Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA Za dużo by wymieniac » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Za dużo by wymieniac 4 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Za dużo by wymieniac Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 39283
Login balaszka
Postać balaszka

ID 116
Login aku300
Postać aku

ID 45886
Login Sirkan
Postać Sirkan

ID 32851
Login enias
Postać enias

ID 18385
Login NEDPOL
Postać NEDPOL

Multikonta i ban stały

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

01-02-2010 20:55 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
pabloseczek
Newbie


images/avatars/avatar-16256.jpg

Data rejestracji: 22-06-2009
Postów: 8
Klan: Ciastkarnia/SL4
Kraina: Necropolia III; Necropolia VII
Skąd: Toruń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja pisze...

za co balaszka dostał bana ???!!!???!!!


Przytoczę słowa z innego tematu.
cytat:
a co z moim kontem balaszka ja tez nie gralem pod zadna z tych wymienionych postaci . od samego poczatku gry mam balaszka wiec mozecie mi to wyjasnic jak to mozliwe?? sasiad tez gra w to mamy internet radiowy o tym samym zewnetrznym id .a nie multi.


__________________
"Ce jest BE bo..." (brak komentarza)


Pablosek116

01-02-2010 22:13 pabloseczek jest offline Szukaj postów użytkownika: pabloseczek Dodaj pabloseczek do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I rozumiem, że fakt, iż gracz banaszka w ciągu ostatnich kilku dni miał kotakty handlowe z paroma z tych kont to zupełny przypadek i gracz nic nie wiedział, że grają z tego samego IP?

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

02-02-2010 01:06 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
pabloseczek
Newbie


images/avatars/avatar-16256.jpg

Data rejestracji: 22-06-2009
Postów: 8
Klan: Ciastkarnia/SL4
Kraina: Necropolia III; Necropolia VII
Skąd: Toruń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trudno być w tym samym klanie i nie mieć kontaktów handlowych... O_O a co do tamtych kont to nie ręcze za nie, ale balaszka gra tutaj od bardzo dawna i podobnie jak ja wątpie aby osoba grająca przez taki czas chciała mieć multi bo to mija się z celem tej gry...

__________________
"Ce jest BE bo..." (brak komentarza)


Pablosek116

02-02-2010 07:15 pabloseczek jest offline Szukaj postów użytkownika: pabloseczek Dodaj pabloseczek do Listy kontaktów
NEDPOL
Newbie


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 1
Klan: I AM A LEGEND
Kraina: Necropolia III
Skąd: wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wogule to co sie tu dzieje to jest chore ... szkoda sie tłumaczyć .. lepiej niech admini naj pierw zobacza jaka mamy siec a potem niech banują .
02-02-2010 09:58 NEDPOL jest offline Szukaj postów użytkownika: NEDPOL Dodaj NEDPOL do Listy kontaktów
pabloseczek
Newbie


images/avatars/avatar-16256.jpg

Data rejestracji: 22-06-2009
Postów: 8
Klan: Ciastkarnia/SL4
Kraina: Necropolia III; Necropolia VII
Skąd: Toruń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do tego IP, to ja mam inne IP od mojej sąsiadki tylko dlatego, że wykupiłem prywatny numer, ale bez tego miałem to samo IP. WIĘC TAK, jest to możliwe że mieli to samo IP... :-/

__________________
"Ce jest BE bo..." (brak komentarza)


Pablosek116

02-02-2010 11:11 pabloseczek jest offline Szukaj postów użytkownika: pabloseczek Dodaj pabloseczek do Listy kontaktów
mocne
Newbie


Data rejestracji: 16-12-2008
Postów: 2
Kraina: Necropolia III
Skąd: brzesko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mozna wiedzieć co to ma być za cyrk ... czy nie potraficie zrozumieć ze jestesmy w jednej sieci i dlatego mamy to samo id .i ip ...

Moze mam chodzic po sasiadach i sie pytać kto gra w bw ... smiechu warte naprawde
02-02-2010 11:41 mocne jest offline Szukaj postów użytkownika: mocne Dodaj mocne do Listy kontaktów
sped1
Newbie


Data rejestracji: 27-08-2008
Postów: 7
Kraina: Necropolia III

RE: Za dużo by wymieniac Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiec jak bedzie z tym banem .moge podan nawet nazwe firmy z kad jest internet climax internet radiowy na parenascie domow mam takie samo ip wiec to jest nie realne
02-02-2010 12:40 sped1 jest offline Szukaj postów użytkownika: sped1 Dodaj sped1 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro wszyscy doskonale wiecie, że macie jedno IP to nie rozumiem dlaczego nikt nie zgłosić gry z jednego IP. I nie wmówicie mi, że nie wiedzieliście o innych osobach grających z tego IP skoro macie codzienne kontakty handlowe.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

02-02-2010 13:18 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
pabloseczek
Newbie


images/avatars/avatar-16256.jpg

Data rejestracji: 22-06-2009
Postów: 8
Klan: Ciastkarnia/SL4
Kraina: Necropolia III; Necropolia VII
Skąd: Toruń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

akurat z tym stwierdzeniem się nie zgodzę i dalej będę bronił balaszki...


Osoby mają inne nicki w grze i w rzeczywistości nie muszą wiedzieć nic o 2 osobie. Mogę być w grze dobrymi znajomymi, nie znając swoich personaliów notabene nie mając świadomości iż grają z m.in. sąsiadem

__________________
"Ce jest BE bo..." (brak komentarza)


Pablosek116

02-02-2010 17:07 pabloseczek jest offline Szukaj postów użytkownika: pabloseczek Dodaj pabloseczek do Listy kontaktów
mocne
Newbie


Data rejestracji: 16-12-2008
Postów: 2
Kraina: Necropolia III
Skąd: brzesko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma mowy o zadnych multi, inni gracze jak pozyczaja sobie sprzet to jest wszystko w porzadku ??? , wszyscy jestesmy w tej samej sieci wiec innego ip bankowo nie bd , wiec uwazam ze ban w naszej sytuacji jest nie wporządku, prosilbym o zlagodzenie wylacznie tylko przez zasiadywanie , i brak zgloszenia gry z jednego ip


enias

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mocne: 02-02-2010 18:17.

02-02-2010 18:09 mocne jest offline Szukaj postów użytkownika: mocne Dodaj mocne do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by pabloseczek
akurat z tym stwierdzeniem się nie zgodzę i dalej będę bronił balaszki...


Osoby mają inne nicki w grze i w rzeczywistości nie muszą wiedzieć nic o 2 osobie. Mogę być w grze dobrymi znajomymi, nie znając swoich personaliów notabene nie mając świadomości iż grają z m.in. sąsiadem


Z jednym sąsiadem być może, ale z czterema? Moja decyzja pozostaje, jeśli nie zgadzacie się z nią proszę złożyć skargę do C47

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

02-02-2010 22:53 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
pabloseczek
Newbie


images/avatars/avatar-16256.jpg

Data rejestracji: 22-06-2009
Postów: 8
Klan: Ciastkarnia/SL4
Kraina: Necropolia III; Necropolia VII
Skąd: Toruń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to szanowny Szeszeju jak już dajesz ostrzeżenia to mógłbyś chociać powiedzieć za co?? bo o ile się nie mylę mogę prowadzić konwersację odnośnie bana współklanowicza... chyba, że się mylę i głos mają w tym wypadku tylko poszkodowani, którzy z racji frustrasji zazwyczaj zasypują was obelgami...

__________________
"Ce jest BE bo..." (brak komentarza)


Pablosek116

02-02-2010 23:21 pabloseczek jest offline Szukaj postów użytkownika: pabloseczek Dodaj pabloseczek do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję lekturę regulaminu, ma tylko jeden punkt.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

03-02-2010 19:51 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
sped1
Newbie


Data rejestracji: 27-08-2008
Postów: 7
Kraina: Necropolia III

ban Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zapytanie bana mam na stale?? balaszka
13-09-2010 14:36 sped1 jest offline Szukaj postów użytkownika: sped1 Dodaj sped1 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA Za dużo by wymieniac

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH