Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » nikon coolpix s7c » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony nikon coolpix s7c
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Question nikon coolpix s7c Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Miałem dziś kupę szczęścia i znalazłem taki aparat jak w temacie Big Grin (a co, jak w BW nie idzie, to w realu podropię) i mam takie pytanko. Czym się ładuje baterie w tym aparacie? Są płaskie jak w komórkach i nie bardzo wiem co z tym zrobić

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


31-01-2010 22:46 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Woody886
Full Member


images/avatars/avatar-17493.jpg

Data rejestracji: 08-12-2008
Postów: 63

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eee załącz zdjęcie (mam nadzieję że masz czym zrobić? Big Grin ) owych baterii to doradzimy Smile

__________________
r12 - Rapsody
31-01-2010 22:47 Woody886 jest offline Szukaj postów użytkownika: Woody886 Dodaj Woody886 do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pokorny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bateria proszę bardzo

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


31-01-2010 22:49 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Woody886
Full Member


images/avatars/avatar-17493.jpg

Data rejestracji: 08-12-2008
Postów: 63

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poszperałem w necie inter i wyszło że czymś takim ładujesz
Klik
Ale pewności nie mam

__________________
r12 - Rapsody
31-01-2010 22:58 Woody886 jest offline Szukaj postów użytkownika: Woody886 Dodaj Woody886 do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pokorny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no właśnie też to widziałem, ale z tego co piszą, to ma zasilać aparat zamiast baterii, natomiast ładowarką chyba nie jest

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


31-01-2010 23:01 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ładowarki poszukaj na allegro.

Edit:Zrobiłem to za Ciebie:

http://allegro.pl/item899512257_nikon_mh...1_p2_s2_s9.html

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

31-01-2010 23:35 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pokorny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki Karwan Smile No to teraz mam wszystko wyjaśnione, proszę o zamknięcie tematu

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


01-02-2010 16:30 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » nikon coolpix s7c

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH