Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Lord Spamu-propozycja zmiany » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Lord Spamu-propozycja zmiany
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Lord Spamu-propozycja zmiany Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WitamSmile Czytając wiele wypowiedzi zauważyłem zjawisko bezmyślnego "nabijania" sobie postów.
Propozycja: dodanie do postu tylko +1 w danym temacie, mimo że osoba wypowiada się kilkakrotnie.
Myślę,ze w jakiś sposób odciązyłoby to serwer,a poza tym posty w tematach byłyby pozbawione wielu bzdur, podlizywania się Operatorom itp.
Jakby ktoś miał do powiedzeia coś ,co rzeczywiście uważa za słuszne to by się wypowiedział- najprawdopodobniej raz.
Do stworzenia tego tematu nakłoniła mnie lektura postów Lorda (!!!) o nicku na forum:
Crosss.
Włażenie w tyłki opanowała do perfekcji,a ponadto jej "poczucie obowiązku" czynią z niej zwykłego konfidenta.

temat zamknięty w wyszukiwaniu

Białas 2H vs Białas 1H różnica UWAGA- 93zwinki!!!

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI
29-01-2010 13:01 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niewykonalne technicznie.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

29-01-2010 13:02 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
-prot-
Full Member


Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: K-PAX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prot-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurcze szkoda,ale dziękuje za odpowiedź. (takim to sposobem nabiłem sobie znowu +1).

Prosiłbym o NIE zamykanie jeszce tematu. Ciekawy jestem co inni forumowicze myśłła na ten temat. W sumie ten temat nie umieściłem w systemie gry tylko w misz maszu.

__________________
DrLecter - RIII i RVII
Robin-Hood - RIV
Chaos - RVI
Mictlantecuhtli - RXI
29-01-2010 13:06 -prot- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prot- Dodaj -prot- do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako przykład podałeś akurat jednokrotną wypowiedź, co dobitnie pokazuje że nie masz ochoty czegokolwiek rozwiązać, a jedynie się ponapinać i pokłócić.

Dlatego do prośby się nie przychylam, temat zamykam. Jeśli widzisz przypadki "nabijania postów" to zgłaszaj je moderatorom działów (przycisk "Zgłoś").

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

29-01-2010 13:09 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Lord Spamu-propozycja zmiany

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH