważali za słuszne. Czy płacz ,czy nie płacz to nie Tobie o tym decydować, ponieważ my gracze płacimy za Twoja pracę, więc jak masz tylko takie głupoty pisać,to lepiej siedź cicho.

Wy mi za nic nie płacicie. Nie wiem skąd takie złudzenie. Smile
Nie będę siedział cicho, kiedy widzę że piszecie takie pusta oskarżenia w kierunku Sejana. Chyba że chcesz żeby wypowiadały się tylko osoby które się z tobą zgadzają. No ale to niestety zły adres. Nikogo krzykiem i spamem nie przekonacie.
cytat:
-prot- napisał(a)
Możesz nazwać to płaczem, ja to nazywam dochodzeniem swoich praw i dawaniem przykladu innym niesłusznie "oskarżonym". Widze takich tematów coraz więcej i bardzo dobrze.

Jest ich więcej, ponieważ sam większość zakładasz rotfl
A tak dokładniej to chcecie żeby operator uznał, że w waszym przypadku łamanie regulaminu jest dopuszczalne??
cytat:
-prot- napisał(a)
Moja Żona nie mogła po skardze oddać pr Kozie, ponieważ było to fizycznie niemozliwe.,.czytaj dostala bana w grze.

Z tego, co widać w temacie została zablokowana PO skardze na forum. A oddać pr. mogła przed skargą (czyli tak jak powinno być).
cytat:
-prot- napisał(a)
Sejan wyraźnie stwierdził, żeby podziekowała swoim znajomym za to,że nie cofnie bana (!!). Toż też do Was nie przemawia?

Oczywiście że nie. Utrudnialiście prace operatorowi. Który wyraźnie pisał żeby nie spamować w temacie
cytat:
-prot- napisał(a)
Czy za takie przewinienie należał się ban staly?? Ktoś ją obraził w wulgarny sposób,a później chciał jeszcze za to zapłaty. Zapłatę to on już dostał od losu...

Oczywiście, że należy się ban stały, było to przywłaszczenie pr. narkozy. I jeszcze jeden mały szczegół. ON NIE ŻĄDAŁ ZAPŁATY WYLKO ZWROTU SWOICH PR.
cytat:
-prot- napisał(a)
edit:
Oczywiście,ze narKoza nie powinien dostać kary. Panowie powyżej wyraźnie to potwierdzili. Wyraźnie też potwierdzili, że w takim razie nie było pushingu (za pushing powinny zostać ukarane obie strony). Wyraźnie też potwierdzili, że Sejan podciągając to pod pushing popełnił błąd. Wyraźnie też potwierdzili, że jesli ktoś z administrcaji popełni błąd to sie do niego nie przyzna.

To skarbnik nie zgłosił reorganizacji oraz przywłaszczył sobie pr.
Czyli wy chcecie żeby Sejan zablokował cały klan za pushowanie jednej osoby z klanu (bo z tego co można wyczytać zgłoszeń nie było). ??
Operator stwierdził że winę za to ponosi osoba która nie dopilnowała (czyt. skarbnik).

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez adagio: 25-01-2010 08:21.

25-01-2010 08:10 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeczytalem uwaznie wszystkie tematy i postanowilem sie tez wypowiedziec, zapewne ku uciesze moich wiernych fanow Sejana i Caena Wink

Po kolei:

Zaczelo sie od wulgarnej wiadomosci Narkozy - 3 dni bana, decyzja operatora. Gracz zostal usuniety z klanu (nie dziwie sie) po czym mszczac sie wymyslil chytry plan jak uprzykrzyc zycie osobie przez ktora SLUSZNIE zostal zbanowany. Otoz polecial na skarge do Sejana zeby mu oddali skladki bo klan nie istnieje. Op przychylil sie do skargi i zbanowal skarbnika, argumentujac ze klan Zakon Mocy nie istnieje. Tylko ze pod ta sama nazwa istniec nie mogl, bo gra nie pozwala na stworzenie dwoch klanow o tej samej nazwie! No ale jest przeciez regulamin pod ktory mozna podciagnac wszystko. I nie ma tu znaczenia ze praktycznie zostala tylko zmieniona nazwa klanu i lider, sklad zapewne w 99% ten sam (no oprocz pana Narkozy, ktory wg czlonkow klanu wylecial przed reorganizacja). No ale wedlug opa trzeba bylo w tym momencie sprzedac itemy klanowe, oddac pkty wszystkim czlonkom by nastepnego dnia na nowo zbierac skladki, zakupic te same itemy (o ile sie oczywiscie uda i nikt inny nie kupi) i wrocic do starego porzadku. I to Wy marudzicie ze przez graczy ich skargi, zgloszenia macie tyle pracy ? <rotfl> sami sobie tej pracy dostarczacie utrudniajac na kazdym kroku zycie przecietnego gracza! Tak jak ostatnio sprawa z pozyczkami bo jednemu kolesiowi cos sie nie podobalo. No to uradzili - zmieniamy zasady, gracze maja zglaszac wszystko, no prawie wszystko. Pojawi sie kolejny placzek i znowu pozmieniacie. Nie zdziwi mnie jak niedlugo trzeba bedzie zglaszac kazda pozyczke nawet z klanowego zk O_o
Wracajac do tematu - w tej sprawie wysluchano tylko racji gracza zglaszajacego skarge, a przeciez rzecz nie rozchodzila sie o jakaa wiadomosci z grozbami itd. Ale op byl nieugiety - ban staly za rzekomy push. A pozniej wiadomo - Sejan jak zwykle dal popis "kultury" i zamknal niewygodny temat. Niestety zbanowany gracz otworzyl kolejny i sie zaczelo. Sejan dalej swoje - regulamin bla bla i temat o skarbniu bla bla. Tylko ze w opcjach Zglos do Operatora mamy opcje "Objęcie funkcji skarbnika klanowego", nie ma nic o reorganizacji itd. Wiec jak i gdzie to zglaszac ? Objecie funkcji zglasza sie jednorazowo czyli reszte zglasza sie na pw na forum ? A przeciez niejednokrotnie modzi pisali ze forum nie jest integralna czescia gry i nie trzeba z niego korzystac zeby grac Wink No ale przeciez trzeba bylo zglosic no jak to, nie ma zgloszenia = ban. Tylko ze nie ma opcji zgloszenia reorganizacji w zakladce ! Ale to pikus przeciez.
Wracajac do Narkozy - ciekaw jestem ile ten gracz byl w klanie, ile dal skladek a ile razy korzystal ze sprzetu klanowego. Zapewne wyjdzie na to ze jego wklad ma sie nijak do wykorzystania sprzetu na ktory skladali sie ludzie dlugo przed nim. No ale co to obchodzi operatora. Tylko ze w tym momencie dochodzi do precedensu - co sprytniejsi gracze pozbawieni moralnosci zaczna to wykorzystywac. Jak ? Wejda sobie do klanu na miesiac dadza pare skladek powiedzmy o wartosci 1k. Przez miesiac wybuduja wszystko co sie da na klanowych itemkach, pokorzystaja z lucka, ale dostana oferte z lepszego klanu z lepszymi itemkami. No to sobie odejda, ale jeszcze na tym skorzystaja. Zglosza sie po zwrot skladek, lider im odmowi no bo przeciez byli raptem miesiac i poszli do innego klanu. No to skarga na forum "A oni sa zli i nie chca mi oddac skladek, a ja juz nie jestem z nimi w klanie" - op niewiele myslac da stalke i ma sprawe w tylnej czesci ciala. Gracz zarobil podwojnie - ma lepszy klan, lepsze itemki + zwrot skladek, a byly klan stracil skarbnika (ban) i do tego przez miesiac utrzymywal pasozyta, ktory na koniec pomachal im srodkowym palcem.
Operatorzy ciagle zaslaniaja sie swoim regulaminem ktory jest dziurawy jak sito, niedoprecyzowany i zawsze jest mozliwosc udowodnienia swojej racji wykorzystujac go. A najlepsze jest to, ze nagle budza sie ze ktos zlamal regulamin dopiero jak ktos poleci z placzem na forum. A przeciez zmiany liderow klanu, zazwyczaj tego samego, tylko nazwa jest troche inna (ograniczenie gry) sa czeste. A jakos nie widze banow takich jak w wymienionej sytuacji. Na innych serwerach nie ma skarbnikow ?
Operatorzy czasem slepo ida w zaparte bojac sie przyznac do blednej decyzji. Oni sa nieomylni, nie moga sie pomylic. A przeciez ich nikt nie moze wyrzucic z funkcji, nie bylo ani jednej zmiany operatora ze wzgledu na bledna decyzje. Ekipa trzyma sie mocno. Tyle ze ich decyzje, nieumiejetnosc przyznania sie do bledu i nadinterpretacja badz naginanie regulaminu do swoich potrzeb budzi coraz wieksza irytacje i niesmak u graczy.
Jeszcze pozwole sobie skomentowac wypowiedzi Sejana - widze ze nadal nic sie nie zmieniles, Twoja pogarda i zlosliwosc wzgledem graczy nadal bije wszelkie rekordy chamstwa. Wycinanie po 1 zdaniu z czyjejs wypowiedzi tylko po to, by dac swoj mierny komentarz - zalosne. Ale najbardziej rozbawil mnie fragment "Ehh miałem odpisać na te posty miesiąc temu, ale zabrakło mi siły(święta itp) i sobie darowałem." - napisany wczoraj. Zabraklo Ci sily ? Jakos do banowania i pisania postow w innych tematach miales jej az nadto. Ale po co wracac do niewygodnej sprawy, lepiej olac, jest stalka mam w pompie. Zycze Ci, zeby kiedys ktos zrobil Ci taki sam numer "Wie Pan co, mialem panu dac odpowiedz miesiac temu, ale nie mialem sily, nie chcialo mi sie, wiec sobie darowalem. A odpowiedz i tak brzmi nie".
Domyslam sie ze w rzeczywistosci reprezentujesz soba cos wiecej, bo nie wyobrazam sobie jak moglbys funkcjonowac w handlu z takim podejsciem do innego czlowieka (gracza) jak na forum.
Skonczylem - z niecierpliwoscia czekam na wypowiedz Sejana (wiem, ze sobie nie darujesz i odpowiesz) i zapewne Caena bo on tez musi dodac swoje 3 grosze Smile Pozdrawiam Was moi "ulubieni" kolorowi Wink
25-01-2010 11:06 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)
Zapoznaliśmy. Przynajmniej Ja


i w dalszym ciagu uwazasz,ze decyzja o ZBANOWANIU STAŁYM była słuszna? potrafisz podejśc do tej sprawy PO LUDZKU? sam zdaje sie,że grasz (grałeś)

cytat:
adagio napisał(a)Znamy


chyba, że jest jakaś jeszce inna niż ta umieszczona w regualminie

cytat:
adagio napisał(a)Wy mi za nic nie płacicie. Nie wiem skąd takie
złudzenie.


absolutnie żadnej korzyści nie masz z tego będąc operatorem? nie chce mi się wierzyć
... chociaż w sumie byłoby to jak najbardziej sprawiedliwe biorąc pod uwagę większość Waszej "pracy"

cytat:
adagio napisał(a)Z tego, co widać w temacie została zablokowana PO skardze na forum. A oddać pr. mogła przed skargą (czyli tak jak powinno być).


oczywiście.. tylko czy dostała jakąś informację wczesniej,ze ma zostać zbanowana? czy musi 24 godziny na dobę sledzic skargi? na "prośby" jakiegoś chłystka nie musiała wcale reagować, szcególnie,że odnosił sie do niej w wulgarny sposób
na prośbę Sejana na pewno by oddała tej kozie pr,ale nie miala mozliwości

cytat:
adagio napisał(a)Oczywiście, że należy się ban stały, było to
przywłaszczenie pr. narkozy. I jeszcze jeden mały szczegół. ON NIE ŻĄDAŁ ZAPŁATY WYLKO ZWROTU SWOICH PR.


jesteś żałosny skoro twierdzisz ,że to było przywłaszczenie
jedyna wina to taka,że nie zgłosiła nowego skarbnika, który w sumie wclae nie był
nowy,bo pozostal ten sam
klan zmienił tylko Szefa i nazwę, ponieważ nie można było tej samej dać skoro ten stary jeszce istniał przez kilka godzin
jak już było tołkowane:Skarbnik pozostał ten sam i wszyscy klanowicze Ci sami

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI
25-01-2010 11:16 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-prot- napisał(a)
i w dalszym ciagu uwazasz,ze decyzja o ZBANOWANIU STAŁYM była słuszna? potrafisz podejśc do tej sprawy PO LUDZKU? sam zdaje sie,że grasz (grałeś)

Po ludzku wystarczyło oddać narkozie składki, nie awanturować się na forum, nie straszyć sądem. A rozmowa z Sejanem wyglądałaby zupełnie inaczej i na pewno doszlibyście do jakiegoś porozumienia

cytat:
-prot- napisał(a)
absolutnie żadnej korzyści nie masz z tego będąc operatorem? nie chce mi się wierzyć
... chociaż w sumie byłoby to jak najbardziej sprawiedliwe biorąc pod uwagę większość Waszej "pracy"

Mylisz Moderatora z Operatorem. Moderatorzy nie pobierają wynagrodzenia za swoją prace.
cytat:
-prot- napisał(a)
oczywiście.. tylko czy dostała jakąś informację wczesniej,ze ma zostać zbanowana? czy musi 24 godziny na dobę sledzic skargi? na "prośby" jakiegoś chłystka nie musiała wcale reagować, szcególnie,że odnosił sie do niej w wulgarny sposób
na prośbę Sejana na pewno by oddała tej kozie pr,ale nie miala mozliwości

To był JEJ obowiązek oddać składki zaraz po reorganizacji klanu tym, którzy je wpłacili. Dodatkowo narkoza napisał wiadomość, że takiego zwrotu oczekuje.
cytat:
-prot- napisał(a)
jesteś żałosny skoro twierdzisz ,że to było przywłaszczenie
jedyna wina to taka,że nie zgłosiła nowego skarbnika, który w sumie wclae nie był
nowy,bo pozostal ten sam
klan zmienił tylko Szefa i nazwę, ponieważ nie można było tej samej dać skoro ten stary jeszce istniał przez kilka godzin
jak już było tołkowane:Skarbnik pozostał ten sam i wszyscy klanowicze Ci sami

A jak inaczej nazwać brak zwrotu składek, które wpłacił gracz (składek, które mu się należą)
I odpowiedz mi, dlaczego cały czas pomijacie ten pkt.
Skarbnik: zbiórki, oddawanie PR, przedmioty 'klanowe'

cytat:
3. ROZWIĄZANIE KLANU(usunięcie, reorganizacja,zmiana nazwy, lidera, fuzja, przejęcie, odejście ponad połowy klanowiczów itp itd):
zgłoszenie skarbnika + uwagi
oddanie PR klanowiczom(także byłym) płacącym składki (po sprzedaniu wszystkich klanowych przedmiotów - można je 'sprzedać' do nowego klanu przenosząc je tam i robiąc zbiórkę punktów dla osób które nie przeszły do nowego klanu)
Punkty nie muszą być zwracane bezpośrednio przy ODEJŚCIU lub WYRZUCENIU z niego, lecz dopiero przy rozwiązaniu klanu
oddaje się procentowy wkład gracza (np. składka po 1k na przedmiot wartości 30k, czyli oddaje się 1/30 wartości przedmiotu po sprzedaży)
UWAGI na dole tego postu
zgłoszenie skarbnika + opis ile i komu jest oddawane


__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adagio: 25-01-2010 11:44.

25-01-2010 11:42 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-prot- napisał(a)


cytat:
adagio napisał(a)Wy mi za nic nie płacicie. Nie wiem skąd takie
złudzenie.


absolutnie żadnej korzyści nie masz z tego będąc operatorem? nie chce mi się wierzyć
... chociaż w sumie byłoby to jak najbardziej sprawiedliwe biorąc pod uwagę większość Waszej "pracy"


Gwoli sprostowania - adagio nie jest operatorem, jedynie modem. A modzi, tmodzi otrzymuja jedynie Premium na 180 dni za swoja "prace". Jak jest z operatorami niestety nie wiem.
25-01-2010 11:43 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Merzbox
Member


Data rejestracji: 24-08-2009
Postów: 43

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak na litość boską S_W miała oddać składki, skoro natychmiast(!) została zbanowana... Chciała oddać (o czym napisała), ale nie mogła, bo została zbanowana... Ręce opadają...


Jak Adagio napiszesz coś na forum , jeśli będziesz miał bana na to forum???

__________________
Necropolia IX: Abrakadabra
25-01-2010 11:46 Merzbox jest offline Szukaj postów użytkownika: Merzbox Dodaj Merzbox do Listy kontaktów
Lord_Hellfire
Viking


Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 730
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę że niektórzy wciąż nie widzą co się stało i jak należało to zrobić.

Przy reorganizacji klanu należało oddać pr-ki panu narKOZIE, zrobić zrzutę na te brakujące pr-ki i zgłosić że sprzęt klanowy został sprzedany nowemu klanowi. Po problemie.

Dlatego był ban, bo skarbnik zagarnął sobie pr-ki nie należące do niego, tylko do narKOZY. Zobaczył że była reorganizacja, sprawdził regulamin i postanowił odzyskać punkty. Regulamin do tego zobowiązywał skarbnika (wyraźnie jest to napisane) on tego nie zrobił, więc został zbanowany.

Ten temat to tylko płacz pod tytułem narKOZA to burak, więc powinniśmy mieć prawo go okraść, a zły operator nas za to ukarał.

__________________
cytat:
Kirika napisał(a)
Ja nic nie forsuję, żadnego pomysłu, ja po prostu staram się Wam otworzyć oczy.


Ten post był edytowany 314159 raz(y), ostatnio edytowany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne.
25-01-2010 11:48 Lord_Hellfire jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_Hellfire Dodaj Lord_Hellfire do Listy kontaktów
Merzbox
Member


Data rejestracji: 24-08-2009
Postów: 43

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Narkoza postanowił odzyskać PR. Skarbnik wyraził chęć zwrotu PR, ale nie mógł tego zrobić bo - został zbanowany.

Nie dociera?

__________________
Necropolia IX: Abrakadabra
25-01-2010 11:52 Merzbox jest offline Szukaj postów użytkownika: Merzbox Dodaj Merzbox do Listy kontaktów
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lord_Hellfire-kolejny klakier

tak..pomyliłem Opa z Modem w nerwach
jednak ja płacę za 180 dni premium..ja i inni gracze
z tych pieniędzy i z reklam,ktore oglądają gracze ,którzy nie wykupują premium jest wszystko utrzymywane
wniosek- z naszych pieniędzy dostają wynagrodzeni Operatrorzy, Moderatorzy i inni potworzy

powtarzam: jedyny bład był taki,że nie zdązylismy zgłosić
skoro Koza tak dobrze znał regulamin i chciał zwrotu składek powinien poinformować o tym
jednak on nie chciał żadnych żałosnych dwóch,czy 3k tylko chciał się zemścić

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI
25-01-2010 11:57 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Merzbox jakoś tej całej chęci oddania składek nie widać w tym temacie (temat z banem 3 post)

oddanie PR klanowiczom
cytat:
yaelithe napisał(a)
Chcial odebrac skladki, ale nie widze do tego powodu. Korzystal przez caly czas bytnosci w naszym klanie z przedmiotow, zreszta drogich: latwosc 43%, szczescie powyzej 50, większość kupiona przed jego przyjściem do klanu,wiec dlaczego mam mu oddawac skladki? może zrobimy tak: ja mu oddam składki, a policzę wg cen z forum jego korzystanie z łatwości i szczęścia? zresztą to mu zaproponowałam, skoro tak bardzo chciał odzyskać składki,ale nie skorzystałSmile


Więc już nie mówcie że tak bardzo skarbnik chciał oddać składki...

cytat:
Merzbox napisał(a)
Jak Adagio napiszesz coś na forum , jeśli będziesz miał bana na to forum???


Zakładam nowe konto na forum...


Edit:
cytat:
-prot- napisał(a)
Lord_Hellfire-kolejny klakier


No oczywiście osoba która nie ma takiego samego zadania jak ty jest zła...
cytat:
-prot- napisał(a)
tak..pomyliłem Opa z Modem w nerwach
jednak ja płacę za 180 dni premium..ja i inni gracze
z tych pieniędzy i z reklam,ktore oglądają gracze ,którzy nie wykupują premium jest wszystko utrzymywane
wniosek- z naszych pieniędzy dostają wynagrodzeni Operatrorzy, Moderatorzy i inni potworzy


hahahahahhahahahahahah

Czy Ty czytasz, co piszesz??

Ty nie wpłacasz darmowych pieniędzy na rzecz utrzymania teamu, tylko płacisz za swoje konto premium

Modzi dostają premium od ADMINISTRACJI a nie od graczy

cytat:
-prot- napisał(a)
powtarzam: jedyny bład był taki,że nie zdązylismy zgłosić
skoro Koza tak dobrze znał regulamin i chciał zwrotu składek powinien poinformować o tym
jednak on nie chciał żadnych żałosnych dwóch,czy 3k tylko chciał się zemścić


Jego sprawa czy chciał się zemścić czy nie, zwrot składek mu się należał

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adagio: 25-01-2010 12:05.

25-01-2010 11:58 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wypoweidź yaelithe jest w chwili gdy już dostala bana
w chwili gdy pewnego pieknego dnia chciala sie zalogowac,a tu zonk

jasne,że nie chciała oddać uważała,że mu sie nie należą
(zresztą ja też tak uważam,no ale przeciez regulamin swoje)

jednak po decyzji-banie Sejana stwierdziła,że odda
widać róznicę?
chciała oddać po tym jak ktoś kompetentny to stwierdził
nie chciała wtedy gdy chamski gnojek sie tego domagał

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI
25-01-2010 12:08 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)



Czy Ty czytasz, co piszesz??

Ty nie wpłacasz darmowych pieniędzy na rzecz utrzymania teamu, tylko płacisz za swoje konto premium

Modzi dostają premium od ADMINISTRACJI a nie od graczy


dzieciaku-Ty sie nie nadajesz do tej funkcji
brak Ci inteligencji
debil by zrozumiał,ze skoro ja płacę administracji,a administracja Tobie...czyli co?
dokończysz? wiesz kto tak naprawdę Tobie płaci?????

żałosne to jest wszystko...na serio
już mi sie odechciewa grać przez takich ludzi.....................

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI
25-01-2010 12:11 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-prot- napisał(a)
cytat:
adagio napisał(a)



Czy Ty czytasz, co piszesz??

Ty nie wpłacasz darmowych pieniędzy na rzecz utrzymania teamu, tylko płacisz za swoje konto premium

Modzi dostają premium od ADMINISTRACJI a nie od graczy


dzieciaku-Ty sie nie nadajesz do tej funkcji
brak Ci inteligencji
debil by zrozumiał,ze skoro ja płacę administracji,a administracja Tobie...czyli co?
dokończysz? wiesz kto tak naprawdę Tobie płaci?????

żałosne to jest wszystko...na serio
już mi sie odechciewa grać przez takich ludzi.....................


Wpłaty za konto Premium od graczy nie mają żadnego związku z tym przyznawanym nam.
Administracja nie płaci innej firmie za konta Premium a co za tym idzie konta przyznawane teamowi na forum nic ich nie kosztuje (no może tyle że team nie wpłaca im za nie pieniędzy)

Wiec sam sobie dokończ komu brakuje inteligencji...

Dodatkowo jak pisałem wyżej, NIE PŁACISZ PIENIĘDZY CHARYTATYWNIE TYLKO ZA SWOJE KONTO PREMIUM, a co za tym idzie płacisz za dodatkową usługę, i w tym momencie pieniądze przestają być twoją własnością. Tak samo nie płacisz operatorom oraz sprzątaczce w biurze BWTeamu.

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez adagio: 25-01-2010 12:18.

25-01-2010 12:13 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ty na serio nie rozumiesz?
Czy wszystkie serwery istniałyby bez pieniędzy:
a) płacących premium
b) nie płacących,ale ogladających reklamy

Czy bez tych pieniędzy mógłbyś mieć te darmowe premium??!!

Trudno to pojąć?

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI
25-01-2010 12:17 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-prot- napisał(a)
Nie wystarczy. Niestety odnosze wrażenie, że jestescie zwykłymi ignorantami. Zapoznaliście się chociaż ze sprawą? Czy zabrakło czasu i chęci?


Nie, zupełnie się nie zapoznałem. Trzeci temat pod rząd się wypowiadam i cały czas mi się nie chce... Roll Eyes

cytat:
Narkoza postanowił odzyskać PR. Skarbnik wyraził chęć zwrotu PR, ale nie mógł tego zrobić bo - został zbanowany. Nie dociera?


Bzdura. Skarbnik nie wyrażał chęci zwrotu składek nawet PO banie.

-prot- - tak bardzo chcesz się przyczepić do czegokolwiek, że pomijasz wszelkie zależności byle tylko kogoś złapać za słówko. Co jak powiedział, kiedy napisał... A sprawa jest bardzo jasna:
- nie zwrócenie składek Narkozie (nie, przepraszam, aktywna ODMOWA zwrócenia) - przywłaszczenie sobie cudzych PR (by nie użyć górnolotnego słowa kradzież)
- nie zgłoszenie reorganizacji i nie dokonanie z tej okazji wszelkich koniecznych rozliczeń (jak np. właśnie oddanie PR wszystkim byłym klanowiczom wpłacającym składki) - niedopełnienie obowiązków skarbnika, czego skutkiem były "nielegalne" przepływy - czyli push

Xalen - jak na Ciebie to zaskakująco spójny wywód. Ale pomijasz jedną rzecz - gdzie w mechanice gry masz "reorganizację"? To jest sztuczny twór, stworzony i stosowany przez graczy. W rzeczywistości klan istnieje od założenia do rozwiązania. Nowe założenie - nowy klan. Więc zgłoszenie nie powinno być "reorganizacji" tylko założenia nowego klanu właśnie, i objęcia w nim funkcji skarbnika. Wszystko spójne z mechaniką gry, nie trzeba nawet wchodzić na forum.

cytat:
-prot- napisał(a)
debil by zrozumiał,ze skoro ja płacę administracji,a administracja Tobie...czyli co?
dokończysz? wiesz kto tak naprawdę Tobie płaci?????


Czyli nic. Płacisz za usługę, a nie operatorom, moderatorom, księgowym czy komukolwiek innemu.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

25-01-2010 12:21 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Lord_Hellfire
Viking


Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 730
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak widzę mamy tutaj typowy przykład dopasowywania faktów do teorii.

Zdenerwował was narkoza - zdarza się.
Narkoza użył wulgaryzmów - dostał bana na 3 dni i wyleciał z klanu.
Klan przeszedł reorganizację - dość częsty przypadek
Narkoza poprosił o zwrot składek - tego nikt nie zaprzecza
Narkoza powołał się na ten regulamin - Skarbnik: zbiórki, oddawanie PR, przedmioty 'klanowe'
Sprytny_Wąż obmówiła oddania składek - potwierdza to zarówna Narkoza jak i Sprytny_Wąż
Sprytny_Wąż za odmowę oddania składek dostała bana.

Gdzie i który punkt regulaminu op naruszył? Co tutaj nie pasuje? Sprawa jest czysta i jasna jak słońce. Reorganizujecie klan - spłacacie tych co odeszli lub zostali wyrzuceni. Regulamin stwierdza to jasno. Co tutaj jest niejasne?

__________________
cytat:
Kirika napisał(a)
Ja nic nie forsuję, żadnego pomysłu, ja po prostu staram się Wam otworzyć oczy.


Ten post był edytowany 314159 raz(y), ostatnio edytowany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne.
25-01-2010 12:21 Lord_Hellfire jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_Hellfire Dodaj Lord_Hellfire do Listy kontaktów
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)

Czyli nic. Płacisz za usługę, a nie operatorom, moderatorom, księgowym czy komukolwiek innemu.


ach tak..czyli co?
z czego sa utrzymywane serwery i cała obsluga?
nie z premium?
czyli dzieki osobom,które nie wykupują tej uslugi?
czyli wyłacznie dzieki reklamom?

to może napiszcie taki apel :
drodzy gracze
przestancie wykupowac premium ponieważ uszczuplacie nasze finanse
nie wykupujcie tej usługi tylko oglądajcie reklamy,bo reklama dźwignią handlu itp. itd.

edit:
ani jeden procent z premium nie idzię do kieszeni administracji?
płacąc 10 zł jedynie płacę za te udogodnienia? wynikające z usługi?
ie oglądam zadnych reklam..jedynie ten znaczek interii
ktoś ktonie wykupuje premium ogląda reklamy
jak to w kncu jest?
naprawde Ci co wykupują ta usługę niejako przyczyniają sie do pogorszenia funkcjonowanie całej gry??

editII:
własnie sie zalogowałem
na górze z lewej strony mam znaczek interii
przykladowo dzieki temu otrzymujecie 10 groszy(za godzine,dzień,za kliknecie-nie wiem,ale to nieistotne)
wykupuje także premium,ale nic z tych pieniędzy nie idze na Wasze zarobki
podsumowując macie ode mnie jedynie 10 groszy
-------------
a teraz jakbym nie miał premium
znaczek interii-10 groszy
ogladane reklamy 1zł (tez przykładowo,bo niewiem ile)
dostajecie 1,1 zł

ktos kto wykupuje premium przyczynia sie do pogorszenia funkcjonowania calej gry i wszystkiego co z nią zwiazane
taki wniosek

nigdy w to nie uwierzę

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez -prot-: 25-01-2010 12:58.

25-01-2010 12:29 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Płacisz ZA USŁUGĘ. Przekazujesz pieniądze, dostajesz usługę. Nie płacisz "za serwery", "za reklamę", "za obsługę". Płaci za to administracja. Że pieniędzmi które ma z premium? Oczywiście, ale to ich pieniądze i oni nimi dysponują, oni też rozliczają tych którym płacą.

Nie płacisz operatorowi czy modowi bardziej, niż piekarzowi u którego admin kupuje bułki czy sprzątaczce w budynku gdzie BW ma biuro. Nie daje Ci to żadnych podstaw do rozliczania tych osób z tej pracy ani wydawania im jakichkolwiek poleceń tonem pana na folwarku.

cytat:
-prot- napisał(a)
powtarzam: jedyny bład był taki,że nie zdązylismy zgłosić
skoro Koza tak dobrze znał regulamin i chciał zwrotu składek powinien poinformować o tym
jednak on nie chciał żadnych żałosnych dwóch,czy 3k tylko chciał się zemścić


Zdążyliście zbierać nowe składki od klanowiczów, ale nie zdążyliście zgłosić... No tak, na to zawsze brakuje czasu chytry
Co robił Narkoza i co powinien wam powiedzieć to jest sprawa między wami a nim.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

25-01-2010 12:47 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)

Nie płacisz operatorowi czy modowi bardziej, niż piekarzowi u którego admin kupuje bułki czy sprzątaczce w budynku gdzie BW ma biuro. Nie daje Ci to żadnych podstaw do rozliczania tych osób z tej pracy ani wydawania im jakichkolwiek poleceń tonem pana na folwarku.

edit II w poprzedni poscie był zanim przeczytałem to

tak więc jednak...
kupując bułki nie płacę bezpośrednio piekarzowi,ale bez moich pieniędzy szybko by umarł z głodu lub też zmienił zawód
to jest czysta logika

nie wydaję nikomu polceń..tylko tłumaczę i odpieram przesmiewcze ataki

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez -prot-: 25-01-2010 13:02.

25-01-2010 13:01 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)
Xalen - jak na Ciebie to zaskakująco spójny wywód. Ale pomijasz jedną rzecz - gdzie w mechanice gry masz "reorganizację"? To jest sztuczny twór, stworzony i stosowany przez graczy. W rzeczywistości klan istnieje od założenia do rozwiązania. Nowe założenie - nowy klan. Więc zgłoszenie nie powinno być "reorganizacji" tylko założenia nowego klanu właśnie, i objęcia w nim funkcji skarbnika. Wszystko spójne z mechaniką gry, nie trzeba nawet wchodzić na forum..


Dziekuje za docenienie. Z mechanika moze i zgodne ale nowy klan jest tylko z nazwy. Sklad, skarbnik, itemy sa te same. Jedyna zmiana jest lider i nazwa, ktora musi byc inna niz poprzednia. Nierzadko nowy klan musi powstac z powodu bana lidera - dlatego doslownie jest to nowy klan w grze ale w domysle ten sam ale pod inna nazwa. Dla mnie powtarzanie calego cyklu zgloszen, zabawy ze sprzedaza, przekazywaniem skladek i potem ich odbieranie wlasnie z takiego powodu jest zbedna biurokracja. Co innego jak lider rozwiazuje klan i pisze do klanowiczow zeby szukali innego miejsca, ale nie kiedy oni wracaja do tego samego klanu tylko pod inym przywodca.
25-01-2010 13:05 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-prot- napisał(a)
jednak po decyzji-banie Sejana stwierdziła,że odda
widać róznicę?
chciała oddać po tym jak ktoś kompetentny to stwierdził
nie chciała wtedy gdy chamski gnojek sie tego domagał

To tak, jakby coś komuś ukradła i stwierdziła, że nie odda.
A po wlepieniu bana zmieniła zdanie... że jednak odda, ale domaga się zdjęcia bana, bo jak nie, to sąd, wieczne potępienie i Sejan będzie się smażył w piekle !


Z drugiej strony administracja powinna coś zrobić z tym durnym punktem dot. oddawania składek. Tak, jak Xalen stwierdził - skoro pojawił się jeden taki przypadek, to ktoś może wpaść na sprytny pomysł pozbycia się osób dla niego niewygodnych.

Czy nie możnaby wprowadzić dodatkowych zakładek w 'zgłoś do operatora' :
- reorganizacja klanu - podanie listy członków przed rozwiązaniem i po założeniu nowego klanu (z zastrzeżeniem, że tak jak teraz jeśli min. połowa składu się zmieniła od poprzedniej reorganizacji, to przedmioty muszą być sprzedane i punkty rozdane);
- przedmioty 'klanowe' - zgłaszane raz na określony czas - żeby latwiej było operatorowi dojść, czy ktoś sobie czegoś nie przywłaszczył, czy wszystkie przedmioty po całkowitym rozwiązaniu klanu zostały sprzedane, a punkty rozdane itp.

Dodatkowo wprowadzić obowiazkowe zgłoszenia przy zbieraniu składek, gdzie skarbnik przed zebraniem składek podawałby dokładną listę graczy i PR, które sa wpłacane. Jeśli ktoś nie miałby na to czasu co tydzień, to niech sobie zbiera składki raz na miesiąc.


Chodzi tutaj głownie o dobro tych klanów, gdzie zmienia sie sam lider, a wszyscy gracze przechodzą do nowego. Można nawet wprowadzić jakiś limit, np: 1 reorganizacja na pół roku.
A w klanach, gdzie lider zmienia się częściej i rotacja graczy jest duża (tzn ciągle kilku graczy wpłaci po kilka składek i znika) - wtedy niech sprzedają sprzet i rozdają PR.

Nikt nie będzie grał w BW wiecznie. Co, jeśli sam lider nagle zapragnie sie skasować... albo nawet przejść do innego klanu, a reszta składu pozostanie taka sama ?
W/g obecnego regulaminu, teoretycznie trzeba sprzedać sprzęt i go odkupić, co jest chore. A co operator, to inna interpretacja regulaminu.



ps... bo mnie już krew zalewa, jak to czytam...
cytat:
dzieciaku-Ty sie nie nadajesz do tej funkcji
brak Ci inteligencji
debil by zrozumiał...

Debil by też zrozumiał ten punkt regulaminu :
"recydywiści (drugie lub kolejne blokowane konto użytkownika) - blokada konta, ban na numer IP, ban w grze od 3 dni do stałego (2: 3 dni, 3: 7 , 4: 14 , 5: 30 , 6: 60 , 7..: stały)"

Czy mi się wydaje, czy to już kolejne konto na forum DrLectera ?
Skoro domagacie się sprawiedliwości, to dlaczego jeszcze sam się nie zgłosiłeś do operatora i nie poprosiłeś o bana za recydywę ? chytry

__________________
Babcia_Samo_Zlo

25-01-2010 13:07 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)




Zdążyliście zbierać nowe składki od klanowiczów, ale nie zdążyliście zgłosić... No tak, na to zawsze brakuje czasu chytry


brakuje -nie brakuje...
co ma udowodnić ta Twoja wypowiedź?
że jakieś oszustwa popełniamy?
czy to takie wazne,czy zgłosze dzisiaj ,czy za 10 dni?
z punktu widzenia regulaminu może i wazne..a zpunktu widzenia normalnego człowieka? gracza?
czy klanowicze mało wyraxnie sie wypowiedzieli na nasz temat?
czy klan nie może sobiespkojnie działać bez tej biurokracji?
jesli ja w chwili obecnej lub poprzedi skarbnik chiałby cos ukraść, to klanowicze jakoś pierwsi by nas zaatakowali
niejednokrotie dokładamy do nowych itemków,a dopiero póxniej sobie odbieramy ze składek
ale to chyba tez trzeba zgłaszac....
jeste coś czego nie trzeba zgłaszać?
a Wy jako Ci ,którzy dają bany nie możecie nas wcześniej uprzedzićW GRZE, że ma miec miejsca takie coś
my musimy zgłaszac 1000 pierdół, a Wy nie
po co? dam komuś bana i gówno mnie to obchodiz czy mogę w ten sposób kogoś urazić; skrzywdzić...

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -prot-: 25-01-2010 13:11.

25-01-2010 13:11 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest bardzo prosty sposób na uniknięcie problemów - posiadanie przewidującego, myślącego o przyszłości skarbnika. Wystarczy przecież oddawać składki każdej osobie w momencie gdy odchodzi z klanu, zamiast myślenia "jakoś to kiedyś będzie". Wtedy cała procedura reorganizacji sprowadza się do zgłoszenia do Operatora - "zmiana klanu, wszystko zwrócone, lista członków się nie zmieniła, więc sprzęt przechodzi na własność nowego klanu, składki te same". Proste?

cytat:
-prot- napisał(a)
co ma udowodnić ta Twoja wypowiedź?
że jakieś oszustwa popełniamy?


Że argument "nie zdążyliśmy" (w domyśle "nie dano nam czasu") jest bez sensu.

Co do reszty Twojej wypowiedzi - ani nie ma obowiązku zbierania składek w klanie, ani nie ma obowiązku być skarbnikiem.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

25-01-2010 13:14 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
accelerator napisał(a)
ps... bo mnie już krew zalewa, jak to czytam...
cytat:
dzieciaku-Ty sie nie nadajesz do tej funkcji
brak Ci inteligencji
debil by zrozumiał...

Debil by też zrozumiał ten punkt regulaminu :
"recydywiści (drugie lub kolejne blokowane konto użytkownika) - blokada konta, ban na numer IP, ban w grze od 3 dni do stałego (2: 3 dni, 3: 7 , 4: 14 , 5: 30 , 6: 60 , 7..: stały)"

Czy mi się wydaje, czy to już kolejne konto na forum DrLectera ?
Skoro domagacie się sprawiedliwości, to dlaczego jeszcze sam się nie zgłosiłeś do operatora i nie poprosiłeś o bana za recydywę ? chytry


a czy Ty jesteś normalna? głownie dostawałem bany własnie za to,że sie nie zgadzałem z pewnymi sprawami
co to ma być wogóle? ta wypowiedź? może zacznij grąc..wykaż się czymś,a nie tylko na forum mącisz
to,że dostałem kilka razy bana na forum-mam to zgłaszać komuś z prośba o bany w grze? ina którym serwerze? pewno na r3,gdzi posiadam itemki klanowe,których nie będe mógł oddac jak dostanę bana
brak mi słow....

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI
25-01-2010 13:17 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)
Jest bardzo prosty sposób na uniknięcie problemów - posiadanie przewidującego, myślącego o przyszłości skarbnika. Wystarczy przecież oddawać składki każdej osobie w momencie gdy odchodzi z klanu, zamiast myślenia "jakoś to kiedyś będzie". Wtedy cała procedura reorganizacji sprowadza się do zgłoszenia do Operatora - "zmiana klanu, wszystko zwrócone, lista członków się nie zmieniła, więc sprzęt przechodzi na własność nowego klanu, składki te same". Proste?


Najprosciej nie zbierac skladek. Sytuacja, ktora ja przedstawilem - wchodzi gracz na miesiac, daje np. 4 skladki, rozbuduje sie na itemach klanowych, dropnie jakies fajne itemki, po miesiacu wyjdzie i zazada zwrotu skladek. Jakby nie patrzec jest to tez pewien rodzaj pushu chytry skladki dal ale odebral, a co postac zyskala w miedzyczasie jest za darmo a pzysluzylo sie rozwojowi poprzez klan, ktorego czlonkiem juz nie jest.
25-01-2010 13:23 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalen napisał(a)
Najprosciej nie zbierac skladek. Sytuacja, ktora ja przedstawilem - wchodzi gracz na miesiac, daje np. 4 skladki, rozbuduje sie na itemach klanowych, dropnie jakies fajne itemki, po miesiacu wyjdzie i zazada zwrotu skladek. Jakby nie patrzec jest to tez pewien rodzaj pushu chytry skladki dal ale odebral, a co postac zyskala w miedzyczasie jest za darmo a pzysluzylo sie rozwojowi poprzez klan, ktorego czlonkiem juz nie jest.


Wchodzi gracz na miesiąc, klanowicze rozbudowują się na jego itemach, inni dropną jakieś fajne itemki korzystając z jego sprzętu, pomoże w oblężeniach.
Widzisz pewną symetrię?

Klan to nie jest instytucja charytatywna, to jest miejsce gdzie ludzie wzajemnie świadczą sobie pomoc. Za darmo. Klan pomaga tobie, ale ty pomagasz klanowi. Więc jeśli nie chcesz komuś pomóc i nie potrzebujesz jego pomocy - nie zapraszaj go.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

25-01-2010 13:28 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Operator Sejan-ciąg dalszy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH