Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA pr klanowe !!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony pr klanowe !!! 15 Ankieta - średnia ocena: 4,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Hooligan84
Triple Ace


images/avatars/avatar-5991.jpg

Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 182
Kraina: Necropolia III
Skąd: Sosnowiec

pr klanowe !!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pr klanowe
ja chce odzyskac moje pr klanowe ze składek były juz 2 tematy zakładane to jest trzeci i nie dostałem do tej pory ani jednego pr-ka
ile mam na nie czekac ?
pierwszy temat
rozwiązanie klanu
drugi
Brak zwrotu składek

ja chce odzyskac moje pr ze składek maja isc do mnie(ja gram wkoncu) ,a do operatora maja isc pr za składki od ludzi co nie graja, tak jak to w regulaminie jasno jest napisane co trzeba zrobic
Jeśli ma byc inaczej to chyba ten regulamin zmienic trzeba.

To sa osoby co płaciły składki i nie graja w OP czy ich pr tez zostały zwrócone ???
misiowaty mateo1818 Kosiarz_7 JonhyB IZZY Fidel emanuelle DamianG
ddsv CzarnyPieprz
Vampire Sahiel ROBERTO paproszek ogre New0 Mojrzesz Mazi kufel japai Hauru DrEvil Bulik Casanova Asia Barbarosa BARBEL SZCZYGLY smok roocki ROBERTO
i inni !!!

to ze WV nie oddawał pr w czasie nie znaczy ze maja isć teraz do opertora zamaist do mnie i innych co chca je odzyskać !!!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hooligan84: 28-01-2010 12:41.

28-01-2010 12:40 Hooligan84 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hooligan84 Dodaj Hooligan84 do Listy kontaktów
wuess
Full Member


Data rejestracji: 13-05-2009
Postów: 55

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Smile

__________________
kratisto

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wuess: 28-01-2010 19:58.

28-01-2010 13:00 wuess jest offline Szukaj postów użytkownika: wuess Dodaj wuess do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O skladki powinnes sie upomniec rok temu prawie gdy ja mialem bana i TY zalozyles klan i ty miales pr klanowe i sprzet klanowy.Pr twoje przepadly i trafily na konto operatora Tongue Bo w tamtym momecie nastapilo wedlug regulaminu rozwiazanie klanu i powstanie nowego ktory ty prowadziles
28-01-2010 19:27 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
Hooligan84
Triple Ace


images/avatars/avatar-5991.jpg

Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 182
Kraina: Necropolia III
Skąd: Sosnowiec

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Hooligan84
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po pierwsze po twoim banie zalozyles klan zas w ktorym bylem to nie wiem czemu mialem sie upominac o pr

a po drugie jestem ciekaw czy skladki wyzej wyminionych osob zostaly oddane na konto operatora bo chyba nie

po trzecie klan opuscilem niecaly miesiac temu
28-01-2010 21:01 Hooligan84 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hooligan84 Dodaj Hooligan84 do Listy kontaktów
Ravlenn
Junior Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 21
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: K K K

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WarsavVampire napisał(a)
O skladki powinnes sie upomniec rok temu prawie gdy ja mialem bana i TY zalozyles klan i ty miales pr klanowe i sprzet klanowy.Pr twoje przepadly i trafily na konto operatora Tongue Bo w tamtym momecie nastapilo wedlug regulaminu rozwiazanie klanu i powstanie nowego ktory ty prowadziles


- Zastanawia mnie jedno czy ty sie tym szczycisz, czy jak? Hmm. Powinienneś oddąć wszystkie składki osobom co grają i wpłacali je aktywnie w tamtym czasie. Tym co nie, wpłacić na konto administratora.
Poza tym nie ma żadnych dowodów w postaci potwierdzeń, iż takowe uiściłeś na konto administracyjne (twoje domniemanie, niczyje więcej w tym momencie)

- także pytamy się i przychylam się do wypowiedzi poprzednika a mianowicie Samanthy:
- gdzie są potwierdzenia, iż oddałeś PR na konto klanowe
oraz pytanie drugie:
-kiedy oddasz PR pozostałym graczom, tym co są poza klanem a byli w OP?

Czy naprawdę mam wymieniać po kolei kto wpłacał a kto siedzi poza klanem- a sprzęt wspólnie kupiony za składki tych graczy jest teraz używany przez osoby obce, które do klanu nie należały...

- tak nawiasem mówiąc wychodzi na to, że ów w/w sprzęt, o którym jest mowa w "już trzecim temacie" zdobyłeś nieuczciwą drogą, za darmo, kosztem innych ludzi, którzy na pewno czytając ten temat chcą zwrotu zagarniętego (bo inaczej tego nazwać nie można) ich majątku w postaci PR - a który w tym momencie jest na koncie "twojego długu wobec nich"

- bądź w tym momencie chociaż uczciwym graczem. Bowiem ów topka to nie frywolność i brak jakichkolwiek zasad ale to poszanowanie pozostałych ludzi, którzy są niżej w rankingu od ciebie- chociaż jeśli masz do tego takie podejście jakie masz to raczej punkty nie świadczą o niczym. Także przypominam po raz kolejny o składkach graczy i o tym, iż domagamy się ich zwrotu na "ich konta" a nie konta "administracji".
I w tym miejscu przemawia za tym, iż świadomy celów oraz swoich poczynań przedłużasz to postępowanie licząc na to, iż zostanie wobec twojej osoby ono umorzone, nie nie zostanie...


mówiąc ściślej takie zachowanie ma się tak samo jak zwykła kradzież- nazwij to jak chcesz- wiemy swoje

(edit literówki)

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ravlenn: 28-01-2010 21:14.

28-01-2010 21:10 Ravlenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Ravlenn Dodaj Ravlenn do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy ty mowisz o sprzecie ktory jak darmozjad uzywasz w miskach??Czy moze sie na niego skladales Tongue

Nie wydaje mi sie jestes,byles i zawsze bedziesz sepem i hiena cmentarna zerujaca na innych....Tak tak kto lucka za darmo dosatwal tyle lat????Kto przeszedl do OP jak bezdomny biedak i korzystal z dobrodziejestw zbrojowni klanowej...To twoja historia od klanu do klanu aby za darmo sie nawpieprzac za ile sie da...Pr trafily na konto Operatora i jak zostaniesz operatorem lub zalozysz swoja wlasne gre tam bedziesz mogl zadac sobie potwierdzen.Podkreslaj sobie wypowiedzi na czerwono i na zielono a nawet szlaczki sobie porob ,rano przed pojsciem do szkoly a wieczorem jak wrocisz na BWSmile


edit do Samanty Tongue

Skoro opusciles klan miesiac temu a on od tego czasu nie byl rozwiazywany/reorganizowany wiec skladki ci sie nie nalezaly,bo naleza sie tylko jak klan bedzie rozwiazany po odejsciu gracza,a latwo sprawdzic ze od sierpnia nie bylo zadnych zmian

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WarsavVampire: 28-01-2010 22:39.

28-01-2010 22:36 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
Ravlenn
Junior Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 21
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: K K K

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Urzekła mnie pana historia i pozyczania od drepa szybkości i swego czasu czarnego setu- pamiętasz? czy masz słabą pamięć? Hmm czyżby używanie tego "pojęcia przez twoją osobę" miało jakiś zarys w przeszłości? Sądzę, że tak bowiem sam pożyczałeś/asz coś więc proszę nie praw tutaj morałów o kimś, patrz pierw co sam robisz, potem piszSmile
A może wkleić ci odpowiednią frazę? ŻałosneSmile Od klanu do klanu? Masz jakąś wiedzę na ten temat bo uważam, że chyba nie za bardzo. Jeszcze raz zwracam ci uwagę- odseparuj się z zarzutami od miśków bo nic nie masz z tym klanem wspólnego a tym bardziej wypowiadanie się twojej osoby na ich temat jest bynajmniej sprzeczne oraz napawa mnie dysproporcją w tym temacie. Ma się to nijak do niego jako całości- tak rzeknę.
Wiesz co do "nawpieprzania się"- to zdaje się ty wiesz co to znaczy skoro przetrzymujesz sprzęt za cudze prki a jeśli obcy z niego korzystają co nie byli w "op" to masz parę darmozjadów chyba...opcjonuję w tym momencie tym samym pojęciem i zakresem jego co ty w powyższej wypowiedzi (reguła miecza obosiecznego)
Do szkoły?- panie w. chyba do pracy. Znów coś mylisz- pytanie osobę czy pojęcia. Może dlatego kolory stosuję, żeby dotarło.
Spinasz się kolejny raz jak ci ktoś prawdę przedstawia przed oczyma, które tej prawdy nie chcą widzieć. Nie naskakuj na ludzi jak ci mówią prawdę a epitety w stylu "sep czy hiena" możesz sobie wiesz gdzie...bo niestety umiesz tylko obrażać graczy a co do żerowania na innych to chyba pojęcia mylisz. Kolejny raz w twoich wypowiedziach brak stosownych argumentów bowiem ich nie masz a wąski zasób słów w twoich wypowiedziach przemawia tylko za faktem jak niewiele zdążyłeś się nauczyć, że ludzi trzeba szanować a nie wyzywać. Pamiętasz może jak oskarżałeś mnie o to, że niby mam sprzęt klanowy was? Oj wystarczyło zapytać się grzecznie, że przed wyjściem dałem go (oddając) waszemu klanowiczowi (fudal)- ale nie wolałeś obrazić kogoś i pisać tonem ubliżającym- to twój styl przecież, brak konstruktywności wolisz ataki na kogoś, jednak przejrzyj na oczy.

edit do wv: rotfl
Nie wydaje mi sie jestes,byles i zawsze bedziesz sepem i hiena cmentarna zerujaca na innych....
- a to chyba o tobie tu piszemy bowiem ty zerujesz na tym co inni ludzie wpłacali a korzystałeś z dobrodziejstw. Pamiętaj, że klan OP czy PK to nie tylko "top1" tylko ludzie co go stanowili i nie liczysz się ty sam na tym serwie jako nietykalny. Tyle w temacie.

"bezdomny biedak do op"- ciekawe, bardzo nawet bowiem ja pamiętam co innego, przypomnieć?Smile Byłem w innym klanie więc pojęcie pierwsze nie trafne a pojęcie drugie: to znów mylisz wszystko, poczytaj dokładnie słownik analogizmów potem dopiero wysnuwaj odważne stwierdzenia, bowiem póki co jest to tylko czcze gadanie pod publikę jak obydwoje wiemy, że to co napisałeś w tym zdaniu nie miało miejsca w rzeczywistości rotfl

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ravlenn: 28-01-2010 23:52.

28-01-2010 23:42 Ravlenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Ravlenn Dodaj Ravlenn do Listy kontaktów
NaSiR
Lord


images/avatars/avatar-13096.gif

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 370
Klan: r1: LeT, AD | r4: PHX, LeT
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Preussisch Holland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomylka Wink

__________________
..:: r4: NaSiR (zloz oferte) ::..

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NaSiR: 29-01-2010 14:16.

29-01-2010 11:24 NaSiR jest offline Szukaj postów użytkownika: NaSiR Dodaj NaSiR do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, składki zostały oddane na konto operatora.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

29-01-2010 15:29 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA pr klanowe !!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH