Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA premium » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony premium
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dominator26
Member


Data rejestracji: 15-07-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia
Skąd: mam wiedziec?

premium Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam serdecznie założyłem sobie postac na R6... Co mnie zdziwiło Dostałem 5 dni premium a do tego wiadomośc mówiąca o tym że poddani dają mi 2 dni premium gratis czyli mam 7 dni premium za free od kiedy tak jest???

__________________
Moje super extra wypasione postacie Wink he he he

R3- Aqq
06-02-2010 19:37 Dominator26 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dominator26 Dodaj Dominator26 do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na początku każdy gracz dostaje premium (bodajże te 5 dni) Co do 2 bonusowych, to nie wiem dokładnie, ale ostatnio zaszły zmiany. Jeśli nie logujesz się przez tydzień, to dostajesz bonus w postaci 2 dni premium. Może przy zakładaniu konta też tak jest? Albo zaliczyłeś zadanie z wasalem. 2 osoby założyły postać i obie wykupiły premkę. Wtedy dostajesz "daninę" w postaci 1 dnia premium od każdej postaci, która sobie premkę wykupiła. A tak w ogóle to pytanie do systemu gry chyba Big Grin

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


06-02-2010 19:45 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Dominator26
Member


Data rejestracji: 15-07-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia
Skąd: mam wiedziec?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dominator26
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie dopiero założyłem konto a tu właśnie taka miła niespodzianka na r1 jest tylko 3 dni na początek dziś jest 6.02.2010 premium mam do 13.02.2010
http://yfrog.com/efbeztytuufdp Screana zrobiłem Bo mnie to zaskoczyło Smile

__________________
Moje super extra wypasione postacie Wink he he he

R3- Aqq
06-02-2010 19:53 Dominator26 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dominator26 Dodaj Dominator26 do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dostałem premium od wasala a nie mam wasala poczytaj to, może tu o coś podobnego chodzi

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


06-02-2010 19:55 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Dominator26
Member


Data rejestracji: 15-07-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia
Skąd: mam wiedziec?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dominator26
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To o wasalu wiem bo na r1 tak mi sie premka powiększała miałem bodajże 12 itd...

A tutaj najpierw zamiast 3 dni jak na R1 mam 5 dni premium i dodatkowe dwa dni od "Poddanych" A ja nawet nie obczajałem sali tronowej ani linku referencyjnego

wiadomośc zatytułowana : hołd poddanych
treśc Twoi poddani złożyli Ci hołd i przynieśli dary.

Otrzymujesz 2 dni Premium GRATIS!

__________________
Moje super extra wypasione postacie Wink he he he

R3- Aqq
06-02-2010 20:02 Dominator26 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dominator26 Dodaj Dominator26 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA premium

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH