Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Zbieranie punktów i wymiana na nagrody » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zbieranie punktów i wymiana na nagrody 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Solmyr
King


images/avatars/avatar-7104.jpg

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 840
Klan: Nie gram ;)
Skąd: Częstochowa

Zbieranie punktów i wymiana na nagrody Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam konto na pewnym portalu na którym zbiera się punkty i wymienia na nagrody Smile

za każdą osobę zarejestrowaną otrzymuje 30pkt ( za 6000pkt jest doładowanie za 110zł)

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc lub byłby zainteresowany udziałem w tym proszę o wiadomość Smile

GG 2484342


Wymagane konto na Allegro Smile
01-02-2010 19:32 Solmyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Solmyr Dodaj Solmyr do Listy kontaktów
Burakasa
Double Ace


images/avatars/avatar-17360.gif

Data rejestracji: 22-10-2008
Postów: 116
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem jest to nierealne... i w rzeczywistości nic nie dostaniesz... jest pełno takich portali... a zanim się tego doczekasz min ilości pkt minie kupa lat (o ile się doczekasz)....

__________________

Całe życie z wariatami rotfl
01-02-2010 19:36 Burakasa jest offline Szukaj postów użytkownika: Burakasa Dodaj Burakasa do Listy kontaktów
Solmyr
King


images/avatars/avatar-7104.jpg

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 840
Klan: Nie gram ;)
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Solmyr
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolega dorobił się doładowania(100zł) na tym, więc skoro już to ktoś znajomy testował to wierze w to Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Solmyr: 01-02-2010 19:45.

01-02-2010 19:45 Solmyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Solmyr Dodaj Solmyr do Listy kontaktów
Burakasa
Double Ace


images/avatars/avatar-17360.gif

Data rejestracji: 22-10-2008
Postów: 116
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no chyba, że tak...
ale nie zmienia to faktu, że możesz się bawić w to do usranej śmierci Tongue

__________________

Całe życie z wariatami rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Burakasa: 01-02-2010 19:57.

01-02-2010 19:56 Burakasa jest offline Szukaj postów użytkownika: Burakasa Dodaj Burakasa do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

RE: Zbieranie punktów i wymiana na nagrody Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Solmyr napisał(a)
Mam konto na pewnym portalu na którym zbiera się punkty i wymienia na nagrody Smile

za każdą osobę zarejestrowaną otrzymuje 30pkt ( za 6000pkt jest doładowanie za 110zł)

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc lub byłby zainteresowany udziałem w tym proszę o wiadomość Smile

GG 2484342


Wymagane konto na Allegro Smile


Przeciez to jest po prostu niemozliwe ........... oblicz ile osob musialbys wyprosic o rejestracje dla marnych 110zl..

oblicz ile bys pkt. i kasy zyskal zapraszajac tyle osob na np. lokers (tez pewien portal;p)

to sie po prostu nie kalkuluje dla Ciebie, jesli mam byc szczery.

__________________

01-02-2010 20:44 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
Burakasa
Double Ace


images/avatars/avatar-17360.gif

Data rejestracji: 22-10-2008
Postów: 116
Kraina: Necropolia VIII

RE: Zbieranie punktów i wymiana na nagrody Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
slash3r napisał(a)
cytat:
Solmyr napisał(a)
Mam konto na pewnym portalu na którym zbiera się punkty i wymienia na nagrody Smile

za każdą osobę zarejestrowaną otrzymuje 30pkt ( za 6000pkt jest doładowanie za 110zł)

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc lub byłby zainteresowany udziałem w tym proszę o wiadomość Smile

GG 2484342


Wymagane konto na Allegro Smile


Przeciez to jest po prostu niemozliwe ........... oblicz ile osob musialbys wyprosic o rejestracje dla marnych 110zl..

oblicz ile bys pkt. i kasy zyskal zapraszajac tyle osob na np. lokers (tez pewien portal;p)

to sie po prostu nie kalkuluje dla Ciebie, jesli mam byc szczery.


Jeżeli już to Lockerz Tongue
Bawię się w to i jest dosyć realne (bez zapraszania nikogo)... teraz czekam aż dadzą 'nagrody'

__________________

Całe życie z wariatami rotfl
01-02-2010 20:46 Burakasa jest offline Szukaj postów użytkownika: Burakasa Dodaj Burakasa do Listy kontaktów
Solmyr
King


images/avatars/avatar-7104.jpg

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 840
Klan: Nie gram ;)
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Solmyr
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na tym o czym ja mówie dostaje się również punkty za opinie produkt ( 15 za opinie ), więc nie jest aż tak ciężko Wink (mam link w podpisie, jak ktoś może pomóc to dziękuje Wink )
01-02-2010 20:50 Solmyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Solmyr Dodaj Solmyr do Listy kontaktów
Burakasa
Double Ace


images/avatars/avatar-17360.gif

Data rejestracji: 22-10-2008
Postów: 116
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może...
jak chcesz to się baw tam Wink

na razie starczy tutaj tego spamu... a jeśliby ci się chciało bawić w lockerz (czy klikanie reklam za kasę... to możesz mi dać znać)
co z tym zrobisz nie moja broszkaTongue

__________________

Całe życie z wariatami rotfl
01-02-2010 20:55 Burakasa jest offline Szukaj postów użytkownika: Burakasa Dodaj Burakasa do Listy kontaktów
Solmyr
King


images/avatars/avatar-7104.jpg

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 840
Klan: Nie gram ;)
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Solmyr
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zamykam bo czas zbierania punktów do 28lutego ;/
02-02-2010 18:09 Solmyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Solmyr Dodaj Solmyr do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Zbieranie punktów i wymiana na nagrody

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH