Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9 tatuaż ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony tatuaż ?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
greeny
Member


images/avatars/avatar-16457.gif

Data rejestracji: 22-11-2009
Postów: 44
Klan: ---
Kraina: Necropolia
Skąd: się biorą dzieci?

tatuaż ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A więc to moje początki na Morii, gram od wczoraj. Chciałbym zrobić białasa, najlepiej 2h. I teraz taki mały problem - czy opłaca się wziąć tatka Czarny Rycerz? Bo nie wiem jakie EQ dobrać, by wyjść z tą obroną.

Proszę o porady jaki tatek dla białasa 2h i jakie eq dobrać.

__________________

R9 - unmd

02-02-2010 13:17 greeny jest offline Szukaj postów użytkownika: greeny Dodaj greeny do Listy kontaktów
Kirika
Lord


images/avatars/avatar-18948.jpg

Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 432
Kraina: Moria III

RE: tatuaż ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wczesne tatuaże to pułapka. Nie nadrobisz treningu i na 100 lev, masz trwale Trening w plecy przesunięty wtedy względem posiadanego lev.
Pierwszy tatuaż najwcześniej na 41 lev. do tego czasu wszystkie pr na trening dawaj.

Pozdrawia Kirika

__________________
r9; Kirika
02-02-2010 15:09 Kirika jest offline Szukaj postów użytkownika: Kirika Dodaj Kirika do Listy kontaktów
Fly
Lord


images/avatars/avatar-20936.jpg

Data rejestracji: 15-08-2008
Postów: 438
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm. to może ja pomogę, może mój powrót się nie zmarnuje xD
miałem z powodzeniem cr'a więc co nie co mogę o nim powiedzieć.
tatuażu nie rób za wcześnie bo się poprostu nie opłaca.

na 20 poziomie kup zabójczą maczugę na +3 [o ile się nie myle to na tym poziomie bez problemu uniesiesz]
najpierw kask adrenaliny, z czasem hełm adrenaliny
kurtka siewcy śmierci, później kamizelka ss.
amulet siły, ew. tytanowy amulet, później z jakimś ciekawym sufem (np. siła, choć ta będzie pewnie droga..) albo lewitacja na szyje
biżu na palce.. najpierw jedna siła i jedna celność z biegiem czasu zmień najpierw siłę na młodość, później celność na młodość.
spodnie. najpierw np. szorty łowcy cieni później szorty tropiciela

taki bardzo ogólny zarys ;P jakbyś chciał coś jeszcze to pisz na pw ;P

@ literówka ;P

__________________
Emerytowany gracz.
Posiadacz Orderu Czarnego Uśmiechu.
;]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Fly: 02-02-2010 16:32.

02-02-2010 16:31 Fly jest offline Szukaj postów użytkownika: Fly Dodaj Fly do Listy kontaktów
greeny
Member


images/avatars/avatar-16457.gif

Data rejestracji: 22-11-2009
Postów: 44
Klan: ---
Kraina: Necropolia
Skąd: się biorą dzieci?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez greeny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuje bardzo za wypowiedzi, czekam na pare innych porad Smile


I tak "ps."
czy opłaca się wbijać w coś kk, żeby ulepszyć, czy czekać aż się kupi na aukcji coś ?

__________________

R9 - unmd

02-02-2010 16:39 greeny jest offline Szukaj postów użytkownika: greeny Dodaj greeny do Listy kontaktów
Fly
Lord


images/avatars/avatar-20936.jpg

Data rejestracji: 15-08-2008
Postów: 438
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zależy w co ;P

edit: w jakieś duperelki się nie opłaca bo np. na +5 są niewiele tańsze od db a wbicie na db to jest KŻ i 50% szans chytry

jeśli chodzi zaś o porządne itemy to zależy..

bo można samemu wbijać z ryzykiem spadnięcia [lubie to, zastrzyk adrenaliny hehe ;P ]

albo można kupić samemu na lepszym poziomie, ale tutaj różnice w cenach mogą być większe.

down@ o kurde, rzeczywiście ;D

__________________
Emerytowany gracz.
Posiadacz Orderu Czarnego Uśmiechu.
;]

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Fly: 02-02-2010 17:13.

02-02-2010 16:40 Fly jest offline Szukaj postów użytkownika: Fly Dodaj Fly do Listy kontaktów
tharin12
Emperor


images/avatars/avatar-21746.gif

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 1.035
Klan: Bananas
Kraina: Moria
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fly napisał(a)
zależy w co ;P

edit: w jakieś duperelki się nie opłaca bo np. na +5 są niewiele tańsze od db a wbicie na db to jest KS i 50% szans chytry

jeśli chodzi zaś o porządne itemy to zależy..

bo można samemu wbijać z ryzykiem spadnięcia [lubie to, zastrzyk adrenaliny hehe ;P ]

albo można kupić samemu na lepszym poziomie, ale tutaj różnice w cenach mogą być większe.


Nie ks, a kż. Pleased


A co do wbijania to jak masz akurat na aukcji w cenie np. 1 kk, a wbicie kosztuje przykładowo 3 kk to lepiej kupić, no chyba, że itemka "na gwałt" potrzebujesz uniesionego.

__________________

02-02-2010 17:06 tharin12 jest offline Szukaj postów użytkownika: tharin12 Dodaj tharin12 do Listy kontaktów
greeny
Member


images/avatars/avatar-16457.gif

Data rejestracji: 22-11-2009
Postów: 44
Klan: ---
Kraina: Necropolia
Skąd: się biorą dzieci?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez greeny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CZyli twierdzicie, że tatek dopiero minimum 20lv, ale jaki ? Czarny Rycerz na 2h ? I od czego zacząć ? od tych tańszych po 1k czy uzbierać na te za 4,5k pr. ?

__________________

R9 - unmd

02-02-2010 17:32 greeny jest offline Szukaj postów użytkownika: greeny Dodaj greeny do Listy kontaktów
Fly
Lord


images/avatars/avatar-20936.jpg

Data rejestracji: 15-08-2008
Postów: 438
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czarny rycerz jest dobry ;P

najpierw wszystkie na pierwszy (najpierw te za 1k)
później na drugi itd. równomiernie bo wymagania cr'a są dość ciężkie, i nie da się tak sobie skakać po tatkach. Wink

i 20 level zdecydowanie za wcześnie chytry

__________________
Emerytowany gracz.
Posiadacz Orderu Czarnego Uśmiechu.
;]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Fly: 02-02-2010 17:50.

02-02-2010 17:50 Fly jest offline Szukaj postów użytkownika: Fly Dodaj Fly do Listy kontaktów
Pr0
Lord


images/avatars/avatar-15555.jpg

Data rejestracji: 10-01-2009
Postów: 373
Klan: Blood Brothers
Kraina: Moria III
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam cra obecnie więc też mogę się wypowiedzieć tatek robiłem ok 37 lvla. NIe kupowałem tak jak Fly wymieniał najpierw kask adry potem helm. Polowałem odrazu na sdzorty tropiciela, hełm adrenaliny i z kami ss był problemBig Grin (miałem już się kasować na 35lvlu a tu dropnąłem kd) wiec kup tutaj kurtke lub zbieraj na kamizelkę.

__________________
r5: Benjamin Franklin
r9: Krwiopijek
02-02-2010 20:32 Pr0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pr0 Dodaj Pr0 do Listy kontaktów
smigi
Viking


Data rejestracji: 31-08-2008
Postów: 588
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja zaproponuję rozważenie berka. Gra cr'em jest nieco trudniejsza ze względu na wymagania tatkaWink

__________________
R2-Estahar
02-02-2010 21:32 smigi jest offline Szukaj postów użytkownika: smigi Dodaj smigi do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9 tatuaż ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH