Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Co na Walentyki ?:) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Co na Walentyki ?:)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Spyrol
Double Ace


images/avatars/avatar-16161.jpg

Data rejestracji: 02-04-2009
Postów: 118
Kraina: Necropolia
Skąd: Rejstracji ?

Co na Walentyki ?:) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a więc mam dylemat co kupić Dziewczynie na Walentynki ;o może macie jakieś pomysły ?Big Grin

biżuteria wszelkiego rodzaju odpada
Zdjęcia też odpadają
hmm coś w stylu poduszek też odpada Wink

i nie wiem co mam tym razem wymyślić ;D
02-02-2010 16:00 Spyrol jest offline Szukaj postów użytkownika: Spyrol Dodaj Spyrol do Listy kontaktów
Postalowiec
Lord


Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 277

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Misia jej kup Smile

Banał jak banał ale działał zawsze u mnie Big Grin
02-02-2010 16:06 Postalowiec jest offline Szukaj postów użytkownika: Postalowiec Dodaj Postalowiec do Listy kontaktów
Spyrol
Double Ace


images/avatars/avatar-16161.jpg

Data rejestracji: 02-04-2009
Postów: 118
Kraina: Necropolia
Skąd: Rejstracji ?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Spyrol
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niee ;D misia nie chce dla mnie to takie no xd
02-02-2010 16:11 Spyrol jest offline Szukaj postów użytkownika: Spyrol Dodaj Spyrol do Listy kontaktów
Postalowiec
Lord


Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 277

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm.... biżuterii mówisz nie.. misie też nie...
To ułóż dla niej jakiś wierszyk i zrób własnoręczną walentynkę albo spróbuj coś namalować itd ^^ Jeżeli należy do osób romantycznych.
Z doświadczenia wiem że większy uśmiech u kobiet wywoływało zawsze coś co samemu się zrobiło z miłości a nie kupiło.
Nic tak nie cieszyło je jak świadomość ile się wnerwiało nad zrobieniem czegoś dla nich z miłości Tongue


Skąd tak sądzę? nie pytaj xD
02-02-2010 16:25 Postalowiec jest offline Szukaj postów użytkownika: Postalowiec Dodaj Postalowiec do Listy kontaktów
ScarletWitch
Full Member


Data rejestracji: 08-07-2009
Postów: 61
Kraina: Necropolia VI; Necropolia VII
Skąd: WAwa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zrob jej cos niespodziewanego kolacja we dwoje w restauracji a moze gdzies w okolicy lub w domku ale zeby nie było nudnie;P i daj jej duze czerwone lub rózowo - biale roze z dobrym winkiem. Bedzie dobrze uwierz mi Wink

__________________
ParnaSSuseK r11


02-02-2010 16:25 ScarletWitch jest offline Szukaj postów użytkownika: ScarletWitch Dodaj ScarletWitch do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIC. Walentynki powinny być codziennie, a nie raz do roku konsumpcyjne święto... Ale to tylko moja opinia

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


02-02-2010 16:34 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Kiciek2
Newbie


Data rejestracji: 09-12-2009
Postów: 6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najgłupsze święto w roku. Proponuje zrobić jej dobrze bezami francuskimi. Zanim dotrze toto do odpowiednich neuronów będzie już Dzień Kobiet.

__________________
Nick w grze Kiciek

Date City Of Phoenix In the Lap of the Gods
03-02-2010 00:40 Kiciek2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kiciek2 Dodaj Kiciek2 do Listy kontaktów
Burakasa
Double Ace


images/avatars/avatar-17360.gif

Data rejestracji: 22-10-2008
Postów: 116
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm... najlepiej to miło spędźcie razem dzień. Jakiś wypad, np. kino, później do jakiejś restauracji/pizzerni czy coś... A jak już faktycznie chcesz coś kupować to coś skromnego.

Btw a dla niektórych to najlepiej się zamknąć w domu na cały dzień, wyłączyć tlefon i gg (czy inny komunikator), nie pokazywać się ludziom na oczy i nie słuchać tych wszystkich bzdur co inni wygadują (bez urazy oczywiście) Tongue

__________________

Całe życie z wariatami rotfl
03-02-2010 10:16 Burakasa jest offline Szukaj postów użytkownika: Burakasa Dodaj Burakasa do Listy kontaktów
Vassago
Forum Ace


images/avatars/avatar-17089.jpg

Data rejestracji: 20-12-2006
Postów: 77
Klan: aDeHaDe
Kraina: Necropolia
Skąd: Korpus Ekspedycyjny

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tu sie podpisze jednak pod postem pokornego. Cholerne komercyjne, anglosaskie skadinad, wyciaganie kasy od naiwnych Polaczkow, ktorzy za wszelka cene chca gonic ten "fantastyczny zachod". Nasze odwieczne swieto milosci to noc sw. Jana inaczej Kupala i tej wersji bede sie trzymal do grobowej deski. A skoro tak bardzo juz sie uparles na 14 lutego, to faktycznie tak, jak Scarlet proponuje. Dobre wino, bukiet kwiatow, telefon w kat i bron cie Boze wlaczac cos innego poza nastrojowa muzyka. Z odtwarzacza CD, nie z kompa.

__________________

03-02-2010 14:43 Vassago jest offline Szukaj postów użytkownika: Vassago Dodaj Vassago do Listy kontaktów
Aelirenn
Oczopsujka ;)


images/avatars/avatar-13644.gif

Data rejestracji: 09-11-2007
Postów: 147
Klan: M.a.N.; -69-
Kraina: Necropolia II; Necropolia IV
Skąd: Z Zimy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z ciekawości, nienaiwni Polaczkowie Wink Jak obchodzicie Święto Kupały?chytry

__________________
... fascinating ...



r3: Aelirenn [MaN]
r6: Ahmar [-69-]
03-02-2010 15:38 Aelirenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Aelirenn Dodaj Aelirenn do Listy kontaktów
Vassago
Forum Ace


images/avatars/avatar-17089.jpg

Data rejestracji: 20-12-2006
Postów: 77
Klan: aDeHaDe
Kraina: Necropolia
Skąd: Korpus Ekspedycyjny

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aelirenn, zeby nie bylo jakichs dziwnych dyskusji o neopoganstwie, bo nie tego ten temat dotyczy, to bede musial chyba jednak ukrocic Twoje wyobrazenia. Zadnych rytualnych ognisk, rozneglizowanych mlodziencow i dziewic. Po prostu jest to dla mnie rodzimy odnosnik do skomerconalizowanych, tfu, Walentynek i z reguly spedzam go z ukochana osoba. Staram sie wtedy caly dzien poswiecic tylko i wylacznie jej, na co w normalnym, codziennym rytmie nie ma okazji. Chociaz jednak w tym miejscu czesto pojawiaja sie rozneglizowani mlodziency i dziewoje, ale to juz temat na zupelnie inna bajke.

__________________

03-02-2010 15:55 Vassago jest offline Szukaj postów użytkownika: Vassago Dodaj Vassago do Listy kontaktów
Aelirenn
Oczopsujka ;)


images/avatars/avatar-13644.gif

Data rejestracji: 09-11-2007
Postów: 147
Klan: M.a.N.; -69-
Kraina: Necropolia II; Necropolia IV
Skąd: Z Zimy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hueh. Muszę Cię rozczarować - pytanie nie było podszyte żadnymi wyobrażeniami.

Po prostu co roku oprócz wszechobecnego różu i kapiącym słodyczą serduszek pojawia się w przestrzeni medialnej również wszechobecna niechęć do powyższych i kapanie jadem.

Doprawdy, nie wiem, co jest bardziej nużące Wink


Spyrol: może książkę kup Wink

__________________
... fascinating ...



r3: Aelirenn [MaN]
r6: Ahmar [-69-]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Aelirenn: 03-02-2010 16:04.

03-02-2010 16:01 Aelirenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Aelirenn Dodaj Aelirenn do Listy kontaktów
Mroczny_Zbanowany:)
Full Member


Data rejestracji: 25-04-2007
Postów: 69

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może nie jestem orginalny, ale kupuje srebrny naszyjnik, i wychodzimy do restauracji.
Spytaj się dziewczyny co chcę dostać .

__________________
R1:Mroczny von Moher-11/2010 Koniec

Aktualnie R1: Eyonek

04-02-2010 09:10 Mroczny_Zbanowany:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny_Zbanowany:) Dodaj Mroczny_Zbanowany:) do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja robię kolaż z timeline. Dosyć szczegółowy opis jakichś ważnych dat itd. I kartkę też robię sam. I może coś ugotuję/upiekę.

Tutaj masz linki do kartek i innych takich na pewno lepsze niż kupne
http://www.marthastewart.com/photogaller...tines-day-cards


A tu inne ręcznie robione rzeczy i jakieś przepisy
http://www.marthastewart.com/photogaller...tines-day-gifts

Polecam robienie prezentów samemu- zawsze pozostaje sentyment Wink

__________________

07-02-2010 13:54 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Co na Walentyki ?:)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH